• Ново
10pcs/многу година НОВИ 4 Sequin Лак за Headband DIY Метален ноќта на Вештерките Headwear Бесплатен Превозот

10pcs/многу година НОВИ 4 Sequin Лак за Headband DIY Метален ноќта на Вештерките Headwear Бесплатен Превозот

DEN 480.00
DEN 360.00 -25 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


До 2015 НОВА Високо Квалитетна Фабрика Цена Најдобри Продажба 4" Голема Неуредна Sequin Лакови за Коса Клипови & Headband Коса Додатоци
Специфични Информации :
Точка Име : 4" Голема Неуредна Sequin Лакови
Материјал : Акрил, Spandex
Големина : 4" Голема Лакови
Бои : ноќ на Вештерките боја
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектите' боја може да биде малку поинаков од слики, pls се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. Pls дозволете 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.
Pls остави порака за бојата што сакате, кога проверете инаку, бои ќе бидат испратени по случаен избор. Ви благодариме за вашето разбирање толку многу.
Објектот Слики
Плаќање
1).Плаќањето мора да се изврши во рок од 72 часа од нарачката.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
4).Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.
Испорака
1).Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2).Ние често брод предмети преку EMS,DHL,UPS-от,FEd EX,ТНТ,Кина пост,Хонгконг пост.
3).EMS изразат испорака обично се 5~10 работни дена зависни до дестинацијата,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ експрес испорака обично се 3~5 работни дена зависни до дестинацијата.
4).Ние не се одговорни за било каква несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Попуст
Ние нудиме повеќе попуст на голема цел,ако сте заинтересирани за купување на повеќе предмети или голема количина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Политика за наплата
1).Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
2).Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Нашите превозот цената вклучува ракување со обвиненија, пакување работи и други трошоци.
3).Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Повратни информации
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.За жал,ако се планира да ни даде неутрален/ негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас,ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот.
Ве молиме имајте на ум
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време ако имате било какви прашања пред купувањето, ние ќе ви одговори на вашите прашања во рок од 24 часа,но поради времето различни,ве молиме, напишете детали информации или прашања за нашиот e-mail,добра комуникација, ќе се избегне несреќа.

Особините

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Headbands
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Полиестер

Купувачите избираат и

Памук Широк Еластична Turban Headband Леопард Headbands за Жените Headwear Различни Носат Метод за Девојки Коса Додатоци

Име : 2015 година Нови доаѓањето на носат метод Памук Еластична Спортски HeadbandsГолемина одговара : девојки и женска (слободен големина) 19cm*24.5 cmБоја / Дизајн : 8 бои Можете да изберете боја кога ќе го поставите цел , ќе го напушти боја на порака за цел забелешка празно .Ве молиме изберете бои од овде и да ни каже бои' Nane & КОЛ : ако не ја напушти било која боја во вашата нарачка, ние ќе се измеша боја по случаен изборПревозот : бесплатен превозот од кина пост воздух mail , тоа е бавен, превозоттоа, исто така, повеќето потреба 1860 дена ...

DEN 86.00 98.40

12pc 2017 Нови Девојки Шарени Bowknot Headband Еластична лакови за Коса бенд Новороденче Bebe Turban Врвот Headbands Деца Коса Додатоци

12pc 2017 Нови Девојки Шарени Bowknot Headband Еластична лакови за Коса бенд Новороденче Bebe Turban Headbands Деца Деца Коса ДодатоциКарактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само...

DEN 436.00 463.68

2017 Нов Дизајн Жени, Девојки Домот Barrettes Коса Додатоци Се Креваше Косата Клип Headwear Жените Свадба Декорација Шноли Ноктот

******************************************* *****************************2017 Нов Дизајн Жени, Девојки Домот Barrettes Коса Додатоци Се Креваше Косата Клип Headwear Жените Свадба Декорација Шноли Ноктот****************************************************************************Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.Име : Коса Клип Состојба : НоваБоја : изберете вашиот...

DEN 73.00 90.24

3 Инчен Коса, лак СО Клипови Класичната лак Мали коса поклон Деца Девојка hairbow Бутик шноли Hairgrips 40 компјутери/многу

Ве молиме оставете порака на бои и КОЛИЧИНА што треба, или ќе се МЕША бои во просек.Материјали : Grosgrain лентаБоја : изберете бои,40 БоиПакет : 40pcs / торбаЛак Големина : 3 инчен коса, лакКлипот Големина : 1.75 инченЛента големина : 11 / 2 инчиСите лакови може да бидат испратени во 13 дена по вашата исплата...

