• Ново
[Ти си Мојата Тајна] Нови Сјајна Зелена Жена Плус Големина Leggings Високо Еластична Солидна 3D Печатење Leggins Секси Тесни Фитнес Mujer Панталони

[Ти си Мојата Тајна] Нови Сјајна Зелена Жена Плус Големина Leggings Високо Еластична Солидна 3D Печатење Leggins Секси Тесни Фитнес Mujer Панталони

DEN 312.00
DEN 197.00 -37 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Производ Детали
-Тип : жените leggings
[Ти си Мојата Тајна] Нови Сјајна Зелена Жена Плус Големина Leggings Високо Еластична Солидна 3 D Печатење Leggins Секси Тесни Фитнес Mujer Панталони
За пад на превозот
-Нашите предмети се секогаш во парк .
-Квалитетот е одличен .
-Нема да не остави никакви информации за пратката .
-Брод во 2-3 дневна по добиете плаќање .
-Ако сте заинтересирани во промет на големо, пад на превозот, се чувствуваат слободни да контакт .
-Снабдување со висок квалитет модел фотографии
-Може да се направи производ според клиент е дизајн со нашата фабрика
-Може да понуди популарен стил или дизајн, ако е избран од страна на нашата фабрика. Ние ќе го направи тоа за вас исто така.
големина на Половината Хип Должина инчен cm инчен cm инчен cm XS - - - - - - S 22.83-29.13 58-74 34.65-42.52 88-108 36.22 92 М 24-30.31 61-77 36.22-40.09 92-112 32.66 92 L 25.2-31.5 64-80 37.80-45.67 96-116 37 94 XL 26.38-32.68 67-83 39.37-47.24 100-120 37 94 XXL 27.4-33.78 70-86 40.87-49.04 102-124 37.78 96 XXXL 28.7-34.89 73-89 41.38-51.32 106-126 37.78 96 Главен материјал : Полиестер 88% Spendex 11%
Рака мие само
Не собори сува
Не суво чистење
Не сува кајгана
Сува рамен
lron нема средна топлина Крис Тежина : 47kg Hight : 170cm Биста : 81cm Половината : 64cm Хип : 96cm Јакна Големина : S Панталони големина : S Зголеми Тежина : 49kg Hight : 172cm Биста : 83cm Половината : 68cm Хип : 100cm Јакна Големина : S Панталони големина : M(42) Аманда Тежина : 54kg Hight : 177cm Биста : 88cm Половината : 70cm Хип : 96cm Јакна Големина : M Панталони големина : L(46-48)
Ние ќе испраќање на производи во рок од 5 работни дена по систем ја потврдува вашата исплата. Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса, име и презиме и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Бидејќи на меѓународен превозот, некои земји треба подолго време, ви благодариме за вашето разбирање. Времето во транзит : транзит време варира од различни превозот методи. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, и ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на Т/Т., Western union, Money gram, visa, master card и други како што е подолу. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. Ние ќе ги врати вашите пари или размена откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Особините

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Бренд Име:
Ти си Мојата Тајна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Streetwear
Број На Модел На:
KDK1394
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Половината Тип:
Средината
боја:
како Слика
Сезоната:
Есен,Зима
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
Е Прилагодена:
Yes
Стил:
Моден
Друга Услуга:
Wholeale Dropshipping Прилагодите
Печати:
3D печатење
Големина:
S M L
Име на производ:
жените leggings

Купувачите избираат и

НОВИ Жените Топло Дебели Руно Крзно Обрабени Термички Leggings Солидна Водат Зимски Панталони се Чувствуваат слободни и да се движат на леснотија, но потоплите

Карактеристики : Дебела руно наредени leggings, топло и удобно во зимаОдлично се вклопуваат и засилен пети за издржливостТоа е еластичен,еластична и прави да се чувствувате прилично удобно во него.Тоа може да одговара на облека, мини панталони, големи џемпери, кошули и сл...

