• Ново
Бесплатен Превозот 50 компјутери G24 G23 E27 12W SMD 5050 60 LED ПЛ Пченка Сијалица LED Светло 930LM LED кратката вметната светлина 85-265V

Бесплатен Превозот 50 компјутери G24 G23 E27 12W SMD 5050 60 LED ПЛ Пченка Сијалица LED Светло 930LM LED кратката вметната светлина 85-265V

DEN 12239.04
DEN 11627.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


G24/ E27 12 W SMD 5050 60 LED САЛАДИН Пченка Сијалица
Карактеристики На Производот :
1 Еколошки,Високо CRI
2 Висока Ефикасност,Заштеда На Енергија
3 Долг Живот .Издржливост и Безбедно
Апликации :
Хотел ,Супермаркет ,Дома ,Контра ,Storesand видови
на внатрешен и декоративни осветлување.
Нема. :
Спецификации :
1
LED Тип
ПЛ LED Сијалица
2
Моќност
12 W
3
Лумен
930 LM
4
Напон
85 V-265 V AC
5
LED Количина
60 LED чип
6
LED Чип
SMD 5050
7
База Тип
E27 G23 G24
8
Боја
Топло Бела;Ладно Бела
9
Температура На Боја
Топло бела : 2700 K-3500 K ;
Ладно Бела : 6000 K-7000 K;
10
Зрак Агол
180 степен
11
Димензија
L : 165mm * W : 35mm : H : 35mm
12
Боја на Домување
Сребро.
13
CRI
> 88
14
Случај Материјал
Алуминиум+ Пластика
15
IP Одделение
IP60
16
Работна Фреквенција
50 ~ 60 HZ
17
Работна Температура
-40 степен ~ 60 степен
18
LED Живот
> 50000 часа
19
Сертификат
CE.ROHS.FCC
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT PP и така натаму. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6.Ако не сте добиле вашата стока во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8.Време на испорака(Врв период:јануари,февруари,Март,ноември,декември, време на Испорака ќе го продолжи) : 1.Ако стоката квалитет дефекти,Не се отвори спорот,ве молиме контактирајте со нас на прво,ние ќе го реши ништо за вас. 2.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние не се одговорни Должности, но ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне данок(Прогласи пониска цена).ве молиме место редоследот по сериозни предвид. Било можно тарифа обвинет за увезуваат предмети е на ваш сопствен трошок. Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки. Ако пратката се враќа кон нас се должи на купувачот одбие да го плаќаат оние такси. Ние не би ја пратите пратката повторно освен ако купувачот го заврши оние такси и да ги плати сите врати и повторно да ја прати цена.

Особините

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
12w
Поддршка Dimmer:
No
боја:
G24, E27, G23
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Бренд Име:
Stareyes
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
LED Чип Модел:
SMD5050
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G24
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Моќ Толеранција:
10%
Напон:
110-240V
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
16cm
Led количина:
SMD 5050 60 LED
моќност:
12W
Напон:
85-265V

Купувачите избираат и

Оригиналниот КРИ XPL XP-L ЗДРАВО V6 1А предводена од 10W 6500K LED Emitter XP-L ЗДРАВО 3535 led чип Кул Бело Висока Моќност LED светилка 1100LM

Опис На ПроизводотXLamp® XPL диодите на блицот се достапни во две верзии : Висока Густина и Висок Интензитет.На XLamp® XPL Висока Густина (HD), ПРЕДВОДЕНА е највисок вршење на дискретни во Кри е Висока Густина (HD) класа на Led диоди, доставување на следната генерација на лумен излез и ефикасност во компактен 3.45 mm x 3.45 mm XP стапало...

DEN 204.00 240.00

10PCS DHL Бесплатен Превозот Фабрика за мебел база за вазна коцка табела мебел декорација led светло за центар парчиња

Детали за производот Објект VCL120 Големина Dia120mm Led 38pcs Моќ 4.5 W Боја 16 бои Батеријата 4500m Ah Адаптер 100240 V, 50 / 60 Hz Додатоци Далечински управувач, полначСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

DEN 19104.00

место светилка LED Сијалица Led GU10 Кочан dimmable mr16 2700K 3000K Топло Бела 3W 5W 7W 10W сијалицата заменете Халоген светилка заштеда на енергија светилка

