• Ново
A3 Големина Лесно Го Отвори Snap Рамка Lightboxes За Оглас

A3 Големина Лесно Го Отвори Snap Рамка Lightboxes За Оглас

DEN 29760.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


A3 Големина Лесно Го Отвори Snap Рамка Lightboxes За Оглас :
I. Детали :
1.Snap отворена рамка,акрилик панел светлина,дури и светлина дистрибуција
2.Дебелина : 28mm,многу рамка боја е aviable
3.Led инсталација,висока осветленост,ниско ниво на одржување.
4.Led светлината кутии се за ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА.
II : Спецификации :
*12 volts DC напојување
*Led Светилка illuminance : Повеќе од 3.000 MCD
*Супер бела Лер (12v DC Адаптер)
*Led Светилка живот - 80,000 часот.
III.
1.Заштеда на трошоци : заштедете повеќе од 90% во потрошувачката на енергија во споредба со конвенционалните флуоресцентни светилки
2. Слим & Стилски : Тенок & компактен дизајн кои се движат од како тенок како .18mm дебелина - се приспособат за простор ограничувања
3. Како User-Friendly : Лесна инсталација, Погодност,Лесно во сликата се менува и Преносни.
4.Safe
IV. Меѓународни враќа : се Врати превозот и начини е на трошок на купувачот и одговорност.Објектот мора да се врати безбедно спакувани во оригинално пакување.Ве молиме да не информирате пред да се врати каков било објект.
IIV.Гаранција : 12 месеци од денот на приемот на вашиот предмет.Гаранција покрива само електрични компоненти што се led осветлување и адаптер и не може да ги покрие сите делови кои се предмет да носат и солза од нормална употреба.

Особините

Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CE,FCC,RoHS,УЛ
Напон:
12V
Должина:
can be customed
Карактеристики:
висока осветленост
Висина:
може да се customed
Ширина:
25MM
Број На Модел На:
CQ-063
Големината На Рамката:
357mmx480mm
Осветлување област големина:
297mmx420mm
рамка боја:
Сребро.
Извор На Светлина:
Бела led светла
Гаранција:
12 месеци
Адаптер стандард:
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА АУ САД ЕУ

Купувачите избираат и

НОВА За Dell Прецизност 5510 & XPS15 9550 HDD Хард Диск Конектор Кабел XDYGX + HDD Заградата Caddy 3FDY3 +Завртки+Гума Железнички

НОВА За Dell Прецизност 5510 & XPS15 9550 HDD Хард Диск Конектор Кабел XDYGX DC02 C00 BL00 + HDD Заградата Caddy 3 FDY3 (7 MM) + Завртки+Гума ЖелезничкиНие можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / EM...

DEN 1130.40

Ладно притиснете терминал студ сина боја за led дисплеј панел моќност кабел

Ладно притиснете терминал студ сина боја за led дисплеј панел моќност кабелЛадно притиснете терминал студ : 1000 КОМПЈУТЕРИЗабелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја напуштатпорака до мене...

DEN 422.40

Прилагодено за рекламирање 3D метал led светло до писма

материјал : не ' Рѓосувачки челик Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : позадинско осветлување Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 810hours / ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре...

DEN 16320.00

Отворено Акрилик блиц пред осветлена писма знак одбор

Опис на материјалот : Акрил и ПВЦ Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : целиот осветлена Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 810hours / ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре...

DEN 56544.00

100pcs 50mm, Полна Боја Топката LED Пиксели Модул DC12V Двојно Страна 5050 RGB + WS2811 IC 6pcs led чип 360 степени led string

Опис на производот : 50mm дијаметар полна боја топката тип led пиксели модул пиксели јазол,DC 12 V влез ,2x3pcs 5050 RGB+WS2811Целосна сферични светилка string, крушка може да биде 360 степени luminescence, висока осветленост, боја чистотата, лесен за инсталација,Може да прикажува текст на англиски зборови ,обрасци и други ефект.Влезен напон : DC 12vМакс тековната 50maМоќност : 0.6 wДијаметар : 50mmLed КОЛИЧИНА : 2x 3pcs smd 5050 RGB ledIC тип : ws2811Зрак агол : 360 degreen 3 D полна бојаМоќност : 0.72 WКорица : млечноТеренот : стандард 15cm или прилагодено : Пакет се вклучени : 100pcs ws2811 предводени од модулот.

