• Ново
ChinaPost freeshipping, 10M/Многу Кристал гарланд влакно ,14mm octagon мушка синџир за Свадба & Божиќ партија настан Декорација

ChinaPost freeshipping, 10M/Многу Кристал гарланд влакно ,14mm octagon мушка синџир за Свадба & Божиќ партија настан Декорација

DEN 1742.40
DEN 1481.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


10 M/Многу Кристал Гарланд, бесплатен превозот 14mm Octagonal Кристално Стакло Насоки,
Свадба & Божиќ Декорација
Сите proudcts се кристално стакло , не не Акрилик
1) 14mm octagon монистра со метални прстени
2) 14mm octagon монистра 49pcs
3) метален прстен големина : 11mm
4) еден метар кон едно парче за свадба и божиќ ,партија настан .
Цената не вклучува сите увозни давачки,ви Благодариме
други бои за вашиот референца : (само 14mm големина)
Ако сакате други стил или други бои,количина,само контактирајте ме,јас ќе обезбедат најдобри prce за вас,ви Благодариме

Особините

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
14mm
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
14mm
Бренд Име:
HBL
боја:
Транспарентна
Материјал:
кристално стакло
монистра големина:
14mm
Прстен Големина:
12mm
монистра форма:
octagon
MOQ:
Од 10 метри

Купувачите избираат и

12PCS 38MM ЈАСНО 8 ПОСОЧИ ЗАПОЧНЕТЕ КРИСТАЛ ПРИЗМАТА SUNCATCHER PENDANT Кристал Призмата Украс Suncatcher Стаклени Монистра За Лустери

Големина : 38mm Облик : octagon монистра Боја : јасно Материјал : Стакло, Кристал Количина : 12pcs / многу Местото на Потекло : кина употреба : Кристал декорација за квалитет : 3А тежина : 0.8Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна ...

DEN 764.00 955.20

38mm 100pcs/Многу Бесплатен Превозот Најдобро Продаваните Прекрасни Јоргованот Боја Кристал Лустерот Приврзоци За Влакно Гарланд Синџири

38mm 100pcs / Многу Бесплатен Превозот Најдобро Продаваните Прекрасни Јоргованот Боја Кристал Лустерот Приврзоци За Влакно Гарланд Синџири големина : 38mm мини цел : 100pcs / многу боја : јоргованот материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 2760.00 3067.20

200M/Многу 14mm Кристално јасно Octagon Монистра Синџири Кристално Стакло Виси гарланд насоки За Дома Свадба Shinning Chians Оркестарот

200 M / Многу 14mm Кристално јасно Octagon Монистра Синџири Кристално Стакло Виси гарланд насоки За Дома Свадба Shinning Chians ОркестаротПредмет : Кристал гарланд насоки за свадба декорацијаМатеријал : кристално стаклоДизајн : Octagonal МонистраКвалитет : ААА висок квалитетБоја : ЈасноСостојба : НоваУпотреба : може да се широко се користат Свадба &Партија Декорација, дома декорација, Божиќ дрво декорација, кристално лустерот делови.ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 17328.00 18240.00

2000pcs/многу 14mm Транспарентен Јасно Кристално Стакло Octagon монистра во 2 дупки за Лустерот Гарланд Мушка Синџири Бесплатен Превозот

2000pcs / многу 14mm транспарентен јасно de cristal стаклени монистра во 2 дупки за свадба лустерот гарланд влакно или светилка бесплатен превозот.Големина : 14mmДупка : 2 дупкиБоја : Јасно транспарентенколичина : 2000pcs / многу

DEN 3516.00 4752.00

100pcs 50mm ab боја кристално стакло лустерот осветлување делови виси pendant

100pcs / многу 50mm топла продажба ab боја на СТАКЛО SUNCATCHER ДЕЛОВИ осветлување pendant големина : 50mm мини цел : 100pcs боја : AB боја материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

DEN 3240.00 3600.00

260pcs/многу ,Fedex FreeShipping , транспарентни боја , 20mm кристал лустерот топка за fengshui & лустерот pendant делови

