• Ново
Водоотпорен еден пар Ултра Светла 1000LM 12V Влез 10W КОЧАН црвена зелена сина LED светлото на рефлекторите пливање фонтана базен светлина за DIY автомобил

Водоотпорен еден пар Ултра Светла 1000LM 12V Влез 10W КОЧАН црвена зелена сина LED светлото на рефлекторите пливање фонтана базен светлина за DIY автомобил

DEN 863.04
DEN 863.00 -0 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница ,TOPTO ELECTRNOIC продавница Специјализираат во LED Светло,купи повеќе заштедат повеќе.ние одбие сите спор, без било каква комуникација,ние turst сите спор може да се поправи,благодарение на вас да изберете. Висока моќност, светлина, долг живот, водоотпорен, LED светла Hawkeye голем, лесно да го инсталирате, материјалот од алуминиум + кондензаторот леќи, сите алуминиум производство, топлина дисипација е многу силна, така што вашата безбедност наназад во текот на ноќта.
Спецификации
Моќност : КОЧАН 10 W
Случај Материјал : специјален алуминиум школка е направен од aerospace, силиконска гума фоки
Телото боја : сребрена и црна тело.ве молиме оставете порака ,стандардно брод сребро тело
Големината на телото : 85mmx75mmx45mm
Маска Материјал : стакло конвексни леќа
Влезен напон : AC/DC12-24 V
Извор на светлина : EPILED
Температура на бојата : Топло Бела (3000-3200 K), Бело (6000-6500 K)
Прозрачна флукс : 1000 LM
Водоотпорен Ниво : IP67
Оперативен температура : -25 ° C - +65 ° C
Животен век : 50,000 час
Инсталација :
Моќта линија поврзан со мала светлина, односно производот кој што треба да се отвори мала светилка осветлена.
Потоа светла за магла линија. Инстант светла за магла производи осветлена.
Потоа моторот линија, односно почеток на нејзиното водење на светла се запалени.
Упатство За Инсталација :
1, надолу светла (за магла) во паралелни, се претвори часовникот назад светла (магла светилка) светлата на Hawkeye следи.
2, инсталација локација, табличка светлата на дното.
3, може да биде трајно се инсталирани во соодветна локација drilled задниот браник, итн. (треба да се продолжи со завртки).
Пакет Се Вклучени :
2 x 10 W КОЧАН Eagle eye LED светла со кабел
Производ Детали .

Особините

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Топло Бела
Wattage:
10w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Карактеристики:
Водоотпорен
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Гаранција:
две години
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
TLS-J0101
Бренд Име:
КУНГ
База Тип:
две кабел
Моќ Толеранција:
на тест
Водоотпорен:
10W
за автомобил:
Светилки drl
12v:
надворешна светлина
Вниманието:
КОЧАН

Купувачите избираат и

5X Висок квалитет dimmable GU10/E27/E14 база 3W КОЧАН LED светлото на рефлекторите со led леќа бесплатен превозот

1 Спецификации : Предмет Тип : LED светлото на рефлекторите Моќ : 3 W Напон : 220 V / 110 V достапни Lumens : 90100 LM / W CRI : 72 РА извор на Светлина : КОЧАН LED LED чип бренд : Epistar Зрак Агол : 120 степени Поддршка dimmer : Да Боја Температура : Топло бела : 27003000 K / Кул Бело 60006500 K Светилка тело Боја : Сребро Големина : H75D50 MM База видови : GU10 / E27 / E14 достапни Температура : 20 до 45 степени...

