• Ново
Бесплатен Превозот 30 компјутери G24 G23 E27 12W SMD 5050 60 LED ПЛ Пченка LED Сијалица САЛАДИН droplight 930LM LED кратката вметната светлина

Бесплатен Превозот 30 компјутери G24 G23 E27 12W SMD 5050 60 LED ПЛ Пченка LED Сијалица САЛАДИН droplight 930LM LED кратката вметната светлина

DEN 7611.84
DEN 7231.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


G24/ E27 12 W SMD 5050 60 LED САЛАДИН Пченка Сијалица
Карактеристики На Производот :
1 Еколошки,Високо CRI
2 Висока Ефикасност,Заштеда На Енергија
3 Долг Живот .Издржливост и Безбедно
Апликации :
Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видови
на внатрешен и декоративни осветлување.
Нема. :
Спецификации :
1
LED Тип
ПЛ LED Сијалица
2
Моќност
12 W
3
Лумен
930 LM
4
Напон
85 V-265 VAC
5
LED Количина
60 LED
6
LED Чип
SMD 5050 чип
7
База Тип
E27 G23 G24
8
Боја
Топло Бела;Ладно Бела
9
Температура На Боја
Топло бела : 2700 K-3500 K ;
Ладно Бела : 5800 K-7000 K;
10
Зрак Агол
180 степен
11
Димензија
L : 165mm * W : 35mm : H : 35mm
12
Боја на Домување
Сребро.
13
CRI
> 88
14
Случај Материјал
Алуминиум+ Пластика
15
IP Одделение
IP60
16
Работна Фреквенција
50 ~ 60 HZ
17
Работна Температура
-40 степен ~ 60 степен
18
LED Живот
> 50000 часа
19
Сертификат
CE.ROHS.FCC
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT PP и така натаму. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6.Ако не сте добиле вашата стока во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8.Време на испорака(Врв период:јануари,февруари,Март,ноември,декември, време на Испорака ќе го продолжи) : 1.Ако стоката квалитет дефекти,Не се отвори спорот,ве молиме контактирајте со нас на прво,ние ќе го реши ништо за вас. 2.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние не се одговорни Должности, но ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне данок(Прогласи пониска цена).ве молиме место редоследот по сериозни предвид. Било можно тарифа обвинет за увезуваат предмети е на ваш сопствен трошок. Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки. Ако пратката се враќа кон нас се должи на купувачот одбие да го плаќаат оние такси. Ние не би ја пратите пратката повторно освен ако купувачот го заврши оние такси и да ги плати сите врати и повторно да ја прати цена.

Особините

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
12w
Поддршка Dimmer:
No
боја:
G24, E27, G23
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Бренд Име:
Stareyes
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
LED Чип Модел:
SMD5050
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G24
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Зрак Агол(°):
170°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
10%
Напон:
110-240V
Должина:
16cm
Led количина:
SMD 5050 60 LED
моќност:
12W
Напон:
85-265V

Купувачите избираат и

Epistar Целосна Вати AC 110V 220V КОЧАН LED Чип за Потоп Светлината Светилка со Возачот 100W 50W 30W 20W 10W Floodlight Супер Светло

100% Epistar Целосна Вати AC 110 V 220 V КОЧАН LED Чип за Потоп Светлината Светилка со Возачот 100 W 50 W 30 W 20 W 10 W Floodlight Супер СветлоГлавните карактеристики на Sumbulbs КОЧАН LED Чип : Моќност : 10 W / 20 W / 30 W / 50 W / 100 W Чип бренд : Epistar влезен Напон : AC85265 V Напон излез : 10 W 3 S3 P : 911 V, 10 W 9 S1 P : 2731 V, други ги проверите деталите се подолу...

DEN 58.00 117.60

1pcs,Sliver Злато Огледало,G45 Свет светилка,4W,Ретро LED Сијалица со Вжарено,E12 E14 База,Топло Бела 2700K,Декоративни Осветлување,Dimmable

Опис На Производот : Модел : G45 Sliver Натопена / Злато Dripped LED ФиламентГолемина : 45 *80 MM(1.8*3.1 Инчи)Материјал : Стакло Маска + Бакар LampholderLampholder : E12 E14 БазаТемпература на бојата : Топло бела 2700 KНапон : AC 110 V 220 V 50 / 60 HzМоќност : 4 W(Dimmable)Лумен : 300400lmSliver Огледало,G45 Свет LED Сијалица со Вжарено,4 W,E12 E14 База,Топло бела 2700 K,Декоративни Осветлување за дома,DimmableЖивот Време : > 50.000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 степени РА : 80 PC : 0...

