• Ново
Оригиналниот А+ Одделение M150XN07 V1 15.0 инчи TFT LCD Панел за AUO

Оригиналниот А+ Одделение M150XN07 V1 15.0 инчи TFT LCD Панел за AUO

DEN 6048.00
DEN 5443.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оригиналниот А+ Одделение M150 XN07 V1 15.0 инчи TFT LCD Панел за AUO Панел Бренд AUO ptronics Панел Модел M150 XN07 V1 Панел Тип a-Si TFT-LCD Панел Големина 15 Резолуција 1024(RGB)×768 (XGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare, Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 4/12 на (Typ.)(Tr/Td) (ms) Агол на Гледање 60/60/40/60 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6-битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Испорака
1)превозот во Светот. Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по потврди целосна исплата. Ве молиме да не информирате на цена сакате да се одбележи на фактурата.
3)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и испорака од Експрес можете да изберете. Твоето полно име, се препорачува,особено руската купувачи.
4) Ние не сме одговорни за дополнителни даноци или царина. Искрено се надевам дека купувачот нема да се подигне и наплата или да ја напуштат неутрални и негативни повратни информации врз основа на причината.
5) времето за Испорака е приближно :
Преку DHL, Fedex, UPS-от : 3-7working дена
Преку ЕМС : 7-15 работни дена
Воздухот Mail или Парцела : 10-30 работни дена
Ако итно треба објектот, ве молиме изберете курирската служба DHL. Исто така, времето за испорака не треба да се смета како причина кога ќе ја напушти неутрален негативни повратни информации, особено Воздух Пошта која понекогаш може да биде потребно подолго време за да се постигне отколку што се очекуваше.
Гаранција :
(1) Сите објекти ќе бидат строго проверени и се испраќаат со силна пакет.
(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект.
(3) Ние ќе се потрудиме да го реши секој можен проблем за вашиот по продажба. Ве молиме контактирајте со нас.
Се врати и враќање :
(1) ве Молиме да не известите ПОБРЗО доколку ставката што сте ја примиле е неисправен. Ве молиме не се подигне секој спор без комуникација.
(2) Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Неисправни објект мора да бидат пријавени и се враќа во нашиот гарантен период.
(3) Враќа објект мора да имате оригиналниот пакет и се во добра состојба, ако е можно, треба да се обезбеди следење на број и се врати причина.
Повратни информации :
(1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на објектот.
(2) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме оставете ни со 5 ѕвезди повратни информации. Нашата онлајн продавница животи со вашите повратни информации.

Особините

Број На Модел На:
M150XN07 V1
Тип:
TFT
Панел Модел:
M150XN07 V1

Купувачите избираат и

LQ6RA5244700481 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 21648.00

LVCEAZ740Y10KS професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 6720.00

Оригиналниот Kyocera 7.2 CSTN LCD дисплеј KHS072VG1AB-G00 KHS072VG1AB G00

Оригиналниот Kyocera 7.2" CSTN LCD дисплеј KHS072 VG1 ABG00 KHS072 VG1 AB G00За KHS072 VG1 ABG00 Фото деталиЗа KHS072 VG1 ABG00 Опис на ПроизводотПанел Бренд Kyocera Панел Модел KHS072 VG1 ABG00 Панел Тип CSTNLCDPanel Панел Големина 7.2 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transflective Површината Отсјај (Haze 0%) brightness (Осветленост на 30 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 25 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 200 / 150 На (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 40 / 30 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фреквенција 75 Hz Светилка Тип CCF Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8битна) Влезен Напон 3.3 / 5.0 V (Typ.)(VDD) Ro HSЗа Нас : Плаќање : 1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 6480.00 7200.00

сосема нов SP17Q001 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 5808.00

5.7 inch Kyocera LCD Панел lcd дисплеј KCS057QV1AJ-G23 KCS057QV1AJ G23 1024 RGB*768 XGA

5.7 inch Kyocera LCD Панел lcd дисплеј KCS057 QV1 AJG23 KCS057 QV1 AJ G23 1024 RGB*768 XGAФото ДеталиОпис на производот Панел Модел KCS057 QV1 AJG23 Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 5.7 инчи со Резолуција 320(RGB)×240(QVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 750 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 500 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 5 / 25 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 55 / 55 / 50 / 40 (Мин.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс CMOS (1 ch, 6битни), Влезен Напон 3.3 / 5.0 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 8208.00 9120.00

