• Ново
SPLEVISI 50M 164Ft 500 Led диоди Бакарна Жица LED String Ѕвездена Светлина Гарланд Lightsluces decorativas + Адаптер

SPLEVISI 50M 164Ft 500 Led диоди Бакарна Жица LED String Ѕвездена Светлина Гарланд Lightsluces decorativas + Адаптер

DEN 1632.00
DEN 1208.00 -26 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


50 M 164 Ft 500 Led диоди Бакарна Жица LED String Ѕвездена Светлина Гарланд Lightsluces decorativas + Адаптер )
Карактеристики :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.
String Светлина со 500 LED светилки малку.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Конците се водоотпорни, сепак приклучокот не е. Приклучокот shouled биде заштитено добро, доколку се користи во дождливите денови.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.
With1 режими на репродукција : Стабилен На.
Пакетот Вклучува :
1set DC 12 V или 24 V 50m 500 LED String Светлина
За Боја
Becuase на разликата помеѓу различни монитори и снимање инструменти, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. но сликата е вистински снимање .Ние гарантираме стил е иста како и на descrition. Ви благодариме!
Производот Ги Покажува
Испорака
Нарачки процес во рок од 3 Работни дена навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект Со брза испорака.
Време на испорака : (Ние нема да бидеме одговорни со неочекувани одложување како обичај е процес,
временски услови и сл.) :
EMS : 5-10 работни дена;
ПРОЗОРЦИ/DHL : 3-6 работни дена.;
Воздухот Mail : Како и обично, околу 10-45 работни дена
За сопствени. Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се елиминира или намали
на вашиот обичај е данок, и лесно обичај постапка. Увозни давачки, даноци и давачки кои се
се случи во купувачот е земја не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие
пријави се на купувачот одговорност.
Гаранција & Политика
Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот)
Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени во Рок од 7 Дена по приемот на објектот, ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.Ако во текот на 7 дена ,ние offfer замена но, производот треба да се врати за нас ! Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ги плати трошоците за reshipping .

Особините

Емитуваат Боја:
Multicolor, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
US Plug, EU Plug, AU Plug, UK Plug
Употреба:
празник
Е Светилки Вклучени:
Yes
Приклучете Го Опашка:
No
Гаранција:
1
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Глава Број:
> 200
Бренд Име:
SPLEVISI
сертификација:
RoHS,CE
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Осветлување Растојание:
1-5m
Извор На Енергија:
DC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
ip65 водоотпорен
Е dimmable:
No
Музика:
Никој
Должина:
5000cm
База Тип:
No
Тип На Батерија:
DC 12-24V
Тело Материјал:
Бакар
Напон:
DC 12-24V
боја:
Бакар
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Должина:
appx 50m
Екранот Модел:
Мирно На

Купувачите избираат и

50 LED Зголеми Цвет Самовила Божиќ Светла Navidad Свадба Партија Декорација Натални String Luminaria Батерија Управувана Самовила Светла

Спецификации : Производ Состојба : НОВА Светлина Тип : Роза LED string светлината LED Кол : 50 парчиња Глуварче Количина : 50 парчиња Глуварче Големина : 3.0 cm Дијаметар Светлина Должина : 5 m (Ние, исто така, имаат 10m,20м,30m,40m,50m,100,ако треба,добредојдовте да контактирате со мене) Жица Боја : Јасно бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 10000 часа светла Боја : RGB / Бела / Сино / Топло бела / Розова / Виолетова / Зелена / Жолта / Црвено Светло Режим : Трепкане / Flash, Стабилен на Напојува Поддршка : 1.2 V Пакет Тежина : 0.45 KGФункција : светлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба...

DEN 561.00 623.04

2.5/5m 10/20leds ноќта на Вештерките Празник светла Страшно Скелет Led Светло string 12cm ЕУ Plug Вински Бар Велигден Градина декорација DA

​Карактеристики: Убава Уникатен дизајн за Создавање на клима на теророт Спецификација: Тип : Затворен Извор на Енергија : ЕУ Plug Број на Светилки : 10 / 20leds Сијалица Тип : LED Емитуваат Боја : Бела / Топло Бела / RGB / Сина Соба : Дневна Соба, Спална соба, Кујна, трпезарија, Home Office / Студија, Конзерваториум, Ходникот Стил : Новина Функција : Статични Забелешка ве Молиме овозможи 0.51 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) Во боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање Пакет : 1*led светло string (ЕУ Приклучок )​ Answer : ___________________________ Note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.1...