DEN 195.00 244.32

Бесплатен Превозот 50 компјутери G24 G23 E27 12W SMD 5050 60 LED ПЛ Пченка Сијалица LED Светло 930LM LED кратката вметната светлина 85-265V

G24 / E27 12 W SMD 5050 60 LED САЛАДИН Пченка СијалицаКарактеристики На Производот : 1 Еколошки,Високо CRI2 Висока Ефикасност,Заштеда На Енергија3 Долг Живот .Издржливост и БезбедноАпликации : Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видовина внатрешен и декоративни осветлување.Нема...

DEN 11627.00 12239.04

15w 1.2 m T8 лер цевка светлина глобална напојување за AC100-277V универзална напон текст компатибилен со електронски баласт >120lm/w PC>0.95 CRI>80 24PCS

2017 Нови Пристигнување 15w 1.2 m T8 лер цевка светлина глобална напојување за AC100277 V универзална напон текст компатибилен со електронски баласт >120lm / w PC>0.95 CRI>80 24pcs / многу големоСпецификации : 120cm T8 лер цевка светлина,глобална напојување за AC100277 V универзална влезниот напон компатибилен со електронски баласт1.Потрошувачка на енергија : 15w2.Влезен напон може да биде глобална напојување за AC100277v со баласт и без баласт ,лесно да го инсталирате3.Цевка Димензија : L1198* Dia28.5mm4...

DEN 13248.00

10PCS DHL Бесплатен Превозот Фабрика за мебел база за вазна коцка табела мебел декорација led светло за центар парчиња

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

DEN 19104.00

Led Светилка 4W 5W 6W 9W 12W Milight 2.4 G Led Сијалица,MR16 GU10 E14 E27 RGB+УПТ Dimmable Led Светло

Известување:Сите ми.светлината led сијалица мора да работат со далечински контролер или wifi ibox стан (треба да се купат во прилог ) ,следниве далечински изберете : WIFI IBOX1 и WIFI IBOX2 погоден за сите модел led сијалицаСовети : RGB+CCT=RGB+Бела+Топло Бела Ми.светлината 2.4 G wifi ibox опис : Предмет : 2.4 G WIFI контролер IBOX1 / 2 Led type : High Power Led Боја : Бела Влезен напон : DC5 / 500m A Протокол : 2.4 GHz, Wifi 802.11 b / g / n режим на конекција : wifi Контрола растојание : 20 милиони Карактеристики : 1...

DEN 516.00 566.40

2pack SMD2835 30cm*3w*2 DC12V LED безжична светлина кабинет цевка осветлување 4 модели затемнување алуминиум со адаптер за кујна

1 Оваа продавница за услуги на клиентите во LED осветлување осветлување индустрија за повеќе од 8 години, сите купувачи на производи или LEDинформациите во врска со не знам може да се консултира со писмо.2...

DEN 1200.00

Топла Продажба 300Pcs 3мм Асортиман Круг Јасно Ултра Сјајна LED Емитуваат Светлина Диоди Светилка 5 Боја Црвена/Жолта/Сино/Зелено/Бела

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : Бела Жолта Црвена Сина, Зелена (секоја боја 60pcs)Погодно за DIY и поправка на опрема и електрични апаратиСовршен употреба за дома, канцеларија и индустријата за електрична опрема и електрични апаратиДијаметар : 3ммПогледнете агол : 120°Спакувана во пластична кутија300pcs Пет Бои 3мм Светлина LED Боја Големина бранова Должина(nm) Напон(V) Струја(m A) Леќа боја Количина на Црвено 3мм 620630 1.82.3 20 Јасно 60pcs Жолта 3мм 580590 1.82.3 20 Јасно 60pcs Зелена 3мм 520530 2.83.6 20 Јасно 60pcs Бела 3мм 60006500k 2.83.6 20 Јасно 60pcs Сина 3мм 460470 2.83.6 20 Јасно 60pcsПакет се вклучени : 300 x 3мм LED Светло Избрани за ПолнењеА Ние гарантираме 100% автентични производ слики.Б...

DEN 156.00 325.44

L0406 10 IR LED Инфрацрвениот Детектор на Движење Безжични Сензорски Плакарот Кабинет Светлина Светилка

