• Ново
MaiTongDa 15.0 инчен оригинални А+ Одделение G150X1-L01 G150X1 L01 a-Si TFT LCD Панел forCMO

MaiTongDa 15.0 инчен оригинални А+ Одделение G150X1-L01 G150X1 L01 a-Si TFT LCD Панел forCMO

DEN 7824.00
DEN 7042.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


15.0 инчен оригинални А+ Одделение G150 X1-L01 G150 X1 L01 a-Si TFT LCD Панел for CMO
Панел Бренд СМО Панел Модел G150 X1-L01 Панел Тип a-Si TFT-LCD, Панел, Панел Големина 15.0 инчи со Резолуција 1024(RGB)×768(XGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare(Haze 25%), Тешко coation(3 H) Осветленоста 450 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 700 : 1 (Typ.) Екранот Бои 16.2 M (6-бит + FRC) Одговор Rime 8/17 (Typ.)(Tr/Td) Агол На Гледање 80/80/80/80 На (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 HZ Светилка Тип 2 парчиња CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 8-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

Особините

Број На Модел На:
G150X1-L01
Тип:
TFT
Панел Модел:
G150X1-L01

Купувачите избираат и

4.0 Инчен LCD Панел LTM04C380K LCD Дисплеј LCD Екран 640 RGB*480 VGA

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 6480.00 7200.00

сосема нов SP17Q001 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 5808.00

Оригиналниот А+ Одделение LM230WF5-TLG1 LM230WF5 TLG1 23.0LCDPanel за LG Display

Оригиналниот А+ Одделение LM230 WF5TLG1 LM230 WF5 TLG1 23.0"LCDPanel за LG Display Панел Бренд Л Г Дисплеј Панел Модел LM230 WF5TLG Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 23 Резолуција 1920(RGB)×1080 (FHD) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Светлината 250 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (6бит + HiFRC) Одговор Rime Агол на Гледање Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS

DEN 6804.00 7560.00

Бесплатен Превозот! 1pc SIM300 развој одбор GSM, SMS, MMS, GPRS Интернет пристап (изградена-во IP / TCP) модул

Бесплатен Превозот! SIM300 развој одбор GSM, SMS, MMS, GPRS Интернет пристап (изграденаво IP / TCP) модулЛистата : Развој на авионот X1 Sim300 Модул (99% нови) Високи перформанси антена X1 Софтвер и Податоци Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку емејл ...

DEN 1120.00 1317.60

TW-2294V-0 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 8064.00

нов и оригинален NL6448BC20-21C професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 8400.00

WG240128A-TMI-Т професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 9360.00

MCT-G320240DTCW-151N професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 8688.00

5.7 inch Kyocera LCD Панел lcd дисплеј KCS057QV1AJ-G23 KCS057QV1AJ G23 1024 RGB*768 XGA

5.7 inch Kyocera LCD Панел lcd дисплеј KCS057 QV1 AJG23 KCS057 QV1 AJ G23 1024 RGB*768 XGAФото ДеталиОпис на производот Панел Модел KCS057 QV1 AJG23 Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 5.7 инчи со Резолуција 320(RGB)×240(QVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 750 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 500 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 5 / 25 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 55 / 55 / 50 / 40 (Мин.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс CMOS (1 ch, 6битни), Влезен Напон 3.3 / 5.0 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 8208.00 9120.00

Одделение А 8.4 инчен LCD Панел LTM08C351L 800 RGB*600 SVGA

Фото DetaiОпис На ПроизводотПанел Бренд Панел Модел LTM08 C351 L Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 8.4 инчи Резолуција 800(RGB)×600 (SVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 350 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 300 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 10 / 25 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 40 / 50 (Мин.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 6912.00 7680.00

LQ6RA5244700481 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 21648.00

Оригиналниот А+ Одделение 12.1 инчен LCD Панел AA121XK04 1024 RGB*768 XGA 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 5832.00 6480.00

CHIMEI INNOLUX M200FGE-L20 20.0 LCD Панел

Панел МоделSi TFTLCD Панел, Панел Тип M200 FGEL20 Панел Големина 20 1600 Резолуција(RGB)×900 (HD+) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (8битна) Одговор Rime 1.5 / 3.5 (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 85 / 85 / 80 / 80 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДА

DEN 7258.00 8064.00

TLX-1301V-30 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 10272.00

TFD60W12-Б професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 3840.00

Бесплатен Превозот! 1pc Со топлина мијалник модул

Бесплатен Превозот! Со топлина мијалник TEA2025 B моно BTL 4.7 W засилувач одборОтпорници се сите злато филм отпорници, прецизност 1%, монолитен кондензатори точноста 5% Излезна Моќност : 4.7 W (9 V напојување, говорникот отпорност 8 ohms) Звучник Отпорност : 8 ohms Препорачува (4 ohms спектар 32 Европа) Напон : Препорачана 9 V (опсег од 312 V) и продавница со 1117 регулатор на одборот овозможува максимален напон достигне 16 V! Овој форум е наменет за регулаторот одбор! 1117 Регулаторот Одбори spm=a1z10.5.w1267528371.20.dq Jnv K&id=16237465880 Вкупно Хармонично Нарушување : THD 0.5% Топлина : колку е поголем напон, толку е поголема јачината на звукот, на повисоко топлина! 9 V на топлина и сила, рамнотежа, на собна температура околу 25 C средина, на компјутер да се направи аудио, туркање 8 ohms 10 W сателитски звучници, со само potentiometer за да ја прилагодите јачината на звук, прилагодени за 20%, на глас има многу голема паѓа надвор , континуирана работа на еден час, на топлина мијалник млака...

DEN 245.00 288.00