• Ново
JIGU Нов Лаптоп Батеријата За Dell F136T Y264R За Inspiron 1320 За Inspiron 1320n бесплатен превозот

JIGU Нов Лаптоп Батеријата За Dell F136T Y264R За Inspiron 1320 За Inspiron 1320n бесплатен превозот

DEN 813.12

Износот
Во форма достапна за нарачката


За нас :
1.Ние сме производител застапник и дистрибутер на компатибилен лаптоп батерии кои набавка за сите видови на клиенти и уживаат висок углед во светот, Ние нудејќи премиум квалитет лаптоп батерии во неверојатно конкурентни цени, сите во безбеден и удобен платформа.
2.Ние имаме комплетен инженеринг објект за батеријата пакет тестирање. Ова ни овозможува да се обезбеди најмногу до-to-date батеријата пакет тестирање за најнапредните преносни потрошувачки електронски производи. Ние продаваме само квалитетни производи од квалитетни добавувачи,сите батерии да бидат тестирани пред да го продаде.
3.Имаме еден посветен тим на клиентите директори кои се секогаш подготвени да ви помогнеме да најдете лаптоп батеријата ви треба со поддршка на тебе со нивните продолжен производ знаење и експертиза на лаптоп батерии
4.Ние и ветуваме на сите производи што се продаваат во нашиот веб-сајт се 100% сосема нов и слободни од дефекти во материјалот и изработката - Ние никогаш не продаваме користи и refurbished батерии. Шопинг со нас е сигурна и безбедна. Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Нашата цел е 100% задоволството на клиентите.
Нов Лаптоп Батеријата За Asus F136 T Y264 R Inspiron 1320 Inspiron 1320n бесплатен превозот За Dell F136 T батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : За Dell F136 T Y264 R Ова За Dell F136 T батеријата е компатибилна со следниве модели : За Dell
За Inspiron 1320 За Inspiron 1320n Забелешка :
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија.
Гаранција :
1. Овој производ има 24 месеци гаранција.
2. Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. За сите врати производи, клиентите МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.
4. Во сите случаи, Ние ќе ги сноси трошоците за техничари на постројката за поправка/замена било предмети дадени до нас, во рамките на гарантниот рок(Утврдено дека се неисправни од нашите техничари); додека клиентите ќе бидат одговорни за круг-начин на превозот обвиненија за испраќање на нивните производи за поправка место и да се врати.
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.

Особините

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
За Inspiron 1320
Пакет:
Yes
Батеријата Боја:
Црна
Гаранција:
2 години
мобилен:
6 ќелија , Сосема нов Одделение А++
Уверение:
CE,FCC,RHOS
Црна:
Црна
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Батерија За ASUS EEE PC R051CX R051P 1015BX 1015C 1015PDX 1011PD 1011PN 1215PED 1215PN A32-1015

Број На Модел : A321015Капацитет : 4400m AhНапон : 10.8 VБатеријата Мобилен : 6 КлеткиБоја : ЦрнаДел Број : за AsusA311015 A321015AL311015 PL321015Одговара Лаптоп Модел : за AsusEee PC 1011 Eee PC Серија 1011 B Eee PC 1011 BXEee PC 1011 C Eee PC 1011 CX Eee PC 1011 PEee PC 1011 PD Eee PC 1011 PDX Eee PC 1011 PXDEee PC 1015 Eee PC 1015 Eee PC Серија 1015 BEee PC 1015 BX Eee PC 1015 C Eee PC 1015 CXEee PC 1015 P Eee PC 1015 PD Eee PC 1015 PDGEee PC 1015 PDT Eee PC 1015 PDX Eee PC 1015 PEEee PC 1015 PEB Eee PC 1015 PED Eee PC 1015 PEGEee PC 1015 PEM Eee PC 1015 PN Eee Pc 1015 PWEee PC 1015 PXD Eee PC 1015 T Eee PC 1016Eee PC 1016 Eee PC Серија 1016 P Eee PC 1016 PEEee PC 1016 PEB Eee PC 1016 PED Eee PC 1016 PEMEee PC 1016 PG Eee PC 1016 PN Eee PC 1016 PTEee PC 1215 Eee PC 1215 Eee PC Серија 1215 BEee PC 1215 BT Eee PC 1215 N Eee PC 1215 PEee PC 1215 PE Eee PC 1215 PED Eee PC 1215 PEMEee PC 1215 PN Eee PC 1215 PW Eee PC 1215 PXEee PC 1215 T Eee PC R011 Eee PC Серија R011 CEee PC R011 CX Eee PC R011 P Eee PC Серија R051Eee PC R051 BX Eee PC R051 C Eee PC R051 CXEee PC R051 P Eee PC R051 PEM Eee PC R051 PX

