• Ново
FedEX Бесплатен Превозот 200 компјутери G24 G23 E27 12W SMD 5050 60 LED ПЛ Пченка Сијалица LED светлото на рефлекторите Светлината LED кратката вметната светлина

FedEX Бесплатен Превозот 200 компјутери G24 G23 E27 12W SMD 5050 60 LED ПЛ Пченка Сијалица LED светлото на рефлекторите Светлината LED кратката вметната светлина

DEN 45503.04
DEN 43228.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


G24/ E27 12 W SMD 5050 60 LED САЛАДИН Пченка Светлина
Карактеристики На Производот :
1 Еколошки,Високо CRI
2 Висока Ефикасност,Заштеда На Енергија
3 Долг Живот .Издржливост и Безбедно
Апликации :
Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видови
на внатрешен и декоративни осветлување.
Нема. :
Спецификации :
1
LED Тип
LED Сијалица ПЛ
2
Моќност
12 W
3
Лумен
930 LM
4
Напон
85 V-265 VAC
5
LED Количина
60 LED
6
LED Чип
SMD 5050
7
База Тип
E27 G23 G24
8
Боја
Топло Бела;Ладно Бела
9
Температура На Боја
Топло бела : 2700 K-3500 K ;
Ладно Бела : 5700 K-7000 K;
10
Зрак Агол
180 степен
11
Димензија
L : 165mm * W : 35mm : H : 35mm
12
Боја на Домување
Сребро.
13
CRI
> 88
14
Случај Материјал
Алуминиум+ Пластика
15
IP Одделение
IP60
16
Работна Фреквенција
50 ~ 60 HZ
17
Работна Температура
-40 степен ~ 60 степен
18
LED Живот
> 50000 часа
19
Сертификат
CE.ROHS.FCC
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT PP и така натаму. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6.Ако не сте добиле вашата стока во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8.Време на испорака(Врв период:јануари,февруари,Март,ноември,декември, време на Испорака ќе го продолжи) : 1.Ако стоката квалитет дефекти,Не се отвори спорот,ве молиме контактирајте со нас на прво,ние ќе го реши ништо за вас. 2.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние не се одговорни Должности, но ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне данок(Прогласи пониска цена).ве молиме место редоследот по сериозни предвид. Било можно тарифа обвинет за увезуваат предмети е на ваш сопствен трошок. Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки. Ако пратката се враќа кон нас се должи на купувачот одбие да го плаќаат оние такси. Ние не би ја пратите пратката повторно освен ако купувачот го заврши оние такси и да ги плати сите врати и повторно да ја прати цена.

Особините

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
12w
Поддршка Dimmer:
No
боја:
G24, E27, G23
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Бренд Име:
Stareyes
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G24
Напон:
90-260V
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Зрак Агол(°):
170°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
10%
Должина:
16cm
Led количина:
SMD 5050 60 LED
моќност:
12W
Напон:
85-265V

Купувачите избираат и

Lampada E27 98 Led диоди 5730 Epistar SMD 30W LED Светилка AC 110V/220V Висока прозрачна Пченка Лустерот Таванот Сијалица Место светло 30 Вати

Оваа LED Пченка Светлина, Крушка карактеристики 98eds SMD5730 со одлична светлина и целосно осветлување агол и може да се широко се користат за канцеларија, продавница, изложба, сали, барови, за домашна употреба и друго осветлување или декорација...

DEN 272.00 301.92

Оригиналниот КРИ XPL XP-L ЗДРАВО V6 1А предводена од 10W 6500K LED Emitter XP-L ЗДРАВО 3535 led чип Кул Бело Висока Моќност LED светилка 1100LM

Опис На ПроизводотXLamp® XPL диодите на блицот се достапни во две верзии : Висока Густина и Висок Интензитет.На XLamp® XPL Висока Густина (HD), ПРЕДВОДЕНА е највисок вршење на дискретни во Кри е Висока Густина (HD) класа на Led диоди, доставување на следната генерација на лумен излез и ефикасност во компактен 3.45 mm x 3.45 mm XP стапало...