Оригинален бренд 7.7 CSTN LCD Панел LM8V302 12 месеци гаранција

Оригинален бренд 7.7" CSTN LCD Панел LM8 V302 12 месеци гаранција Панел Бренд 0 Панел Модел CSTN LCD Панел, Панел Тип LM8 V302 Панел Големина 7.7 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transmissive Површината Светлината 120 cd / m2 (Typ.) Контраст Сооднос 50 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 270 / 80 На (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 50 / 30 на (Typ.)(CR≥2) (L / R / U / D) Фреквенција 120 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8битна) Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

DEN 18144.00 20160.00

TX18D16VM1CAA професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 3600.00

нов и оригинален LQ090Y3DG01 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4224.00

17.1 Инчен LM171WX3-TLC2 LM171WX3(TL)(C2) LM171WX3 TLC2 LCD Дисплеј Панел IPS 1400*900 LCD Екран

17.1 Инчен LM171 WX3TLC2 LM171 WX3(TL)(C2) LM171 WX3 TLC2 LCD Дисплеј Панел IPS 1400*900 LCD Екран ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 17.1 инчен Панел Тип : aSi TFTLCD Состав : Панел Резолуција : 1440×900 Режим : TN, Нормално Бела, Transmissive Површина : Antiglare (Haze 12%), Тешко слој (3 H) Brightness : 250 cd / m2 (Typ.) Contrast Ratio : 800 : 1 (Typ.) Дисплеј Во Боја : 16.7 M Агол На Гледање : 85 / 85 / 65 / 85 На (Typ.)(CR≥10) Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : 2 buc CCFL Сигнал Тип : LVDS (2 ch, 8bit) за Апликација : Десктоп МониторКвалитет : Ние продаваме бренднови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

DEN 8640.00 9600.00

LQ064V3DG01 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 6720.00

LCD Панел LM8V302 7.7 CSTN 12 месеци гаранција

LCD Панел LM8 V302 7.7" CSTN 12 месеци гаранција Панел Бренд 0 Панел Модел CSTN LCD Панел, Панел Тип LM8 V302 Панел Големина 7.7 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transmissive Површината Светлината 120 cd / m2 (Typ.) Контраст Сооднос 50 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 270 / 80 На (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 50 / 30 на (Typ.)(CR≥2) (L / R / U / D) Фреквенција 120 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8битна) Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

DEN 18598.00 20664.00

SunFounder ЖИТО/I2C/TWI 1602 Сериски LCD Модул Екранот за Arduino Уно Р3 Мега 2560 DIY Електронски

Лесен за употреба Помалку I / O порти се окупирани, само четири VCC, GND, СДА (сериски податоци линија), SCL (сериски часовник линија).Поддршка ЖИТО протокол...

DEN 432.00 479.52

оригиналниот LM32P10 4.7 STN LCD Панел A+ стабилна добавувачи за долг рок

оригиналниот LM32 P10 4.7" STN LCD Панел A+ стабилна добавувачи за долг рокПанел Бренд ОСТРИ Панел Модел STN LCD Панел, Панел Тип LM32 P10 Панел Големина 4.7 Резолуција 320×240 (QVGA) Display Mode STN, Transmissive Површината Светлината 70 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 18 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Монохроматски Бои Одговор Rime 400 (Макс.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање Фреквенција Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (6битни), Влезен Напон Ro HS ДА

DEN 10368.00 11520.00

LQ9D01A професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4848.00

Одделение А 8.4 инчен LCD Панел LTM08C351L 800 RGB*600 SVGA

Фото DetaiОпис На ПроизводотПанел Бренд Панел Модел LTM08 C351 L Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 8.4 инчи Резолуција 800(RGB)×600 (SVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 350 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 300 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 10 / 25 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 40 / 50 (Мин.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 6912.00 7680.00