DEN 887.52

JIGU Бесплатен превозот C32-TAICHI21 Оригинални лаптоп со Батерија За Asus Taichi Ultrabook 21 35Wh 11.1 V 3200mAh Taichi21 батеријата

100% оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.C32TAICHI21 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : C32TAICHI21 C32TAICHI21 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : 3568 ATaichi 21 Taichi 21 Taichi Ultrabook 21CW001 H Taichi Ultrabook 21CW001 P Taichi Ultrabook 21CW002 H Taichi Ultrabook 21CW003 H Taichi Ultrabook 21CW004 H Taichi Ultrabook 21CW005 P Taichi Ultrabook 21DH51 Taichi Ultrabook 21DH71Имајте на ум.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

DEN 2160.00 2571.36

5200MaH Лаптоп со батерија За Леново 3000 G430 G450 G530 G550 N500 Z360 B460 B550 V460 V450 G455 G555 Y430 l08s6y02

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!5200 Ma H Лаптоп со батерија За Леново 3000 G430 G450 G530 G550 N500 Z360 B460 B550 V460 V450 G455 G555 Y430 l08s6y02Компатибилни Модели : 42 T472542 T472651 J022657 Y626657 Y652757 Y6528ASM 42 T4586ASM 42 T4728FRU 42 T4585FRU 42 T4727L06 L6 Y02L08 L6 C02L08 L6 Y02L08 N6 Y02L08 O6 C02L08 S6 C02L08 S6 D02L08 S6 Y02Одговара Модели : 3000 B4603000 B5503000 G4303000 G430 41523000 G430 41533000 G430 A3000 G430 L3000 G430 LE3000 G430 M3000 G4503000 G450 29493000 G450 A3000 G450 M3000 G4553000 G530 3000 G530 41513000 G530 44423 U3000 G530 DC T34003000 G530 A3000 G530 M3000 G5503000 G5553000 N5003000 N500 423352 UG430G450G455 AG530G550G5502958 LEUG5502958 LFUIdea Pad B460Idea Pad G430Idea Pad G430 20003Idea Pad V460Idea Pad V460 AМФИ(А)Idea Pad V460 AМФИ(H)Idea Pad V460 AМФИ(T)Idea Pad V460 AISEIdea Pad V460 AОIdea Pad V460 AО(А)Idea Pad V460 AО(Т)Idea Pad V460 APSI(H)Idea Pad Z360Idea Pad Z360091232 UIdea Pad Z360091233 UIdea Pad Z360 AОIdea Pad Z360 APSI

DEN 848.00 892.80

Батерија за HP павилјон G6 G62 G56 G72 CQ32 CQ42 CQ43 CQ56 CQ62 CQ72 MU06 MU06XLHSTNN-UB0W DV6 DM4 MU06 MU09 593553-001