DEN 204.00 240.00

10pcs Високо Квалитетни LED Сијалица C220V E14 КОЧАН Светлина 2W 3W 5W LED Лустерот Светилки Замени Халоген LED Светло

> Спецификации1.Напон : DC220 V2.Приклучок : E143.Led Чип Модел : КОЧАН ЧИП4.Боја Температура : Кул Бело 60006500 K,Топло Бела 30003200 K5.Зрак агол : 360 степени6.Животниот век : 30,000 часа7.Домување материјал : Силика Гел>Апликација : затворен,ходници,канцеларии,ресторани,кујни и други затворен осветлување

DEN 1320.00

6PCS DHL Превозот Фабрика трговија на Големо 38LEDs RGBW Мулти-боја на ВОДЕНА База на светлина со далечински управувач/ LED централен светлина

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.Повеќе Светла Убаво Led Осветлување Систем Сијалица ( Кликни слики подолу)За Превозот1...

DEN 11904.00

20pcs/многу 6W/7W/10W/12W smd2835 E27/G24/E14 дневна соба led пченка светлина го Замени Компактна Флуоресцентна светилка

Спецификацијаранд Име J&L Влезен Напон 85265 V Моќ 10 W Liight извор предводена од Местото на Потекло, Zhongshan , Кина Боја емитуваат топло / физичко / кул бело животниот век >50.000 часа Работна Температура 25 º ~40 º Materail Алуминиум Лумен 10001100lm Боја Температура 3000 K6500 K Сертификат CE, Ro Hs Светилка Прозрачна Ефикасност 130 lm / w Покрие јасно / млечниот маскаВниманиеИмаме E27 / G24 / E14 и јасен / млечниот покрие led светло за вашата опција ,ве молиме љубезно дозволете ми да знам што треба,или ќе испрати E27 / млечниот покрие / кул бело за вас !Слики покажуваатПримена1 ) Замена на традиционалните блескаво светилка2 ) простории за состаноци / училиште училници / канцелариски згради3 ) болници / фабрики / ,хотели4 ) супермаркети / home осветлување5 ) други комерцијални и станбени местоE27 база ИнсталацијаПревозотКомпанијата информацииНие сме hitech компанија посветена на истражување и deveplopment на LED тела.Почнувајќи од 2008 година,нашата компанијастана компанија која има поставено автономни линија за производство и заврши develepment на серија на производи, вклучувајќи SMD флексибилни газа и цврсти бар,ѕидот за миење,ПРЕДВОДЕНА sopt светло &тела!До сега ,нашите производи се продаваат во Европа,Америка ,Русија,Индија ,Филипините,Јапонија,итн.Нашата компанија имаво сопственост добра репутација со добар квалитет и сила!СертификацијаОпшти услови1.Ние нудиме една година гаранција на нашите производи.флексибилна лента,крути лента и празник на светлината нудат само половина година гаранција)2.Ние го отфрли систем спор, ако најдете било каков проблем на нашите производи, ве молимево договор со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши со вас.3.Ве молиме проверете ги пакет при примање на пратката,доколку имаат било каква штета,ве молименаправете фотографии и покаже на курир...

DEN 7968.00

50PCS Висока Моќност 1W LED Чип 3W LED Светилки бела /топло бела 30mil 45mil Чипови, висока светлина светла Бесплатен превозот

Бесплатен превозот 50 PCS 1 W 3w Висока моќност LED Светилки бела / топло бела 30mil 45mil Чипови, висока светлина светла Карактеристики : 1...

DEN 195.00 320.64

2pack SMD2835 30cm*3w*2 DC12V LED безжична светлина кабинет цевка осветлување 4 модели затемнување алуминиум со адаптер за кујна

1 Оваа продавница за услуги на клиентите во LED осветлување осветлување индустрија за повеќе од 8 години, сите купувачи на производи или LEDинформациите во врска со не знам може да се консултира со писмо.2...

DEN 1200.00

Популарната G4 Dimmable LED Пченка Сијалица Силикони Кристал на Светлина 2835/3014 СМД/КОЧАН Светилка Нови

Популарната G4 Dimmable LED Пченка Сијалица Силикони Кристал на Светлина 2835 / 3014 СМД / КОЧАН Светилка Нови 100% сосема нов и висок квалитет на База Тип : G4 / G9 / E14 SMD Тип : 3014 SMD / 2835 SMD КОЧАН Wattage : 2 W / 3 W / 4 W / 5 W / 6 W / 7 W / 9 W Напон : AC220 AC / DC12 V DC12 V светла Боја : Кул Бело 60006500 K;Топло Бела 27003300 K животен век : >50,000 Часот Сертификација : CE&ROHS Гаранција : 3 Години

DEN 38.00 47.52

220V G80 Гроздобер Стар Стил E27 ЛЕР Заштеда на Енергија Топката Сијалица 4W 6W Гроздобер Finament Стакло светлина Злато/Избриши Маска

