• Ново
4PCS/многу,Бесплатен превозот 40mm кристал фацетирани топката,кристално лустерот топката делови за свадба& fengshui производи ,X-MAS декорација

4PCS/многу,Бесплатен превозот 40mm кристал фацетирани топката,кристално лустерот топката делови за свадба& fengshui производи ,X-MAS декорација

DEN 522.72
DEN 444.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


40mm кристал лустерот топката , кристално фацетирани топка за fengshui кристал и кристално лустерот делови
боја : транспарентна
moq : 4pcs/многу

Особините

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Должина:
40mm
Дијаметар:
40mm
Висина:
40mm
Број На Модел На:
40mm
Бренд Име:
HBL
Ширина:
40mm
боја:
Транспарентна
Големина:
40mm
MOQ:
4pcs
Материјал:
кристално стакло

Купувачите избираат и

200M/Многу 14mm Кристално јасно Octagon Монистра Синџири Кристално Стакло Виси гарланд насоки За Дома Свадба Shinning Chians Оркестарот

200 M / Многу 14mm Кристално јасно Octagon Монистра Синџири Кристално Стакло Виси гарланд насоки За Дома Свадба Shinning Chians ОркестаротПредмет : Кристал гарланд насоки за свадба декорацијаМатеријал : кристално стаклоДизајн : Octagonal МонистраКвалитет : ААА висок квалитетБоја : ЈасноСостојба : НоваУпотреба : може да се широко се користат Свадба &Партија Декорација, дома декорација, Божиќ дрво декорација, кристално лустерот делови.ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 17328.00 18240.00

Бесплатен Превозот 20PCS/многу, 20cm шампањ кристал Монистра гарланд насоки Со 30мм фацетирани Лустерот топка за свадба декорација

Бесплатен Превозот 20 PCS / многу, 20cm шампањ кристал Монистра гарланд насоки Со 30мм фацетирани Лустерот топка за свадба декорацијаИме : кристал лустерот топкатопката Големина : 30ммМушка големина : 14mmМатеријал : K9 кристал , не акрилни или пластичнибоја : Шампањдолжина : 20cm / лента(8pcs мушка и 1pcs топка)Количина : 20pcsis_customized : даИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 2104.32

50pcs/многу 40mm кристално стакло rosette лустерот монистра кристал призмата дел монистра бесплатен превозот

50pcs / многу 40mm кристално стакло rosette лустерот монистра кристал призмата дел монистра бесплатен превозотМатеријал : СтаклоБоја : ЈасноГолемина : 40mm1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација.2.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок.3.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас.1.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 27 Дена По Приемот на Плаќање На Алиекспрес...

DEN 1680.00 1867.20

56pcs 20*80mm Топла Продажба Мешани Бои Кристал Капка Призмата Свадба Партија Декорација Кристал Лустерот Виси Pendant

56pcs 20*80mm Топла Продажба Мешани Бои Кристал Капка Призмата Свадба Партија Декорација Кристал Лустерот Виси Pendant* Следниве Информации Се Од Најголемо Значење,Ако Имате Било какви прашања во врска со предмети, ве молиме да бидат слободни да Контакт со Нас ,Ние се Обидуваме се потрудиме Да Ви Послужи* ако сакате голема КОЛИЧИНА,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе им даде на нашата најдобра ценаИме : Кристал капка призмаГолемина : 20*80 ммНиво на квалитет : АААБоја : ЈасноОблик : водена Капка формаКоличина : 56 компјутериUseage : кристал монистра за свадба,завеса,дома декорација , елка,лустерот деловиСите кристали во нашата продавница е направен од висок квалитет кристално стакло " не било arylic или palstic~

DEN 2100.00 3000.00

100PCS/многу 14mm кристал octagon монистра точка назад со 2 дупки кристал лустерот сонцето catcher призмата монистра бесплатен превозот

100 PCS / многу 14mm кристал octagon монистра точка назад со 2 дупки кристал лустерот сонцето catcher призмата монистра бесплатен превозот 1) големина : 14mm со 2 дупки 2) 100pcs монистра со 2 дупкиДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ЗНАМ ДАЛИ САКАТЕ ГОЛЕМА КОЛИЧИНА , НИЕ ЌЕ СЕ ПОТРУДИМЕ ПОДДРШКА НА ВАС И ДА ВИ ДАДЕ ГОЛЕМ ПОПУСТ

