• Ново
CHIMEI INNOLUX M200FGE-L20 20.0 LCD Панел

CHIMEI INNOLUX M200FGE-L20 20.0 LCD Панел

DEN 8064.00
DEN 7258.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Панел Модел-Si TFT-LCD Панел, Панел Тип M200 FGE-L20 Панел Големина 20 1600 Резолуција(RGB)×900 (HD+) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (8-битна) Одговор Rime 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) (ms) Агол на Гледање 85/85/80/80 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДА

Особините

Бренд Име:
MaiTongDa
Број На Модел На:
M200FGE-L20
Тип:
TFT

Купувачите избираат и

TM100SV-02L01 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 5040.00

Одделение А 8.4 инчен LCD Панел LTM08C351L 800 RGB*600 SVGA

Фото DetaiОпис На ПроизводотПанел Бренд Панел Модел LTM08 C351 L Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 8.4 инчи Резолуција 800(RGB)×600 (SVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 350 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 300 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 10 / 25 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 40 / 50 (Мин.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 6912.00 7680.00

SH320240C професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 10800.00

нов и оригинален LQ090Y3DG01 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4224.00

Оригиналниот А+ Одделение 12.1 инчен LCD Панел AA121XK04 1024 RGB*768 XGA 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 5832.00 6480.00

TFD60W12-Б професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 3840.00

4.0 Инчен LCD Панел LTM04C380K LCD Дисплеј LCD Екран 640 RGB*480 VGA

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 6480.00 7200.00

оригиналниот LM32P10 4.7 STN LCD Панел A+ стабилна добавувачи за долг рок

оригиналниот LM32 P10 4.7" STN LCD Панел A+ стабилна добавувачи за долг рокПанел Бренд ОСТРИ Панел Модел STN LCD Панел, Панел Тип LM32 P10 Панел Големина 4.7 Резолуција 320×240 (QVGA) Display Mode STN, Transmissive Површината Светлината 70 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 18 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Монохроматски Бои Одговор Rime 400 (Макс.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање Фреквенција Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (6битни), Влезен Напон Ro HS ДА

DEN 10368.00 11520.00

TLX-1741-C3M професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 10272.00

WG240128A-TMI-Т професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 9360.00

LCD Панел LM8V302 7.7 CSTN 12 месеци гаранција

LCD Панел LM8 V302 7.7" CSTN 12 месеци гаранција Панел Бренд 0 Панел Модел CSTN LCD Панел, Панел Тип LM8 V302 Панел Големина 7.7 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transmissive Површината Светлината 120 cd / m2 (Typ.) Контраст Сооднос 50 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 270 / 80 На (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 50 / 30 на (Typ.)(CR≥2) (L / R / U / D) Фреквенција 120 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8битна) Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

DEN 18598.00 20664.00

LMG6402PLFR професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4848.00

Оригиналниот Kyocera 7.2 CSTN LCD дисплеј KHS072VG1AB-G00 KHS072VG1AB G00

Оригиналниот Kyocera 7.2" CSTN LCD дисплеј KHS072 VG1 ABG00 KHS072 VG1 AB G00За KHS072 VG1 ABG00 Фото деталиЗа KHS072 VG1 ABG00 Опис на ПроизводотПанел Бренд Kyocera Панел Модел KHS072 VG1 ABG00 Панел Тип CSTNLCDPanel Панел Големина 7.2 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transflective Површината Отсјај (Haze 0%) brightness (Осветленост на 30 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 25 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 200 / 150 На (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 40 / 30 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фреквенција 75 Hz Светилка Тип CCF Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8битна) Влезен Напон 3.3 / 5.0 V (Typ.)(VDD) Ro HSЗа Нас : Плаќање : 1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 6480.00 7200.00

TX18D16VM1CAA професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 3600.00

15 инчен LCD Панел AA150XN02 1024 RGB*768 XGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 5616.00 6240.00