• Ново
E27 5W LED Рефлектори AC85-265V PAR20 Светилки 500LM Ултра Осветленоста Downlights Извор на Светлина Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Затворен Осветлување Светилки

E27 5W LED Рефлектори AC85-265V PAR20 Светилки 500LM Ултра Осветленоста Downlights Извор на Светлина Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Затворен Осветлување Светилки

DEN 119.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

GU10 E27 5 W LED Рефлектори AC85-265 V PAR20 Светилки 500 LM Ултра Осветленоста Downlights Извор на Светлина Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Затворен Осветлување Светилки Топло бела/Бела/Ладно Бела Одберете Квалитетот,Одберете Liangcheng LED Производ Функција Ниска Моќност : заштеди до 90% моќ споредуваат со халоген во s аме светлината. Долг Живот : Трае до 50 000 часа equavilent за 5 до 10 пати на халоген сијалица. Ниска Топлина : Цврста состојба осветлување извор,епоксидна смола енкапсулација,многу ниска во топлина. Ниска употреба на Јаглерод : Нема жива,без filckering,Hg,Pb и УВ зраци,без штетни хемиски да средина. Висок CRI : Најдобро осветлување визуелна извор и боја рендерирање добро. Ниска Кревка : Сијалица, направена од високо квалитетни алуминиумски и цврста состојба осветлување извор. Апликации : 1. D огромен гнев кт замена на традиционалните таванот светлина за неговата лесна-апликација.
2.Speciall y се користи како што е животната средина пријателски, која има без УВ или IR Зрачење
3.Широко се користи во супермаркетите, изложбен салон, училиште, болница, црква, галерија, куќи и други места за негов долг животен век и енергија-штедење. Кристал Извор на Светлина ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светлина Пејзаж сцена/Место Осветлување Архитектонски Осветлување
Екранот
Екранот сцена
Осветлување На Уметнички Дела
Расположение Осветлување/Општа намена
Забавен Парк сцена Модел Бр. LC-SL-504 Оперативен Напон AC 85-265 V Моќност 5 W Светлосен Флукс 500 LM Емитуваат Боја втората светска војна/NM/Г.С. Живот 35000 Големина Φ62*82mm Зрак агол 30º База GU10,B22 Гаранција 3 Година
Шенжен Liang Cheng LED Осветлување Co.,Ltd е професионална производител кој е специјализиран во истражување, развој, производство и извоз на внатрешна и надворешна висока моќност LED светилки, нашето главно производи вклучуваат надолу светла, место светла, светла песна, тревник светла, продавница контра светилки, линија светла, подземни светла, читање светилки и така натаму. Сите извори на Светло се бренд во Lumiled, SCC, КРИ и Luxeon.
1) да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.

Особините

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
Black, Silver
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Вниманието
Заврши:
Бранеа Никел
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Карактеристики:
Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Затворен Осветлување Светилки
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
LC-SL-504-E27
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3 Години
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски
Моќ Толеранција:
5%
Бренд Име:
LC
моќност:
5W
Прозрачна Флукс:
500LM
Led диоди:
5PCs Висока Моќност LED
база:
E27
Led чипови:
Epistar

Купувачите избираат и

3800LM XML T6 LED Тактички Светло Преносни LED Светилка Zoomable 5 Начини T6 Светло Кампување Пешачење возење Велосипед Светлина за 18650

wyприклучокstartЖешка Стока$40$24$32$7.8wyприклучоккрајВодоотпорен XML T6 3800 Лумен Факел Тактички Зум Кри Led Светилка Факел Светлина For3x AAA / 18650 lanternas led кри + планината 2.Име На Модел : E6 3.Количина : 1 BUC 4.LED Emitter : Кри XML T6 5.Режим : 5Mode (high средно ниска сос Strobe) 6.Светилка Век : 100,000 Часа 7.Боја : црна 8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина 9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky / Clickie 10.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа 11.Случај материјал : Трајни авиониодделение алуминиум 12.Батерија : 1 x 18650 / 3 x AAA(не се вклучуваат) 13.Димензии : 167 / 145mm (L) x 38mm (HD) x 32милиметри (ТД) 14.Net Тежина(g) : 142 Додатоци, вклучувајќи : 1 x светлото 1 x 18650 обвивка 1 x 360 степени велосипед клип 1x AAA батерија носителот 1 x батерија 18650 Погоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Авто итни случаи, и Дома Поправка1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 306.00 470.40

