• Ново
JIGU Нов Лаптоп Батеријата 451-10351 C9551 DH074 RC107 TC023 Y9943 За DELL 312-0373 312-0450 312-0451 451-10284 451-10285

JIGU Нов Лаптоп Батеријата 451-10351 C9551 DH074 RC107 TC023 Y9943 За DELL 312-0373 312-0450 312-0451 451-10284 451-10285

DEN 813.12

Износот
Во форма достапна за нарачката


За нас :
1.Ние сме производител застапник и дистрибутер на компатибилен лаптоп батерии кои набавка за сите видови на клиенти и уживаат висок углед во светот, Ние нудејќи премиум квалитет лаптоп батерии во неверојатно конкурентни цени, сите во безбеден и удобен платформа.
2.Ние имаме комплетен инженеринг објект за батеријата пакет тестирање. Ова ни овозможува да се обезбеди најмногу до-to-date батеријата пакет тестирање за најнапредните преносни потрошувачки електронски производи. Ние продаваме само квалитетни производи од квалитетни добавувачи,сите батерии да бидат тестирани пред да го продаде.
3.Имаме еден посветен тим на клиентите директори кои се секогаш подготвени да ви помогнеме да најдете лаптоп батеријата ви треба со поддршка на тебе со нивните продолжен производ знаење и експертиза на лаптоп батерии
4.Ние и ветуваме на сите производи што се продаваат во нашиот веб-сајт се 100% сосема нов и слободни од дефекти во материјалот и изработката - Ние никогаш не продаваме користи и refurbished батерии. Шопинг со нас е сигурна и безбедна. Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Нашата цел е 100% задоволството на клиентите.
Нов Лаптоп Батеријата За DELL 312-0373 312-0450 312-0451 451-10284 451-10285 451-10351 C9551 DH074 RC107 TC023 Y9943 бесплатен превозот Оваа Dell Inspiron 630m батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : за Dell 312-0373 312-0450 312-0451 451-10284 451-10285 451-10351 C9551 DH074 RC107 TC023 Y9943 Оваа Dell Inspiron 630m батеријата е компатибилна со следниве модели : за Dell Inspiron 630m Inspiron 640m Inspiron E1405 XPS M140 Забелешка :
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија.
Гаранција :
1. Овој производ има 24 месеци гаранција.
2. Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
3. За сите врати производи, клиентите МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.
4. Во сите случаи, Ние ќе ги сноси трошоците за техничари на постројката за поправка/замена било предмети дадени до нас, во рамките на гарантниот рок(Утврдено дека се неисправни од нашите техничари); додека клиентите ќе бидат одговорни за круг-начин на превозот обвиненија за испраќање на нивните производи за поправка место и да се врати.
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .

Особините

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
640M 6CELL БАТЕРИЈАТА
Пакет:
Yes
Батеријата Боја:
Црна
Гаранција:
2 години
мобилен:
6 ќелија , Сосема нов Одделение А++
Уверение:
CE,FCC,RHOS
Црна:
Црна
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

НОВИ 8 МОБИЛЕН Батерија за HP HSTNN-XB60 KU533AA NBP8A82 NBP8A82B2 8530

Превозот Политика : *** Известување за ЕМС Превозот само ***Ако одберете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД EMS, Вашата цел ќе биде предаден од страна наХонг Конг или Кина Пост Воздух mail со Следење на Број ,и Превозот период треба да биде 1020 работни дена .EMS Бесплатен Превозот се применува за цел до 5pcs или повеќе предмети!!!Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 VКапацитет : 5200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!Лаптоп НОВИ 8 МОБИЛЕН Батерија за HP HSTNNXB60 KU533 AA NBP8 A82 NBP8 A82 B2 8530Замена За HP Дел број : 458274421 484788001 493976001 501114001 HSTNNLB60 HSTNNOB60 HSTNNXB60 KU533 AA Одговара Машина МоделиЗа HP Elite Book 8530p Elite Book 8530w Elite Book 8540p Elite Book 8540w Elite Book 8730p Elite Book 8730w Elite Book 8740w Pro Book 6545b

