• Ново
100 Парчиња Дрвени кука игли влече игли за коса екстензии

100 Парчиња Дрвени кука игли влече игли за коса екстензии

DEN 2671.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

100 Парчиња Дрвени кука игли влече игли за коса екстензии

Човечка коса производи :
Пред да се постават коса екстензии (U-совет, V-совет и јас-совет), клипови на косата екстензии, лесно јамка коса екстензии, човечка коса ткаат, човечка коса ткаат со микро прстен во прилог (EZ weft), кожа weft, рака врзана коса ткаат, полн чипка перики, toupees и машина направени од човечка коса, перики и така натаму.
Коса екстензија алатки :
Микро прстен, бакар прстен, shrinkable цевка, влечење игла, нишка игла, селотејп, snap клип, дел клип, продолжување, четка, фузија конектор, лепак помине совети, прст заштитник, ПВЦ заштитник, ПВЦ организатор, лепак стап, лепак пиштол, лепак зрна, лепак hotpot, чешел косата, цртање мат, ткаат конец, ткаат игла, обврзници на смена и така натаму.

Особините

Тип На Објект:
Кука Игла
Материјал:
Дрвен Материјал
Количина:
100 парчиња
Број На Модел На:
ВЛЕЧЕЊЕ ИГЛА-W
Големина:
Middle Size
Точка име :
100 парчиња
Се справи со е материјал:
Дрвени-рачка
Количина:
100 парчиња по многу

Купувачите избираат и