DEN 512.00 512.16

Шарени Топката String Светла 4M 40 ПРЕДВОДЕНА од Домашната Градина Партија Свадба на Божиќ Трепка Осветлување,Батерија Управувана

Топло Бела Топка String Светла AAA Батерија Управувана за Градина ноќта на Вештерките Свадба на Божиќ Трепка ДомаКарактеристики : 1...

DEN 394.56

10M led String Светла 70leds снегулка led елка Светла дома партија свадба docoration сребрена жица со опашката приклучок

10 M led String Светла 70leds снегулка led елка Светла дома партија свадба docoration сребрена жица со опашката приклучокКарактеристики1...

DEN 569.00 599.04

Мулти-боја 50CM SMD2835 Метеор Туш Дожд Цевки глобална напојување за AC100-240V ЛЕР Божиќ Светла Свадба Партија Градина Божиќ String Надворешна Светлина

Мултибоја 50 CM SMD2835 Метеор Туш Дожд Цевки глобална напојување за AC100240 V ЛЕР Божиќ Светла Свадба Партија Градина Божиќ String Надворешна СветлинаКарактеристики : LED Туш Метеор Дожд Светла, Метеор Ефект, Романтични естетски,НискаНапон на Напојување, IP64 Водоотпорен, се повеќе Издржливи...

DEN 964.00 1967.52

50M LED Отворено String Светлина за Божиќ Свадба Партија Самовила Светлина Декоративни Сино/RGB/Бел Божиќ 110V 220V ЕУ Приклучок

започнетекрајот10 M 80 led Божиќ Одмор Отворено Градина Свадба Партија Декорација на Фестивалот, ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица String Самовила Светла Светилки Garlands Должина : 50 Метар LED Квалитет : 250 LED Светилки Материјал : Пластични,ПВЦ Приклучок : ЕУ Plug Напон : AC 110 V240 V (Достапни во сите земји) Играње на Чекање : на сите на време / Флеш Функција : Еколошки,Модерна,Уметнички,Лесно да се носат Напомена : ве Молиме имајте на контролорот далеку од вода...

DEN 1536.00 2399.04

НОВА бела Боја String Светлина 50M 400 ДОВЕДЕ празникот/ Божиќ/Свадбена/Партија Декорација Светла 220V отворено Водоотпорен led светилка

Божиќ,Нова година,Куќа,ноќта на Вештерките,Градина,Партија,Патио,Тревник,Ограда,Одмор,свадба и Фестивал Прослава, Можеби сте заинтересирани во следниве производи : Супер светло и ниска потрошувачка на енергијаString Светлина со 400 LED светилки малку.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.Долг животен век : повеќе од 50000 часаТемпературата на работа : 25 C 45 CБезбедно и животната срединапријателски, без зрачење или загадување елементи.Магични бои трепкане флеш и промена магично.Погоден за Божиќ, свадби, Денот на Вљубените, партија, кафуле, паб, концерт, модна ревија, и други прослава активности...

DEN 1252.00 1391.52

10M 80 LED Снегулка Батеријата Божиќ String Светла за дома Гарланд декорација свадба патио затворен спалната соба самовила светла

Божиќ,Нова година,Куќа,ноќта на Вештерките,Градина,Партија,Патио,Тревник,Ограда,Одмор,свадба и Фестивал Прослава, Можеби сте заинтересирани во следниве производи : 1...

DEN 844.00 1055.52

АА Батерија Мода Празник Осветлување 20 LED Новина Зголеми Цвет Самовила String Светла Свадба Партија за Денот на Вљубените Декорација

Божиќ,Нова година,Куќа,ноќта на Вештерките,Градина,Партија,Патио,Тревник,Ограда,Одмор,свадба и Фестивал Прослава, Можеби сте заинтересирани во следниве производи : 1...

DEN 327.00 527.52

5M/10M 50/100leds Бакарна Жица Божиќ LED String Светлина Со адаптер DC 12V 1А Самовила String Светлина Божиќ Свадба Декорација

5 M / 10 M 50 / 100leds Бакарна Жица Божиќ LED String Светлина Со адаптер DC 12 V 1А Самовила String Светлина Божиќ Свадба ДекорацијаСпецификации : Број на Led диоди : 100 PCS Водоотпорен ниво : IP65 Должина : 10 M Моќност : Макс 6 W Чипови : SMD 3014 Работен напон : 12 V DC Влезниот напон : 110240 V AC Режим : Стабилен на Карактеристики : 100 парчиња шарени LED светла...