DEN 1139.00 1199.04

JIGU Лаптоп Батеријата 0FVWT4 0TN1K5 3DJH7 451-11742 X57F1 R7PND PG6RC FV993 9GP08 97KRM За Dell за Прецизност M4600 M4700 M6600

Најдобри Желби За Вас и да Имате Убав Ден!Предмети опис Батерија Тип : Liion Напон : 11.1 V Батерија Капацитет : 6600m Ah Батеријата Клетки : 9cells Тип на Производ : Замена на Состојбата на Батеријата : 100% Сосема Нов , 12 месеци гаранција ! Сертифицирани од страна CE & Rohs !Предмети фото шоуЛаптоп Дел броеви 0 FVWT4 45111744 0 TN1 K5 97 KRM 3121176 9 GP08 3121177 FV993 3121178 KJ321 3 DJH7 PG6 RC 45111742 R7 PND 45111743 X57 F1 Лаптоп Компатибилни Модели за Прецизност M4600 за Прецизност M6600 за Прецизност M4700 за Прецизност M6700ПотсетникПред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп...

DEN 1463.04

5200mAH батеријата За Asus A43 A53 A53S A53z A53SV A53SV K43 K43E K43J K43S K43SV K53 K53E K53F K53J K53S K53SV K53T K53U A32-K53

Капацитет : 5200m Ah Напон : 10.8 V Батерија Мобилен : 6 Клетки Хемија : Liion Боја : Црна Потекло : Кина Дел Број : за AsA31K53 A32K53 A41K53 A42K53 Одговара Лаптоп Moderl : за AsX8 C Серија A43 Серија A43 B A43 BY A43 E A43 F A43 J A43 JA A43 JB A43 JC A43 JE A43 JF A43 JG A43 JH A43 JN A43 JP A43 JQ A43 JR A43 JU A43 JV A43 S A43 SJ A43 SV A43 U A53 Серија A53 B A53 BY A53 E A53 F A53 J A53 JA A53 JB A53 JC A53 JE A53 JH A53 JQ A53 JR A53 JT A53 JU A53 S A53 SD A53 SJ A53 SV A53 T A53 TA A53 U K43 Серија K43 B K43 BY K43 E K43 F K43 J K43 S K43 SJ K43 SV K43 U K53 Серија K53 B K53 BY K53 E K53 F K53 J K53 S K53 SD K53 SJ K53 SV K53 T K53 TA K53 U X43 Серија X43 B X43 BY X43 E X43 J X43 JE X43 JF X43 JR X43 JX X43 S X43 SJ X43 SR X43 SV X43 T X43 U X43 V X44 Серија X44 C X44 H X44 HO X44 HY X44 L X44 LY X53 S Серија X53 SVSX097 V X53 SVSX111 V X53 SVSX117 V X53 SVSX132 V X53 SVSX173 V X53 SVSX179 V X53 SVSX200 V X53 SVSX213 V X53 SVSX214 V X53 SVSX218 V X53 SVSX231 V X53 SVSX246 X53 SVSX296 V X54 Серија X54 F X54 H X54 HB X54 HY X54 K X54 L X54 LB X54 LY X84 Серија X84 C X84 H X84 HO X84 HY X84 L X84 LY X84 S X84 SL Кратко Упатство за Употреба 1.За употреба нова батерија, ќе е подобро да се обидете со неколку циклуси на извршувањето на 5% ,тогаш полнење до 95%...