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VЕтикета Капацитет : 5200m AhПолн капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!MU06 5200m Ah батеријата за HP Павилјон g6 DM4 DM4 T DV3 DV5 DV6 DV6 T DV7 G4 G6 Г7 G62 G62 T G72 MU06 HSTNNUBOW CQ42 CQ56 CQ62Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред.Притиснете"Ctrl+F"за да пребарувате на вашиот лаптоп модел или батеријата дел број од нашата листа.Компатибилен Дел Броеви HSTNNCBOX HSTNNQ60 C HSTNNQ61 C HSTNNQ62 C HSTNN178 C HSTNN179 C HSTNN181 C MU06 MU09 WD548 AA WD549 AA HSTNNQ61 C HSTNNQ62 C HSTNNCBOW HSTNNIB0 N HSTNNIB0 X HSTNNIB1 E HSTNNOB0 X HSTNNOB0 Y HSTNNYB0 X NBP6 A174 NBP6 A174 B1 NBP6 A175 NBP6 A175 B1 586028341 586006321 586006361 593553001 588178141Компатибилни Модели Се ВклопуваатЗА COMPAQЗА COMPAQ 435 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА COMPAQ 436 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА COMPAQ CQ430,ЗА COMPAQ CQ630,ЗА COMPAQ Presario CQ32,ЗА COMPAQ Presario CQ42,ЗА COMPAQ Presario CQ43,ЗА COMPAQ Presario CQ56,ЗА COMPAQ Presario CQ56z200 CTO,ЗА COMPAQ Presario CQ57,ЗА COMPAQ Presario CQ62,ЗА COMPAQ Presario CQ62z200 CTO,ЗА COMPAQ Presario CQ62z300 CTO,ЗА COMPAQ Presario CQ630,ЗА COMPAQ Presario CQ72ЗА COMPAQ Presario CQ42100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ42200 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ42300 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ42400 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ43100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ43200 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ43300 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ43400 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ56100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ56200 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ57100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62200 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62300 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62400 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62СеријаЗА HPЗА HP 430 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 431 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 435 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 630 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 631 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 635 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 636 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 650 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 655 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP Завист 151100,ЗА HP G32,ЗА HP G72t,ЗА HP G42,ЗА HP G56,ЗА HP G62,ЗА HP G62m300 CTO Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP G62x400 CTO,ЗА HP G72,ЗА HP Павилјон dv4t4000 CTO,ЗА HP Павилјон dv4t4100 CTO,ЗА HP Павилјон dv5t2100 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t4000 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t6000 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t3100 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t3000 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t3200 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t6b00 CTO,ЗА HP Павилјон dv6z3100 CTO,ЗА HP Павилјон dv71400,ЗА HP Павилјон dv7t4000 CTO,ЗА HP Павилјон dv7t4100 CTO,ЗА HP Павилјон dv7t5000 CTO,ЗА HP Павилјон dv7t6000 CTO,ЗА HP Павилјон dv7t6b00 CTO,ЗА HP Павилјон g4,ЗА HP Павилјон g4t1000 CTO,ЗА HP Павилјон g4t1100 CTO,ЗА HP Павилјон g4t1200 CTO,ЗА HP Комора г7,ЗА HP Павилјон g7t1000 CTOЗА HP 2000 СеријаЗА HP Завист 171000 СеријаЗА HP Завист 171100 СеријаЗА HP Завист 171200 СеријаЗА HP Завист 172000 СеријаЗА HP Завист 172100 СеријаЗА HP Завист 17t1000 СеријаЗА HP Завист 17t2000 СеријаЗА HP G42100 СеријаЗА HP G42200 СеријаЗА HP G42300 СеријаЗА HP G42400 СеријаЗА HP G42t СеријаЗА HP G56100 СеријаЗА HP G62100 СеријаЗА HP G62400 СеријаЗА HP G62СеријаЗА HP G62б СеријаЗА HP G62t СеријаЗА HP G72100 СеријаЗА HP G72СеријаЗА HP G72б СеријаЗА HP Павилјон dm41000 СеријаЗА HP Павилјон dm41100 СеријаЗА HP Павилјон dm41200 СеријаЗА HP Павилјон dm41300 СеријаЗА HP Павилјон dm42000 СеријаЗА HP Павилјон dm43000 СеријаЗА HP Павилјон dm4t СеријаЗА HP Павилјон dv34000 СеријаЗА HP Павилјон dv34100 СеријаЗА HP Павилјон dv34200 СеријаЗА HP Павилјон dv44000 СеријаЗА HP Павилјон dv44100 СеријаЗА HP Павилјон dv5 СеријаЗА HP Павилјон dv52000 СеријатаЗА HP Павилјон dv52100 СеријатаЗА HP Павилјон dv63000 СеријаЗА HP Павилјон dv63100 СеријаЗА HP Павилјон dv63200 СеријаЗА HP Павилјон dv63300 СеријаЗА HP Павилјон dv64000 СеријаЗА HP Павилјон dv66000 СеријаЗА HP Павилјон dv66100 СеријаЗА HP Павилјон dv66b СеријаЗА HP Павилјон dv74000 СеријаЗА HP Павилјон dv74100 СеријаЗА HP Павилјон dv74200 СеријаЗА HP Павилјон dv74300 СеријаЗА HP Павилјон dv75000 СеријаЗА HP Павилјон dv76000 СеријаЗА HP.

