• Ново
(1920x1080) 15.6 LCD екран на Допир Лаптоп со Екран Собранието За Леново Flex2 Про-15 + Digitizer

(1920x1080) 15.6 LCD екран на Допир Лаптоп со Екран Собранието За Леново Flex2 Про-15 + Digitizer

DEN 5520.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме да се напомене дека ова не е лаптоп. Тоа"s lcd собранието екран замена (без рамка)
Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .
На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.
Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.
Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.
Ние нудиме 90 дена гаранција .
Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

Особините

Примена:
Лаптоп
Големина На Екранот:
15
Бренд Име:
MATEERKE
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
За Леново Работ-15
Компонента Тип:
LCD Екран Собрание
Големина На Екранот:
15.6
Резолуции:
1920x1080
Дисплеј Технологија:
led осветлување
Гаранција:
3 месеци

Купувачите избираат и

N101L6-L03 одговара N101L6-L0A L0B N101L6-L02 N101LGE-L21 N101LGE-L11 B101AW07 V2 V. 0 V. 1 BT101IW02 V. 0 M101NWT2 R1 10.1 LED LCD SCRE

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1TLA1•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !Внимание : За да се избегне погрешна цел поставени или погрешно ставката што сте ја купиле, тука е нешто што треба да го прочитате пред да нарачате,1...

DEN 1296.00

Вистински 15.6 Touch Стакло Digitizer + LCD Екран Собранието LP156WF4 SPL1 За Леново Flex 2 Про-15 20406 20507 80FL 80K8

Вистински 15.6" Touch Стакло Digitizer + LCD Екран Собранието LP156 WF4 SPL1 За Леново Flex 2 Про15 20406 20507 80 FL 80 K8Состојба Сосема нов и оригинален Големина на Екранот 15.6" LED Дисплеј Технологија LCD Размер 16 : 9 Max...

DEN 5508.48

15.6 LED Екран за LG LP156WF1(TL)(B2) LCD ЛАПТОП LP156WF1-TLB2

Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

DEN 3840.00

Нови оригинални ThinkPad X220 x220i LED FRU: 93P5671 93P5670 B125XW01 V. 0 LP125WH2 TLE1 LTN125AT01 LP125WH2 TLB1

Големина 12.5 инчен екран Одделение Нов степен Површината Мат / Сјајни Резолуција 1366*768 Бренд WK Модел B125 XW01 Пакување 20pcs по картон Гаранција 6 месеци1.Применливост : нормален 12.5 инчен led екран за повеќето лаптоп 12.5 инчен2.Пакување : Кревка Кориснички Пакет3.C ondition : Сосема Нов, Директно од производство на 100% КОМПАТИБИЛЕНПакувањеПакување : Сите екранот се многу силни пакување,бидете сигурни дека на товар ќе биде во многу безбедно ниво...

DEN 1824.00

Совршен 15.6 Lcd Екран на Допир Собранието За Леново Работ 15 2-во-1 1080p со Digitizer,Бесплатен превозот

Ве молиме да се напомене дека ова не е лаптоп Тоа"s lcd собранието екран замена (без рамка) Одговара за Леново Работ15.Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.Ние нудиме 90 дена гаранција .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

DEN 5712.00

Бренд Нови LTN140KT08-801 Лаптоп со lcd led екран 14.0 led панел LTN140KT08 801 1600*900

Големина на екранот : 14.0" Aspect ratio : 16 : 9 Резолуција : 1600 x 900 Дисплеј Технологија : LED LCD Гаранција : 3 месеци1.За оштетен, неисправни објект, plz контактирајте со нас за испраќање или наплата.2.Ја откаже нарачката мора да се бара пред објектот се уште не бил предаден или да не се во процес.3.За размена и / или се враќа, освен квалитет на прашања, купувачот е одговорен за враќање превозот на трошоците, ве молиме чувајте го во оригинална состојба и да се информирате на процесот на враќање.1...

DEN 3866.40

B101AW06 V. 1 N101LGE-L41 N101I6-L0D за ACER Стремат ЕДЕН D270 D255E D271 D260 D257 D255E D257E ZE6 ZE7 ZH9 KAV70 D271 LCD Екран

НАПОМЕНА : ве Молиме напишете вашиот компјутер бренд,модел и треба LCD модел пред плаќање ,Ние се провери на производи што треба , тогаш ќе го испратам до тебе! Ви благодариме за изборот на нашите производи! Купувачи се обрне внимание : 1.Приемот на стоката во исто време да ве потсетам уште еднаш да се отвори пред експрес карго облик, изглед, бројот на прегледи да го потпише...