1)20mm кристал лустерот топката , facted топка за кристално осветлување делови и светилка делови2) боја : транспарентна3) мини цел : 260pcs / многу

DEN 4443.00 5227.20

100pcs/многу 14mm аметист стакло octagon монистра во една дупка бесплатен превозот! Гарланд влакно монистра се облекуваат елка монистра

100pcs / многу 14mm аметист стакло octagon монистра во една дупка бесплатен превозот! Гарланд влакно монистра се облекуваат елка монистраМатеријал : КристалноБоја : АметистГолемина : 14mmКоличина : 100pcs / МногуДупка : Една дупка

DEN 494.00 667.20

Бесплатен превозот 50pcs/многу,S Форма Кристално Мушка Завеса конектори Нерѓосувачки Челик Кука Завеса Додатоци DIY Мушка Додатоци

Бесплатен превозот 50pcs / многу,S Форма Кристално Мушка Завеса конектори Нерѓосувачки Челик Кука Завеса Додатоци DIY Мушка ДодатоциКарактеристики На Производот : 1) Материјал : Matel2) Боја : Хром3) Големина : 15*23mm4) количеството : 50pcs5) е _customized : даИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 367.00 408.00

1000pcs браун Кристал Octagon Стакло Лабава Монистра Во 2 Дупки Осветлување Призмата Pendant Octagon Монистра За завеса додатоци

1000pcs браун Кристал Octagon Стакло Лабава Монистра Во 2 Дупки Осветлување Призмата Pendant Octagon Монистра За завеса додатоциИме : 14mm Кристал лустерот делови* Боја : кафена Octagon Монистра* Мини цел : 1000 компјутери / многу* Квалитет : Кристал ААА* Материјал : не било акрилни или пластичниИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 2645.00 2784.00

100pcs/многу 24mm кристал лустерот монистра во две дупки бесплатен превозот! свадба лустерот светилка пали божиќ дрво

100pcs / многу 24mm кристал лустерот монистра во две дупки бесплатен превозот! свадба лустерот светилка пали божиќ дрвоМатеријал : КристалноБоја : CrystalГолемина : 24mmКоличина : 100pcs / МногуДупка : дваЕдна / Две / Три / None дупки

DEN 1243.00 1680.00

Бесплатен Превозот 20PCS/многу, 20cm шампањ кристал Монистра гарланд насоки Со 30мм фацетирани Лустерот топка за свадба декорација

Бесплатен Превозот 20 PCS / многу, 20cm шампањ кристал Монистра гарланд насоки Со 30мм фацетирани Лустерот топка за свадба декорацијаИме : кристал лустерот топкатопката Големина : 30ммМушка големина : 14mmМатеријал : K9 кристал , не акрилни или пластичнибоја : Шампањдолжина : 20cm / лента(8pcs мушка и 1pcs топка)Количина : 20pcsis_customized : даИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 2104.32

103 парчиња 20*100mm Кристално Стакло Raindrop Свадба Партија Табела Вазна Декорација Кристал Светилка Лустерот Делови

Производ Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Сите кристали во нашата продавница е направен од висок квалитет кристално стакло ,не било arylic или palstic~Име : Crytasl Капка ДождГолемина : 20x100mmБоја : ЈасноМини цел : 103 компјутери(ако сакате голема КОЛИЧИНА,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе им даде на нашите најдобри цена )Материјал : K9 Кристално СтаклоДруги Големина : 16x60mm ,20 X100mm ,20 X120mm, 30x150mm ,30x200mm , 30 X300mmДруга Боја : Јасно, AB ...