DEN 286.00 408.48

2017 Есен зима жена дебела топло pantihose leggings бонбони боја бранеа јаглен Водат Руно Панталони Leggings

Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое ,Ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме .( Сите мерења во СМ и ве молиме имајте во предвид 1 CM=0.39 инчи )Големина На ТабелаДолжинаПоловинатаХипЕластиченЕдна големина88 CM6480СМ7290 CMСуперКако различни компјутери екранот боите различно , бојата на реалнитеОбјектот може да се разликува малку од горенаведените слики , ви благодариме за вашето разбирање .

DEN 143.00 167.52

Жените зима високо водат leggings нови пристигнување слаби топло женски панталони со висок појас диви дебели leggings 5-бои S2647

Големина (cm)ПоловинатадолжинаКолковитеS5574887484М5780897892L59849080100XL628891821121 Користи слична облека да се споредат со големина...

DEN 340.00 479.52

2017 Мода Пролет Долго Маскирни Панталони Жените Слаби Тенок Секојдневен Joggers Женски Маскирна Панталоните Жените Молив Панталони AQ964789

2017 Мода Пролет Долго Маскирни Панталони Жените Слаби Тенок Секојдневен Joggers Женски Маскирна Панталоните Жените Молив Панталони AQ964789Реден Број : 964659964799,968900 Боја : маскирна зелена боја, маскирна жолта боја, маскирна сива Материјал : Полиестер Пол : Женски Пакување : 1 парче Специфики : 1cm=0.393 инчен, 1inch= 2.54 смГолемина Должина S 88cm М 89cm L 90cm XL 91cm 1...

DEN 382.00 588.00

Бесплатен Превозот Печатени Божиќ Смешно Шарени Костим Жените Шик Грда Дедо Leggings 3SZ60075

Материјал состав : Полиестер,Spandex,НајлонБоја : како што е прикажаноЕфект : тенок,секси,тесни,грациозенВреме на испорака : акции објект, за да испратите 13 работни денаСнабдување Тип : продажба на мало, трговија на големо прифатени,контактирајте со нас за промет на големо вебсајтДруги Големина : прифатени прилагодите различна големина, MOQ 30 КОМПЈУТЕРИ Бесплатен Превозот Печатени Божиќ Смешно Шарени Костим Жените Шик Грда Дедо Leggings 3 SZ60075 Шарени Хулахопки Жени / Божиќ Женска Leggings / Божиќ Хулахопки За Жените превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 2545 дена, ако треба да пристигнат во 46 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPSот,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо вебсајт : ве молиме контактирајте со нас од страна на sexyfashiondress.com Нашата компанија : 1...

DEN 540.00 599.52

Hirigin 2017 Мода Есен/Зима Топло Жените Leggings Фитнес Носат Еластични Солидна Мрежа Крои Leggings Жените За Outwear

Hirigin 2017 Мода Есен / Зима Топло Жените Leggings Фитнес Носат Еластични Солидна Мрежа Крои Leggings Жените За OutwearЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

DEN 229.92

BIVIGAOS жените кожа изгледа leggings секси сјајна влажни изгледа legging готски legins панк рок spandex глуждот панталони панталони mallas

Добредојдовте во мојата продавница!Големината може да биде различен од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина! Детали За Производот : Модел No : ZY160527 Материјал : полиестер+spendex Боја : црна / бела / морнарица / вино црвено / red / розова / сино Големина : M / L / XL

DEN 268.00 335.52

Висок Половината Еластична Жените Печати Фитнес Legging Тренингот Панталони Им Помогнам На Панталоните

Висок Половината Еластична Жените Печати Фитнес Legging Јога Тренингот Панталони им Помогнам на Панталоните Карактеристики : Висок квалитет мека ткаенина,многу удобен Дише, брз сува, мускулна контрола, pilling отпорни ткаенини Концизен цвет печати дизајниран со мека мрежа нозе додава екстра дише, изгледа и се чувствуваат голема pilling отпорни ткаенини направи leggings потрајни Задник Lifter, хип подобрувач дизајн и задникот се намали нуди удобно компресија поддршка Еластична корселе обезбедува непречено, сигурно одговара кога остварувањето на Совршена облека и го прави идеален за barre класа, јога, или нешто во меѓу! Карактеристики : Материјал : Полиестер Боја : Црна Димензии : S / M / L / XL Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 239.00 299.04