LED GU10 КОЧАН dimmable 2700 K 3000 K 4500 K Топло Бела Место Светлина, Крушка Светилка 3 W 5 W 7 W 10 W го замени 55w / 65w / 85w Халоген светилкаАко ви треба повеќе од 20pcs, Ние ќе ги искористиме ТНТ или FEDEX DHL,UPSот (7days) за да испратите наместо на Кина Пост парцела(1530days.).За следниве земја, Ако цел 100pcs светилки, можеме да испратите страна на курирската служба DHL со wholesales цена.Белгија,Netherlandsthe,Луксембург,Италија,Германија,Франција,Велика Британија,Сан МариноАвстрија,Данска,Финска,Грција,Ирска,ЏЕРНСИ,ЏЕРСИ,норвешка,португалија,шпанија,шведска,швајцарија,Бугарија,Кипар,Естонија,Латвија,Литванија,Малта,словачка,словенија Czech Republic,Унгарија,ploand,романија,Ние ги покажуваат реално led моќ на нашите производи...

DEN 88.80

GU10 LED Сијалица LED Пченка Сијалица E27 E14 B22 G9 24leds 42leds Пченка сијалица AC напон 220V 240V SMD 2835 Bombillas

Супер Се Справи Цена & Врвен КвалитетДополнителни 5% попуст,кога цел над 20 компјутери.Карактеристики : Ниска потрошувачка, висока осветленост...

DEN 66.00 94.08

6 компјутери DHL Бесплатен Превозот Супер Светло 38LEDs RGBW Водоотпорен Полнење Под Маса Led Светло За Свадба

Itme ДеталиЕден Сет Вклучуваат ( светилка, адаптер, далечински управувач)Секоја Светилка Со 16 Бои Промени, Супер Светло!!Детали & Како Да Се НаплататПакување ДеталиАдаптери За Различни ЗемјиСе користи за свадба, настан, коцка, топка, предводена мебел1) 100% водоотпорни, УВдоказ за коцка, топка, маса, стол, итн.2) се Користи за надворешна употреба, градина, дома, хотел, партија, бар итн.3) RGB 16 бои, се префрлат и далечински управувач.4) Бесплатно 6 часа, работната 812 часа.5) Големина : 85mm, 102mm, 117mm, 120mm, 175mm, 200mm итн.За Превозот1...

DEN 11904.00

Нови Пристигнување Dimmable AC110V 220V 9W G4 G9 Силикони Кристал LED Пченка Сијалица центарот на Вниманието Топло/Ладно/Natrual Бели Led диоди Lampada 1PCS

Нови Пристигнување Dimmable AC110 V 220 V 9 W G4 G9 Силикони Кристал LED Пченка Сијалица центарот на Вниманието Топло / Ладно / Natrual Бели Led диоди Lampada 1 PCSКарактеристики : Потрошувачите до 90% помалку енергија, висока осветленост и 360 степени Може да трае во текот 35,000 часа...

DEN 130.00 216.00

220V G80 Гроздобер Стар Стил E27 ЛЕР Заштеда на Енергија Топката Сијалица 4W 6W Гроздобер Finament Стакло светлина Злато/Избриши Маска

Функција & корист : Дизајниран со 2 sapphire врз основа filaments е подобро од другите конкуренти користат само 2 многу поевтини стакло filaments.Филамент поведе со sapphire супстрат, висока осветленост, добри топлина дисипација, ниска потрошувачка на енергија.360 степени емитуваат светлина агол со класичниот компактен Lumiled сијалица форма, нема темни простор и светлина до никаде.Возачот изграден во smart IC чип, повеќе безбедно и стабилно, имаат отворен коло, краток спој, преоптоварување тековната заштита.Вакуум средина исполнета инертен гас(главна Азот), без Пареа, без прашина, добри топлина дисипација.Нема штетни работи на животната средина.Технички датуми : Не dimmable може да биде задолжително...

