• Ново
ce&rohs IR-далечински 3in1 RGB 1X3W E27 led сијалица користи за ресторани и пабови

ce&rohs IR-далечински 3in1 RGB 1X3W E27 led сијалица користи за ресторани и пабови

DEN 345.60

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
3w
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
Gratshin
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
LED Чип Модел:
SMD3528
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
1 buc
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Должина:
0.098m
Обликот:
овална
Водоотпорен Ранг:
IP40
Животен век:
50000 часа
Зрак Агол:
120°
LED тип:
bridgelux или epistar
боја:
RGB полна боја или една боја
Влезен Напон:
AC85V/265V
Работна температура:
-35°-+55°
База Тип:
E27,E26
Напон:
85-265V

Купувачите избираат и

15w 1.2 m T8 лер цевка светлина глобална напојување за AC100-277V универзална напон текст компатибилен со електронски баласт >120lm/w PC>0.95 CRI>80 24PCS

2017 Нови Пристигнување 15w 1.2 m T8 лер цевка светлина глобална напојување за AC100277 V универзална напон текст компатибилен со електронски баласт >120lm / w PC>0.95 CRI>80 24pcs / многу големоСпецификации : 120cm T8 лер цевка светлина,глобална напојување за AC100277 V универзална влезниот напон компатибилен со електронски баласт1.Потрошувачка на енергија : 15w2.Влезен напон може да биде глобална напојување за AC100277v со баласт и без баласт ,лесно да го инсталирате3.Цевка Димензија : L1198* Dia28.5mm4...

DEN 13248.00

Бесплатен Превозот 30 компјутери G24 G23 E27 12W SMD 5050 60 LED ПЛ Пченка LED Сијалица САЛАДИН droplight 930LM LED кратката вметната светлина

G24 / E27 12 W SMD 5050 60 LED САЛАДИН Пченка СијалицаКарактеристики На Производот : 1 Еколошки,Високо CRI2 Висока Ефикасност,Заштеда На Енергија3 Долг Живот .Издржливост и БезбедноАпликации : Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видовина внатрешен и декоративни осветлување.Нема...

DEN 7231.00 7611.84

Топла Продажба 300Pcs 3мм Асортиман Круг Јасно Ултра Сјајна LED Емитуваат Светлина Диоди Светилка 5 Боја Црвена/Жолта/Сино/Зелено/Бела

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : Бела Жолта Црвена Сина, Зелена (секоја боја 60pcs)Погодно за DIY и поправка на опрема и електрични апаратиСовршен употреба за дома, канцеларија и индустријата за електрична опрема и електрични апаратиДијаметар : 3ммПогледнете агол : 120°Спакувана во пластична кутија300pcs Пет Бои 3мм Светлина LED Боја Големина бранова Должина(nm) Напон(V) Струја(m A) Леќа боја Количина на Црвено 3мм 620630 1.82.3 20 Јасно 60pcs Жолта 3мм 580590 1.82.3 20 Јасно 60pcs Зелена 3мм 520530 2.83.6 20 Јасно 60pcs Бела 3мм 60006500k 2.83.6 20 Јасно 60pcs Сина 3мм 460470 2.83.6 20 Јасно 60pcsПакет се вклучени : 300 x 3мм LED Светло Избрани за ПолнењеА Ние гарантираме 100% автентични производ слики.Б...

DEN 156.00 325.44

Г4 LED Лустерот Светилка 64 Led диоди SMD 3014 LED Светло Емитуваат Пченка Сијалица центарот на Вниманието 12V 220V 10pcs/Многу

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користењеСпецификации Сијалица Модел : G4 Напон : AC220240 V / AC DC 12 V W : 6 W LED Кол : 64 SMD 3014 светла боја : Топло бела / ладно бела Големина : 49mm x 16.9 mm x 16.9 mmСпакувани Безбедно во Меур Торба.AC / DC 12 V слика : AC напон 220 V слика : ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

DEN 542.00 570.24

11W 12W 18W Круг LED Цевка AC85-265V G10q SMD2835 T9 LED Кружна Цевка LED круг Прстен крушка светилка светлина Алуминиум Прстен Крушка Светилка

11 W 12 W 18 W Круг LED Цевка AC85265 V G10q SMD2835 T9 LED Кружна Цевка LED круг Прстен крушка светилка светлина Алуминиум Прстен Крушка СветилкаОпис На Производот18w led кружна цевка Спецификации : Производ Точка Бр...