UniqueFire 1507-XPE Тактички LED Светилка за Полнење: 1 Фенер, Батерија, 300 Lumens, 3 Режими, Зум Објектив, 1 Пиштол Монтажа

Опис На Производот : * Мини светилка е мал,компактен,лесен,трајни и светли.тешко anodizing алуминиум легура тело цврсто изградени и отпорен на гребење.* Оваа светилката има 3 начини : висок,низок,и strobe,притиснете надолу на power копчето за фотографирање до половина за да го промените.тоа може да се одвоени за 4 делови,имаат опрстен запечатени да биде вода тесни.* Nightlight светло лесно операција,едноставно unscrew капа,и вметнете : 1 x батерија 18650 (не се вклучени)* Во случај на рефлектори дуе минатото на сијалицата и има низок профил crenulations,не само заштита на леќите од оштетување,но, исто така, може да се како дефанзивна светло.* Led светилка доаѓаат со спојувалка за каиш лесно да се носат,да одговараат на џеб,чанта,возило,патуваат,одржување,гаража подрумот,таванот или било каде.Опис : Бренд : Unique FireМодел : 1507XPEМатеријал : Алуминиум легураМашински : тешко anodizingсветла боја : БелаLed type : Кри XPEЛумен : 300Осветлување опсег : 100200 метриСијалица век : 100,000 часаБатерија : 1 x батерија 18650 (не се вклучени)Големина на : Глава Дијаметар : 33mm, Телото Дијаметар : 25мм, Опашка Дијаметар : 23mm, Должина : 122(+14) mmВодоотпорен одделение : IPX6(отпорен на вода)Прекинувач : долниот притисок на копчеПродолжи работата време : околу 3 часаНето тежина : 108gТелото Боја : ЦрнаНачини : 3mode (висок>средината>низок)Влезен Напон : 3.74.2 VПакет листата : 1 x Фенерче1 x Пиштол Монтажа(не е вклучен батеријата)

DEN 1055.52

2017 Нови 38000 lumens Светло Факел 15*XML T6 LED Внатрешно осветлување фенер Светлина Светилка водоотпорен 4x 18650 За Пешачење

Оваа БатеријаПодобар Квалитетпоголем капацитетДвојно Трчање ВремеОпис : Овој Брилијантен Светилка направени од високо квалитетни алуминиумски легури, цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користењеОваа Супер Светло Светло користи 15x XML T6 LED, за производство на многу брилијантни бел зракВнатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, Моќта од страна на : 4x 18650 3.7 vСветилки база : висока моќност LED...

DEN 1164.00 1454.40

DHL 50PCS /МНОГУ Wholesales ВИСОКА МОЌНОСТ затворен осветлување место сијалица LED GU10 5W КОЧАН LED светлото на рефлекторите светилки 5w LED СИЈАЛИЦА

Нова Најдобри КОЧАН GU10 MR16 E27 E14 5 W Led светлото на рефлекторитеСосема нов и висок квалитетЗаштеда на енергија, ниска топлинаМесто светло, без сенкаОдлично за Пејзаж сцена / Место осветлување, Архитектонски осветлување, Екран сцена, Уметност осветлување,Тип : GU10 / E27 / E14 / MR16 LED светлото на рефлекторитеТекст : 85 265 V AC / MR16 AC / DC12 VLED type : 5 W КОЧАНДијаметар : 50 mmВисина : 60 m5 W 500lm 7w 700lmТопло белаТемпература на бојата : 2700 K 3000 K 4500 K 6000 K

DEN 9024.00

300 МЕТРИ Долга Низа Лов Светло 1000LM Зелено, Црвено Светло, ПРЕДВОДЕНА Фенер Тактички Светло+Пиштол Планината+Далечински Притиснете Switch Светилка

300 МЕТРИ Долга Низа Лов Светло 1000 LM Зелено, Црвено Светло, ПРЕДВОДЕНА Фенер Тактички Светло+Пиштол Планината+Далечински Притиснете Switch СветилкаОвој компактен и светла LED светилка е специјално дизајниран за Ловци / Тактички...