DEN 960.00

Најдобра Цена CrazyFire WF - C8 1000 Лумен КРИ XML T6 LED Светилка 18650 Факел Светилка Кампување Светлина Linternas 5 Начини Водоотпорен

1000 Lumens WF C8 КРИ XML T6 LED Светилка 18650 Факел Светилка Кампување Светлина 5 НачиниКарактеристики : Модел Бр...

DEN 408.00 453.60

2017 Нови 38000 lumens Светло Факел 15*XML T6 LED Внатрешно осветлување фенер Светлина Светилка водоотпорен 4x 18650 За Пешачење

Оваа БатеријаПодобар Квалитетпоголем капацитетДвојно Трчање ВремеОпис : Овој Брилијантен Светилка направени од високо квалитетни алуминиумски легури, цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користењеОваа Супер Светло Светло користи 15x XML T6 LED, за производство на многу брилијантни бел зракВнатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, Моќта од страна на : 4x 18650 3.7 vСветилки база : висока моќност LED...

DEN 1164.00 1454.40

Litwod Z35 LED Рефлектори Факел 8000 Лумен КРИ XM-L2 Zoomable Led Светилка За 2x18650 батеријата Алуминиум Led Светилка Linternas

Функција 1.Бренд Име : Litwod 2.Име На Модел : 1064 3.Количина : 1 BUC 4.LED Emitter : Кри XML T6 / XML L2 5.Режим : 5Mode (high средно ниска сос Strobe) 6.Светилка Век : 100,000 Часа 7.Боја : црна 8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина 9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky / Clickie 10.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа 11.Случај материјал : Трајни авиониодделение алуминиум 12.Батерија за 2x18650IPX5 Живот водоотпоренВисок квалитет на Алуминиум meterialXML T6 или XML L2 можете да изберете .Напомена : ЕУ и САД приклучокот на полначот на понуди, ве молиме да ни остават порака што приклучокот на полначот сакате, или ние ќе брод ЕУ приклучок за вас.ЕУ Приклучокот на полначот ќе вклучуваат адаптер како оваа слика ...

DEN 403.00 620.16

Мулти Функција Преносни Медицински Прва Помош ДОВЕДЕ Пенкало Светло Светло Факел Лекар EMT Итни Корисни

Опис 100% сосема нов & висок квалитет на Боја : црна / зелена / gold / сино / red / сребрена / виолетова Големина : 13.5 cm Моќност : 2 AAA батерии ( не се вклучени) Materail : силика гел Пакет : 1 * медицински Пенкало Забелешка : 1...

DEN 43.00 45.60

Поставете промоција топла LED светилка КРИ T6 тактички светло + П5 мини светилка Lanterna Zoomable водоотпорен велосипед flashligh

Поставете promoción! Venta caliente linterna LED кри T6 linterna táctica + П5 мини antorcha Lanterna zoomable linterna impermeable bicicleta Características : 1...

DEN 207.00 287.52

100X трговија на Големо 5W КОЧАН LED светлото на рефлекторите со LED леќа висока осветленост КОЧАН LED место светло светилка со epistar чип изразат freeshipping

1 Спецификации : Предмет Тип : LED светлото на рефлекторите Моќ : 5 W Напон : 85265 V / 12 V достапни Lumens : 90100 LM / W CRI : 72 РА извор на Светлина : КОЧАН LED LED чип бренд : Epistar Зрак Агол : 120 степени Боја Температура : Топло бела : 27003000 K / Кул Бело 60006500 K Светилка тело Боја : Сребро Големина : H80D50 MM База видови : MR16 / GU10 / E27 / E14 достапни Температура : 20 до 45 степени...

DEN 18960.00

Батерија Фенер UniqueFire 1508 4715AS IR 850NM LED 67mm Леќа Инфрацрвено Светло Ноќ Визија Torche За Батерија 18650

Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи Тој е дизајниран за да се користи со ноќно уред. Составена од 4715 AS IR 850 NM Led користи за кампување & лов За прилагодливи зрак на самото место, зум фокус. Тешко anodization алуминиумско куќиште, многу цврста конструкција, shockproof и отпорност IP65 водоотпорен со Oпрстени печат во текот на светлина, погоден за надворешна употреба и неповолни временски услови Напојува со 2 x 18650 liion батерија, трчање до 6 часа во нагласи режим. Полнење со автозаштита, за безбедна употреба. Висок квалитет коло dirver, постојано работат на струјата. Со бакар база зрачи, заштита на коло и led за подолго користење Начини : 3 режими(highсреднонизок); за различни светлината Со мемориска функција на режимот, повеќе лесен за употреба. Опашка врвка за околу рака за лесно носење.Светло : 1)100% Сосема Нов 4715 AS IR 850 LED Прилагодува Фокусот Факел.2) Направен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење.3) Светилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