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^L0406 10 IR LED Инфрацрвениот Детектор на Движење Безжични Сензорски Плакарот Кабинет Светлина СветилкаКарактеристики : 1.Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.2.Опремени со 10 индивидуални LED 's светлината е светла доволно за да се изврши worktop активности.3.Средина заштитен материјал, флексибилност и добра осветленост.4.Без жици, назад со лента, многу лесно монтирање.5.Во текот на ноќта, авто вклучи кога откривање на луѓето кои доаѓаат, автоматско исклучување кога луѓето лево.6.Погоден за Врата, таванот, темно, подрум, гаража, визба, пештера, гардероби, кабинети, шкафови, bookcases, хотел гардероба, безбедно, шатори, автомобили багажникот, по стеблото и на други места.7.Напојување : 4x AAA батерија (не се вклучени)Спецификации : Супер чувствителност на Далечина : за 35metersЧувствителен Агол : ≤ 100 степениLED Количина : 10 LEDДоцнењето : 15 SОптоварување на моќ : 600 MWIllimination : НИСКА 10 LUXLIGHTLED светла боја : белаБатерии : Потребна 4 X AAA батерии (не се вклучени)Светла боја : Бела, Топло БелаГолемина : 188 X30 X15mmAnswer : ___________________________ Note : Оваа светлина не е водоотпорен и не се инсталира на место со дожд, тешки влажност.Пакетот вклучува : 1x 10 LED ПИР Сензор Кабинет Плакарот Гардероба светлина (Батерија, не се вклучени)За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

DEN 268.00 300.96

50PCS 3W 3535 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Виолетова Светлина Чип 365nm 370nm 395nm Emitter Диоди Ултра Виолетова DIY Со 8/12/14/16/20mm pcb

3 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Светлина Чип 365nm 385nm 395nm Ултра Виолетови со 20mm ѕвезда pcb DIYСпецификации : 100% Сосема Нов 3 W Висока Моќност предводена мушка50000hours живот времеДве години гаранцијаСпецификации : 3535 3w EPILEDS лер : УВ LED : 365370nm / 395400nmDC Напред Напон : 3.2 V~4 VНапред Тековната : 3501000m Aотпорност на топлина : 9 / WПрозрачна Моќ : 7001200m WПлаќањеL / C, Western Union, T / T, сите се прифатени.Плаќањето ќе биде потврдено и во рок од 24 часа.Превозот термини : Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга ( HK Пост без следење на број )Земја / РегионВреме На ИспоракаЗоштоСоветиЕфикасноста на двете царински и post officeВие'd подобар контакт со нас пред да ги купите, или ние нема да бидеме одговорни за загуби по ние брод!ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, САД, АУ, CA1025 работни денаПовеќето други земји1535 работни денаБразил, Турција, Puerto Rico, Австрија, Украина, Литванија, Словенија, Чешка, Slovakian, Бугарија, Хрватска, Азербејџан,и другите земји во Источна Европа2050 дена, Дури и загубиАко не може да ја прифати ефикасноста на Стандардот Рамна Стапка на Превозот Услуга, ако сакате побрзо и побезбедно услуга, ние може да ви понуди ЕМС или DHL Услужни само ако се плати за дополнителна такса...

DEN 906.00 906.24

10W 15W површината монтирани КОЧАН LED вградна светилка Црна/Бела Круг LED downlights LED Сијалица Декоративни осветлување Одредување на светлината 12pcs/многу

Dimmable 15 W вградна светилка Ладно Бела / Топло Бела LED светилки на Таванот AC85 V265 V За Дома ОсветлувањеВлезен Напон : AC85 V265 VFreqency Опсег : 50 Hz60 HzФактор На Моќ : >0.9Моќ Ефикасност : >85%Систем Потрошувачка : 15 WLED Soure : КРИ КОЧАН ПРЕДВОДЕНИLED Количина : 1pcsЗрак Агол : 60°Прозрачна : 100lm / WГолемина : D : D 108mm*H125mm,Температура на бојата : ладно : 5500k6000k,топло бела : 2700k3200k,CRI : Ра>85Работниот Животен век : 50000 часаСервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн...

DEN 14599.00 18480.00

GU10 LED Сијалица LED Пченка Сијалица E27 E14 B22 G9 24leds 42leds Пченка сијалица AC напон 220V 240V SMD 2835 Bombillas

Супер Се Справи Цена & Врвен КвалитетДополнителни 5% попуст,кога цел над 20 компјутери.Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

DEN 66.00 94.08

бесплатен превозот Dimmable driverless Pcb Сијалица Панел 25W 30W 40W 60w 100W Driverless Led Одредување на Светлината Склад LED Висок Залив

1pcs / многу Dimmable лер светилки сијалица интегрирани LED Драјвер SMD 2835 предводени од модулот за LED светилки 25 W / 30 W / 60 W / 100 W Бесплатен превозотСпецификација : Функција : се Применува нови интегрирани LED возење технологија,постабилна и подолг животен век...

