• Ново
10.4 LTM10C210 a-Si TFT-LCD Панел

10.4 LTM10C210 a-Si TFT-LCD Панел

DEN 5040.00
DEN 4536.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


10.4" LTM10 C210 a-Si TFT-LCD Панел, Панел FORToshiba Панел Модел LTM10 C210 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 10.4 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Светлината 400 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 50/50 (Макс.)(Tr/Td) (ms) Агол на Гледање 60/60/50/50 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фреквенција Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно RGB (1 ch, 6-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.)(VDD) Ro HS ДА

Особините

Тип:
TFT
Број На Модел На:
ltm10c210
PN:
ltm10c210

Купувачите избираат и

17.1 Инчен LM171WX3-TLC2 LM171WX3(TL)(C2) LM171WX3 TLC2 LCD Дисплеј Панел IPS 1400*900 LCD Екран

17.1 Инчен LM171 WX3TLC2 LM171 WX3(TL)(C2) LM171 WX3 TLC2 LCD Дисплеј Панел IPS 1400*900 LCD Екран ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 17.1 инчен Панел Тип : aSi TFTLCD Состав : Панел Резолуција : 1440×900 Режим : TN, Нормално Бела, Transmissive Површина : Antiglare (Haze 12%), Тешко слој (3 H) Brightness : 250 cd / m2 (Typ.) Contrast Ratio : 800 : 1 (Typ.) Дисплеј Во Боја : 16.7 M Агол На Гледање : 85 / 85 / 65 / 85 На (Typ.)(CR≥10) Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : 2 buc CCFL Сигнал Тип : LVDS (2 ch, 8bit) за Апликација : Десктоп МониторКвалитет : Ние продаваме бренднови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

DEN 8640.00 9600.00

Оригиналниот А+ Одделение 12.1 инчен LCD Панел AA121XK04 1024 RGB*768 XGA 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 5832.00 6480.00

нов и оригинален LQ090Y3DG01 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4224.00

LCD Панел LM8V302 7.7 CSTN 12 месеци гаранција

LCD Панел LM8 V302 7.7" CSTN 12 месеци гаранција Панел Бренд 0 Панел Модел CSTN LCD Панел, Панел Тип LM8 V302 Панел Големина 7.7 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transmissive Површината Светлината 120 cd / m2 (Typ.) Контраст Сооднос 50 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 270 / 80 На (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 50 / 30 на (Typ.)(CR≥2) (L / R / U / D) Фреквенција 120 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8битна) Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

DEN 18598.00 20664.00

LQ9D01A професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4848.00

Оригиналниот А+ Одделение M150XN07 V1 15.0 инчи TFT LCD Панел за AUO

Оригиналниот А+ Одделение M150 XN07 V1 15.0 инчи TFT LCD Панел за AUO Панел Бренд AUO ptronics Панел Модел M150 XN07 V1 Панел Тип aSi TFTLCD Панел Големина 15 Резолуција 1024(RGB)×768 (XGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare, Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 4 / 12 на (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 60 / 60 / 40 / 60 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 5443.00 6048.00

G7KA000085 професионални лцд продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 9024.00

Бесплатен Превозот! 1pc Со топлина мијалник модул

Бесплатен Превозот! Со топлина мијалник TEA2025 B моно BTL 4.7 W засилувач одборОтпорници се сите злато филм отпорници, прецизност 1%, монолитен кондензатори точноста 5% Излезна Моќност : 4.7 W (9 V напојување, говорникот отпорност 8 ohms) Звучник Отпорност : 8 ohms Препорачува (4 ohms спектар 32 Европа) Напон : Препорачана 9 V (опсег од 312 V) и продавница со 1117 регулатор на одборот овозможува максимален напон достигне 16 V! Овој форум е наменет за регулаторот одбор! 1117 Регулаторот Одбори spm=a1z10.5.w1267528371.20.dq Jnv K&id=16237465880 Вкупно Хармонично Нарушување : THD 0.5% Топлина : колку е поголем напон, толку е поголема јачината на звукот, на повисоко топлина! 9 V на топлина и сила, рамнотежа, на собна температура околу 25 C средина, на компјутер да се направи аудио, туркање 8 ohms 10 W сателитски звучници, со само potentiometer за да ја прилагодите јачината на звук, прилагодени за 20%, на глас има многу голема паѓа надвор , континуирана работа на еден час, на топлина мијалник млака...

DEN 245.00 288.00

Оригинални и нови LM12S402 12.1 инчен CSTN LCD Панел Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 4666.00 5184.00

LMG6402PLFR професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4848.00

10.1 Инчен Нови Оригинални BP101WX1-400 BP101WX1 400 Таблет Компјутер HD IPS за Huawei S10-231

BP101 WX140010.1 Инчен Нови Оригинални BP101 WX1400 BP101 WX1 400 Таблет Компјутер HD IPS за Huawei S10231 ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 10.1 инчен Панел Тип : aSi TFTLCD Состав : Панел Резолуција : 1280×800 Режим : AAS, Нормално Црна, Transmissive Површина : Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Brightness : 350 cd / m2 (Typ.) Contrast Ratio : 800 : 1 (Typ.) Дисплеј Во Боја : 16.7 M Агол На Гледање : 85 / 85 / 85 / 85 На (Typ.)(CR≥10) Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : 6 стрингови WLED Сигнал Тип : LVDS (4 податоци ленти) за Апликација : Подлога, ТаблетЗа Нас : Плаќање : 1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 2419.00 2688.00

15 инчен LCD Панел AA150XN02 1024 RGB*768 XGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 5616.00 6240.00

TLX-1741-C3M професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 10272.00

TFD60W12-Б професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 3840.00

TW-2294V-0 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 8064.00

M326-GA1 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 9648.00

12.1 Инчен LTN121XP01 001 LTN121XP01-001 LCD Дисплеј TFT LCD Панел 1024 RGB*768 XGA LCD Екран PVA LCD LVDS 1ch 6-малку 195 cd/m2

12.1 Инчен LTN121 XP01 001 LTN121 XP01001 LCD Дисплеј TFT LCD Панел 1024 RGB*768 XGA LCD Екран PVA LCD LVDS 1ch 6малку 195 cd / m2 Панел Бренд 0 Панел Модел LTN121 XP01001 Панел Тип aSi TFTLCD, Панел, Панел Големина 12.1 инчи со Резолуција 1024(RGB)*768(XGA) Display Mode PVA, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare(Haze 25%), Тешко coation(3 H) Осветленоста 195 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) Екранот 262 K Бои(6bit), како Одговор Rime 10 / 15 на (Typ.)(Tr / Td)(ms) Агол на Гледање 85 / 85 / 85 / 85 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS(1ch,6битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДАЗа нас : Квалитет : Ние продаваме брендоригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако,поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.Достоен Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент!!!

DEN 4104.00 4560.00