DEN 1914.24

LCD Екран на Допир Digitizer Екранот Собранието за Sony Vaio SVF14NA1EL SVF14NA1EW

Објектот Состојба : brandnew 100% • Големина : 14"• Резолуција : 1920x1080 , не за 1366x768!!!• LCD Модел : LP140 WF1(SP)(U1) или во компатибилен• Обемот на снабдување : 1 x LCD+екран на Допир Digitizer Собрание• Компатибилен Модел : SVF14 N13 CXB SVF14 N11 CXB SVF14 N16 CXS SVF14 NA1 EL SVF14 N1 E2 E SVF14 N1 A4 E SVF14 N21 CXB SVF14 N28 SCS SVF14 N23 CXS SVF14 N25 CXB SVF14 N13 CXB SVF14 N16 CXBОбично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.Ние нудиме 90 дена гаранција .Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Pls контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворање каков било спор, па ние може да имаат шанса да го поправат проблемот.

DEN 6816.00

Бесплатен превозот LTN121AP03 LT121EE08000 LTD121KX6B За IBM X200T X201T Со допир Единствена точка мозочен удар

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

DEN 4800.00

14 Lcd Екран на Допир Digitizer Собранието Екранот За Acer Стремат Р3-471 Р3-471T

Ова е LCD Екран + Допир Digitizer, на коло и други додатоци не incluede.Ве молиме чувајте ги вашите оригинални додатоци.Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.Ние нудиме 90 дена гаранција .Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации , па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

DEN 4608.00

Оригинални B116XW03 V. 2 N116BGE-L41 N116BGE-L42 само 11,6 HD 1366*768 За Acer Стремат Еден 722 725 Лаптоп led дисплеј LCD Екрани

100% Оригинални B116 XW03 V 2 N116 BGEL41 N116 BGEL42 само 11,6 "HD 1366768 За Acer Стремат Еден 722 725 Лаптоп led дисплеј LCD Екрани или целосно компатибилни модел Големина на Екран : Само 11,6" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Оригиналната Резолуција : 1360 X768 Осветлување : LED Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

DEN 2234.00 2352.00

Бесплатен Превозот LTN170WP-L02 или NW9440 NX9420 NX9420 Оригинални Лаптоп со Екран Pancel

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

DEN 3120.00

Оригиналниот LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Собранието За AMAZON Kindle Fire HD 8.9 HD8.9 Бесплатен Превозот

Оригиналниот LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Собранието За AMAZON Kindle Fire HD 8.9 HD8.9 Бесплатен Превозот На сликата е за повикување само, самите како стандард

DEN 3644.00 3835.20

15.6 За Dell Inspiron 15 7547 Екран на Допир за Лаптоп B156HAT01.0 LCD Собранието Замена 1920X1080

Ве молиме да се напомене дека ова е само lcd екран собранието замена, и тоа е само одговара за резолуција од 1920 X1080.Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.Ние нудиме 90 дена гаранција .Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации , па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

DEN 3935.52

Бесплатен Превозот LTN140KT13 LP140WD2 TPB1 B140RTN02.3 N140FGE-EA2 Лаптоп со lcd led екран 14.0 30 pin тенок led панел

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно...

DEN 2208.00

Совршен 15.6 LCD Екран на Допир Digitizer Собранието за Lenovo Ideapad Flex 2 15 15D 20405 со Пред Рамки,1920X1080

Примена : За Леново Flex 2 15 15 D LCD Собранието +Рамка големина на Екран : 15.6" Резолуција : 1920 X1080 LCD Екран модел : LP156 WF4.SPL1 или целосно compatibe модел Aspect Ratio : 16 : 9 Екран Технологија : LED светлото гаранција : 3 МесециВнимание ве молиме : Објектот што добил ќе се допаѓа сликата прикажана подолу : Lcd екран на допир+ рамка separatly.Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.Ние нудиме 90 дена гаранција .Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки, ве молиме контактирајте со продавачот за замена во рок од 7 дена .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор, па ние може да имаат шанса да се поправат проблемите.

DEN 6528.00

Нови Оригинални за Lenovo Thinkpad T431S T440 T440P T440S T540P W540 Touchpad Mouse Pad Clicker SM10A39154

Нови Оригинални за Lenovo Thinkpad T431 S T440 T440 P T440 S T540 P W540 Touchpad Mouse Pad Clicker SM10 A39154Состојба : Оригинални и НовиP / N : SM10 A39154Одговара за Lenovo Thinkpad T431 S T440 T440 P T440 S T540 P W540Тестирани пред пратката и 100% работиГаранција : 3 месециЗабелешка : ве Молиме проверете слики и опис пред да нарачатеПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 561.12

LCD Дисплеј Со Екран на Допир Панел Digitizer Собранието за Sony Vaio Флип SVF14N Серија

Објектот Состојба : brandnew 100% • Големина : 14"• Резолуција : 1920x1080 , не за 1366x768!!!• LCD Модел : LP140 WF1(SP)(U1) или во компатибилен• Обемот на снабдување : 1 x LCD+екран на Допир Digitizer Собрание• Компатибилен Модел : SVF14 N13 CXB SVF14 N11 CXB SVF14 N16 CXS SVF14 NA1 EL SVF14 N1 E2 E SVF14 N1 A4 E SVF14 N21 CXB SVF14 N28 SCS SVF14 N23 CXS SVF14 N25 CXB SVF14 N13 CXB SVF14 N16 CXBОбично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.Ние нудиме 90 дена гаранција .Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.Pls контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворање каков било спор, па ние може да имаат шанса да го поправат проблемот.