Функција & корист : Дизајниран со 2 sapphire врз основа filaments е подобро од другите конкуренти користат само 2 многу поевтини стакло filaments.Филамент поведе со sapphire супстрат, висока осветленост, добри топлина дисипација, ниска потрошувачка на енергија.360 степени емитуваат светлина агол со класичниот компактен Lumiled сијалица форма, нема темни простор и светлина до никаде.Возачот изграден во smart IC чип, повеќе безбедно и стабилно, имаат отворен коло, краток спој, преоптоварување тековната заштита.Вакуум средина исполнета инертен гас(главна Азот), без Пареа, без прашина, добри топлина дисипација.Нема штетни работи на животната средина.Технички датуми : Не dimmable може да биде задолжително...

DEN 302.00 302.40

15w 1.2 m T8 лер цевка светлина глобална напојување за AC100-277V универзална напон текст компатибилен со електронски баласт >120lm/w PC>0.95 CRI>80 24PCS

2017 Нови Пристигнување 15w 1.2 m T8 лер цевка светлина глобална напојување за AC100277 V универзална напон текст компатибилен со електронски баласт >120lm / w PC>0.95 CRI>80 24pcs / многу големоСпецификации : 120cm T8 лер цевка светлина,глобална напојување за AC100277 V универзална влезниот напон компатибилен со електронски баласт1.Потрошувачка на енергија : 15w2.Влезен напон може да биде глобална напојување за AC100277v со баласт и без баласт ,лесно да го инсталирате3.Цевка Димензија : L1198* Dia28.5mm4...

DEN 13248.00

Топла Продажба 300Pcs 3мм Асортиман Круг Јасно Ултра Сјајна LED Емитуваат Светлина Диоди Светилка 5 Боја Црвена/Жолта/Сино/Зелено/Бела

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : Бела Жолта Црвена Сина, Зелена (секоја боја 60pcs)Погодно за DIY и поправка на опрема и електрични апаратиСовршен употреба за дома, канцеларија и индустријата за електрична опрема и електрични апаратиДијаметар : 3ммПогледнете агол : 120°Спакувана во пластична кутија300pcs Пет Бои 3мм Светлина LED Боја Големина бранова Должина(nm) Напон(V) Струја(m A) Леќа боја Количина на Црвено 3мм 620630 1.82.3 20 Јасно 60pcs Жолта 3мм 580590 1.82.3 20 Јасно 60pcs Зелена 3мм 520530 2.83.6 20 Јасно 60pcs Бела 3мм 60006500k 2.83.6 20 Јасно 60pcs Сина 3мм 460470 2.83.6 20 Јасно 60pcsПакет се вклучени : 300 x 3мм LED Светло Избрани за ПолнењеА Ние гарантираме 100% автентични производ слики.Б...

DEN 156.00 325.44

Epistar Целосна Вати AC 110V 220V КОЧАН LED Чип за Потоп Светлината Светилка со Возачот 100W 50W 30W 20W 10W Floodlight Супер Светло

100% Epistar Целосна Вати AC 110 V 220 V КОЧАН LED Чип за Потоп Светлината Светилка со Возачот 100 W 50 W 30 W 20 W 10 W Floodlight Супер СветлоГлавните карактеристики на Sumbulbs КОЧАН LED Чип : Моќност : 10 W / 20 W / 30 W / 50 W / 100 W Чип бренд : Epistar влезен Напон : AC85265 V Напон излез : 10 W 3 S3 P : 911 V, 10 W 9 S1 P : 2731 V, други ги проверите деталите се подолу...

DEN 58.00 117.60

10pcs G4 LED 12V ОД 1,5 W КОЧАН 120LM Топло бела/Бела Bombada ЛЕР Светилки Сијалица, Г4 12V За Дома Осветлување Бесплатен Превозот