DEN 887.52

За ASUS VivoBook X200CA X200MA X200M X200LA A31N1302 Батеријата само 11,6 A31LMH2 A31LM9H

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.25 VКапацитет : 2200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : Нова, 24 месеци гаранција!Сертифицирани од страна CE & Rohs !! [Специјална Цена]За ASVivo Book X200 CA X200 MA X200 M X200 LA A31 N1302 Батеријата само 11,6" A31 LMH2 A31 LM9 H За AS B11000240100 E15666868A31 LM2 HA31 LM9 HA31 LMH2A31 N1302A3 INI302A3l Nl302 A31 N1302 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : За ASUSVivo Book 200 CACT161 H,Vivo Book F200 CAVivo Book F200 CA,Vivo Book F200 CAKX019hVivo Book F200 CAKX078 DUVivo Book F200 MVivo Book F200 MAVivo Book F200 MA KX551 BVivo Book F200 MACT063 HVivo Book F200 MACT064 HVivo Book F200 MACT066 HVivo Book F200 MACT067 HVivo Book F200 MACT068 HVivo Book F200 MACT097 HVivo Book F200 MACT098 HVivo Book F200 MACT135 HVivo Book F200 MACT146 HVivo Book F200 MACT157 HVivo Book F200 MAKX072 HVivo Book F200 MAKX073 HVivo Book F200 MAKX075 HVivo Book F200 MAKX076 HVivo Book F200 MAKX077 HVivo Book F200 MAKX078 HVivo Book F200 MAKX079 DVivo Book F200 MAKX079 HVivo Book F200 MAKX080 DVivo Book F200 MAKX080 HVivo Book F200 MAKX081 DVivo Book F200 MAKX082 DVivo Book F200 MAKX113 DVivo Book F200 MAKX130 DVivo Book F200 MAKX184 HVivo Book F200 MAKX551 BVivo Book F201 EKX063 HVivo Book FX200 CAVivo Book FX200 CAKX219 DVivo Book K200 MADS01 TVivo Book R202 CA,Vivo Book X200 CAVivo Book X200 CA,Vivo Book X200 CACT112 HVivo Book X200 CACT158 HVivo Book X200 CAHCL1104 GVivo Book X200 CAHCL12050Vivo Book x200cakx033hVivo Book X200 MAVivo Book X200 MACT015 HVivo Book X200 MACT037 HVivo Book X200 MACT112 HVivo Book X200 MACT132 HVivo Book X200 MACT147 HVivo Book X200 MADS02Vivo Book X200 MAKX011 HVivo Book X200 MAKX013 DVivo Book X200 MAKX043 DVivo Book X200 MAKX044 DVivo Book X200 MAKX045 DVivo Book X200 MAKX047 DVivo Book X200 MAKX048 DVivo Book X200 MAKX048 HVivo Book X200 MAKX056 HVivo Book X200 MAKX085 HVivo Book X200 MAKX113 DVivo Book X200 MAKX128 HVivo Book X200 MAKX130 DVivo Book X200 MAQSP2Vivo Book X200 MAQSP2 TБЛАГАЈНИЧКИТЕVivo Book X200 MARCLT07X200 CA СеријаX200 CA1 AX200 CA1 BX200 CA6 DX200 CA6 EX200 CA9 AX200 CA9 BX200 CA9 DX200 CA9 EX200 CACT161 HX200 CAdb017

DEN 848.00 892.32

Батерија за HP павилјон G6 G62 G56 G72 CQ32 CQ42 CQ43 CQ56 CQ62 CQ72 MU06 MU06XLHSTNN-UB0W DV6 DM4 MU06 MU09 593553-001