DEN 302.00 302.40

10pcs G4 LED 12V ОД 1,5 W КОЧАН 120LM Топло бела/Бела Bombada ЛЕР Светилки Сијалица, Г4 12V За Дома Осветлување Бесплатен Превозот

Спецификации Сијалица База G4 Тип на самото Место Светла светла Боја Топло бела / Бела Wattage (W) 1.5 Wattage Опсег (W) 0.52.5 LED Тип КОЧАН LED Кол 1pcs Напон (V) ЕДНОНАСОЧНА струја 12 Почетна Lumens (lm) 90120lm Температура на Бојата (К) 3000k6500k Еквивалент Wattage (W) 1.5 W Примарна Апликација Простор за Складирање / Алатка Соба, Ходникот / Stairwell, Спална соба, Дневна Соба / Трпезариска Соба, детската Соба, Дом / Канцеларија Живот (h) >15000 Димензија(cm) 3.2*1.5*1.5 cm Тежина (kg) 0.004 kg Материјал Алуминиум Пакет Содржина 1 LED Сијалица10pcs G4 LED 12 V 5 W 430450 LM LED светилка g4 Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 36.56 / многупарчиња / многу10pcs / многу G4 LED 12 V 3 W 10*SMD3528 270 LM Топло Бела / Бела LED светилка g4 Пченка Сијалица Бесплатен Превозот САД$ 12.56 / многупарчиња / многу10 G4 LED 12 V ОД 1,5 W 12*SMD5050 130 LM LED светилка g4 Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 20.56 / многупарчиња / многу10pcs G4 LED 12 V 2 W 200 LM Топло Бела / Whte LED светилка g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 20.56 / многупарчиња / многу10pcs / многу G4 LED 12 V 2 W 200 LM LED светилка g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 21.56 / многупарчиња / многу40pcs / многу G4 LED 12 V 2 W 13x SMD5050 200 LM LED Пченка Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 65.56 / многупарчиња / многу10pcs / многу G4 LED 12 V 1 W 9*SMD5730 350 LM LED g4 Сијалица За Дома Бесплатен Превозот САД$ 16.56 / многупарчиња / многу10pcs G4 LED 12 V 1 W 24x SMD 110 LM LED Пченка Сијалица Бесплатен Превозот САД$ 14.56 / многупарчиња / многуПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 381.00 458.88

UMAKED Висока Моќност LED Чип Светлина SMD чипови Топло Природна Бела Црвена Зелена 1 3 5 10 20 30 50 100 120 150W Сијалица Рефлектори КОЧАН Диоди

UMAKED Висока Моќност LED Чип Светлина SMD чипови Топло Природна Бела Црвена Зелена 1 3 5 10 20 30 50 100 120 150 W Сијалица Рефлектори КОЧАН Диоди Добредојдовте на нашата продавница ! Точка Име : 1 W 3 W 5 W 10 W 20 W 30 W 50 W 100 W 120 W 150 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА КОЧАН Чипови Влезен Напон : 1 W3 W DC 3.03.4 / 5 W DC 6.07.0 W / 10 W ВАШИНГТОН 911 V / 20150 W DC 30.0 34.0 V Струја : 3003500m A Materail : Два Златни Жици, Бакар Загради, Dow Corning Лепак Бои : Топло Бела / Природна бела / Бела / Кул Бело / Црвено / Зелена / Блу / Жолта / IR / широк Спектар Итн Осветлување Агол : 170 Degre Гаранција : >50,000 Хс Cerifictions : CE CCC Ro Hs Употреба : DIY Потоп светлината, Вниманието, Тунел & Фаза Светилка улица таванот светлина Итн• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд ,Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживаат во шопинг !

DEN 86.00 86.40

10X Висока Моќност E27 9W 12W 15W 110V 220V Dimmable КРИ КОЧАН Led Рефлектори Топло/Физичко/Кул Бело E27 вградна светилка LED светилка светлина

10 X Висока Моќност E27 9 W 12 W 15 W 110 V 220 V Dimmable КРИ КОЧАН Led Рефлектори Топло / Физичко / Кул Бело E27 вградна светилка LED светилка светлинаПреглед : LED светилки нудат едноставен начин да се заштедат пари и разубават вашиот дом.Дизајниран со користење на најнова во LED технологија, овие LED светилки испорачува највисоко ниво на светлина квалитет и заштеда на енергија во елегантен дизајн кој лесно се вклопува во вашиот стандарден тела веќе ги имате во вашиот дом.LED сијалица, го намалува енергија и трошоци за одржување во споредба со блескаво, халоген или компактни флуоресцентни светилки.LED сијалица има 120 степен зрак агол за поефикасно осветлување.Тие се слободни од UV и IR зрачење минимизирање на промена на бојата и исчезнува од материјали.Тие се кул на допир што ги прави побезбеден за деца од традиционалните стандардни светилки кои се исклучително жешко.Карактеристики : База Тип : GU10 / E27 / E14 / MR16Моќност : 9 W 12 W 15 WЖивот : 50000 (H)Dimmable : ДаМатеријал : АлуминиумАгол На Гледање : 60°Напон : AC90260 V(Ако dimmable, постои 220 V или 110 V за избор...