DEN 848.00 892.80

4400mAh Лаптоп со Батерија за Toshiba PA3534U-1BAS PA3534U-1BRS PA3535U-1BRS PA3682U-1BRS PA3727U-1BRS PABAS098 PABAS173 PABAS174

Почитувани купувачи : Нашата продавница продава различни батерии, го отворил oversea склад во RU, САД, велика БРИТАНИЈА, и АНИ , како и да превоз за повеќето земји во светот.Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете Продавачот за Испорака Метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.net...

DEN 669.60

JIGU 45N1070 45N1071 4ICP4/51/95 Оригинални лаптоп со Батерија За Lenovo ThinkPad Нови X1 Јаглерод X1C 14.8 V 46WH

100% оригинални батеријата100% гаранција тестирани ok (ок) пред испоракаМоже да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.45 N1070 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : 00 HW003 45 N1070 45 N1071 4 ICP4 / 51 / 95 45 N1070 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : За Think Pad Нови X1 Јаглерод За Нов Think Pad X1 Јаглерод(20 A7 A02 MCD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 A03 NCD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 A049 CD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 A04 ACD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 A058 CD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 S00000) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 S00100) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 S00900) За Нов Think Pad X1 Јаглерод(20 A7 S00 C00) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 S00 D00) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 S00 E00) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 S00 H00) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A7 S00 S00) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A09900) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 AM00) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 AN00) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 SACD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 SBCD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 SCCD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 WS00) За Нов Think Pad X1 Јаглерод(20 A8 A0 X2 CD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 X3 CD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 X4 CD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 X6 CD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 A0 Y2 CD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 A8 S00809) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 BTA06 CCD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 BTA06 DCD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 BTA06 ECD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 BTA06 FCD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 BTA07 BCD) За Think Pad Нови X1 Јаглерод(20 BTA07 CCD) За Нов Think Pad X1 Јаглерод(20 BTA0 ANCD) За Think Pad X1 Јаглерод За Think Pad X1 Јаглерод (3444) Серија За Think Pad X1 Јаглерод (3444) Серија win8 За Think Pad X1 Јаглерод (3448) Серија За Think Pad X1 Јаглерод (3460)Серија За Think Pad X1 Јаглерод 2015 Година За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA06 CCD) За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA06 DCD) За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA06 ECD) За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA06 FCD) За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA07 BCD) За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA07 CCD) За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA0 AMCD) За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA0 ANCD) За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA0 M400) За Think Pad X1 Јаглерод 2015(20 BTA0 S4 CD) За Think Pad X1 Јаглерод 3448 Серија win8 За Think Pad X1 Јаглерод 3460 Серија win8 За Think Pad X1 Јаглерод 3460CLGИмајте на ум.Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.Тоа не е можно, не сите.Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел...

DEN 2160.00 2571.36

5200mAH батеријата За Asus A43 A53 A53S A53z A53SV A53SV K43 K43E K43J K43S K43SV K53 K53E K53F K53J K53S K53SV K53T K53U A32-K53

Капацитет : 5200m Ah Напон : 10.8 V Батерија Мобилен : 6 Клетки Хемија : Liion Боја : Црна Потекло : Кина Дел Број : за AsA31K53 A32K53 A41K53 A42K53 Одговара Лаптоп Moderl : за AsX8 C Серија A43 Серија A43 B A43 BY A43 E A43 F A43 J A43 JA A43 JB A43 JC A43 JE A43 JF A43 JG A43 JH A43 JN A43 JP A43 JQ A43 JR A43 JU A43 JV A43 S A43 SJ A43 SV A43 U A53 Серија A53 B A53 BY A53 E A53 F A53 J A53 JA A53 JB A53 JC A53 JE A53 JH A53 JQ A53 JR A53 JT A53 JU A53 S A53 SD A53 SJ A53 SV A53 T A53 TA A53 U K43 Серија K43 B K43 BY K43 E K43 F K43 J K43 S K43 SJ K43 SV K43 U K53 Серија K53 B K53 BY K53 E K53 F K53 J K53 S K53 SD K53 SJ K53 SV K53 T K53 TA K53 U X43 Серија X43 B X43 BY X43 E X43 J X43 JE X43 JF X43 JR X43 JX X43 S X43 SJ X43 SR X43 SV X43 T X43 U X43 V X44 Серија X44 C X44 H X44 HO X44 HY X44 L X44 LY X53 S Серија X53 SVSX097 V X53 SVSX111 V X53 SVSX117 V X53 SVSX132 V X53 SVSX173 V X53 SVSX179 V X53 SVSX200 V X53 SVSX213 V X53 SVSX214 V X53 SVSX218 V X53 SVSX231 V X53 SVSX246 X53 SVSX296 V X54 Серија X54 F X54 H X54 HB X54 HY X54 K X54 L X54 LB X54 LY X84 Серија X84 C X84 H X84 HO X84 HY X84 L X84 LY X84 S X84 SL Кратко Упатство за Употреба 1.За употреба нова батерија, ќе е подобро да се обидете со неколку циклуси на извршувањето на 5% ,тогаш полнење до 95%...

