• Ново
260pcs/многу ,Fedex FreeShipping , транспарентни боја , 20mm кристал лустерот топка за fengshui & лустерот pendant делови

260pcs/многу ,Fedex FreeShipping , транспарентни боја , 20mm кристал лустерот топка за fengshui & лустерот pendant делови

DEN 5227.20
DEN 4443.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


1)20mm кристал лустерот топката , facted топка за кристално осветлување делови и светилка делови
2) боја : транспарентна
3) мини цел : 260pcs/многу

Особините

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
20mm
Должина:
20mm
Висина:
20mm
Ширина:
20mm
Број На Модел На:
ТОПКАТА-20
Големина:
20mm
боја:
transaprent
Материјал:
кристално стакло

Купувачите избираат и

38mm 30pcs Аквамарин боја кристал вода капка pendant стакло капка делови бесплатен превозот

38mm 30pcs Аквамарин боја кристал вода капка pendant стакло капка делови бесплатен превозот големина : 38mm мини цел : 30pcs / многу боја : Аквамарин материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 860.00 955.20

10pcs 63mm кристал Виножито AB suncatcher лустерот кристал призмата pendant за лустерот делови бесплатен превозот+бесплатно прстени

10pcs 63mm кристал Виножито AB suncatcher лустерот кристал призмата pendant за лустерот делови бесплатен превозот+бесплатно прстениИме : кристал лустерот делови , завеса привезоци , кристално лустерот приврзоциоблик : школкаголемина : 63mmНиво на квалитет : ААА МАШИНА НАМАЛИУпотреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се отстранува .ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 1032.00 1147.20

56pcs 20*80mm Топла Продажба Мешани Бои Кристал Капка Призмата Свадба Партија Декорација Кристал Лустерот Виси Pendant

56pcs 20*80mm Топла Продажба Мешани Бои Кристал Капка Призмата Свадба Партија Декорација Кристал Лустерот Виси Pendant* Следниве Информации Се Од Најголемо Значење,Ако Имате Било какви прашања во врска со предмети, ве молиме да бидат слободни да Контакт со Нас ,Ние се Обидуваме се потрудиме Да Ви Послужи* ако сакате голема КОЛИЧИНА,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе им даде на нашата најдобра ценаИме : Кристал капка призмаГолемина : 20*80 ммНиво на квалитет : АААБоја : ЈасноОблик : водена Капка формаКоличина : 56 компјутериUseage : кристал монистра за свадба,завеса,дома декорација , елка,лустерот деловиСите кристали во нашата продавница е направен од висок квалитет кристално стакло " не било arylic или palstic~

DEN 2100.00 3000.00

нов стил европа стил 38mm бесплатен превозот 30pcs/многу кристал лустерот raindrop ЗЕЛЕНА боја

нов стил европа стил 38mm бесплатен превозот 30pcs / многу кристал лустерот raindrop ЗЕЛЕНА боја, големина : 38mm мини цел : 30pcs / многу боја : зелена материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 860.00 955.20

400pcs/многу,31mm icicle призмата кристал Акрилик Лустерот гарланд влакно pendant призмата делови декорација supples,Слободни Shiping

400pcs / многу,31mm icicle призмата кристал Акрилик Лустерот гарланд влакно pendant призмата делови декорација supples,Слободни ShipingИме : Кристално Јасни Акрилик производиМатеријал : K9 Кристално СтаклоГолемина( Должина ) : 31 mmБоја : ЈасноКоличина : 400 компјутериПакетот вклучува : 400 x K9 Кристал ПризмиВисат нив во еден прозорец и да ги гледате вашите лични виножито се појавиИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 1037.00 1152.00

100pcs/многу 24mm кристал лустерот монистра во две дупки бесплатен превозот! свадба лустерот светилка пали божиќ дрво

100pcs / многу 24mm кристал лустерот монистра во две дупки бесплатен превозот! свадба лустерот светилка пали божиќ дрвоМатеријал : КристалноБоја : CrystalГолемина : 24mmКоличина : 100pcs / МногуДупка : дваЕдна / Две / Три / None дупки