DEN 2956.00 3359.52

UniqueFire UF-X6S XML T6 1000Lumen Моќен Тактички Светло (Продолжување Цевка Вклучени) Кампување Светлина, Светилка,За Велосипед

Unique Fire UFX6 S XML T6 1000 Lumen Моќен Тактички Светло (Продолжување Цевка Вклучени) Кампување Светлина, Светилка,За ВелосипедОпис На Производот : 1.Направен од алуминиум материјал, обвивка на светлото е многу цврста и издржлива...

DEN 1267.00 1439.52

3800LM XML T6 LED Тактички Светло Преносни LED Светилка Zoomable 5 Начини T6 Светло Кампување Пешачење возење Велосипед Светлина за 18650

wyприклучокstartЖешка Стока$40$24$32$7.8wyприклучоккрајВодоотпорен XML T6 3800 Лумен Факел Тактички Зум Кри Led Светилка Факел Светлина For3x AAA / 18650 lanternas led кри + планината 2.Име На Модел : E6 3.Количина : 1 BUC 4.LED Emitter : Кри XML T6 5.Режим : 5Mode (high средно ниска сос Strobe) 6.Светилка Век : 100,000 Часа 7.Боја : црна 8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина 9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky / Clickie 10.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа 11.Случај материјал : Трајни авиониодделение алуминиум 12.Батерија : 1 x 18650 / 3 x AAA(не се вклучуваат) 13.Димензии : 167 / 145mm (L) x 38mm (HD) x 32милиметри (ТД) 14.Net Тежина(g) : 142 Додатоци, вклучувајќи : 1 x светлото 1 x 18650 обвивка 1 x 360 степени велосипед клип 1x AAA батерија носителот 1 x батерија 18650 Погоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Авто итни случаи, и Дома Поправка1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 306.00 470.40

UniqueFire 1507-XPE Тактички LED Светилка за Полнење: 1 Фенер, Батерија, 300 Lumens, 3 Режими, Зум Објектив, 1 Пиштол Монтажа

Опис На Производот : * Мини светилка е мал,компактен,лесен,трајни и светли.тешко anodizing алуминиум легура тело цврсто изградени и отпорен на гребење.* Оваа светилката има 3 начини : висок,низок,и strobe,притиснете надолу на power копчето за фотографирање до половина за да го промените.тоа може да се одвоени за 4 делови,имаат опрстен запечатени да биде вода тесни.* Nightlight светло лесно операција,едноставно unscrew капа,и вметнете : 1 x батерија 18650 (не се вклучени)* Во случај на рефлектори дуе минатото на сијалицата и има низок профил crenulations,не само заштита на леќите од оштетување,но, исто така, може да се како дефанзивна светло.* Led светилка доаѓаат со спојувалка за каиш лесно да се носат,да одговараат на џеб,чанта,возило,патуваат,одржување,гаража подрумот,таванот или било каде.Опис : Бренд : Unique FireМодел : 1507XPEМатеријал : Алуминиум легураМашински : тешко anodizingсветла боја : БелаLed type : Кри XPEЛумен : 300Осветлување опсег : 100200 метриСијалица век : 100,000 часаБатерија : 1 x батерија 18650 (не се вклучени)Големина на : Глава Дијаметар : 33mm, Телото Дијаметар : 25мм, Опашка Дијаметар : 23mm, Должина : 122(+14) mmВодоотпорен одделение : IPX6(отпорен на вода)Прекинувач : долниот притисок на копчеПродолжи работата време : околу 3 часаНето тежина : 108gТелото Боја : ЦрнаНачини : 3mode (висок>средината>низок)Влезен Напон : 3.74.2 VПакет листата : 1 x Фенерче1 x Пиштол Монтажа(не е вклучен батеријата)