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 10.8 VЕтикета Капацитет : 5200m AhПолн капацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!MU06 5200m Ah батеријата за HP Павилјон g6 DM4 DM4 T DV3 DV5 DV6 DV6 T DV7 G4 G6 Г7 G62 G62 T G72 MU06 HSTNNUBOW CQ42 CQ56 CQ62Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на делот од вашиот уред.Притиснете"Ctrl+F"за да пребарувате на вашиот лаптоп модел или батеријата дел број од нашата листа.Компатибилен Дел Броеви HSTNNCBOX HSTNNQ60 C HSTNNQ61 C HSTNNQ62 C HSTNN178 C HSTNN179 C HSTNN181 C MU06 MU09 WD548 AA WD549 AA HSTNNQ61 C HSTNNQ62 C HSTNNCBOW HSTNNIB0 N HSTNNIB0 X HSTNNIB1 E HSTNNOB0 X HSTNNOB0 Y HSTNNYB0 X NBP6 A174 NBP6 A174 B1 NBP6 A175 NBP6 A175 B1 586028341 586006321 586006361 593553001 588178141Компатибилни Модели Се ВклопуваатЗА COMPAQЗА COMPAQ 435 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА COMPAQ 436 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА COMPAQ CQ430,ЗА COMPAQ CQ630,ЗА COMPAQ Presario CQ32,ЗА COMPAQ Presario CQ42,ЗА COMPAQ Presario CQ43,ЗА COMPAQ Presario CQ56,ЗА COMPAQ Presario CQ56z200 CTO,ЗА COMPAQ Presario CQ57,ЗА COMPAQ Presario CQ62,ЗА COMPAQ Presario CQ62z200 CTO,ЗА COMPAQ Presario CQ62z300 CTO,ЗА COMPAQ Presario CQ630,ЗА COMPAQ Presario CQ72ЗА COMPAQ Presario CQ42100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ42200 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ42300 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ42400 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ43100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ43200 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ43300 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ43400 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ56100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ56200 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ57100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62100 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62200 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62300 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62400 СеријаЗА COMPAQ Presario CQ62СеријаЗА HPЗА HP 430 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 431 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 435 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 630 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 631 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 635 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 636 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 650 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP 655 Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP Завист 151100,ЗА HP G32,ЗА HP G72t,ЗА HP G42,ЗА HP G56,ЗА HP G62,ЗА HP G62m300 CTO Лаптоп КОМПЈУТЕР,ЗА HP G62x400 CTO,ЗА HP G72,ЗА HP Павилјон dv4t4000 CTO,ЗА HP Павилјон dv4t4100 CTO,ЗА HP Павилјон dv5t2100 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t4000 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t6000 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t3100 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t3000 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t3200 CTO,ЗА HP Павилјон dv6t6b00 CTO,ЗА HP Павилјон dv6z3100 CTO,ЗА HP Павилјон dv71400,ЗА HP Павилјон dv7t4000 CTO,ЗА HP Павилјон dv7t4100 CTO,ЗА HP Павилјон dv7t5000 CTO,ЗА HP Павилјон dv7t6000 CTO,ЗА HP Павилјон dv7t6b00 CTO,ЗА HP Павилјон g4,ЗА HP Павилјон g4t1000 CTO,ЗА HP Павилјон g4t1100 CTO,ЗА HP Павилјон g4t1200 CTO,ЗА HP Комора г7,ЗА HP Павилјон g7t1000 CTOЗА HP 2000 СеријаЗА HP Завист 171000 СеријаЗА HP Завист 171100 СеријаЗА HP Завист 171200 СеријаЗА HP Завист 172000 СеријаЗА HP Завист 172100 СеријаЗА HP Завист 17t1000 СеријаЗА HP Завист 17t2000 СеријаЗА HP G42100 СеријаЗА HP G42200 СеријаЗА HP G42300 СеријаЗА HP G42400 СеријаЗА HP G42t СеријаЗА HP G56100 СеријаЗА HP G62100 СеријаЗА HP G62400 СеријаЗА HP G62СеријаЗА HP G62б СеријаЗА HP G62t СеријаЗА HP G72100 СеријаЗА HP G72СеријаЗА HP G72б СеријаЗА HP Павилјон dm41000 СеријаЗА HP Павилјон dm41100 СеријаЗА HP Павилјон dm41200 СеријаЗА HP Павилјон dm41300 СеријаЗА HP Павилјон dm42000 СеријаЗА HP Павилјон dm43000 СеријаЗА HP Павилјон dm4t СеријаЗА HP Павилјон dv34000 СеријаЗА HP Павилјон dv34100 СеријаЗА HP Павилјон dv34200 СеријаЗА HP Павилјон dv44000 СеријаЗА HP Павилјон dv44100 СеријаЗА HP Павилјон dv5 СеријаЗА HP Павилјон dv52000 СеријатаЗА HP Павилјон dv52100 СеријатаЗА HP Павилјон dv63000 СеријаЗА HP Павилјон dv63100 СеријаЗА HP Павилјон dv63200 СеријаЗА HP Павилјон dv63300 СеријаЗА HP Павилјон dv64000 СеријаЗА HP Павилјон dv66000 СеријаЗА HP Павилјон dv66100 СеријаЗА HP Павилјон dv66b СеријаЗА HP Павилјон dv74000 СеријаЗА HP Павилјон dv74100 СеријаЗА HP Павилјон dv74200 СеријаЗА HP Павилјон dv74300 СеријаЗА HP Павилјон dv75000 СеријаЗА HP Павилјон dv76000 СеријаЗА HP.

