• Ново
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 20PCS Светло Сребрена Плоча 12mm Cabochon Прилагодувања за Коса Клипови #23068

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 20PCS Светло Сребрена Плоча 12mm Cabochon Прилагодувања за Коса Клипови 23068

DEN 287.52
DEN 259.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


МОДЕН КОСА КЛИПОВИ
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРАЗНО 12 MM И КОСАТА КЛИП 58 MM ДОЛГО
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 20 PCS
БОЈА : СРЕБРЕНА ПЛОЧА
МАТЕРИЈАЛ : МЕСИНГ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Особините

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Barrettes
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
#23068
Метали Тип:
Дувачкиот
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
20pcs
превозот метод:
воздухопловната
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

BRW Есен Нови Класичен Анкара Печати Шамија Headband за бебе Анкара Печати шамија Додатоци Прекрасна Африкански Восок за Печатење scaft WYb60

BRW Есен Нови Класичен Анкара Печати Шамија Headband за бебе Анкара Печати шамија Додатоци Прекрасна Африкански Восок за Печатење scaft WYb60 Африкански печати шамија, Африкански печати ја главата вратоврска, восок за печатење додатоци...

DEN 706.56

Кинески костим headdress Coronet beaded чешел hairsticks одговараат на ориентот булчински на коса и накит трговија на големо

започнете Цена : $11.67 Цена : $9.23 Цена : $12.34 Цена : $19.46 Цена : $15.26 Цена : $14.75крајотПродажбата сериски број : GZ009Производство број : GZ009Место на Потекло : Провинцијата Жеџијанг[пленарно]Физички и слика неизбежно ќе треба малку боја разлика, се надевам да се разбере! Продавница производи имаат независни пакување, но, по сите, не пари.Освен ако не е квалитет проблем, продавница не прифаќа било затоа што не ми се допаѓа, и имагинација не е иста, носат не е во потрага по вратени стоки.Сликата е за повикување само, одби вашата имагинација и вашите лични субјективна идеја...

DEN 781.00 1324.32

Трговија на големо 40PCS 70MM Чипка Chiffon Ткаенина Цвеќиња Девојки Коса, Накит, Облека, Чевли Headband Клипови Оркестарот Флорални Копчето Печ Стап

Производи деталиГолемина : за 70mmформа : како на сликатаколичина : 40pcs,како ваш изборако ви требаат посебни количина за некои бои,pls само ни остави порака пред да нарачате,ќе го видиме дали можеме да посебни подготви за васПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

DEN 829.00 921.60

Нов микс на големо мода Скелет Канџи Черепот Рака Коса Клип Hairpin Зомби Панк личност Хорор Barrettes бесплатен превозот

ПакетПревозотПлаќањеПолитика На ВраќањеПовратни информацииДетален Опис : 1 : Начин На Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.2 : Услови за Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

DEN 31.00 33.60

Моден Жени, Девојки Шноли Злато/Сребрена Боја Триаголник Усни Круг Коса Клипови Hairpin Barrette Свадба Партија Коса Додатоци

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 26.00 50.88

50 Мешана Боја Пластични Мазна Коса Клипови Страна Чешли Pin Магија Зафат Коса Pin 46mm

50 Мешана Боја Пластични Мазна Коса Клипови Страна Чешли Pin Магија Зафат Косата Игли 46 X38mmВисок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитетМодел Бр...

DEN 168.00 191.52

Dower мене Барок Tiaras и Круни со Обетки Свадба Коса, Накит Свадба Додатоци Жените Матурска Тиара

Боја : златнаПрилики : свадбена / партија / матурска / ГодишнинатаEnvironmenttal Стандард : Противалергиски доведе никел слободниТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

DEN 846.00 1057.44

Продажба 1Pc 4 Бои Симпатична Солидна Лак Barrettes Hairpin Жените Мода Нови Пристигнување Шармантна Коса, Накит 4Styles

Опис100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Црвена,Црна,Златна,СребренаМатеријал : Полиестер,Rayon,SpandexТип : HairpinПакет Содржи : 1 Компјутер Жените Поставен Лак За Коса ДодатоциПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

DEN 73.00 96.00

CC Шумски Стил Гарланд Tiaras Круни И Коса Додатоци За Убавина Девојки Пратилки Партија Плажа Накит Романтична DIY su047

започнетеCC Шумски Стил Гарланд Tiaras Круни И Коса Додатоци За Убавина Девојки Пратилки Партија Плажа Накит Романтична DIY su047Информација за производот : 1.Свадба коса додатоци за булчински2.Шумски стил гарланд diy дизајн3.Повод : свадба,ангажман4.Главниот камен : предивоQ1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќеземете 2660 дена да пристигнат...

DEN 589.92

MWsonya Жените Опаѓањето на Стапчиња Едноставна Метални Прачки Спирала Површината Персоналните Коса Додатоци Дама на Коса и Накит 4H2012

Вашето внимание ве молиме : 1 Ако цел повеќе од $5 , ние ќе брод пакет преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и да се стави еден дар во вашиот пакет;2...

DEN 76.00 95.52

Бесплатен Превозот 20PCs/Многу 30ММ рачно изработени Flatback Chiffon Цвет Печ Одговара Девојки Коса, Накит Клипови Еластична Бенд Облека, Чевли DIY

Discription : Предмет тип : бебе девојка дама todder коса, накит headband декорација материјалМатеријал : чипка chiffon не ткиво ткаенина лента и така натамуГолемина : за 30ммПакување : за 20pcs,како ваш изборБоја : како ваш избор,ако ви требаат посебни количина за некои боја,ве молиме љубезноостави ми порака кога ќе ставање на ред,ви благодарам!)Shippment : Бесплатен Превозот за сите околу светот преку Кина Пост Registerd Mail (Eпакет за НАСвремето за испорака ќе бидат различни зависи од различна Област .Ако ви треба производиитно,ве молиме изберете брза испорака начин.Плаќање : Можете да платите за нас директно онлајн , исто така можете да контактирате со нас за да добиете повеќе детали информации (Т / T,Western Union,Кредитна Картичка и така натаму..).Услуги на клиентите : 1...

DEN 946.00 1050.72