DEN 1055.52

501A 1SET Мини LED Светилка Тактички Светло водоотпорен LED Светилка Факел Linternas+обемот планината+далечински притисок префрлате

совети : ние ќе ја испрати на подобрување на префрлат во иднина (ажурирана верзија далечински притисок подлога switch)СпецификацииБренд : ALONEFIREПроизвод модел : WF501 ALED : Зелено / Сино / Red / UV / бела led(T6)Батерија : 1x16340 / CR123 батерија (не вклучувајќи ја и батеријата)Вклучете 1 : Крајот капак за да се отвори / затвори (1mode)Вклучете 2 : далечински притисок подлога се префрлитеРаботен напон : 318 vДимензии : 106x30x24(mm)Светлото Тежина : Appro 73gПакување тежина : Околу 139gПланината Материјал : АлуминиумЗа 25 mm, фенерче и ласерски поглед цевна инсталација потребниСветлото Планината исто така, може да биде инсталиран во стандардна Weaver железничкиЦелосно прилагодливи ореви и завртки вклучениЗа светло и ласерски поглед пушка инсталирате комплетни решенијаShock Absorption способностПрстенот со дијаметар : 25 ммЖелезничката тип : 20mm / 21mm стандард железнички WeaverПакетот вклучува : 1 x фенерче1 x далечински притисок префрлате1 x обемот планинатаЕкспрес транспорт инструкции и Повратни информации : (1)ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно и потврди дека е она што ви треба.(2) зборувате со нас на линија или оставете порака овде на сите прашања на нашиот објект, превозот термин и цената.(3) Ако некои дополнителни барања на нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.Некои известувања за превозот : (1) HK Пост mail времето за испорака е околу 1522 дена (некои треба околу 30 дена), ве молиме љубезно биде малку трпеливи додека чекате за на вашиот парцели.(2)исто така, се размислува и за други Express (UPSот, DHL, Fed Ex, ТНТ или ЕМС) 2 до 8 дена доставени.(3)ве Молиме контактирајте со нас одеднаш ако има било какви aberrant email пораки.(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас...

DEN 696.00

UniqueFire 1507-850nm 3W Zoomable LED Светилка Факел Инфраред Ноќ Визија Пополнете Светлината Светилка+Пиштол Монтажа

Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи Тој е дизајниран за да се користи со ноќно уред Мини светилка е мал,компактен,лесен,трајни и светли.тешко anodizing алуминиум легура тело цврсто изградени и отпорен на гребење. Оваа светилката има 3 начини : висок,низок,и strobe,притиснете надолу на power копчето за фотографирање до половина за да го промените.тоа може да се одвоени за 4 делови,имаат опрстен запечатени да биде вода тесни. Nightlight светло лесно операција,едноставно unscrew капа,и вметнете : 1 x батерија 18650 (не се вклучени) Во случај на рефлектори дуе минатото на сијалицата и има низок профил crenulations,не само заштита на леќите од оштетување,но, исто така, може да се како дефанзивна светло. Led светилка доаѓаат со спојувалка за каиш лесно да се носат,да одговараат на џеб,чанта,возило,патуваат,одржување,гаража подрумот,таванот или било каде.Опис : Бренд : Unique FireМодел : 1507850nmМатеријал : Алуминиум легураМашински : тешко anodizingсветла боја : Инфрацрвена светлинаLed type : IR 850 NMЛумен : ДругиОсветлување опсег : 100200 метриСијалица век : 100,000 часаБатерија : 1 x батерија 18650 (не се вклучени)Големина на : Глава Дијаметар : 33mm, Телото Дијаметар : 25мм, Опашка Дијаметар : 23mm, Должина : 122(+14) mmВодоотпорен одделение : IPX6(отпорен на вода)Прекинувач : долниот притисок на копчеПродолжи работата време : околу 3 часаНето тежина : 108gТелото Боја : ЦрнаНачини : 3modes(високсрединатанизок)Влезен Напон : 3.74.2 VПакет листата : 1 x Светло (не се вклучуваат на батеријата)1 x Пиштол МонтажаСовршен IR илуминатор за вашата Визија Ноќ потреби : Armasight Летало ПроYukon ФотонPulsar N550 / 750Nite Site NS50 / 200 ViperВолкОддел Г визијаDIY ноќ визија