2018 Нова Секси Срцето Печати Leggings Жените во Црвено Црна Комбинација Спортски Панталони Мода Печатени Жените Фитнес Leggings

2018 Нова Секси Срцето Печати Leggings Жените во Црвено Црна Комбинација Спортски Панталони Мода Печатени Жените Фитнес Leggings Големина(cm ) Половината Хип Должина S 62 74 88 M 66 78 89 L 70 82 91 XL 74 86 92Над Големина Се Мери Со Раце ,Pls Дозволете 13cm Различни,Ако Имате Било какви Qustions За Големината ,Pls се Чувствуваат Слободни Да Контакт со Нас

DEN 432.00 616.32

Бесплатен Превозот Жените Leggings внатре се Згусне Крзно Топло Leggings женска зимска руно legging женски панталони сомот leggins 16-10

Напомена : 1.Големината е мерена од страна на Азиските Големина.Единица : cm, 1cm=0.3937 инчен, 1inch=2.54 см 2.Големина на Информации(Прирачник за мерење,постојат 13cm грешка е нормален феномен.) 3.Бојата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на различни следи светлината ефект...

DEN 297.00 312.00

КЕНДИС ЕЛСА leggings жените тренингот женски панталони еластична фитнес legging пердув печатени панталони плус големина пад на превозот

Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките ±3 инчи.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката...

DEN 638.00 672.00

3 - 10 Години Слаби Дете Имитација На Кожа Панталони Девојка Leggings Бебе Панталони Деца Leggings Девојки Деца Мода Legging

1264713250074094 Намалена Производи парче парче пар пар парче парче парче парче парче парче пар парче парче парче парче парче парче $ 19 / парче парче САД $ 2.8 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеS ize 110 120 130 140 150 160 долги Панталони (CM) 60 65 70 75 80 85 Половината обемот (ЦМ) 47 48 50 52 5 5 57 Хип обемот (CM) 54 56 59 61 64 66

DEN 154.00 219.36

Бесплатен Превозот!2~8 Години Децата Бебе Девојка Legging Сомот Бонбони Боја На Есенски Leggings Pantyhose Гаќи Деца Дете Дното Панталони

2~8 години Децата Бебе девојка legging Сомот Бонбони Боја на есенски Leggings Pantyhose Гаќи Бесплатен превозот на Мало100% фабрика за директна продажбаИмате било какви прашања,pls се задржи порака до нас.мека, добар квалитет со разумна цена, многу бои и отпечатоци на располагање.Големина на : S(24 T)М(46 T)L(68 T)Материјал : КадифеНе MOQ.Пакување : едно парче по polybag со големина на налепницатаПримерок : обично се достапни во рок од 37 денаСлики :

DEN 287.52

DOUBCHOW Пролет, Есен Женска Молив Панталони Бонбони Боја Висока Половината Слаби Панталона Лето Дама Тенок Еластичен Панталони 2017 Мода

ГОЛЕМИНА на Една големинаБОЈА Како сликиДЕТАЛИ ГОЛЕМИНА OFTHIS ДИЗАЈНГолеминаСлободниДолжина93 смcmcm cm Половината62110cmcmcm cmХип 72125cmcmcm cm cm cm cm cmВе молиме проверете ги мерење на табелата внимателно...

DEN 393.00 431.52

Секси Сјајна Влажни Изгледа Црна Мат ВИСОКА ПОЛОВИНАТА Глуждот Faux Кожа Leggings За жените бела летни панталони legging Тенок leggins legins

Добредојдовте во мојата продавница! * Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!Детали За Производот : Модел No : GY160522 Материјал : полиестер+spendex Боја : црна / бела / вино црвено / red / розова / морнарица Големина : M / L / XL (може да биде 13 см грешка, и може да биде малку надвор боја, ако умот, ве молиме претпазливи да се купи! Ви благодариме !Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран...

DEN 302.00 335.52