DEN 720.00

Дијаметар 3cm 66pcs/пакет Бонбони Боја Основните Гумени Бендот Деца Деца Еластична Коса Бенд Бебе Девојки Коса Јаже Додатоци

Дијаметар 3cm 66pcs / пакет Бонбони Боја Основните Гумени Бендот Деца Деца Еластична Коса Бенд Бебе Девојки Коса Јаже ДодатоциПакет : 66 компјутери / пакет Дебели : 0.6 cm Дијаметар : 3 cm Тежина : 60 g

DEN 188.00 226.08

Високи Квалитети Мода 200 Слатководни Бисери Рачно Изработени Косата Додаток Булчински Свадба Фустан Додатоци Hairbands O940

Рачно изработени, rhinestones и бисери локација не е иста, ве молиме да се информираат Серијата користи многу на Одделение А кристал тиара, ракаполиран кристал, увезени чипка комбинации...

DEN 2328.00

Коса Додатоци Лента Точка за Џвакање Headband Коса Орнаменти Еластична Прстен венчиња Гума Јаже Scrunchy Плетење Алатки 5Pcs

Карактеристики : Висок квалитет ,светла бонбони боја и моден дизајн,висока еластичност : лесно да се носат и полетување .Тоа е совршен подароци за деца ,девојки.Спецификации : Предмет Тип : HeadbandБоја : СлучајниКоличина : 5 КомпјутериГолемина : 5.5 CM(2.17 ВО)Материјал : Крпа,Гумени бендотПакет Се Вклучени : 5 Компјутери HeadbandAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.Плаќање : Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Да научат како да се плати со кредитна картичка .Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .Да научат како да се плати со други начини.Shippment : Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(2035days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС / DHL / ТНТ / Fedex, итн...

DEN 21.00 24.48

Гроздобер Жените Пердув Sinamay Fascinator Headdress Birdcage Свадба Партија Дами Шапка Покаже Коктел Sinamay Флорални Beret Headwear

16 Бои Домот Кралската Дама Пердув Fascinator Sinamay Birdcage Превез Партија Шапка Жените Покажуваат Коктел Фустан Коса Fascinator КапиИме : Кралската Жените Партија ШапкаМатеријал : 100% Sinamay+пердувГолемина на : слободен големинаБоја : како на сликата прикажаниЗабелешки : капа направите со раце, не секој компјутер се на истата...

DEN 888.00 945.12

Виолетова цвет Headband жените за свадба флорални headband коса бенд свадба, матурска партија фестивал оркестарот Принцеза Флорални венец

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Пурпурна цвет Headband жените за свадба флорални headband коса бенд свадба, матурска партија фестивал оркестарот Принцеза Флорални венец големина : одговара за возрасни или девојчиња appox 5360cm Материјал : ткаенина цвет platstic вештачки цвет Коса Флорални headband Жена ПОВОД : партија,дневна,свадба,фотографија,фестивал ,Годишнина, забава,украси,EngamementПакет : користете воздушното перниче + меур пакет , заштита на производот .Повратни информации : 1...

DEN 253.00 281.28

J17403 Добро се водат зима headbands, мода еластична памук headband панк бисер декорација коса headband

J17403 Добро се водат зима headbands, мода еластична памук headband панк бисер декорација коса headband / ние, исто така може да се направи други бои / СОПСТВЕНИ дизајни.Пол; Возрасни жени Големина : Јазол дизајн : должина беа 25,526.5(*2) * ширина 12cmСтил Мода Шаблон Тип Солидна Род Жени Ширина 10cm Висина беа 25,526.5 cmПакетот Вклучува; 1 x headband секој пп торба...