DEN 887.52

JIGU Нов Лаптоп Батеријата За Asus 15G10N373800 70-NED1B1000Z 70-NED1B1200Z 70-NED1B2000Z 70-NED1B2100Z 70-NED1B2200Z

Предмети описБатерија Тип : LiioКапацитетот на батеријата : 10.8 V4400m Ah и 10.8 V5200m Ah (ве молиме изберете еден од капацитетот дека треба во цената област)Батеријата Клетки : 6 клеткиТип На Производ : Замена На БатеријатаСостојба : 100% JIGU Сосема Нов , 12 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !Ве потсетам : 5200m Ah Нејзиното целосно полнење капацитет е повеќе од 5000m Ah!Предмети фото шоу10.8 V4400m A h10.8 V5200m Ah / 57 WHОваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : ЗА As G10 N373800 70NED1 B2200 Z 70NXP2 B1000 Z A32M50 70NED1 B1000 Z 70NTS1 B2000 Z 70NZT1 B1000 Z A32N61 70NED1 B1200 Z 70NWF1 B1000 Z 90NED1 B1000 Y A32 X64 70NED1 B2000 Z 70NWF1 B2000 Z 90NED1 B2100 Y A33M50 70NED1 B2100 Z 70NXP1 B2000 Z 90NWF1 B2000 Y L062066 L072051 L0790 C6 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : ЗА AsG50 M50 V N53 J X55 Серија G50 Серија M50 VC N53 JF X55 S G50 E M50 VM N53 JG X55 SA G50 G M50 VN N53 JL X55 SR G50 T M60 N53 JN X55 SV G50 V M60 Серија N53 JQ X57 G50 VT M60 J N61 X57 Серија G51 M60 JV N61 Серија X57 Q G51 Серија M60 V N61 D X57 S G51 J M60 VP N61 J X57 SR G51 JX M60 W N61 JA X57 V G51 V N43 N61 JQ X57 VC G51 VX N43 Серија N61 JV X64 M50 N43 J N61 V X64 Серија M50 Серија N43 JF N61 VF X64 J M50 Q N43 JM N61 VG X64 JA M50 S N53 N61 VN X64 JQ M50 SA N53 Серија N61 W X64 JV M50 SR N53 D Серија N6 DA X64 V M50 SV N53 DA Серија X55 X64 VGЗа НАС : 1.Ние сме производител застапник и дистрибутер на компатибилен лаптоп батерии кои набавка за сите видови на клиенти и уживаат висок углед во светот, Ние нудејќи премиум квалитет лаптоп батерии во неверојатно конкурентни цени, сите во безбеден и удобен платформа.2.Ние имаме комплетен инженеринг објект за батеријата пакет тестирање...

DEN 781.00 781.44

LMDTK Нови 6cells лаптоп со батерија ЗА SONY VAIO CA CB на ПРИМЕР, ЕЈ EJ ELSERIES VGP-BPL26 VGP-BPS26 VGP-BPS26A основни поени 26 бесплатен превозот

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

DEN 1266.00 1582.56

За ASUS VivoBook X200CA X200MA X200M X200LA A31N1302 Батеријата само 11,6 A31LMH2 A31LM9H