DEN 751.00 938.40

5 Начини за Зумирање Светло Кри XM-L2 6000 Лумен Моќни Led Светилка Прилагодливи Леќа Светилка Светилка За Отворен Кампување

Answer : ___________________________ Note : Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање.*******************************************************************Опис На Производот : Користи најновата КРИ XML2 ПРЕДВОДЕНА за максимална излезна до 6000 lumensМоже да се пофали врв зрак интензитетот на 10000cd и фрли растојание до 350 метри (ANSI FL1)Зајакнато ултрајасно минерално стакло со антирефлективен слојИзградена од аеро одделение алуминиум легура Стабилна HAIII воена одделение харделоксираниАнтикратенка дизајн спречува случајно оштетување на внатрешни електроника Ова светилка температура на бојата вредност : 7000 KВодоотпорен во согласност со IPX6 Тоа се користи 1 x батерија 18650 или 3 x AAA батерија, но не се вклучени.Спецификации : 1...

DEN 356.00 378.72

2 парчиња/многу Мини Преносни LED Светилка Факелот со Клип П5 +КОЧАН LED Светло 4 Режим Penlight Лов Кампување Светлина Употреба 14500

wyприклучокstartЖешка Стока$40$24$32$7.8wyприклучоккрајКарактеристики : Супер мини големина, светла, волшебна сила.1*XPE+1*КОЧАН LED;Обезбеди силна светлина.4 Модел светлина : Висок XPE,Ниска XPE,Висока КОЧАН,Флеш КОЧАН.Пропаднадоказ дизајн и водоотпорен дизајн.Дојде со клип,Тоа е лесно да се лизга во вашиот џеб или клип на вашиот појас или ранец.Погоден за лов, велосипедизам, качување, кампување и отворено активност итн.Спецификации : Боја : ЦрнаМатеријал : Алуминиум легураМодел на ЛЕР : 1* П5 LED+1*КОЧАН LEDПрекинувач : Опашкакапа притиснете ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕБатерија : 1*14500 (не се вклучени)Големина : 9.2*2.1 cmТежина : 36gПакет се вклучени : 1 * Led Светилка1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 258.00 307.20

Бела 1000 Lumens КРИ T6 LED Flashlamp Факел C8 Тактички Светилка со Пушка Барел Планината и Далечински Управувач Притисок Префрлате

Тактички Светло КРИ XML T6 LED Светилка Светилка 1000 Lumens Фенер со Пушка Барел Планината и Далечински Управувач Притисок ПрефрлатеСветлото Спецификации : 100% Сосема НовБренд : Crazy FireМодел : C8Висок квалитет на трајни Алуминиум легура обвивка и рефлекторCrenellated штрајк рамки за зајакнување на самоодбрана,исто Така дизајниран да се качи на одредени рака пиштоли / пушки / пушкаСијалицата : Кри XML T6 LED5 Режим : HighСредно НискоStrobeСОСМакс Излез : 1000 LumensРаботен Напон 3.7 V 4.2 VБатерија : 1 x 18650 3.7 V (Не се вклучени)Прекинувач : Опашка капаБоја : ЦрнаГолемина(мм) 145(Должина) x 45(Глава Дијаметар) x 25(Тело со Дијаметар)Тежина 150g (без батерија)Пиштол Планината Спецификации : 100% Нов и Висок Квалитет.Дизајниран да се инсталира Фенерче или Ласерски Поглед на Барел ПушкаПогоден за 25mm ФенерчеЦелосно се прилагодува со ореви & завртки вклучениТежина : 90gПрстенот со Дијаметар : 25mmЖелезнички Тип : 20mm Weaver Стандард ЖелезничкиБарел Тип : 12.5 mm18mmМатеријал : Метал МатеријалБоја : Црна МатПакет Содржина : 1pcs Светло Факелот1pcs Далечински Притисок Префрлате1pcs Прстенот со Дијаметар од 25mm / 20mm Железнички Планината За Тактики1pcs Велосипед Планината За Велосипед возење Велосипед(Батерија не е вклучена,ве молиме бидете сигурни дека ќе може да се добие во вашата земја)

DEN 530.00 623.52

YUPARD П5 LED 600LM Водоотпорен подводни Нуркање нуркач Светло Факел 3 Режим батерија 18650 отворено спорт кампување

ОписКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет светла LED светло Повеќе од 30 метри ефективни растојание на светлината под вода...

