• Ново
Оригиналниот А+ Одделение LM230WF5-TLG1 LM230WF5 TLG1 23.0LCDPanel за LG Display

Оригиналниот А+ Одделение LM230WF5-TLG1 LM230WF5 TLG1 23.0LCDPanel за LG Display

DEN 7560.00
DEN 6804.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оригиналниот А+ Одделение LM230 WF5-TLG1 LM230 WF5 TLG1 23.0"LCDPanel за LG Display Панел Бренд Л. Г Дисплеј Панел Модел LM230 WF5-TLG Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 23 Резолуција 1920(RGB)×1080 (FHD) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Светлината 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (6-бит + Hi-FRC) Одговор Rime Агол на Гледање Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS

Особините

Број На Модел На:
LM230WF5-TLG1
Тип:
TFT
Панел Модел:
LM230WF5-TLG1

Купувачите избираат и

LQ9D01A професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4848.00

нов и оригинален LQ090Y3DG01 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4224.00

Бесплатен Превозот! 1pc Со топлина мијалник модул

Бесплатен Превозот! Со топлина мијалник TEA2025 B моно BTL 4.7 W засилувач одборОтпорници се сите злато филм отпорници, прецизност 1%, монолитен кондензатори точноста 5% Излезна Моќност : 4.7 W (9 V напојување, говорникот отпорност 8 ohms) Звучник Отпорност : 8 ohms Препорачува (4 ohms спектар 32 Европа) Напон : Препорачана 9 V (опсег од 312 V) и продавница со 1117 регулатор на одборот овозможува максимален напон достигне 16 V! Овој форум е наменет за регулаторот одбор! 1117 Регулаторот Одбори spm=a1z10.5.w1267528371.20.dq Jnv K&id=16237465880 Вкупно Хармонично Нарушување : THD 0.5% Топлина : колку е поголем напон, толку е поголема јачината на звукот, на повисоко топлина! 9 V на топлина и сила, рамнотежа, на собна температура околу 25 C средина, на компјутер да се направи аудио, туркање 8 ohms 10 W сателитски звучници, со само potentiometer за да ја прилагодите јачината на звук, прилагодени за 20%, на глас има многу голема паѓа надвор , континуирана работа на еден час, на топлина мијалник млака...

DEN 245.00 288.00

LVCEAZ740Y10KS професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 6720.00

Оригиналниот А+ Одделение 12.1 инчен LCD Панел AA121XK04 1024 RGB*768 XGA 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 5832.00 6480.00

15 инчен LCD Панел AA150XN02 1024 RGB*768 XGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 5616.00 6240.00

Оригинални и нови LM12S402 12.1 инчен CSTN LCD Панел Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 4666.00 5184.00

17.1 Инчен LM171WX3-TLC2 LM171WX3(TL)(C2) LM171WX3 TLC2 LCD Дисплеј Панел IPS 1400*900 LCD Екран

17.1 Инчен LM171 WX3TLC2 LM171 WX3(TL)(C2) LM171 WX3 TLC2 LCD Дисплеј Панел IPS 1400*900 LCD Екран ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 17.1 инчен Панел Тип : aSi TFTLCD Состав : Панел Резолуција : 1440×900 Режим : TN, Нормално Бела, Transmissive Површина : Antiglare (Haze 12%), Тешко слој (3 H) Brightness : 250 cd / m2 (Typ.) Contrast Ratio : 800 : 1 (Typ.) Дисплеј Во Боја : 16.7 M Агол На Гледање : 85 / 85 / 65 / 85 На (Typ.)(CR≥10) Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : 2 buc CCFL Сигнал Тип : LVDS (2 ch, 8bit) за Апликација : Десктоп МониторКвалитет : Ние продаваме бренднови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

DEN 8640.00 9600.00

Оригинален бренд 7.7 CSTN LCD Панел LM8V302 12 месеци гаранција

Оригинален бренд 7.7" CSTN LCD Панел LM8 V302 12 месеци гаранција Панел Бренд 0 Панел Модел CSTN LCD Панел, Панел Тип LM8 V302 Панел Големина 7.7 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transmissive Површината Светлината 120 cd / m2 (Typ.) Контраст Сооднос 50 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 270 / 80 На (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 50 / 30 на (Typ.)(CR≥2) (L / R / U / D) Фреквенција 120 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8битна) Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

