• Ново
бесплатен превозот ,Волфрам electrode, должина 150*1.6 mm,10 КОМПЈУТЕРИ многу

бесплатен превозот ,Волфрам electrode, должина 150*1.6 mm,10 КОМПЈУТЕРИ многу

DEN 664.80
DEN 632.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други. Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
- Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда. За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори. Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот'responsibility. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување. Политика на враќање Враќање е достапна само во рок од 7 дена по примен објект.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад.
Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот.
- Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
бесплатен превозот ,Волфрам electrode, должина 150*1.6 mm,10 КОМПЈУТЕРИ многу

Особините

Употреба:
tig заварување
Број На Модел На:
1.6 mm
Бренд Име:
JINSLU
Димензии:
150*1.6 mm

Купувачите избираат и

Нови преносни заварчик IGBT инверторот преносни заварување машина лак заварчик ZX7-200 со electrode носителот и земјата менгеме

нови преносни заварчик IGBT инверторот преносни заварување машина лак заварчик ZX7200 соelectrode носителот и земјата менгемеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : заварување аргон лачно заварување машинаМодел : ZX7200Напон : 220 VМоќност : 5.5 KWИзлезна струја : 10200 AElectrode дијаметар : 1.63.2 mmШел : Пластични школкаПроизвод големина : 280*130*190mmПакет големина : 45*20*32 CMТежина : 5 KG

DEN 4104.00 4320.00

нови преносни WS-200C IGBT инверторот TIG заварчик аргон заварувач заварување аргон лачно заварување машина за лемење железо

нови преносни WS200 C IGBT инверторот TIG заварчик аргон заварувач заварување аргон лачно заварувањемашина за лемење железоЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : заварување аргон лачно заварување машинаМодел : WS200 CНапон : 220 VМоќност : 5 KWИзлезна струја : 10200 AElectrode дијаметар : 2.54 ммШел : Железо школкаПроизвод големина : 380*160*290mmПакет големина : 45*20*32 CMТежина : 9 KG

DEN 8602.00 9054.72