DEN 984.00 1185.60

Нов производ 5pcs Кри XLamp КРИ XHP35 6500K 13W LED Emitter Чип Blub Светилка Светлина

ЗАБЕЛЕШКА : поради системот причина,ако сакате N eutral Бела боја, pls кликнете Бела, ако сакате 11.5 mm PCB, pls кликнете 12mm.Параметри за ЛЕР : Количина : 5pcs Моќ : 13 W Име на Модел : КРИ XHP35 LED Емитуваат Боја : Ладна Бела Дијаметар : 8 / 11.5 / 14 / 16 / 20 MM Употреба : DIY / Куќа / Street / Архитектура Осветлување Боја Напон Тековната УПТ / DWL Моќ Ладно Бела 2.853.6 V 10003000 MA 6500 K 10 W Неутрален Бела 2.853.6 V 10003000 MA 5000 K 2.853.6 V 10003000 MA 4000 K Топло Бела 2.853.6 V 10003000 MA 3000 K Осветленост : MAX 1300 [email protected] W LED Агол на Гледање : 125° PCB Големина на (mm) 20mm,16mm,14mm,11.5 мм,8мм по желба.

DEN 1242.72

50PCS Висока Моќност 1W LED Чип 3W LED Светилки бела /топло бела 30mil 45mil Чипови, висока светлина светла Бесплатен превозот

Бесплатен превозот 50 PCS 1 W 3w Висока моќност LED Светилки бела / топло бела 30mil 45mil Чипови, висока светлина светла Карактеристики : 1...

DEN 195.00 320.64

50PCS 3W 3535 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Виолетова Светлина Чип 365nm 370nm 395nm Emitter Диоди Ултра Виолетова DIY Со 8/12/14/16/20mm pcb

3 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Светлина Чип 365nm 385nm 395nm Ултра Виолетови со 20mm ѕвезда pcb DIYСпецификации : 100% Сосема Нов 3 W Висока Моќност предводена мушка50000hours живот времеДве години гаранцијаСпецификации : 3535 3w EPILEDS лер : УВ LED : 365370nm / 395400nmDC Напред Напон : 3.2 V~4 VНапред Тековната : 3501000m Aотпорност на топлина : 9 / WПрозрачна Моќ : 7001200m WПлаќањеL / C, Western Union, T / T, сите се прифатени.Плаќањето ќе биде потврдено и во рок од 24 часа.Превозот термини : Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга ( HK Пост без следење на број )Земја / РегионВреме На ИспоракаЗоштоСоветиЕфикасноста на двете царински и post officeВие'd подобар контакт со нас пред да ги купите, или ние нема да бидеме одговорни за загуби по ние брод!ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, САД, АУ, CA1025 работни денаПовеќето други земји1535 работни денаБразил, Турција, Puerto Rico, Австрија, Украина, Литванија, Словенија, Чешка, Slovakian, Бугарија, Хрватска, Азербејџан,и другите земји во Источна Европа2050 дена, Дури и загубиАко не може да ја прифати ефикасноста на Стандардот Рамна Стапка на Превозот Услуга, ако сакате побрзо и побезбедно услуга, ние може да ви понуди ЕМС или DHL Услужни само ако се плати за дополнителна такса...