DEN 937.00 1008.00

10PCS Висока Моќност 20W 30W 50W КОЧАН Светлина Нема потреба Возачот Smart IC КОЧАН LED Чип за DIY Проект на Вниманието Потоп светлината

10 PCS Нема потреба Возачот Smart IC КОЧАН LED Чип Висока Моќност 20 W 30 W 50 W КОЧАН Светлина за DIY Проект на Вниманието Потоп светлинатаПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ

DEN 1161.00 1416.00

Топла Продажба 300Pcs 3мм Асортиман Круг Јасно Ултра Сјајна LED Емитуваат Светлина Диоди Светилка 5 Боја Црвена/Жолта/Сино/Зелено/Бела

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : Бела Жолта Црвена Сина, Зелена (секоја боја 60pcs)Погодно за DIY и поправка на опрема и електрични апаратиСовршен употреба за дома, канцеларија и индустријата за електрична опрема и електрични апаратиДијаметар : 3ммПогледнете агол : 120°Спакувана во пластична кутија300pcs Пет Бои 3мм Светлина LED Боја Големина бранова Должина(nm) Напон(V) Струја(m A) Леќа боја Количина на Црвено 3мм 620630 1.82.3 20 Јасно 60pcs Жолта 3мм 580590 1.82.3 20 Јасно 60pcs Зелена 3мм 520530 2.83.6 20 Јасно 60pcs Бела 3мм 60006500k 2.83.6 20 Јасно 60pcs Сина 3мм 460470 2.83.6 20 Јасно 60pcsПакет се вклучени : 300 x 3мм LED Светло Избрани за ПолнењеА Ние гарантираме 100% автентични производ слики.Б...

DEN 156.00 325.44

2pack SMD2835 30cm*3w*2 DC12V LED безжична светлина кабинет цевка осветлување 4 модели затемнување алуминиум со адаптер за кујна

1 Оваа продавница за услуги на клиентите во LED осветлување осветлување индустрија за повеќе од 8 години, сите купувачи на производи или LEDинформациите во врска со не знам може да се консултира со писмо.2...

DEN 1200.00

50PCS 3W 3535 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Виолетова Светлина Чип 365nm 370nm 395nm Emitter Диоди Ултра Виолетова DIY Со 8/12/14/16/20mm pcb

3 W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Светлина Чип 365nm 385nm 395nm Ултра Виолетови со 20mm ѕвезда pcb DIYСпецификации : 100% Сосема Нов 3 W Висока Моќност предводена мушка50000hours живот времеДве години гаранцијаСпецификации : 3535 3w EPILEDS лер : УВ LED : 365370nm / 395400nmDC Напред Напон : 3.2 V~4 VНапред Тековната : 3501000m Aотпорност на топлина : 9 / WПрозрачна Моќ : 7001200m WПлаќањеL / C, Western Union, T / T, сите се прифатени.Плаќањето ќе биде потврдено и во рок од 24 часа.Превозот термини : Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга ( HK Пост без следење на број )Земја / РегионВреме На ИспоракаЗоштоСоветиЕфикасноста на двете царински и post officeВие'd подобар контакт со нас пред да ги купите, или ние нема да бидеме одговорни за загуби по ние брод!ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, САД, АУ, CA1025 работни денаПовеќето други земји1535 работни денаБразил, Турција, Puerto Rico, Австрија, Украина, Литванија, Словенија, Чешка, Slovakian, Бугарија, Хрватска, Азербејџан,и другите земји во Источна Европа2050 дена, Дури и загубиАко не може да ја прифати ефикасноста на Стандардот Рамна Стапка на Превозот Услуга, ако сакате побрзо и побезбедно услуга, ние може да ви понуди ЕМС или DHL Услужни само ако се плати за дополнителна такса...