DEN 6609.00 8159.52

3m 9.8 ft 16pin виножито боја центар рамен кабел за внатрешна и надворешна led дисплеј

3m 9.8 ft 16pin виножито боја центар рамен кабел за внатрешна и надворешна led дисплејLenth : 3м / парчеКоличина : 10 парчеЗабелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја напуштатпорака до мене...

DEN 1536.00

Sumbulbs Супер Светло 40W LED Извор на Светлина КОЧАН Модул за DIY Панел Поплави Светла 127*22mm Правоаголна КОЧАН Светилка DC30-33V LED Сијалица

Sumbulbs Супер Светло 40 W LED Извор на Светлина КОЧАН Модул за DIY Панел Поплави Светла 127*22mm Правоаголна КОЧАН Светилка DC3033 V LED Сијалица1...

DEN 351.84

Led продавница име знак одбор епоксидна смола channel писмо знак

Опис материјал : Смола и Нерѓосувачки челик Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : целиот осветлена Осветлување извор : СМД LED или ГРБ LED извор на Енергија : AC110 V, AC220 V Оперативен моќ : DC12 V Живот : Молњи 810hours / ден, цел живот може да достигне 3 години или погоре...

DEN 14400.00

12 инчен сегмент број бензинска пумпа Отворено Ултра Осветленоста бела Голем дигитален led модул екранот

12 инчен сегмент број бензинска пумпа Отворено Ултра Осветленоста бели Големи дигитални модул led дисплеј во боја на црвена Бела и жолтаИмаме 6" / 8" / 10" / 12" / 15" / 18" / 20" / 22" / 24" / 32" / 36 / 48"52" / 64" / 72"Производи вклучуваат следниве карактеристики : 1екранот гас цена ,време,температура2АНТЕНСКИ далечинска контрола3дигитални модул,е многу популарна47 сегмент​1.водоотпорен цифри модул : 1 цифра=7 сегмент на модули...

DEN 1440.00

P3 Затворен SMD2121 1/16 Скенирање 3in1 RGB Полна Боја LED Екран Paniel Модул 192*96mm 64*32 пиксели, P3 Затворен RGB LED Модул

P3 Затворен SMD2121 1 / 16 Скенирање 3in1 RGB Полна Боја LED Екран Paniel Модул 192*96mm 64*32 пиксели, P3 Затворен RGB LED Модул1 / 32 скенирање светлината е помал од 1 / 16 Скенирање,1 / 32 скенирање цената е пониска од 1 / 16 Скенирање,Ако треба, ве молиме контактирајте со нас онлајнЗабелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја напуштатпорака до мене...

DEN 806.40

5 години гаранција,0.72 w предводени од модулот 12v 44lm Everlight 2835 led модули светлото за надворешна led знак осветлување

5 години гаранција,0.72 w предводени од модулот 12v 44lm Everlight 2835 led модули светлото за надворешна led знак осветлување : Електрични карактеристики : Модел Бр...

DEN 2400.00

osram edge led модули 2.8 вати ул одобрени светлина кутија предводени од модулот 240-270lm лента на светлина за светлина кутија 1000pcs/ многу бесплатен превозот

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!!!! osram edge led модули 2.8 вати ул одобрени светлина кутија предводени од модулот 240270lm лента на светлина за светлина кутија 1000pcs / многу1...

DEN 156000.00

Led светло за знак кутија работ осветлување 24v 1.2 w напојува со оригинални Nichia поведе со УЛ сертификација E468389

Led светло за знак кутија работ осветлување 24v 1.2 w напојува со оригинални Nichia поведе со УЛ сертификација E468389 Презентацијадетали за производот модел бр...

DEN 44400.00

светла за signage во сан диего, ca 1.6 вати за Osram 5 години' гаранција CE& RoHS согласност led модули за backlighting

Backlights ПРЕДВОДЕНИ од модулот за Приказ на Случај1 Еден страна Lightbox2 Длабочина е 120300мм3 14 парчиња може да светла за метар квадратен;4...

DEN 30024.00

Знак кутија LED светло 1.2 12v w со леќа 175 степени водоотпорен IP65 за една страна осветлување signbox

Знак кутија led светло 1.2 12v w со леќа 175 степениводоотпорен IP65 за една страна осветлување signboxЕлектрични карактеристики : модел бр...

DEN 31488.00