DEN 1322.00 1391.52

DHL 50PCS /МНОГУ Wholesales ВИСОКА МОЌНОСТ затворен осветлување место сијалица LED GU10 5W КОЧАН LED светлото на рефлекторите светилки 5w LED СИЈАЛИЦА

Нова Најдобри КОЧАН GU10 MR16 E27 E14 5 W Led светлото на рефлекторитеСосема нов и висок квалитетЗаштеда на енергија, ниска топлинаМесто светло, без сенкаОдлично за Пејзаж сцена / Место осветлување, Архитектонски осветлување, Екран сцена, Уметност осветлување,Тип : GU10 / E27 / E14 / MR16 LED светлото на рефлекторитеТекст : 85 265 V AC / MR16 AC / DC12 VLED type : 5 W КОЧАНДијаметар : 50 mmВисина : 60 m5 W 500lm 7w 700lmТопло белаТемпература на бојата : 2700 K 3000 K 4500 K 6000 K

DEN 9024.00

YUPARD П5 LED 600LM Водоотпорен подводни Нуркање нуркач Светло Факел 3 Режим батерија 18650 отворено спорт кампување

ОписКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет светла LED светло Повеќе од 30 метри ефективни растојание на светлината под вода...

DEN 347.00 456.00

Uniquefire 1508 IR 850NM 4715AS LED Светилка 75mm Леќа LED Torche 3 Начини Инфраред Ноќ Визија Батерија 18650 Батеријата

Оваа светилка е 1,3,5 режими, можете да го изберете начинот на она што го сакате.(оставете порака за нас)Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвен (IR) светлината е невидлив за човечкото / животинско око и ќе бара инфрацрвена камера или ноќ визија опрема да биде во можност да се види...

DEN 2736.00 2879.52

Отворено Мини Преносни УВ Ултра 21 LED Светло Виолетова Пурпурна Blacklight Кампување Пешачење Риболов Факел Светилка Светлина со Висок Квалитет

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; 21 LED УВ светлина, Долг работен век ; мала тежина и со рака, лесен и удобен за носење; Нови LED светилки се многу издржливи и ниско ниво на потрошувачката на батеријата Едноставно 1 префрлете го режимот осветлување ефект дизајн...

DEN 311.00 379.20

YUPARD XML T6 LED моќен потоп светлината на вниманието Searchlight долга Низа кампување светло +батерија 18650+полнач

Спецификации : Вид на LED : SMD LED Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен...

DEN 1373.00 2640.00

led светилка C8 тактички Led светилка преносни фенер 18650 светлина Водоотпорен led светилка за кампување Отворено велосипедизам Батеријата

Карактеристики На Производот : Алуминиум легура школка, издржливи.Длабоко светлина првенство дизајн, висок одраз ефикасност, подобрување на осветлувањето на далечина.3 режим извор на светлина за да ги задоволат вашите различните барања за осветлување.Производ параметри : Материјал : Алуминиум легураТежина : 108gГолемина на : 14 * 4.4 * 2.5 cmВодоотпорен : секојдневниот живот ленти (не потопен)Режим : 3 режими(низок светлина strobe)Напојување : 1*батерија 18650Lumens : 2000 lumensПакет Се Вклучени : 1* LED светилка

DEN 249.00 310.56

Tinhofire WF-501B 5 Режим 2000 Лумен XML T6 L2 LED Мини Светилка Факел Lanterna со Далечински Притисок Switch За Риболов, Лов

Tinhofire WF501 B 5 Режим 2000 Лумен XML T6 L2 LED Мини Светилка Факел Lanterna со Далечински Притисок Switch За Риболов, ЛовКарактеристики *Излез светла може да дојде до над 2000 lumens [lm] *Модел на LED : XML T6 L2 LED *Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен...