DEN 4961.00 5836.80

T30 300мм,6W,LED Сијалица со Вжарено,Lumiled Тубуларна Јасен Стил,Супер Топло 2200K,110V 220VAC,Dimmable

Dimmable 6 W LED Сијалица со Вжарено T30 Тубуларна Стил Топло Бела 2200 K E26 E27 110 V 220 VAC,Ретро Декоративни ЛамбиОпис На Производот : Модел : T30 Тубуларна Dimmable СијалицаГолемина : T30 30мм*300ммМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпература на бојата : Супер Топло Бела 2200 KLampholder : E26 E27Напон : AC110 V&220 V 50 / 60 HzМоќност : 6 W (Dimmable)Живот Време : > 20,000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 СтепениСертификација : CE & ROHS и УЛ & PSE

DEN 1190.00 1487.52

Висок Квалитет 50Pcs 5mm Круг Врвот Боја Дифузен LED Емитуваат Светлина Диоди Светилка Избрани Комплет Наместен Црвена/Зелена/Блу/Жолта боја/Бела

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : Бела Жолта Црвена Сина ЗеленаПогодно за DIY и поправка на опрема и електрични апаратиСовршен употреба за дома, канцеларија и индустријата за електрична опрема и електрични апаратиДијаметар : 5mmPin должина : 17mm19mmПогледнете агол : 120°Боја ГолеминаБранова должина(nm)Напон(V)MCD Леќа боја Црвена 5mm 620630 1.82.3 8001000 Црвено дифузен 5mm во Жолта боја 580590 1.82.3 8001000 Жолта дифузен Зелена 5mm 520530 2.83.6 8001000 Зелена дифузен Бела 5mm 60006500k 2.83.6 1400016000 Јасно Сино 5mm 460470 2.83.6 8001000(MCD)Сина пренесуваат на трети лицаПакет се вклучени : 50 x 5mm LED Светло Избрани за ПолнењеА Ние гарантираме 100% автентични производ слики.Б...

DEN 51.00 72.48

Нови Пристигнување Dimmable AC110V 220V 9W G4 G9 Силикони Кристал LED Пченка Сијалица центарот на Вниманието Топло/Ладно/Natrual Бели Led диоди Lampada 1PCS

Нови Пристигнување Dimmable AC110 V 220 V 9 W G4 G9 Силикони Кристал LED Пченка Сијалица центарот на Вниманието Топло / Ладно / Natrual Бели Led диоди Lampada 1 PCSКарактеристики : Потрошувачите до 90% помалку енергија, висока осветленост и 360 степени Може да трае во текот 35,000 часа...

DEN 130.00 216.00

50PCS Висока Моќност 1W LED Чип 3W LED Светилки бела /топло бела 30mil 45mil Чипови, висока светлина светла Бесплатен превозот

Бесплатен превозот 50 PCS 1 W 3w Висока моќност LED Светилки бела / топло бела 30mil 45mil Чипови, висока светлина светла Карактеристики : 1...

DEN 195.00 320.64

10pcs Dimmable LED Светилка E27 220V 110V GU5.3 Lampada LED светлото на рефлекторите GU10 3W 4W 5W 85-265V MR16 12V Место и луз LED Светилки за Осветлување

Сите Модели, Повеќето Целосна 5 VUSB LED ЛентиwyприклучокstartЖешка Стока$7.61 $12.68$7.61 $12.69$9.98 $16.64$7.61 $12.68$7.61 $12.68$7.61 $12.68$7.61 $12.68$9.41 $15.69wyприклучоккрај 10pcs Dimmable LED Светилка E27 220 V 110 V GU5.3 Lampada LED светлото на рефлекторите GU10 3 W 4 W 5 W 85265 V MR16 12 V Место и луз LED Светилки за Осветлување Спецификација : База Тип : GU10 / GU5.3 / E27 / MR16LED Чипови : EPISTARБоја : Топло Бела(2800 3500 K); Кул Бело (55006500 K).Светлосен Интензитет : 550 LM / 700 LM / 850 LMЗрак Агол : 60 степенНапон : (Dimmable) 220 V ; (Не Dimmable) 85265 V ; MR16 е DC 12 VДолг животен век достигна 100,000 часаТемпературата на телото : LED работа температура : Одлично прозрачна ефикасностВибрациидоказ дизајнПобрзо време на одговорНиска топлина рејтинг, со што се намалува леќа нарушувањеОдобрен : CE / Ro HSПримена : светне шарени дома живот ,DIY домаќинство светла за ходници, скали, патеки ,прозорци,светне шарени живот хотели декорација употреба,Театри, клубови, трговски центри, Трпезариска соба,сала за состаноци телефонска говорница, светлина кутија, изложбен салон,студио и изложба итн.Пакет : 10 * LED светлото на рефлекторитеAnswer : ___________________________ Note : * (GU10, GU5.3, E27) База Тип Dimmable LED светлото на рефлекторите Треба да dimmer switch за да се постигне затемнување функција...

DEN 766.00 1093.44

6PCS DHL Бесплатен Превозот Фабрика трговија на Големо 38LEDs RGBW Батерија на светлината led за пластична топка отворено

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

DEN 11904.00