DEN 906.00 906.24

L0406 10 IR LED Инфрацрвениот Детектор на Движење Безжични Сензорски Плакарот Кабинет Светлина Светилка

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^L0406 10 IR LED Инфрацрвениот Детектор на Движење Безжични Сензорски Плакарот Кабинет Светлина СветилкаКарактеристики : 1.Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.2.Опремени со 10 индивидуални LED 's светлината е светла доволно за да се изврши worktop активности.3.Средина заштитен материјал, флексибилност и добра осветленост.4.Без жици, назад со лента, многу лесно монтирање.5.Во текот на ноќта, авто вклучи кога откривање на луѓето кои доаѓаат, автоматско исклучување кога луѓето лево.6.Погоден за Врата, таванот, темно, подрум, гаража, визба, пештера, гардероби, кабинети, шкафови, bookcases, хотел гардероба, безбедно, шатори, автомобили багажникот, по стеблото и на други места.7.Напојување : 4x AAA батерија (не се вклучени)Спецификации : Супер чувствителност на Далечина : за 35metersЧувствителен Агол : ≤ 100 степениLED Количина : 10 LEDДоцнењето : 15 SОптоварување на моќ : 600 MWIllimination : НИСКА 10 LUXLIGHTLED светла боја : белаБатерии : Потребна 4 X AAA батерии (не се вклучени)Светла боја : Бела, Топло БелаГолемина : 188 X30 X15mmAnswer : ___________________________ Note : Оваа светлина не е водоотпорен и не се инсталира на место со дожд, тешки влажност.Пакетот вклучува : 1x 10 LED ПИР Сензор Кабинет Плакарот Гардероба светлина (Батерија, не се вклучени)За Испорака1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ...

DEN 268.00 300.96

T30 300мм,6W,LED Сијалица со Вжарено,Lumiled Тубуларна Јасен Стил,Супер Топло 2200K,110V 220VAC,Dimmable

Dimmable 6 W LED Сијалица со Вжарено T30 Тубуларна Стил Топло Бела 2200 K E26 E27 110 V 220 VAC,Ретро Декоративни ЛамбиОпис На Производот : Модел : T30 Тубуларна Dimmable СијалицаГолемина : T30 30мм*300ммМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпература на бојата : Супер Топло Бела 2200 KLampholder : E26 E27Напон : AC110 V&220 V 50 / 60 HzМоќност : 6 W (Dimmable)Живот Време : > 20,000 Часа Гаранција : 2 годиниПогледнете Агол : 360 СтепениСертификација : CE & ROHS и УЛ & PSE

DEN 1190.00 1487.52

10W 15W површината монтирани КОЧАН LED вградна светилка Црна/Бела Круг LED downlights LED Сијалица Декоративни осветлување Одредување на светлината 12pcs/многу

Dimmable 15 W вградна светилка Ладно Бела / Топло Бела LED светилки на Таванот AC85 V265 V За Дома ОсветлувањеВлезен Напон : AC85 V265 VFreqency Опсег : 50 Hz60 HzФактор На Моќ : >0.9Моќ Ефикасност : >85%Систем Потрошувачка : 15 WLED Soure : КРИ КОЧАН ПРЕДВОДЕНИLED Количина : 1pcsЗрак Агол : 60°Прозрачна : 100lm / WГолемина : D : D 108mm*H125mm,Температура на бојата : ладно : 5500k6000k,топло бела : 2700k3200k,CRI : Ра>85Работниот Животен век : 50000 часаСервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн...

DEN 14599.00 18480.00

Epistar Целосна Вати AC 110V 220V КОЧАН LED Чип за Потоп Светлината Светилка со Возачот 100W 50W 30W 20W 10W Floodlight Супер Светло

100% Epistar Целосна Вати AC 110 V 220 V КОЧАН LED Чип за Потоп Светлината Светилка со Возачот 100 W 50 W 30 W 20 W 10 W Floodlight Супер СветлоГлавните карактеристики на Sumbulbs КОЧАН LED Чип : Моќност : 10 W / 20 W / 30 W / 50 W / 100 W Чип бренд : Epistar влезен Напон : AC85265 V Напон излез : 10 W 3 S3 P : 911 V, 10 W 9 S1 P : 2731 V, други ги проверите деталите се подолу...

DEN 58.00 117.60

Lampada E27 98 Led диоди 5730 Epistar SMD 30W LED Светилка AC 110V/220V Висока прозрачна Пченка Лустерот Таванот Сијалица Место светло 30 Вати

Оваа LED Пченка Светлина, Крушка карактеристики 98eds SMD5730 со одлична светлина и целосно осветлување агол и може да се широко се користат за канцеларија, продавница, изложба, сали, барови, за домашна употреба и друго осветлување или декорација...

DEN 272.00 301.92