DEN 860.00 955.20

1000pcs 14mm Микс Боја на Стакло Garlands Снегулка Монистра Во Една Дупка Свадба Маса Centerpieces И Manzanita Дрво Декорација

1000pcs 14mm Микс Боја на Стакло Garlands Снегулка Монистра Во Една Дупка Свадба Маса Centerpieces И Manzanita Дрво Декорација боја : Микс Боја(ве молиме љубезно ме остави порака каква боја сакате,или јас ќе ја испрати бои од страна на случаен избор) големина : 14mm дупки : 1 дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

DEN 3835.00 4512.00

100pcs/многу 24mm кристал лустерот монистра во две дупки бесплатен превозот! свадба лустерот светилка пали божиќ дрво

100pcs / многу 24mm кристал лустерот монистра во две дупки бесплатен превозот! свадба лустерот светилка пали божиќ дрвоМатеријал : КристалноБоја : CrystalГолемина : 24mmКоличина : 100pcs / МногуДупка : дваЕдна / Две / Три / None дупки

DEN 1243.00 1680.00

10pcs/многу FreeShipping, 6pcs 14mm octagon монистра со 38mm кристал pendant за БЕСЕЊЕ КРИСТАЛ ГАРЛАНД СВАДБА ВЛАКНО

10pcs / Многу Кристал Гарланд, бесплатен превозот 14mm Octagonal Кристално Стакло Насоки,Свадба & Божиќ ДекорацијаСИТЕ се кристално стакло , не не Акрилик1) 14mm octagon монистра со метал bowtie2) 14mm octagon монистра 6pcs3) метал пеперутка тока големина : 33cm4) ако сакате другите pendant , pls дозволете ни да знаеме модел бр.

DEN 893.00 1050.72

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот Делови

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот ДеловиСе надевам дека ќе има добар шопинг~Име : Стакло icicle со монистраPendant големина : 63mmOctagon големина : 14mm1pc содржи : 1pc pendant + 1pcs мушка + 2 парчиња токиКука боја : Можете да изберете сребрена или златнаМатеријал : Кристално стакло на АААБоја : ТранспарентнаФункција : DIY necessoriesМин...

DEN 1647.00 1872.00

Бесплатен Превозот 100meters Кристал 14mm Octagon Мушка Синџир Со Хром Метални Прстени Стакло Гарланд Насоки Мушка Синџири

Златна Чаша Шампањ Кристал DIY Гарланд 100 14mm Кристал Монистра Влакно Octagonal Мушка СинџирСвадба Партија ОркестаротИме : кристално стакло octagon монистра гарланд влакноМатеријал : k9 кристално стакло Монистра, големина : 14mm Прстени големина : 11mm Прстен боја : Хром Монистра боја : Виножито Употреба : свадба гарланд дрво , Xmas дрво , лустерот светилка синџири , врата / прозорец завеса насоки....

DEN 9720.00 10800.48

100pcs 72x14mm чисто Стакло Icicle Призми Капка Кристал Лустерот делови pendant Со Octagon Лежиште за свадба декорација

100pcs 72x14mm чисто Стакло Icicle Призми Капка Кристал Лустерот делови приврзоци Со octagon монистра за свадба декорацијаМатеријал; Кристално стакло, не акрилни или пластичниБоја : ЈасноТип : призмаголемина : 72x14mmколичина : 100pcs / многу (icicle се намали и octagon монистра, 33mm Chorme Пеперутка тока)квалитет : ААА ВРВОТis_customized : даИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 1704.00

50pcs/многу Кристал 14mm Octagon Монистра AB Боја Во 2 Дупки Стакло Лустерот Дел За Влакно Гарланд Декорација

50pcs / многу Кристал 14mm Octagon Монистра AB Боја Во 2 Дупки Стакло Лустерот Дел За Влакно Гарланд Декорација Име : кристално стакло octagon монистра материјал : стакло, кристал Монистра, големина : 14mm парчиња 50pcs / многу дупки : 2 дупка На даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

DEN 367.00 408.00

360pcs 38mm СВЕТИЛКА ЛУСТЕРОТ ПРИЗМАТА X'MAS СВАДБА PENDANT мешана боја

360pcs / многу 38mm СВЕТИЛКА ЛУСТЕРОТ ПРИЗМАТА X'MAS СВАДБА PENDANT мешана боја мини цел : 360pcs / многу боја : мешани coloe материјал : K9 кристал оптички стакло оваа цена вклучуваат поштарина , но даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во оваа цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