DEN 320.00 355.20

ALONEFIRE S106 Penlight Нерѓосувачки Челик Мини XML Кри Led Светилка Светилка со Висока Моќност Latern

Спецификации1.Бренд Име : ALONEFIRE2.Име На Модел : S1063.Количина : 1 BUC4.LED Emitter : Кри XPE П55.Режим : 3Mode (висок низок Strobe)6.Светилка Век : 100,000 Часа7.Боја : сребрена8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky / Clickie10.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа11.Случај материјал : Нерѓосувачки челик12.Батерија : 1 х АА или 1 x 14500 ( не се вклучуваат)13...

DEN 563.00 598.56

3.7 V 7.4 V за 12V 24V LED Драјвер напојување за Кри 3W 5W 10W XPE XRE XPG2 П5 XML L2 T6 батерија 18650 LED светилка за во Автомобил Светлина

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V, но сега печатени 2638 V); Б (Алуминиум База Боја Црна или Бела), бидејќи на некои фотографии беше донесена од 15 години, всушност стока е иста, функција е иста, само етикета печатење во боја или има мала промена, ве молиме да не се отвори спорот за оваа причина, многу ти благодарам за разбирањето, посакувам секој купувачот среќа во нашата продавница.Превозот Вниманието : АКО цел Вредност е пониска од 5ние ги користиме " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", следење на број како 08093379915, тоа ви покажува кога пакет пристигна во поштата, тоа не обезбеди Целосна Начин на Следење на Информации, обично ќе добиете email во 30 до 40 дена.Благодарам многу за разбирање!3.7 V 7.4 V за 12 V 24 V LED Драјвер напојување за Кри 3 W 5 W 10 W XPE XRE XPG2 П5 XML L2 T6 LED светилка за во Автомобил Светлина AAAAAAAAAA AAAAAAAAAA AAAAAAAAAA AAAAAAAAAA AAAAAAAAAA 3.7 V светло 3 W / 5 W 16mm (Погоден XPE XRE / XTE XPG2), Додека текст : 2~3 V излез 3 V 1А (xpe xre), Додека текст : 3.7 V тековниот е 1.3 А кога се вчита Кри 3 W / 5 W...

DEN 129.60

501B Зелена/Црвена/Сино/UV LED Светло 300 Лумен XPE Lanterna Мини Светилка За Отворен Лов Тактички Фенерче

300 LM XPE LED Зелено / Сино / Red / UV Светло Светло ФакелотКарактеристики 1.Оваа светилка може да се даде широк и долг зрак светлина, лесно да водич вашиот начини со далеку светлината и силен проницаемост во темница...

DEN 361.00 400.80

Xtremecraft Моќен telescoping led кри xml t6 светло тактички факел батон блиц светлина самоодбрана 18650 ИЛИ ААА

Xtremecraft Моќен Telescoping Led Кри Xml T6 Светло Тактички Факел Батон Блиц Светлина самоодбрана 18650 ИЛИ ААА 3000lumenКарактеристики 5 начини за да одговараат на сцената треба да се префрлате Водоотпорен во согласност со IPX6 Антикратенка дизајн спречува случајно оштетување на внатрешни електроника Изградена од аеро одделение алуминиум легура Стабилна HAIII воена одделение харделоксирани Користи најновата НИ увозот КРИ XML T6 ПРЕДВОДЕНА за максимална излезна до 2800 lumens може да се Пофали врв зрак интензитетот на 10000cd и се фрли на растојание од 300 метри (ANSI FL1) Употреба 1 x 18650 акумулатори ИЛИ 3 x AAA Стигнале наменета за преносливост и зум прекинувачСпецификации Случај Боја : Црна...

DEN 580.80