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.25 VКапацитет : 2200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !! [Специјална Цена]За ASVivo Book X200 CA X200 MA X200 M X200 LA A31 N1302 Батеријата само 11,6" A31 LMH2 A31 LM9 H За AS B11000240100 E15666868A31 LM2 HA31 LM9 HA31 LMH2A31 N1302A3 INI302A3l Nl302 A31 N1302 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : За ASUSVivo Book 200 CACT161 H,Vivo Book F200 CAVivo Book F200 CA,Vivo Book F200 CAKX019hVivo Book F200 CAKX078 DUVivo Book F200 MVivo Book F200 MAVivo Book F200 MA KX551 BVivo Book F200 MACT063 HVivo Book F200 MACT064 HVivo Book F200 MACT066 HVivo Book F200 MACT067 HVivo Book F200 MACT068 HVivo Book F200 MACT097 HVivo Book F200 MACT098 HVivo Book F200 MACT135 HVivo Book F200 MACT146 HVivo Book F200 MACT157 HVivo Book F200 MAKX072 HVivo Book F200 MAKX073 HVivo Book F200 MAKX075 HVivo Book F200 MAKX076 HVivo Book F200 MAKX077 HVivo Book F200 MAKX078 HVivo Book F200 MAKX079 DVivo Book F200 MAKX079 HVivo Book F200 MAKX080 DVivo Book F200 MAKX080 HVivo Book F200 MAKX081 DVivo Book F200 MAKX082 DVivo Book F200 MAKX113 DVivo Book F200 MAKX130 DVivo Book F200 MAKX184 HVivo Book F200 MAKX551 BVivo Book F201 EKX063 HVivo Book FX200 CAVivo Book FX200 CAKX219 DVivo Book K200 MADS01 TVivo Book R202 CA,Vivo Book X200 CAVivo Book X200 CA,Vivo Book X200 CACT112 HVivo Book X200 CACT158 HVivo Book X200 CAHCL1104 GVivo Book X200 CAHCL12050Vivo Book x200cakx033hVivo Book X200 MAVivo Book X200 MACT015 HVivo Book X200 MACT037 HVivo Book X200 MACT112 HVivo Book X200 MACT132 HVivo Book X200 MACT147 HVivo Book X200 MADS02Vivo Book X200 MAKX011 HVivo Book X200 MAKX013 DVivo Book X200 MAKX043 DVivo Book X200 MAKX044 DVivo Book X200 MAKX045 DVivo Book X200 MAKX047 DVivo Book X200 MAKX048 DVivo Book X200 MAKX048 HVivo Book X200 MAKX056 HVivo Book X200 MAKX085 HVivo Book X200 MAKX113 DVivo Book X200 MAKX128 HVivo Book X200 MAKX130 DVivo Book X200 MAQSP2Vivo Book X200 MAQSP2 TБЛАГАЈНИЧКИТЕVivo Book X200 MARCLT07X200 CA СеријаX200 CA1 AX200 CA1 BX200 CA6 DX200 CA6 EX200 CA9 AX200 CA9 BX200 CA9 DX200 CA9 EX200 CACT161 HX200 CAdb017

DEN 848.00 892.32

Нова Батерија Лаптоп со Батерија за HP CA06 CA09 за ProBook 640 G0 G1 645 650 655 Серија HSTNN-LB4Z 718756-001 СЕДИШТЕТО-TRE 71004

>>Почитувани Купувачи Нашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад во Русија, сад, Велика Британија и Австралија, а може да превоз за повеќето земји во светот.За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака.ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, само контактирајте со нас веднаш,ние ќе резервни нема ефект да помогне да се реши проблемот.вашето задоволство е она што ние секогаш ги извршуваат, па немојте да се отвори спорот rashly.Ви благодариме за вашата доверба.Како да се купувачот на батеријата ?Ако лаптоп батеријата модели се исти, тогаш тоа сигурно може да се користи за вашиот лаптоп батеријата.Исто така можете да видите споредба слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.Користете "ctrl + F" за да пребарувате за една страница може да се утврди дали батеријата е погодна за вашиот Лаптоп ...

DEN 852.96

45Wh 7.4 V Лаптоп со Батерија за SAMSUNG Ultrabook АА-PBYN4AB NP530U3C Np530U3B NP-530U3B NP-530u3C 530U3B-A02 530U3C-A02 АА-PLWN4AB

Како да се цел на батеријата?1 Осигурете се дека батеријата е погодна за вашиот лаптоп, ве молиме да користите "Ctrl+F" за да пребарувате вашата батерија модел од Производи Опис .2...

DEN 8581.92