DEN 662.40

Девојки рачно изработени лакови Headband Бисер Кристал лак hairband за деца Коса Додатоци

Бебе Девојки НЕПРИЈАТЕЛ Headband Кристал цвет Headband Бисер Кристал Headband за Новородените Деца Коса ДодатоциHeadband Големина : 1,5 см ширина,периметар за 36cmAttension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.боја : покаже како слика.можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

DEN 134.00 191.52

1pcs Деца Девојки Коса Клипови Лента Лак Деца Bowknot Шноли за Коса Додатоци прекрасна Точка Печати Hairclip 2 Бои

Бебе Девојки Коса Клипови Лента Лак Деца Bowknot Шноли за Коса Додатоци прекрасна Точка Цвет БоиВисок квалитет и симпатичнаBowknot дизајн, елегантен и слаткаПомогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удираМатеријал : КрпаБоја : Сина,ЦрвенаBowknot Големина : 5cm*4cmКлипот Големина : 5cm*1cmФункција : Направете вашиот к ids повеќе слатки.Тоа е најдобар подарок за деца.Пакетот вклучува : 1 Pc ББ HairpinНачин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :

DEN 18.00 21.60

10pcs/многу Модни Новороденче Лакови за Коса Клип Бутик Коса Pin Цвет Grosgrain Лента за Коса, Лак Шноли Деца Headwear Додатоци

Реден Број : AD366 Боја : Мулти Големина : 8*6cm Функција : Совршен за бебе туш,роденден и семејството фото Гаранција 1...

DEN 145.00 204.96

Haimeikang 20Pcs/многу Redom Мешана Боја Мода телефонска жица коса бенд Еластична Коса Прстен за Џвакање За Жените опаѓањето на Косата Додатоци

Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Тип : Губење На ЈажеМатеријал : ПластикаБоја : Multicolor Пакетот Вклучува : 20pcs * Губење на ЈажеКина Пост Обичен Мал Пакет Плус : 2060 дена...

DEN 72.00 95.52

30 компјутери/многу , 2.5 headband стара chiffon цвеќиња со бисер за коса додатоци headband --- 4-то , - ти јули

1>.Материјал : chiffon 2>.Големина : 2.5" 3>.Бои : како слика 4> moq се 30 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодаримеНие ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!Пл забелешка : Најчесто поставувани ПРАШАЊА1Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја за да стигнат до 30 компјутери?Да , тоа е на располагање , ви благодариме.2јас Може да се наредат и други бои?Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв3јас Може да се промени големината?Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв4Дали вашата понуда вклучува превозот цена?Да,тоа е бесплатен превозотPls имајте на ум дека како што е подолу : 1...

DEN 610.00 662.40

Романтични бисер 3cm Чипка еластична headband за коса трговија на Големо мода бохемски чипка со бисер рачно изработени еластична hairband headband

[Description]трговија на големо моден бисер ѕвезда hairband Бесплатен Превозот1.Тип : популарна кај жените и девојките2.Материјал : монистра и скапоцени камења4.пакет : 1pcs / пакет.Превозот : ве МОЛИМЕ да ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД U КУПАТ,EXPECIALLY ЗА DHL / ФЕДЕКС ДОГОВОР!2)примерок цел ќе бидат испратени од страна на Кина пост.4)КИНА ПОСТ воздухопловната®isteredПревозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена Тоа обично трае 730 работни денови за испорака.Плаќање : Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група...

DEN 169.00 192.00

Бутик 60pcs/12C Мода Симпатична Флорални Лента за Коса, Лак Шноли Солидна Kawaii Мини Bowknot Девојки Коса Клипови Headware Додатоци

60pcs Мода Симпатична Флорални Лента за Коса, Лак Бебе Шноли Солидна Kawaii Мини Bowknot Девојки Коса Клипови Бебе Девојки Коса ДодатоциМодел No : SMPQSDIYПакување : 60pcs / МногуГолемина : Abt 4cmБои : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата1...

DEN 1846.00 2050.56

60pcs DHL Бесплатен превозот Нови Велигден Bunny Бутик за Коса, Лак Велигден Косата Додаток Огромен Лента Hairbow

1.Објектот спецификите 60pcs DHL Бесплатен превозот Велигден Bunny Бутик за Коса, Лак Велигден Косата Додаток Огромен Лента Hairbow Bunny Коса, Лак, Велигден Косата Додаток, Јајце Лов, Одмор, ЛаковиБутик Велигден Ден Grosgrain Лента Hairbow! Виножито Bunny е скапоцен.Сите краеви се топлина запечатени за да се спречи протриване...