DEN 1243.00 1680.00

100pcs/многу 14mm аметист стакло octagon монистра во една дупка бесплатен превозот! Гарланд влакно монистра се облекуваат елка монистра

100pcs / многу 14mm аметист стакло octagon монистра во една дупка бесплатен превозот! Гарланд влакно монистра се облекуваат елка монистраМатеријал : КристалноБоја : АметистГолемина : 14mmКоличина : 100pcs / МногуДупка : Една дупка

DEN 494.00 667.20

50pcs/многу 40mm кристално стакло rosette лустерот монистра кристал призмата дел монистра бесплатен превозот

50pcs / многу 40mm кристално стакло rosette лустерот монистра кристал призмата дел монистра бесплатен превозотМатеријал : СтаклоБоја : ЈасноГолемина : 40mm1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација.2.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок.3.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас.1.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 27 Дена По Приемот на Плаќање На Алиекспрес...

DEN 1680.00 1867.20

Пенливи 1pcs Една Дупка Fuchsia 38mm Кристал Лустерот Maple Leaf Приврзоци За Свадба Насоки Стакло Светилка Приврзоци

Пенливи 1pcs Една Дупка Fuchsia 38mm Кристал Лустерот Maple Leaf Приврзоци За Свадба Насоки Стакло Светилка ПриврзоциСостојба : 100% Нов и Висок Квалитет, големина : 38 mm материјал : K9 Кристал Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Украс,Накит Дизајн итн...

DEN 144.00 191.52

Убава 50pcs/број 22*18mm виолетова Кристално Стакло лустерот Мазна Приврзоци кристал осветлување делови кристал завеса Додатоци

Убава 50pcs / број 22*18mm виолетова Кристално Стакло лустерот Мазна Pendant кристал осветлување дел кристал завеса ДодатоциМатеријал; кристално стаклоГолемина : 22*18mmC ondition : 100% нов и висок квалитетБоја : виолетоваКоличина : 50pcsНиво на квалитет : ВрвотАко ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.​Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.3) Испорака откако ќе стигнат до пари1)Чекори : Proforma фактура>T / T & L / C > Производство >превозот>услуга по продажбата1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницатаНо, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде...

DEN 529.00 556.80

100pcs 38mm Розова Боја Кристал Осветлување Капка Стакло Лустерот Приврзоци Бадемово Бесплатен Превозот За Свадба&Партија Декорација

100pcs 38mm Розова Боја Кристал Осветлување Капка Стакло Лустерот Приврзоци Бадемово Бесплатен Превозот За Свадба&Партија Декорација големина : 38mm мини цел : 100pcs / многу боја : розова материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

DEN 2607.00 3067.20

1000pcs 14mm Микс Боја на Стакло Garlands Снегулка Монистра Во Една Дупка Свадба Маса Centerpieces И Manzanita Дрво Декорација

1000pcs 14mm Микс Боја на Стакло Garlands Снегулка Монистра Во Една Дупка Свадба Маса Centerpieces И Manzanita Дрво Декорација боја : Микс Боја(ве молиме љубезно ме остави порака каква боја сакате,или јас ќе ја испрати бои од страна на случаен избор) големина : 14mm дупки : 1 дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

DEN 3835.00 4512.00

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот Делови

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот ДеловиСе надевам дека ќе има добар шопинг~Име : Стакло icicle со монистраPendant големина : 63mmOctagon големина : 14mm1pc содржи : 1pc pendant + 1pcs мушка + 2 парчиња токиКука боја : Можете да изберете сребрена или златнаМатеријал : Кристално стакло на АААБоја : ТранспарентнаФункција : DIY necessoriesМин...

DEN 1647.00 1872.00

свадба кристално за свадба декорации, octagon кристал монистра 2 дупки,360pcs 14mm, Бесплатен превозот, кристално виси декорации

свадба кристално за свадба декорации, octagon кристал монистра 2 дупки,360pcs 14mm, Бесплатен превозот, кристално виси декорацииГолемина : 14mmМатеријал : K9 Кристалноколичина : 360pcs / многуДупка : 2 дупкиБоја : јасноБесплатни 360pcs 33mm Matel пеперутка токи

DEN 1344.00