DEN 4262.00 5328.00

Аквамарин 50mm 30pcs/многу кристално стакло овална у капка призмата делови виси светилка pendant бесплатен превозот

Аквамарин 50mm 30pcs / многу кристално стакло овална у капка призмата делови виси светилка pendant бесплатен превозот големина : 50mm мини цел : 30pcs / многу боја : Аквамарин материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 1292.00 1435.20

50pcs/многу 40mm кристално стакло rosette лустерот монистра кристал призмата дел монистра бесплатен превозот

50pcs / многу 40mm кристално стакло rosette лустерот монистра кристал призмата дел монистра бесплатен превозотМатеријал : СтаклоБоја : ЈасноГолемина : 40mm1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација.2.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок.3.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас.1.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 27 Дена По Приемот на Плаќање На Алиекспрес...

DEN 1680.00 1867.20

нов стил европа стил 38mm бесплатен превозот 30pcs/многу кристал лустерот raindrop ЗЕЛЕНА боја

нов стил европа стил 38mm бесплатен превозот 30pcs / многу кристал лустерот raindrop ЗЕЛЕНА боја, големина : 38mm мини цел : 30pcs / многу боја : зелена материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 860.00 955.20

30pcs/многу 38mm Црна Боја Кристал Вода Капка Призмата на Приврзоци За Лустерот Стакло Осветлување Виси Делови За Продажба

висок qulity кристално стакло raindrop џет црна боја 30pcs / многу 38mm бесплатен превозот големина : 38mm мини цел : 30pcs / многу боја : џет црна материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 860.00 955.20

100pcs 72x14mm чисто Стакло Icicle Призми Капка Кристал Лустерот делови pendant Со Octagon Лежиште за свадба декорација

100pcs 72x14mm чисто Стакло Icicle Призми Капка Кристал Лустерот делови приврзоци Со octagon монистра за свадба декорацијаМатеријал; Кристално стакло, не акрилни или пластичниБоја : ЈасноТип : призмаголемина : 72x14mmколичина : 100pcs / многу (icicle се намали и octagon монистра, 33mm Chorme Пеперутка тока)квалитет : ААА ВРВОТis_customized : даИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 1704.00

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот Делови

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот ДеловиСе надевам дека ќе има добар шопинг~Име : Стакло icicle со монистраPendant големина : 63mmOctagon големина : 14mm1pc содржи : 1pc pendant + 1pcs мушка + 2 парчиња токиКука боја : Можете да изберете сребрена или златнаМатеријал : Кристално стакло на АААБоја : ТранспарентнаФункција : DIY necessoriesМин...

DEN 1647.00 1872.00

Бесплатен Превозот 100meters Кристал 14mm Octagon Мушка Синџир Со Хром Метални Прстени Стакло Гарланд Насоки Мушка Синџири

Златна Чаша Шампањ Кристал DIY Гарланд 100 14mm Кристал Монистра Влакно Octagonal Мушка СинџирСвадба Партија ОркестаротИме : кристално стакло octagon монистра гарланд влакноМатеријал : k9 кристално стакло Монистра, големина : 14mm Прстени големина : 11mm Прстен боја : Хром Монистра боја : Виножито Употреба : свадба гарланд дрво , Xmas дрво , лустерот светилка синџири , врата / прозорец завеса насоки....

DEN 9720.00 10800.48

30PCS/многу,Бесплатен превозот 20mm кристал фацетирани топката,кристално лустерот топка за лустерот делови и свадба,X-MAS настан партија supplie

20mm кристал лустерот топката , кристално фацетирани топка за fengshui кристал и кристално лустерот деловибоја : транспарентнаmoq : 30pcs / многу

DEN 669.00 786.72

Убава 50pcs/број 22*18mm виолетова Кристално Стакло лустерот Мазна Приврзоци кристал осветлување делови кристал завеса Додатоци

Убава 50pcs / број 22*18mm виолетова Кристално Стакло лустерот Мазна Pendant кристал осветлување дел кристал завеса ДодатоциМатеријал; кристално стаклоГолемина : 22*18mmC ondition : 100% нов и висок квалитетБоја : виолетоваКоличина : 50pcsНиво на квалитет : ВрвотАко ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.​Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.3) Испорака откако ќе стигнат до пари1)Чекори : Proforma фактура>T / T & L / C > Производство >превозот>услуга по продажбата1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницатаНо, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде...

DEN 529.00 556.80