DEN 5016.00 5280.00

Бутик 15pcs Мода Симпатична Сјајот Sequin Пеперутка Супер Меки Најлон Headbands Солидна Kawaii 3DAnimal Мека Hairbands Headware

Трговија на големо 15pcs / 3c Мода 3 D Симпатична Сјајот Пеперутка Девојки Најлон Hairbands Солидна Kawaii Животинско Девојки Еластична Headbands Девојки Коса ДодатоциМодел No : SMPDZHD1611075Пакување : 15pcs / МногуБоја : Assorted ColorsУпотреба : за секоја декорација на косата.1...

DEN 1424.00 1582.08

500PCS 3.0 cm 1.15 Една Солидна Боја Круг Чувствува Влошки Закрпи за DIY hairbands Додатоци,не-плетени ткаенини Кругови appliques

1)Материјал : чувствував2)2.0 cm 2.5 cm,3.0 cm и 4.0 cm достапни3)Ако сакате мешани бои,ве молиме љубезно цел било бои и марк сакате мешани 1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 31lots pls контактирајте со насРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Прибл...

DEN 429.60

20pcs/многу Црна/златна У Облик на Hairpin Коса Клипови Боби Метални Игли Barrette Жените Јадење Алатки Додатоци

Карактеристики : Висок квалитет ,светла бонбони боја и моден дизајн,висока еластичност : лесно да се носат и полетување .Тоа е совршен подароци за деца ,девојки.Спецификации : Предмет Тип : Губење На КлипотБоја : Златна,ЦрнаКоличина : 20 КомпјутериГолемина : 6 CM(2.36 ВО)Материјал : АлуминиумскиПакет Се Вклучени : 20 Компјутери Коса КлипAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.10.3 цм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти.Плаќање : Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Да научат како да се плати со кредитна картичка .Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .Да научат како да се плати со други начини.Shippment : Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(2035days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС / DHL / ТНТ / Fedex, итн...

DEN 32.00 38.40

1PC на Мало Трендовски Европската Солидна 5 Sequins Лак Чипка Деца Девојки Еластична Headband DIY Headwrap За Дете Bandeau Bandana Headwear

2017 Нов Подарок Висок Квалитет на Новороденото Бебе на Косата додаток, Мода Sequin Коса, ЛакСпецифични Informatio nТочка Име : HeadwearМатеријал : Акрил, SpandexГолемина : околу 5" лакБоја : 4 БоиЗабелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, pls се разбере...

DEN 54.00 72.00

Нова Мајка и Ме стара цвет Headband Поставен Симпатична чипка Главата Обвива жените бисер Hairband 1 Сет

Нова Мајка и Ме стара цвет Headband Поставен Симпатична Џерси чипка Главата Обвива Бебе & Мама Заврзана Hairband 1 Сетбебе Headband Големина : околу 15inchМајка headband големина;за 18inchAttension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.боја : покаже како слика.можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

DEN 124.00 138.24

200pcs/многу Големо на Нова Prong Barrettes&Brooch Клипови Наоѓање, Алигатор клипови Крокодил Клипови 35mm Одговара Накит DIY додатоци

Објектот Количество 200pcs / многуТочка Бр.SYHC22Објектот МатеријалиЖелезоГлавната БојаРодиум позлатенОбјектот Околу ГолеминаЦелата големина : 35x7x10mmОбјектот ФормаProng Barrettes & Brooch Клипови Наоѓање, Алигатор клипови, Крокодил КлиповиМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот Useage Одговара Накит одлуки Barrettes&Brooch Клипови Наоди...

DEN 729.00 767.52

море одморалиште фотоапарат флорални headband цвет девојка круна цвеќиња garlands за коса гарланд лента венец додатоци тиара

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободно освен некои земји цел 20 долар, не треба платат дополнителна такса...

DEN 625.00 710.40

Години лента за коса, лак mikey мечка Snap Клип деца девојки Коса Клип barrette цртан 3-5pcs Шноли за коса додатоци z1

Деца Бутик лента за коса, лак mikey мечка Snap Клип деца девојки Коса Клип barrette цртан филм Шноли за коса додатоци z1♥ Совршен за да се повлече оние парична казна wisps од коса од нејзините очи♥ Имајте upadating нови дизајни, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите омилени...

DEN 193.00 193.44