• Ново
Мотоцикл Црна За Јамаха Рака Костец 1 Пар Vstar V Ѕвезда XVS 1100 Silverado V-Ѕвезда 25mm

Мотоцикл Црна За Јамаха Рака Костец 1 Пар Vstar V Ѕвезда XVS 1100 Silverado V-Ѕвезда 25mm

DEN 1027.68
DEN 976.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Спецификација :
Fitment :
Пакетот Вклучува :
Компатибилност
Јамаха V-Ѕвезда Vstar V Ѕвезда XVS 1100 Silverado
Висок Квалитет ISO Удобност Мотоцикл Рака Костец
Подобрете го изгледот на вашиот мотор со овие обичај рака костец
Овие резервни рака костец за тоа единствен кориснички изглед
Лесна инсталација! Овие костец се одлична замена за стариот костец
Модерен, стилски и функционален
Боја : Црна
Дупка Со Дијаметар : 1"
Материјал : Палка Алуминиум и Црна Гума
Состојба : 100% Сосема Нов
Мотоцикли со 1" Handlebars и Двоен Гас Кабли
Заврши прилагодено апликација, измена може да се бара
Не се вклопуваат 08+ Харли Дејвидсон Модели со Електронски Гас
2x Рака Костец
Инструкции не се вклучени

Особините

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
MAIZHI
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Црна
Големина:
25mm

Купувачите избираат и

мотоцикл handlebar капа мотокрос се справи со бар костец завршува за ЈАМАХА МТ-09 FZ09 MT07 МТ-07 2014-2017 MT10 2017 FZ10 XJ6 2010-2013

НИ 5.59 / парче НАС 19.99 / set НАС 21 / парче НАС 6.47 / парче НАС 31.99 / пар НИ 28.69 / пар НИ 30.99 / set НАС 32 / пар НИ 44.37 / пар НИ 32.99 / парОпис Состојба : 100% Сосема Нов Лесно да се инсталира, нема инструкции за инсталација Материјал : CNC машински алуминиумскиFitment : МТ125 20142017 МТ07 20142017 МТ09 20142017 МТ10 20162017 TDM 850 19911999 TDM 900 A 20042010 SMAX 155 20152017 ТMAX 500 20082011 ТMAX 530 20152016 YP 400 ВИСОЧЕСТВО 20052014 XMAX 400 20132016 X250 MAX 20092015 XMAX 125 20162017Пакетот Вклучува : 1 пар кожна рачка лентата завршува рака опфаќа

DEN 648.48

8 бои на располагање шарени decal универзална трки мото делови мотор се справи со girps за KTM јама велосипед handlebar мотокрос зафат

започнетекрајотдобредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!димензии : 12 CM*6.2 CMбоја : злато / зелена / црвена / сино / портокал / црна / розова / виолетоваодговара на : Универзална( лево 2.1 CM во дијаметар и право 2.4 CM дијаметар )Пакет Се Вклучени : 1 пар handlebar1...

DEN 479.52

7/8 22mm мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува За KTM Duke РК 125 200 390 Enduro Supermoto СМ СКМ Авантура 690 950 990

Опис На ПроизводотМото додатоци 22 MM Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот Приклучоци За Kawasaki Хонда, Јамаха Suzuki Триумф Ktm Aprilia Ducati BenelliСостојба : 100% Сосема нов.Количина : 1 Пар.Материјал : Алуминиум CNCБои : Црна / Црвена / Сино / Gold / Siliver / Зелена / Титаниум / Портокал.Одговара : Сите 22mm Handlebar Мотоцикл...

DEN 383.52

22mm Мотоцикл се Справи со Рака Бар Завршува Мотор Handlebar Костец Завршува За хонда CBR 1000 RR 1000RR CBR1000RR Cbr 600 yzf р3

Карактеристики : Алуминиум легура handlebar зафат крајот приклучоци.Прецизност ЦПУ машински.Елоксирани површински третман.Лесен и издржливи.Лесно да се инсталира на вашиот велосипед.Одлична замена за евтини крајот приклучоци.100% сосема нов и висок квалитет на Одговараат за повеќето мотор со 22mm 7 / 8"""" Handbar

DEN 432.00 479.52

Бела 7/8 22mm АТВ Dirt Bike Мотор Led светилки drl Пак Сигнал Четка Бар Рака Guard Protecter За Хонда Kawasaki Yamana Suzuki

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 пар боја : бела Материјал : ABS пластика LED Боја : бела Тоа е засилен рака guard за да го заштити вашиот мотоцикли Ефикасно да ги заштитат рацете додека возите вашиот мотор...

DEN 1163.00 1223.52

4 бои на располагање црвен портокал сини зелени јама велосипед се справи со костец unviersal мотор делови, мото зафат за KTM мотокрос handlebar

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!Боја : сина боја / црвен / портокал / зелен тоа на : Универзална(лево 2,2 см и righe 2.4 см)Пакет се Вклучени : Еден пар на мотоцикл handlebar Костец1...

DEN 623.52

7/8 Handlebar Крстот Бар Подлога и стегачите за ROCKSTAR PROTAPER CRF YZF EXC KXF RMZ DRZ WRF Мотоцикл Мотокрос Dirt Bike

Handlebar Влошки + Справи со Костец handlebar Влошки : 200mm Должина Фитинг Дупка е 10ММ се Справи со Костец : Лево 22mm, Право 24mm за монтирање

DEN 357.00 379.20

7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за ktm 1290 супер војводата 1290 супер војводата р 2014 640 LC4 Supermoto

Функција : Резервни сјај 100% Нов можете да ги најдете другите бои, во мојата продавница или цел на оваа една и да ја оставите порака да ни каже боја сакате...

DEN 384.00 404.16

Универзална Гума алуминиумски мотор handlebar костец скутер handlebar костец Мотокрос Мотор џеб велосипед се Справи со Притисокот

PROTAPER се Справи со КостецБоја опции : ЦРВЕНА / СИНО / СРЕБРЕНА / ЗЛАТО Дупка со Дијаметар : 22mm за лево, 24mm за десната страна ЛЕВАТА страна е 7 / 8", ДЕСНАТА страна е 1" за пресврт гас гас Ќе не одговара ПАЛЕЦОТ ПРИТИСНИ ГАС како atv настана, МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ДОБИЕ 2 ПОСТАВУВА ЗА АТВFitment : Целосен Сет се вклопува во 7 / 8" Handlebar 50cc, 70cc, 110cc, 125cc Сите Бренд CG Јапонски и кинески dirt bike мотоцикл Серија Итн Внимание! Ве молиме mesure вашиот handlebar пред да ја купите...

DEN 273.12

7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за Хонда VFR750 VFR800 1000 CB500X CB500X БЛАГАЈНИЧКИТЕ 500X 2013-2014 година сите

Функција : Резервни сјај 100% Нов можете да ги најдете другите бои, во мојата продавница или цел на оваа една и да ја оставите порака да ни каже боја сакате...

DEN 384.00 404.16

7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за јамаха tmax 500 xp500 2008 2009 2010 2011 ybr 125 2005-2008 година FZ1

Опис На ПроизводотМото додатоци 22 MM Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот Приклучоци За Kawasaki Хонда, Јамаха Suzuki Триумф Ktm Aprilia Ducati BenelliСостојба : 100% Сосема нов.Количина : 1 Пар.Материјал : Алуминиум CNCБои : Црна / Црвена / Сино / Gold / Siliver / Зелена / Титаниум / Портокал.Одговара : Сите 22mm Handlebar Мотоцикл...

DEN 393.12