Бесплатен Превозот! 1pc Со топлина мијалник модул

Бесплатен Превозот! Со топлина мијалник TEA2025 B моно BTL 4.7 W засилувач одборОтпорници се сите злато филм отпорници, прецизност 1%, монолитен кондензатори точноста 5% Излезна Моќност : 4.7 W (9 V напојување, говорникот отпорност 8 ohms) Звучник Отпорност : 8 ohms Препорачува (4 ohms спектар 32 Европа) Напон : Препорачана 9 V (опсег од 312 V) и продавница со 1117 регулатор на одборот овозможува максимален напон достигне 16 V! Овој форум е наменет за регулаторот одбор! 1117 Регулаторот Одбори spm=a1z10.5.w1267528371.20.dq Jnv K&id=16237465880 Вкупно Хармонично Нарушување : THD 0.5% Топлина : колку е поголем напон, толку е поголема јачината на звукот, на повисоко топлина! 9 V на топлина и сила, рамнотежа, на собна температура околу 25 C средина, на компјутер да се направи аудио, туркање 8 ohms 10 W сателитски звучници, со само potentiometer за да ја прилагодите јачината на звук, прилагодени за 20%, на глас има многу голема паѓа надвор , континуирана работа на еден час, на топлина мијалник млака...

DEN 245.00 288.00

18.5 Инчен LCD Панел LTM185AT05 LCD Дисплеј за C21R3 C225 Оригинални А+ LCD Екран Работи Совршен

18.5 Инчен LCD Панел LTM185 AT05 LCD Дисплеј за C21 R3 C225 Оригинални А+ LCD Екран Работи СовршенПанел Бренд 0 Панел Модел LTM185 AT05 Панел Тип aSi TFTLCD, Панел, Панел Големина 18.5 инчи Резолуција 1366(RGB)×768(WXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare(Haze 25%), Тешко coation(3 H) Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.) Екранот Бои 16.7 M(6бит+HiFRC) Одговор Rime 5(Typ.)(Tr / Td)(ms) Агол на Гледање 85 / 85 / 80 / 80 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип LVDS Сигнал Интерфејс LVDS(1ch,8битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДАКвалитет : Ние продаваме бренднови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

DEN 5616.00 6240.00

најдобра цена и квалитет CXA-P1212A-WJL TDK Инверторот за индустриски екран нови и оригинални

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 1008.00

B101UAN02.1 10.1 LCD Панелот на Екранот 1920 RGB*1200 WSVGA оригинални одделение една година гаранција

ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 10.1 инчен Панел Тип : aSi TFTLCD Состав : Панел Резолуција : 1920×1200 Режим : AHVA, Нормално Црна, Transmissive Површина : Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Brightness : 400 cd / m⊃2; (Typ.) Contrast Ratio : 800 : 1 (Typ.) Дисплеј Во Боја : 16.7 M Агол На Гледање : 89 / 89 / 89 / 89 На (Typ.)(CR≥10) Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : 5 стрингови WLED Сигнал Тип : LVDS (2 ch, 8битни), Ro HS Согласност : Примена : Подлога, ТаблетЗа B101 UAN02.1 детали : M190 EG01 V2 19.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA парчеG150 XG03 V5 15.0" LCD Панел WLED Дисплеј 1024 (2) RGB*768 (2) XGA парчеG190 EG01 V0 19.0" LCD Панелот на Екранот 1280 RGB* 1024 SXGA парчеNL8060 BC3117 12.1 инчен LCD екран парче

DEN 2592.00 2880.00

M326-GA1 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 9648.00

Сосема Оригинална LM201W01-SLA1 20.1 инчен TFT-LCD Панел за LG

Сосема Оригинална LM201 W01SLA1 20.1 инчен TFTLCD Панел за LG Панел Бренд 0 Панел Модел LM201 W01SLA1 Панел Тип aSi TFTLCD Панел Панел Големина 20.1 инчи Резолуција 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) Display Mode SIPS, Нормално Црна, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 300 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (8битна) Одговор Rime 7 / 7 на (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 89 / 89 / 89 / 89 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8битни), Влезен Напон 12.0 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање : (1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union,T / T,се прифатени.(2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата.откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .(3)Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.Квалитет : Ние продаваме оригиналот, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако,поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информацииВе МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

DEN 8208.00 9120.00

Оригинални и нови LM12S402 12.1 инчен CSTN LCD Панел Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 4666.00 5184.00