Спецификации Сијалица База G4 Тип на самото Место Светла светла Боја Топло бела / Бела Wattage (W) 1.5 Wattage Опсег (W) 0.52.5 LED Тип КОЧАН LED Кол 1pcs Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 Почетна Lumens (lm) 90120lm Температура на Бојата (К) 3000k6500k Еквивалент Wattage (W) 1.5 W Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Ходникот / Stairwell, Спална соба, Дневна Соба / Трпезариска Соба, детската Соба, Дом / Канцеларија Живот (h) >15000 Димензија(cm) 3.2*1.5*1.5 cm Тежина (kg) 0.004 kg Материјал Алуминиум Пакет Содржина 1 LED Сијалица10pcs G4 LED 12 V 5 W 430450 LM LED светилка g4 Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 36.56 / многупарчиња / многу10pcs / многу G4 LED 12 V 3 W 10*SMD3528 270 LM Топло Бела / Бела LED светилка g4 Пченка Сијалица Бесплатен Превозот САД$ 12.56 / многупарчиња / многу10 G4 LED 12 V ОД 1,5 W 12*SMD5050 130 LM LED светилка g4 Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 20.56 / многупарчиња / многу10pcs G4 LED 12 V 2 W 200 LM Топло Бела / Whte LED светилка g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 20.56 / многупарчиња / многу10pcs / многу G4 LED 12 V 2 W 200 LM LED светилка g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 21.56 / многупарчиња / многу40pcs / многу G4 LED 12 V 2 W 13x SMD5050 200 LM LED Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 65.56 / многупарчиња / многу10pcs / многу G4 LED 12 V 1 W 9*SMD5730 350 LM LED g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 16.56 / многупарчиња / многу10pcs G4 LED 12 V 1 W 24x SMD 110 LM LED Пченка Сијалица Бесплатен Превозот САД$ 14.56 / многупарчиња / многуПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 381.00 458.88

Led Светилка 4W 5W 6W 9W 12W Milight 2.4 G Led Сијалица,MR16 GU10 E14 E27 RGB+УПТ Dimmable Led Светло

Известување:Сите ми.светлината led сијалица мора да работат со далечински контролер или wifi ibox стан (треба да се купат во прилог ) ,следниве далечински изберете : WIFI IBOX1 и WIFI IBOX2 погоден за сите модел led сијалицаСовети : RGB+CCT=RGB+Бела+Топло Бела Ми.светлината 2.4 G wifi ibox опис : Предмет : 2.4 G WIFI контролер IBOX1 / 2 Led type : High Power Led Боја : Бела Влезен напон : DC5 / 500m A Протокол : 2.4 GHz, Wifi 802.11 b / g / n режим на конекција : wifi Контрола растојание : 20 милиони Карактеристики : 1...

DEN 516.00 566.40

Г4 LED Лустерот Светилка 64 Led диоди SMD 3014 LED Светло Емитуваат Пченка Сијалица центарот на Вниманието 12V 220V 10pcs/Многу

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користењеСпецификации Сијалица Модел : G4 Напон : AC220240 V / AC DC 12 V W : 6 W LED Кол : 64 SMD 3014 светла боја : Топло бела / ладно бела Големина : 49mm x 16.9 mm x 16.9 mmСпакувани Безбедно во Меур Торба.AC / DC 12 V слика : AC напон 220 V слика : ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

DEN 542.00 570.24

GU10 LED Сијалица LED Пченка Сијалица E27 E14 B22 G9 24leds 42leds Пченка сијалица AC напон 220V 240V SMD 2835 Bombillas

Супер Се Справи Цена & Врвен КвалитетДополнителни 5% попуст,кога цел над 20 компјутери.Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

DEN 66.00 94.08

10X Висока Моќност E27 9W 12W 15W 110V 220V Dimmable КРИ КОЧАН Led Рефлектори Топло/Физичко/Кул Бело E27 вградна светилка LED светилка светлина

10 X Висока Моќност E27 9 W 12 W 15 W 110 V 220 V Dimmable КРИ КОЧАН Led Рефлектори Топло / Физичко / Кул Бело E27 вградна светилка LED светилка светлинаПреглед : LED светилки нудат едноставен начин да се заштедат пари и разубават вашиот дом.Дизајниран со користење на најнова во LED технологија, овие LED светилки испорачува највисоко ниво на светлина квалитет и заштеда на енергија во елегантен дизајн кој лесно се вклопува во вашиот стандарден тела веќе ги имате во вашиот дом.LED сијалица, го намалува енергија и трошоци за одржување во споредба со блескаво, халоген или компактни флуоресцентни светилки.LED сијалица има 120 степен зрак агол за поефикасно осветлување.Тие се слободни од UV и IR зрачење минимизирање на промена на бојата и исчезнува од материјали.Тие се кул на допир што ги прави побезбеден за деца од традиционалните стандардни светилки кои се исклучително жешко.Карактеристики : База Тип : GU10 / E27 / E14 / MR16Моќност : 9 W 12 W 15 WЖивот : 50000 (H)Dimmable : ДаМатеријал : АлуминиумАгол На Гледање : 60°Напон : AC90260 V(Ако dimmable, постои 220 V или 110 V за избор...

DEN 937.00 1008.00