DEN 18144.00 20160.00

оригиналниот LM32P10 4.7 STN LCD Панел A+ стабилна добавувачи за долг рок

оригиналниот LM32 P10 4.7" STN LCD Панел A+ стабилна добавувачи за долг рокПанел Бренд ОСТРИ Панел Модел STN LCD Панел, Панел Тип LM32 P10 Панел Големина 4.7 Резолуција 320×240 (QVGA) Display Mode STN, Transmissive Површината Светлината 70 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 18 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Монохроматски Бои Одговор Rime 400 (Макс.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање Фреквенција Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (6битни), Влезен Напон Ro HS ДА

DEN 10368.00 11520.00

5.7 inch Kyocera LCD Панел lcd дисплеј KCS057QV1AJ-G23 KCS057QV1AJ G23 1024 RGB*768 XGA

5.7 inch Kyocera LCD Панел lcd дисплеј KCS057 QV1 AJG23 KCS057 QV1 AJ G23 1024 RGB*768 XGAФото ДеталиОпис на производот Панел Модел KCS057 QV1 AJG23 Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 5.7 инчи со Резолуција 320(RGB)×240(QVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 750 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 500 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 5 / 25 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 55 / 55 / 50 / 40 (Мин.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс CMOS (1 ch, 6битни), Влезен Напон 3.3 / 5.0 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 8208.00 9120.00

MCT-G320240DTCW-151N професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 8688.00

LQ6RA5244700481 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 21648.00

18.5 Инчен LCD Панел LTM185AT05 LCD Дисплеј за C21R3 C225 Оригинални А+ LCD Екран Работи Совршен

18.5 Инчен LCD Панел LTM185 AT05 LCD Дисплеј за C21 R3 C225 Оригинални А+ LCD Екран Работи СовршенПанел Бренд 0 Панел Модел LTM185 AT05 Панел Тип aSi TFTLCD, Панел, Панел Големина 18.5 инчи Резолуција 1366(RGB)×768(WXGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare(Haze 25%), Тешко coation(3 H) Осветленоста 250 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.) Екранот Бои 16.7 M(6бит+HiFRC) Одговор Rime 5(Typ.)(Tr / Td)(ms) Агол на Гледање 85 / 85 / 80 / 80 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип LVDS Сигнал Интерфејс LVDS(1ch,8битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДАКвалитет : Ние продаваме бренднови, оригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

DEN 5616.00 6240.00

12.1 Инчен LTN121XP01 001 LTN121XP01-001 LCD Дисплеј TFT LCD Панел 1024 RGB*768 XGA LCD Екран PVA LCD LVDS 1ch 6-малку 195 cd/m2

12.1 Инчен LTN121 XP01 001 LTN121 XP01001 LCD Дисплеј TFT LCD Панел 1024 RGB*768 XGA LCD Екран PVA LCD LVDS 1ch 6малку 195 cd / m2 Панел Бренд 0 Панел Модел LTN121 XP01001 Панел Тип aSi TFTLCD, Панел, Панел Големина 12.1 инчи со Резолуција 1024(RGB)*768(XGA) Display Mode PVA, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare(Haze 25%), Тешко coation(3 H) Осветленоста 195 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 500 : 1 (Typ.) Екранот 262 K Бои(6bit), како Одговор Rime 10 / 15 на (Typ.)(Tr / Td)(ms) Агол на Гледање 85 / 85 / 85 / 85 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS(1ch,6битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДАЗа нас : Квалитет : Ние продаваме брендоригинални, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако,поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.Достоен Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент!!!

DEN 4104.00 4560.00

LMG6402PLFR професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4848.00

3.3 V LCD1602 LCD монитор 1602 Син Екран Бела Код Blacklight 16x2 Карактер LCD Дисплеј Модул HD44780 1602A

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

DEN 119.04

Слободен Испорака на високо квалитетни 5pcs/многу 12864 Сина LCD екран Бела Карактер 5V со светлото ST7920 LCD

Слободен Испорака на високо квалитетни 5pcs / многу 12864 Сина LCD екран Бела Карактер 5 V со светлото ST7920 LCDПлаќање : да ја прифатиме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Гаранција и Гарантира високо Ние вредност на долгорочни деловни односи...