DEN 6960.00

(Со Рамка) 15.6 за Asus Q551L/Q502L Лаптоп со Екран на Допир за Стакло Замена Digitizer TOP15197 V1.0

Опис1 Висок Квалитет На Замена На Екранот На Допир, Digitizer 2 Секој екран беше тестиран пред превозот 3 Замена на стари, скршени, испукана, оштетени погрешни допир...

DEN 3096.00

B080EAN02.0 LCD LED Екран Панел на Допир за Digitizer Собранието со БЕЛАТА Рамка За Asus MeMO Pad 8 ME180 ME180A K00L Таблета

B080 EAN02.0 LCD LED Екран Панел на Допир за Digitizer Собранието со Рамка БЕЛА боја : БЕЛА БОЈА За AsMe MO Pad 8 ME180 ME180 A ТаблетаВнимание : ЦРНА и БЕЛА боја се сите во парк.Оваа цел е за БЕЛИ еденAttenion : ве Молиме потврдете го вас да купите исправен пред да се направи нарачка.Ви благодаримеОпис Состојба НА+ НОВ Дел 1number1 X За AsMe MO Pad 8 ME180 ME180 A Таблета B080 EAN02.0 LCD LED Екран Панел на Допир за Digitizer Собранието со Рамка БЕЛА(или замена модел) Size 8 инчи Резолуција 1280x800 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени...

DEN 1128.00

Нови Оригинални за Lenovo ThinkPad X1 Јаглерод 2 20A7 20A8 3 20BS 20BT Допир LCD Школка Врвот Капак Задниот Поклопец 04X5565 00HN935

Нови Оригинални за Lenovo Think Pad X1 Јаглерод 2 20 A7 20 A8 3 20 BS 20 BT Допир LCD Школка Врвот Капак Задниот Поклопец 04 X5565 00 HN935Состојба : Оригинални и НовиFRU : 04 X5565ПодFRU : 00 HN935Одговара за Lenovo Think Pad X1 Јаглерод МТ 20 A7 20 A8 20 BS 20 BT Touch дисплејТестирани пред пратката и 100% работиГаранција : 3 месециЗабелешка : ве Молиме проверете слики и опис пред да нарачатеПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 4147.20

Нови Оригинални за Lenovo Thinkpad E455 E450 E450C L440 L540 E531 E540 Touchpad Mouse Pad Clicker SM10A39154

Нови Оригинални за Lenovo Thinkpad E455 E450 E450 C L440 L540 E531 E540 Touchpad Mouse Pad Clicker SM10 A39154Состојба : Оригинални и НовиP / N : SM10 A39154Одговара за Lenovo Thinkpad E455 E450 E450 C L440 L540 E531 E540Тестирани пред пратката и 100% работиГаранција : 3 месециЗабелешка : ве Молиме проверете слики и опис пред да нарачатеПревозот1) Увоз тарифа или други даноци кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 561.12

Бесплатен Превозот N141C3-L02 LP141WP1-L01 LTN141WD-L05 B141PW01 Лаптоп со Lcd Екран 1440X900 LVDS 30pin

ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.•1>LCD име на модел во раката сега•2>Вашиот лаптоп име•3>Send горенаведените информации на нашата email и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !ОписСостојба НА+ НОВ Дел број N141 C3L02 (или замена модел) Големина 14.1 инчи Резолуција 1440*900 Размерот Widescreen Гаранција 3дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени...

DEN 1872.00

15.6 Лаптоп со LCD Екранот Матрица Замена За Acer V3-551G V3-571G N156BGE-E21 РЕВ.Ц1 B156XTN01.0 LP156WH4 TPA1 30 pin

15.6" Лаптоп со LCD Екранот Матрица Замена За Acer V3551 G V3571 G N156 BGEE21 РЕВ.Ц1 B156 XTN01.0 LP156 WH4 TPA1 30 pin Големина на Екран : 15.6" Екран Површина : Сјајни / сјајни зависи од акции е достапноста Состојба : Нова и Оригинална Конектор : Стандард 30pin Резолуција : 1360 X768 Осветлување : LED Слики за повикување само реалните испорака модел како стандард.

DEN 4195.00 4416.00