DEN 848.00 892.80

Батерија За ASUS EEE PC R051CX R051P 1015BX 1015C 1015PDX 1011PD 1011PN 1215PED 1215PN A32-1015

Број На Модел : A321015Капацитет : 4400m AhНапон : 10.8 VБатеријата Мобилен : 6 КлеткиБоја : ЦрнаДел Број : за AsusA311015 A321015AL311015 PL321015Одговара Лаптоп Модел : за AsusEee PC 1011 Eee PC Серија 1011 B Eee PC 1011 BXEee PC 1011 C Eee PC 1011 CX Eee PC 1011 PEee PC 1011 PD Eee PC 1011 PDX Eee PC 1011 PXDEee PC 1015 Eee PC 1015 Eee PC Серија 1015 BEee PC 1015 BX Eee PC 1015 C Eee PC 1015 CXEee PC 1015 P Eee PC 1015 PD Eee PC 1015 PDGEee PC 1015 PDT Eee PC 1015 PDX Eee PC 1015 PEEee PC 1015 PEB Eee PC 1015 PED Eee PC 1015 PEGEee PC 1015 PEM Eee PC 1015 PN Eee Pc 1015 PWEee PC 1015 PXD Eee PC 1015 T Eee PC 1016Eee PC 1016 Eee PC Серија 1016 P Eee PC 1016 PEEee PC 1016 PEB Eee PC 1016 PED Eee PC 1016 PEMEee PC 1016 PG Eee PC 1016 PN Eee PC 1016 PTEee PC 1215 Eee PC 1215 Eee PC Серија 1215 BEee PC 1215 BT Eee PC 1215 N Eee PC 1215 PEee PC 1215 PE Eee PC 1215 PED Eee PC 1215 PEMEee PC 1215 PN Eee PC 1215 PW Eee PC 1215 PXEee PC 1215 T Eee PC R011 Eee PC Серија R011 CEee PC R011 CX Eee PC R011 P Eee PC Серија R051Eee PC R051 BX Eee PC R051 C Eee PC R051 CXEee PC R051 P Eee PC R051 PEM Eee PC R051 PX

DEN 887.52

GB06 DM1-3000 Батеријата за HP HSTNN-E05C HSTNN-OB2D HSTNN-YB2D 3105m за Павилјон DM1-3200 DM1-3100 626869-321 626869-851 A2Q94AA