DEN 347.00 456.00

501B Зелена/Црвена/Сино/UV LED Светло 300 Лумен XPE Lanterna Мини Светилка За Отворен Лов Тактички Фенерче

300 LM XPE LED Зелено / Сино / Red / UV Светло Светло ФакелотКарактеристики 1.Оваа светилка може да се даде широк и долг зрак светлина, лесно да водич вашиот начини со далеку светлината и силен проницаемост во темница...

DEN 361.00 400.80

Xtremecraft Моќен telescoping led кри xml t6 светло тактички факел батон блиц светлина самоодбрана 18650 ИЛИ ААА

Xtremecraft Моќен Telescoping Led Кри Xml T6 Светло Тактички Факел Батон Блиц Светлина самоодбрана 18650 ИЛИ ААА 3000lumenКарактеристики 5 начини за да одговараат на сцената треба да се префрлате Водоотпорен во согласност со IPX6 Антикратенка дизајн спречува случајно оштетување на внатрешни електроника Изградена од аеро одделение алуминиум легура Стабилна HAIII воена одделение харделоксирани Користи најновата НИ увозот КРИ XML T6 ПРЕДВОДЕНА за максимална излезна до 2800 lumens може да се Пофали врв зрак интензитетот на 10000cd и се фрли на растојание од 300 метри (ANSI FL1) Употреба 1 x 18650 акумулатори ИЛИ 3 x AAA Стигнале наменета за преносливост и зум прекинувачСпецификации Случај Боја : Црна...

DEN 580.80

led светилка C8 тактички Led светилка преносни фенер 18650 светлина Водоотпорен led светилка за кампување Отворено велосипедизам Батеријата

Карактеристики На Производот : Алуминиум легура школка, издржливи.Длабоко светлина првенство дизајн, висок одраз ефикасност, подобрување на осветлувањето на далечина.3 режим извор на светлина за да ги задоволат вашите различните барања за осветлување.Производ параметри : Материјал : Алуминиум легураТежина : 108gГолемина на : 14 * 4.4 * 2.5 cmВодоотпорен : секојдневниот живот ленти (не потопен)Режим : 3 режими(низок светлина strobe)Напојување : 1*батерија 18650Lumens : 2000 lumensПакет Се Вклучени : 1* LED светилка

DEN 249.00 310.56

Uniquefire Прилагодливи LED Светилка UF-1504 IR 850NM Zoomable Фокус Со 3 Режим на Инфрацрвена Светлина+Полначот Користете 18650/26650 Батеријата

Answer : ___________________________ Note : Поради инспекција обичаи барања, батеријата во светлото или bibycle светлина може да не биде во можност да се испрати, со цел да се испрати објект , ние ќе го добиете батеријата на надвор, жал ми е за овој вид на проблеми,и ви благодариме за вашето разбирање.Uniquefire Прилагодливи LED Светилка UF1504 IR 850 NM Zoomable Фокус Со 3 Режим на Инфрацрвена Светлина+Полначот Користете 18650 / 26650 БатеријатаОпис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи...

DEN 2325.00 2447.52

Бејзбол Стап пендрек Led Светилка Тактички Linternas телескопски батон 18650 безбедност самоодбрана стап taschenlampe halte

Жешка Стокатопло совети : оваа светилка користи 18650 полнете ја батеријата, но бидејќи превозот не може да испорака на батеријата, значи треба да се купи батерија во вашиот локален супермаркет, батеријата слика само за referance ве молиме да се разбере.Пратката Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(доколку производот не е бесплатен превозот)...