DEN 906.00 906.24

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Водоотпорен Полнење Под Маса Led Светло За Свадба

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

DEN 11904.00

Led Светилка 4W 5W 6W 9W 12W Milight 2.4 G Led Сијалица,MR16 GU10 E14 E27 RGB+УПТ Dimmable Led Светло

Известување:Сите ми.светлината led сијалица мора да работат со далечински контролер или wifi ibox стан (треба да се купат во прилог ) ,следниве далечински изберете : WIFI IBOX1 и WIFI IBOX2 погоден за сите модел led сијалицаСовети : RGB+CCT=RGB+Бела+Топло Бела Ми.светлината 2.4 G wifi ibox опис : Предмет : 2.4 G WIFI контролер IBOX1 / 2 Led type : High Power Led Боја : Бела Влезен напон : DC5 / 500m A Протокол : 2.4 GHz, Wifi 802.11 b / g / n режим на конекција : wifi Контрола растојание : 20 милиони Карактеристики : 1...

DEN 516.00 566.40

Нови Пристигнување Dimmable AC110V 220V 9W G4 G9 Силикони Кристал LED Пченка Сијалица центарот на Вниманието Топло/Ладно/Natrual Бели Led диоди Lampada 1PCS

Нови Пристигнување Dimmable AC110 V 220 V 9 W G4 G9 Силикони Кристал LED Пченка Сијалица центарот на Вниманието Топло / Ладно / Natrual Бели Led диоди Lampada 1 PCSКарактеристики : Потрошувачите до 90% помалку енергија, висока осветленост и 360 степени Може да трае во текот 35,000 часа...

DEN 130.00 216.00

бесплатен превозот Dimmable driverless Pcb Сијалица Панел 25W 30W 40W 60w 100W Driverless Led Одредување на Светлината Склад LED Висок Залив

1pcs / многу Dimmable лер светилки сијалица интегрирани LED Драјвер SMD 2835 предводени од модулот за LED светилки 25 W / 30 W / 60 W / 100 W Бесплатен превозотСпецификација : Функција : се Применува нови интегрирани LED возење технологија,постабилна и подолг животен век...

DEN 4961.00 5836.80

10PCS Висока Моќност 20W 30W 50W КОЧАН Светлина Нема потреба Возачот Smart IC КОЧАН LED Чип за DIY Проект на Вниманието Потоп светлината

10 PCS Нема потреба Возачот Smart IC КОЧАН LED Чип Висока Моќност 20 W 30 W 50 W КОЧАН Светлина за DIY Проект на Вниманието Потоп светлинатаПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ

DEN 1161.00 1416.00

T30 300мм,6W,LED Сијалица со Вжарено,Lumiled Тубуларна Јасен Стил,Супер Топло 2200K,110V 220VAC,Dimmable

Dimmable 6 W LED Сијалица со Вжарено T30 Тубуларна Стил Топло Бела 2200 K E26 E27 110 V 220 VAC,Ретро Декоративни ЛамбиОпис На Производот : Модел : T30 Тубуларна Dimmable СијалицаГолемина : T30 30мм*300ммМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпература на бојата : Супер Топло Бела 2200 KLampholder : E26 E27Напон : AC110 V&220 V 50 / 60 HzМоќност : 6 W (Dimmable)Живот Време : > 20,000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 СтепениСертификација : CE & ROHS и УЛ & PSE

DEN 1190.00 1487.52

5x G9 led пченка светилка AC220V 5w 2835 SMD 14 Топло Бела LED Кристал Силикони Свеќа го Замени 40W халоген lampsDimmable сијалица

ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

DEN 226.00 237.60

10PCS DHL Бесплатен Превозот Фабрика трговија на Големо 38LED 16 бои промена на батерија управувана led осветлување за свадба декорација

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

DEN 19104.00

10pcs G4 LED 12V ОД 1,5 W КОЧАН 120LM Топло бела/Бела Bombada ЛЕР Светилки Сијалица, Г4 12V За Дома Осветлување Бесплатен Превозот