Преглед : 100% Сосема Нов,Целосно компатибилни замена.Мобилен : 6Хемија : LiionНапон : 10.8 VКапацитет : 4400m AhБоја : СребренаТежина : 400gEAN : 0602766374212Дел Број : 626869321, 626869851, 628419001, A2 Q94 AA,GB06, GB06055CL, HSTNNE05 C, HSTNNOB2 D,HSTNNYB2 D, XQ504 AA#ABB, XQ504 AAКомпатибилност : Павилјон DM13000 Серија Павилјон DM13100erПавилјон DM13000au Павилјон DM13100evПавилјон DM13001au Павилјон DM13100saПавилјон DM13002au Павилјон DM13100sbПавилјон DM13003au Павилјон DM13101eaПавилјон DM13004au Павилјон DM13101egПавилјон DM13005au Павилјон DM13101eoПавилјон DM13005xx Павилјон DM13101sgПавилјон DM13006au Павилјон DM13105ezПавилјон DM13007au Павилјон DM13110ebПавилјон DM13010 Павилјон DM13110enПавилјон DM13010 AU Павилјон DM13110eoПавилјон DM13010nr Павилјон DM13110ewПавилјон DM13011nr Павилјон DM13110ezПавилјон DM13014au Павилјон DM13113eeПавилјон DM13015au Павилјон DM13113seПавилјон DM13016au Павилјон DM13120eПавилјон DM13017au Павилјон DM13121esПавилјон DM13018au Павилјон DM13125edПавилјон DM13020Павилјон DM13125sdПавилјон DM13022au Павилјон DM13130ebПавилјон DM13023nr Павилјон DM13130efПавилјон DM13025dx Павилјон DM13130ejПавилјон DM13040ca Павилјон DM13130sfПавилјон DM13060la Павилјон DM13130sjПавилјон DM13070la Павилјон DM13135sfПавилјон DM13080la Павилјон DM13170laПавилјон DM13090la Павилјон DM13180egПавилјон DM13100 Павилјон DM13185egПавилјон DM13100eo Павилјон DM132001.За користење на нова батерија, ќе е подобро да се обидете со неколку циклуси на извршувањето на 5% ,тогаш полнење до 95%.2.Не секогаш снема батерија на 0%,ова ќе го направи тоа оштетени или употреба живот shortend.3.Не се стави настрана батерија за долго време(повеќе од 2 месеца),ова ќе предизвика клетки во внатрешноста на батеријата губи рамнотежа, батеријата нема да биде обвинет повторно или нејзиното траење време го скратува,па не полнење на батеријата најмалку еден пат во рок од два месеци.4.Не расклопување,здроби или пункција.не правете краток надворешни контакти.не ги фрлајте во оган или вода.5.Изберете точниот лаптоп адаптер.Ние прифаќаме зачувам за кредитна картичка.1.Нормално,Предмети ќе биде предаден во рамките на 3 дневна по исплата е расчисти.(Sat...

DEN 887.52

Големо на Нова 9cells лаптоп со батерија за Asus A43 A53 K43 K53 X43 A43B A53B K43B K53B X43B Серија A32-K53 A42-K53 Бесплатен превозот

Добредојдовте на нашата Продавница, вашиот лаптоп компјутери Моќ РешениеВи посакувам среќен Ешопинг искуство!【 Трговија на големо цена】 трговија на Големо Нови 9cells лаптоп со батерија за AsA43 A53 K43 K53 X43 A43 B A53 B K43 B K53 B X43 B Серија A32K53 A42K53 Бесплатен превозотОваа A32K53 батеријата е компатибилна со следниве дел броеви : за AsA32K53 A42K53 Оваа A32K53 батеријата е компатибилна со следниве модели : за AsA43 Серија A43 B A43 BY A43 E A43 F A43 J A43 JA A43 JB A43 JC A43 JE A43 JF A43 JG A43 JH A43 JN A43 JP A43 JQ A43 JR A43 JU A43 JV A43 S A43 SJ A43 SV A43 U A53 Серија A53 B A53 BY A53 E A53 F A53 J A53 JA A53 JB A53 JC A53 JE A53 JH A53 JQ A53 JR A53 JT A53 JU A53 S A53 SD A53 SJ A53 SV A53 T A53 TA A53 U K43 Серија K43 B K43 BY K43 E K43 F K43 J K43 S K43 SJ K43 SV K43 U K53 Серија K53 B K53 BY K53 E K53 F K53 J K53 S K53 SD K53 SJ K53 SV K53 T K53 TA K53 U X43 Серија X43 B X43 BY X43 E X43 J X43 JE X43 JF X43 JR X43 JX X43 S X43 SJ X43 SR X43 SV X43 T X43 U X43 V X44 Серија X44 C X44 H X44 HO X44 HY X44 L X44 LY X53 S Серија X53 SVSX097 V X53 SVSX111 V X53 SVSX117 V X53 SVSX132 V X53 SVSX173 V X53 SVSX179 V X53 SVSX200 V X53 SVSX213 V X53 SVSX214 V X53 SVSX218 V X53 SVSX231 V X53 SVSX246 X53 SVSX296 V X54 Серија X54 F X54 H X54 HB X54 HY X54 K X54 L X54 LB X54 LY X84 Серија X84 C X84 H X84 HO X84 HY X84 L X84 LY X84 S X84 SL