DEN 731.00 1178.88

бесплатен превозот WF-502B Bluelight 5-Режим Водоотпорен Светло Кампување Linternas 18650 Светилка

Промоција 502 B 1000 Lumens LED Светилка Факел Светлина Кри XML T6 LED 5Режим Водоотпорен Светло Кампување Linternas 18650 Светилка(Промоција Цена.Брод во рок од 24 Часа)БрендCrazy FireМоделWF 502 BEmitter ТипКРИ XM L LED T6Осветленоста1000 lumens максимална осветленостСветло Сина БојаLED Количина1Батеријата Конфигурации1 x батерија 18650 (Не се вклучени)Напон На Текст3.6 4.2 VМоќност8 WТип На ПрекинувачClicky / ClickieВклучете ЛокацијаОпашка капНачини5Режимот За УредувањеЗдраво, > Средината >Н > Strobe >СОСТраењеОколу 2,5 часаОсветлување Растојание100 200 MМатеријалАлуминиум ЛегураЛеќаОбложени Стаклена ЛеќаРефлекторАлуминиум Мазна / SMO РефлекторСметководствена КлипКлипот ВклучениОбвивка Во БојаЦрнаДимензии (L x Главата Кол.x Тело Кол.)5.39" x 1.25" x 0.86" / 13.5 x 3.x 2,2 смТежина116g / 4.09 озВодоотпорен ДизајнYesОперација : 1.Притиснете опашка прекинувач за вклучување светло за вклучување / исклучување.2.Со светлината исклучен, нежно притиснете(без кликнете)напред опашка прекинувач,3.Отстранете ја опашката капа, вметнување на батерии со позитивни завршува кон главата на светлината, за да го замени опашката капа.Пакет Се Вклучени : 1x 502 B Светлото Само (Батерија, не се вклучени )

DEN 400.00 444.00

Батерија Фенер UniqueFire 1508 4715AS IR 850NM LED 67mm Леќа Инфрацрвено Светло Ноќ Визија Torche За Батерија 18650

Опис На Производот : ПРЕДУПРЕДУВА : Инфрацрвена светлина е невидлив за човековите очи Тој е дизајниран за да се користи со ноќно уред. Составена од 4715 AS IR 850 NM Led користи за кампување & лов За прилагодливи зрак на самото место, зум фокус. Тешко anodization алуминиумско куќиште, многу цврста конструкција, shockproof и отпорност IP65 водоотпорен со Oпрстени печат во текот на светлина, погоден за надворешна употреба и неповолни временски услови Напојува со 2 x 18650 liion батерија, трчање до 6 часа во нагласи режим. Полнење со автозаштита, за безбедна употреба. Висок квалитет коло dirver, постојано работат на струјата. Со бакар база зрачи, заштита на коло и led за подолго користење Начини : 3 режими(highсреднонизок); за различни светлината Со мемориска функција на режимот, повеќе лесен за употреба. Опашка врвка за околу рака за лесно носење.Светло : 1)100% Сосема Нов 4715 AS IR 850 LED Прилагодува Фокусот Факел.2) Направен од висок квалитет на 6061 T алуминиумска легура, оваа светилка е цврсти и издржливи доволно за долго време секојдневно користење.3) Светилки база : КРИ, висока моќност ПРЕДВОДЕНА...

DEN 2956.00 3359.52

Tinhofire WF-501B 5 Режим 2000 Лумен XML T6 L2 LED Мини Светилка Факел Lanterna со Далечински Притисок Switch За Риболов, Лов

Tinhofire WF501 B 5 Режим 2000 Лумен XML T6 L2 LED Мини Светилка Факел Lanterna со Далечински Притисок Switch За Риболов, ЛовКарактеристики *Излез светла може да дојде до над 2000 lumens [lm] *Модел на LED : XML T6 L2 LED *Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен...

DEN 320.00 355.20

Отворено Мини Преносни УВ Ултра 21 LED Светло Виолетова Пурпурна Blacklight Кампување Пешачење Риболов Факел Светилка Светлина со Висок Квалитет

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; 21 LED УВ светлина, Долг работен век ; мала тежина и со рака, лесен и удобен за носење; Нови LED светилки се многу издржливи и ниско ниво на потрошувачката на батеријата Едноставно 1 префрлете го режимот осветлување ефект дизајн...

DEN 311.00 379.20