Спецификации Сијалица База G4 Тип на самото Место Светла светла Боја Топло бела / Бела Wattage (W) 1.5 Wattage Опсег (W) 0.52.5 LED Тип КОЧАН LED Кол 1pcs Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 Почетна Lumens (lm) 90120lm Температура на Бојата (К) 3000k6500k Еквивалент Wattage (W) 1.5 W Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Ходникот / Stairwell, Спална соба, Дневна Соба / Трпезариска Соба, детската Соба, Дом / Канцеларија Живот (h) >15000 Димензија(cm) 3.2*1.5*1.5 cm Тежина (kg) 0.004 kg Материјал Алуминиум Пакет Содржина 1 LED Сијалица10pcs G4 LED 12 V 5 W 430450 LM LED светилка g4 Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 36.56 / многупарчиња / многу10pcs / многу G4 LED 12 V 3 W 10*SMD3528 270 LM Топло Бела / Бела LED светилка g4 Пченка Сијалица Бесплатен Превозот САД$ 12.56 / многупарчиња / многу10 G4 LED 12 V ОД 1,5 W 12*SMD5050 130 LM LED светилка g4 Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 20.56 / многупарчиња / многу10pcs G4 LED 12 V 2 W 200 LM Топло Бела / Whte LED светилка g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 20.56 / многупарчиња / многу10pcs / многу G4 LED 12 V 2 W 200 LM LED светилка g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 21.56 / многупарчиња / многу40pcs / многу G4 LED 12 V 2 W 13x SMD5050 200 LM LED Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 65.56 / многупарчиња / многу10pcs / многу G4 LED 12 V 1 W 9*SMD5730 350 LM LED g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 16.56 / многупарчиња / многу10pcs G4 LED 12 V 1 W 24x SMD 110 LM LED Пченка Сијалица Бесплатен Превозот САД$ 14.56 / многупарчиња / многуПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 381.00 458.88

Lampada E27 98 Led диоди 5730 Epistar SMD 30W LED Светилка AC 110V/220V Висока прозрачна Пченка Лустерот Таванот Сијалица Место светло 30 Вати

Оваа LED Пченка Светлина, Крушка карактеристики 98eds SMD5730 со одлична светлина и целосно осветлување агол и може да се широко се користат за канцеларија, продавница, изложба, сали, барови, за домашна употреба и друго осветлување или декорација...

DEN 272.00 301.92

220V G80 Гроздобер Стар Стил E27 ЛЕР Заштеда на Енергија Топката Сијалица 4W 6W Гроздобер Finament Стакло светлина Злато/Избриши Маска

Функција & корист : Дизајниран со 2 sapphire врз основа filaments е подобро од другите конкуренти користат само 2 многу поевтини стакло filaments.Филамент поведе со sapphire супстрат, висока осветленост, добри топлина дисипација, ниска потрошувачка на енергија.360 степени емитуваат светлина агол со класичниот компактен Lumiled сијалица форма, нема темни простор и светлина до никаде.Возачот изграден во smart IC чип, повеќе безбедно и стабилно, имаат отворен коло, краток спој, преоптоварување тековната заштита.Вакуум средина исполнета инертен гас(главна Азот), без Пареа, без прашина, добри топлина дисипација.Нема штетни работи на животната средина.Технички датуми : Не dimmable може да биде задолжително...

DEN 302.00 302.40

1pcs,Sliver Злато Огледало,G45 Свет светилка,4W,Ретро LED Сијалица со Вжарено,E12 E14 База,Топло Бела 2700K,Декоративни Осветлување,Dimmable

Опис На Производот : Модел : G45 Sliver Натопена / Злато Dripped LED ФиламентГолемина : 45 *80 MM(1.8*3.1 Инчи)Материјал : Стакло Маска + Бакар LampholderLampholder : E12 E14 БазаТемпература на бојата : Топло бела 2700 KНапон : AC 110 V 220 V 50 / 60 HzМоќност : 4 W(Dimmable)Лумен : 300400lmSliver Огледало,G45 Свет LED Сијалица со Вжарено,4 W,E12 E14 База,Топло бела 2700 K,Декоративни Осветлување за дома,DimmableЖивот Време : > 50.000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 степени РА : 80 PC : 0...

DEN 195.00 244.32