DEN 2008.00 2136.00

G7KA000085 професионални лцд продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 9024.00

NL160120AM27-06A професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 31968.00

Оригиналниот Kyocera 7.2 CSTN LCD дисплеј KHS072VG1AB-G00 KHS072VG1AB G00

Оригиналниот Kyocera 7.2" CSTN LCD дисплеј KHS072 VG1 ABG00 KHS072 VG1 AB G00За KHS072 VG1 ABG00 Фото деталиЗа KHS072 VG1 ABG00 Опис на ПроизводотПанел Бренд Kyocera Панел Модел KHS072 VG1 ABG00 Панел Тип CSTNLCDPanel Панел Големина 7.2 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transflective Површината Отсјај (Haze 0%) brightness (Осветленост на 30 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 25 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 200 / 150 На (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 40 / 30 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фреквенција 75 Hz Светилка Тип CCF Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8битна) Влезен Напон 3.3 / 5.0 V (Typ.)(VDD) Ro HSЗа Нас : Плаќање : 1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 6480.00 7200.00

10.1 Инчен Нови Оригинални BP101WX1-400 BP101WX1 400 Таблет Компјутер HD IPS за Huawei S10-231

BP101 WX140010.1 Инчен Нови Оригинални BP101 WX1400 BP101 WX1 400 Таблет Компјутер HD IPS за Huawei S10231 ПАНЕЛ ДЕТАЛИ Панел Големина : 10.1 инчен Панел Тип : aSi TFTLCD Состав : Панел Резолуција : 1280×800 Режим : AAS, Нормално Црна, Transmissive Површина : Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Brightness : 350 cd / m2 (Typ.) Contrast Ratio : 800 : 1 (Typ.) Дисплеј Во Боја : 16.7 M Агол На Гледање : 85 / 85 / 85 / 85 На (Typ.)(CR≥10) Фреквенција : 60 Hz Светилка Тип : 6 стрингови WLED Сигнал Тип : LVDS (4 податоци ленти) за Апликација : Подлога, ТаблетЗа Нас : Плаќање : 1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 2419.00 2688.00

M326-GA1 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 9648.00

Сосема Оригинална LM201W01-SLA1 20.1 инчен TFT-LCD Панел за LG

Сосема Оригинална LM201 W01SLA1 20.1 инчен TFTLCD Панел за LG Панел Бренд 0 Панел Модел LM201 W01SLA1 Панел Тип aSi TFTLCD Панел Панел Големина 20.1 инчи Резолуција 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) Display Mode SIPS, Нормално Црна, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 300 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (8битна) Одговор Rime 7 / 7 на (Typ.)(Tr / Td) (ms) Агол на Гледање 89 / 89 / 89 / 89 на (Typ.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8битни), Влезен Напон 12.0 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање : (1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union,T / T,се прифатени.(2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата.откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress.Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .(3)Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.Квалитет : Ние продаваме оригиналот, неоштетени, нема мртви пиксели на екранот.Ние ги тестираме сите од нив да бидете сигурни дека нивниот квалитет и да бидете сигурни дека сте задоволни со нив.Размената : Можете да разменувате нова без било какви причини во 7 дена,сметајќи од превозот ден.Ние Не ќе биде одговорен за трошоците направени за испорака на производи.Гаранција : Сите на лаптоп со LCD екран панел може да обезбедуваат 1 година гаранција.Испорака : Обично предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме потврден плаќање.Кога ќе добиете вашите производи, ве молиме проверете дали единици се во добра состојба.Бесплатен превозот од Кина Пост трае 7 30 дена.Испраќање од страна на хонг конг пост трае 5 20 денаИспрати страна на курирската служба DHL, Fedex, UPSот трае 35 дена.Ако ви треба објектот во брзање, ве молиме изберете го Изразат наместо на Кина Пост.Ние може да обезбеди еден ден превозот во САД од Експрес, доколку ви треба.Било Даноци или давачки ќе се наплаќа на вашиот сопствен ако тоа се случи.Повратни информации : Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН.Ако,поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информацииВе МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3 ѕвезда РејтинготБидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.

DEN 8208.00 9120.00

TM24064F професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 6960.00

најдобра цена и квалитет LQ9D01A индустриски LCD Дисплеј

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 3840.00