DEN 353.00 400.80

Трговија на големо 200sets Пластични Транспарентен и Цреша за LED String Божиќ Светла Одмор Дома Свадба Партија Декорација

Трговија на големо 200sets Пластични Транспарентен и Цреша за LED String Божиќ Светла Одмор Дома Свадба Партија ДекорацијаОпис На Производот : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со светли led светло, изгледа многу убаво во ноќтаНиска потрошувачка на енергија, да се биде безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користиОкеаните на малку цвет трепкане, блиц и промена магичноТоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, Новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн..Известувања : Поради различни визуелни ефекти од различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 960.00

Свадба Декорација Зголеми Самовила String Светла Батерија Управувана 2M 20 LED String Светла Затворен Отворено за Божиќ Партија Mariage

Свадба Декорација Зголеми Самовила String Светла Батерија Управувана 2 M 20 LED String Светла Затворен Отворено за Божиќ Mariage Партија Спецификации : Облик : Зголеми ЦветБрој на LED Топки : 20Извор на енергија : 3 х АА батерија (Не се Вклучени)Големина : 2 M 20 LEDИма Функција начини : Стабилен & ФлешПренесување на функцијата од страна на владата на / FLASH / OFF копчето од јасно пластика батеријата кутија.Карактеристики : 1...

DEN 319.00 431.52

2M Бакарна Жица LED String светла Водоотпорен Празник LED Лента осветлување За Самовила Елка Свадба Партија Декорација светилка

2m 20LED Сребрена Жица String Светлина со Шише Затка за Стакло Занает Шише Самовила Вљубените Свадба Декорација Светилка ПартијаКарактеристики : 20 LED бакар string светлина, со стандардна шише затка, погоден за повеќето шишиња...

DEN 67.00 96.00

1X Прекрасна LED Мраз Lolly String светлина сладолед Светлина Летната Бавча Декоративни Батеријата Напојува Партија Внатрешна Led Светла Самовила

1 X Прекрасна LED Мраз Lolly String светлина сладолед Светлина Летната Бавча Декоративни Батеријата Напојува Партија Внатрешна Led Светла СамовилаОпис : Овие смешен string светла мерка 1.2 Метри и функција 10 пластични мраз lolly сите по ред...

DEN 501.00 556.32

AC напон 220V Божиќ LED String Самовила Светла Нето Мрежа Завеса Божиќ Свадба Партија Отворено Затворен Водоотпорен Светилка ЕУ Plug --M25

AC напон 220 V Божиќ LED String Самовила Светла Нето Мрежа Завеса Божиќ Свадба Партија Отворено Затворен Водоотпорен Светилка ЕУ Plug M25 Опис : Карактеристики : Тип : LED Нето СветлаШколка материјал : ПВЦГолемина На : (Опционален)1.5x1.5m(96 led диоди)3x2m(192 led диоди)Влезен напон : 220 VЖивотниот век : 50000 часаНапојување : 220 VПриклучок : Plug ЕУОтпорен на вода : IP44Работна Околина : Внатрешна и НадворешнаБожиќ дрво или ноќта на Вештерките Illuminations.Приказ или Прозорец се прикажува.Ресторани или Бар Украси.Дома или Градина Декорација.Свадба, Роденден или партија Illuminations и др.LED светло се користат во домаќинство и градежни декорација, класичен стил со уникатен ефект дава дистинктивни карактеристики.Погоден за свадба позадина на изгледот, куќи за гости, хотели и ресторани, барови, партии, трговски центри, апарати за домаќинство, продавница прозорец, клубови, концерти ,караоке,модни ревии, танц сала, фаза, и на други места.Колку што сакате, тие може да ви донесе благородна луксузен, романтични и пријатна атмосфера.Напомена : Ве молиме имајте предвид дека приклучокот не е водоотпорен, така што ве молиме да се задржи приклучокот далеку од вода.Пакетот Вклучува : 1 x 96 / 192 Led диоди Нето Светла1 x ЕУ Приклучок

DEN 282.00 360.96