DEN 1184.00 1246.08

Лаптоп Батеријата AS09A31 AS09A41 AS09A51 AS09A61 AS09A71 за Acer Стремат 4732 4732Z 4937 лаптоп Emachine D525 D725 лаптоп батеријата

Број на модел : AS09 A31Капацитет : 4400m AhНапон : 10.8 VБатеријата Мобилен : 6 КлеткиХемија : LiionБоја : ЦрнаПотекло : КинаДел Број : за AcerAS09 A31 AS09 A41 AS09 A51 AS09 A56AS09 A61 AS09 A70 AS09 A71 AS09 A73AS09 A75 AS09 A78 AS09 A90 БТ.00603.076БТ.00603.077 БТ.00604.030 БТ.00605.036 БТ.00605.037БТ.00606.002 БТ.00606.003 БТ.00607.066 БТ.00607.067БТ.00607.068 БТ.00607.069 БТ.00607.070 MS2274за ПОРТАAS09 A31AS09 A51AS09 A61AS09 A71Одговара Лаптоп Moderl : за AcerСе стремат 4732 Z се Стремат 4732 Z431 G16 Mn се Стремат 4732 Z432 G25 MNСе стремат 5332 Серија Стремат 5332312 G32 Mn се Стремат 53352238Се Стремат 53352257 Се Стремат 53352553 Се Стремат 55165063Се Стремат 55165128 Се Стремат 55165196 Се Стремат 55165474Се Стремат 55165640 Се Стремат 5517 Серија Стремат 55171127Се Стремат 55171208 Се Стремат 55171216 Се Стремат 55171643Се Стремат 55175078 Се Стремат 55175086 Се Стремат 55175136Се Стремат 55175535 Се Стремат 55175661 Се Стремат 55175671Се Стремат 55175700 Се Стремат 55175997 Се Стремат 5532 СеријаСе стремат 55325535TJ61 TJ62 TJ63 TJ64 TJ65TJ66 TJ67 TJ68 TJ71 TJ72TJ73 TJ74 TJ75 TJ76 TJ77TJ78TR серијаTR81 TR82 TR83 TR85 TR86 TR87за EMACHINED525 D725 E525 E627 E725 G627 G725за ПОРТАNV5207 U NV5211 U NV5212 U NV5213 UNV5214 U NV5215 U NV5216 U NV5302 UNV5331 U NV5332 U NV5333 U NV5334 UNV5335 U NV5336 U NV5337 U NV5356 UNV5362 U NV5369 ZU NV5370 U NV5373 UNV5376 U NV5378 U NV5380 U NV5381 UNV5383 U NV5384 U NV5385 U NV5386 UNV5387 U NV5388 U NV5389 U NV5390 UNV5421 U NV5423 U NV5425 U NV5435 UNV5453 U NV5462 U NV5465 U NV5468 UNV5469 ZU NV5470 U NV5471 U NV5473 UNV5474 U NV5478 U NV5602 U NV5606 UNV5610 U NV5613 U NV5614 U NV5807 UNV5810 U NV5814 U NV5815 U NV5820 UNV5911 U NV5913 U NV5915 U NV5917 UNV5918 U NV5921 U NV5922 U NV5923 UNV5925 U NV5926 U NV5927 U NV5928 UNV5929 U NV5930 U NV5931 U NV5932 UNV5933 U NV5934 U NV5935 U NV5936 UNV5937 UМетоди За Плаќање 1.Ние само го прифатат плаќање преку ...

DEN 887.52

Големо на Нова 6cells лаптоп со батерија ЗА SONY VAIO VGN PCG VGC Серија VGP-BPL2C VGP-BPS2.CE7 VGP-BPL2.CE7 VGP-BPS2 бесплатен превозот

Изберете нашите причини? 1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 2 години гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

DEN 793.00 862.56