DEN 5100.00 6000.00

30мм топката +14mm монистра sapphire кристал facted топката со 1pc octagon светилка монистра во лустерот призмата pendant

sapphire кристал facted топката со 1pcsoctagon светилка монистра во лустерот делИме : кристал фацетирани топката и octagonal монистра боја : сафир Материјал : кристално стакло големина : 30мм кристал фацетирани топката + 14mm 1pcs octagonal монистра цена : pcs мини цел : 10pcs На даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

DEN 773.00 859.20

12PCS 38MM ЈАСНО 8 ПОСОЧИ ЗАПОЧНЕТЕ КРИСТАЛ ПРИЗМАТА SUNCATCHER PENDANT Кристал Призмата Украс Suncatcher Стаклени Монистра За Лустери

Големина : 38mm Облик : octagon монистра Боја : јасно Материјал : Стакло, Кристал Количина : 12pcs / многу Местото на Потекло : кина употреба : Кристал декорација за квалитет : 3А тежина : 0.8Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна ...

DEN 764.00 955.20

30PCS/многу,Бесплатен превозот 20mm кристал фацетирани топката,кристално лустерот топка за лустерот делови и свадба,X-MAS настан партија supplie

20mm кристал лустерот топката , кристално фацетирани топка за fengshui кристал и кристално лустерот деловибоја : транспарентнаmoq : 30pcs / многу

DEN 669.00 786.72

100pcs 50mm ab боја кристално стакло лустерот осветлување делови виси pendant

100pcs / многу 50mm топла продажба ab боја на СТАКЛО SUNCATCHER ДЕЛОВИ осветлување pendant големина : 50mm мини цел : 100pcs боја : AB боја материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

DEN 3240.00 3600.00

10pcs 63mm кристал Виножито AB suncatcher лустерот кристал призмата pendant за лустерот делови бесплатен превозот+бесплатно прстени

10pcs 63mm кристал Виножито AB suncatcher лустерот кристал призмата pendant за лустерот делови бесплатен превозот+бесплатно прстениИме : кристал лустерот делови , завеса привезоци , кристално лустерот приврзоциоблик : школкаголемина : 63mmНиво на квалитет : ААА МАШИНА НАМАЛИУпотреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се отстранува .ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 1032.00 1147.20

30pcs/многу 38mm Црна Боја Кристал Вода Капка Призмата на Приврзоци За Лустерот Стакло Осветлување Виси Делови За Продажба

висок qulity кристално стакло raindrop џет црна боја 30pcs / многу 38mm бесплатен превозот големина : 38mm мини цел : 30pcs / многу боја : џет црна материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 860.00 955.20

Пенливи 1pcs Една Дупка Fuchsia 38mm Кристал Лустерот Maple Leaf Приврзоци За Свадба Насоки Стакло Светилка Приврзоци

Пенливи 1pcs Една Дупка Fuchsia 38mm Кристал Лустерот Maple Leaf Приврзоци За Свадба Насоки Стакло Светилка ПриврзоциСостојба : 100% Нов и Висок Квалитет, големина : 38 mm материјал : K9 Кристал Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Украс,Накит Дизајн итн...

DEN 144.00 191.52

2000pcs/многу 14mm Транспарентен Јасно Кристално Стакло Octagon монистра во 2 дупки за Лустерот Гарланд Мушка Синџири Бесплатен Превозот

2000pcs / многу 14mm транспарентен јасно de cristal стаклени монистра во 2 дупки за свадба лустерот гарланд влакно или светилка бесплатен превозот.Големина : 14mmДупка : 2 дупкиБоја : Јасно транспарентенколичина : 2000pcs / многу

DEN 3516.00 4752.00

6pcs Гарланд Чакра Спектри Suncatcher Кристално Стакло лустерот призмата pendant свадба кристал виси капки дома декорација

6pcs Гарланд Чакра Спектри Suncatcher Кристално Стакло лустерот призмата pendant свадба кристал виси капки дома декорацијаИме : кристал DIY лустерот pendantКоличина : 6pcs Материјал : K9 Кристал Боја : јасно Материјал : не било arylic или пластични Употреба : Suncatcher,Виси Pendant,Дома ДекорацијаУпотреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 1003.00 1055.52