• Ново
LCD Панел LM8V302 7.7 CSTN 12 месеци гаранција

LCD Панел LM8V302 7.7 CSTN 12 месеци гаранција

DEN 20664.00
DEN 18598.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


LCD Панел LM8 V302 7.7" CSTN 12 месеци гаранција Панел Бренд 0 Панел Модел CSTN LCD Панел, Панел Тип LM8 V302 Панел Големина 7.7 Резолуција 640(RGB)×480 (VGA) Display Mode STN, Нормално Црна, Transmissive Површината Светлината 120 cd/m2 (Typ.) Контраст Сооднос 50 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои Боја Одговор Rime 270/80 На (Typ.)(Tr/Td) (ms) Агол на Гледање 50/50/50/30 на (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) Фреквенција 120 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс Паралелно Податоци (8-битна) Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА

Особините

Тип:
FSTN/CSTN
Број На Модел На:
LM8V302
Панел Модел:
LM8V302

Купувачите избираат и

SH320240C професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 10800.00

најдобра цена и квалитет CXA-P1212A-WJL TDK Инверторот за индустриски екран нови и оригинални

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 1008.00

TFD60W12-Б професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 3840.00

нов и оригинален NL6448BC20-21C професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 8400.00

MCT-G320240DTCW-151N професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 8688.00

LMG6402PLFR професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 4848.00

15 инчен LCD Панел AA150XN02 1024 RGB*768 XGA Оригинални А+ Оценка 6 месеци гаранција

LCD е кршливи предмети За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката...

DEN 5616.00 6240.00

LQ064V3DG01 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 6720.00

Одделение А 8.4 инчен LCD Панел LTM08C351L 800 RGB*600 SVGA

Фото DetaiОпис На ПроизводотПанел Бренд Панел Модел LTM08 C351 L Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 8.4 инчи Резолуција 800(RGB)×600 (SVGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 350 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 300 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 10 / 25 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 50 / 50 / 40 / 50 (Мин.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип CCFL Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 6912.00 7680.00

G7KA000085 професионални лцд продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 9024.00

12.1 инчен LCD Панел AA121XK01 1024 RGB*768 XGA

Фото ДеталиОпис На ПроизводотПанел Бренд 0 Панел Модел AA121 XK01 Панел Тип aSi TFTLCDPanel Панел Големина 12.1 инчи со Резолуција 1024(RGB)×768 (XGA) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 500 cd / m2 (Typ.) Контраст Размер 600 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6bit), како Одговор Rime 6 / 19 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 80 / 80 / 60 / 80 (Мин.)(CR≥10) (L / R / U / D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (1 ch, 6 / 8битни), Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДАЗа Нас : Плаќање1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T / T,се прифатени.2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата ...

DEN 15552.00 17280.00

WG320240C-TMI професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 10320.00

SunFounder ЖИТО/I2C/TWI 1602 Сериски LCD Модул Екранот за Arduino Уно Р3 Мега 2560 DIY Електронски

Лесен за употреба Помалку I / O порти се окупирани, само четири VCC, GND, СДА (сериски податоци линија), SCL (сериски часовник линија).Поддршка ЖИТО протокол...

DEN 432.00 479.52

најдобра цена и квалитет LQ9D01A индустриски LCD Дисплеј

Спецификации : > Брза испорака> Original & Brand New> Најдобра цена> Добар квалитет> Одлична услуга> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ / DHL / / EMS / Федекс...

DEN 3840.00