• Ново
30PCS/многу,Бесплатен превозот 20mm кристал фацетирани топката,кристално лустерот топка за лустерот делови и свадба,X-MAS настан партија supplie

30PCS/многу,Бесплатен превозот 20mm кристал фацетирани топката,кристално лустерот топка за лустерот делови и свадба,X-MAS настан партија supplie

DEN 786.72
DEN 669.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


20mm кристал лустерот топката , кристално фацетирани топка за fengshui кристал и кристално лустерот делови
боја : транспарентна
moq : 30pcs/многу

Особините

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
20mm
Дијаметар:
20mm
Должина:
20mm
Број На Модел На:
20
Висина:
20mm
Бренд Име:
HBL
боја:
Транспарентна
Големина:
20mm

Купувачите избираат и

50sets/многу,2pc 14mm octagon монистра+50mm кристал бадемово pendant со 12mm метален прстен конектор на кристал призмата pendant

50sets / многу,2pc 14mm octagon монистра+50mm кристал бадемово pendant со 12mm метален прстен конектор на кристал призмата pendantГолемина : 50mmоблик : кристал бадемово pendantматеријал : кристално стакло , не било пластика или акрилбоја : Златна праскаMOQ : 50sets / МНОГУ

DEN 2376.00 2640.00

360pcs 38mm СВЕТИЛКА ЛУСТЕРОТ ПРИЗМАТА X'MAS СВАДБА PENDANT мешана боја

360pcs / многу 38mm СВЕТИЛКА ЛУСТЕРОТ ПРИЗМАТА X'MAS СВАДБА PENDANT мешана боја мини цел : 360pcs / многу боја : мешани coloe материјал : K9 кристал оптички стакло оваа цена вклучуваат поштарина , но даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во оваа цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

DEN 5100.00 6000.00

Убава 50pcs/број 22*18mm виолетова Кристално Стакло лустерот Мазна Приврзоци кристал осветлување делови кристал завеса Додатоци

Убава 50pcs / број 22*18mm виолетова Кристално Стакло лустерот Мазна Pendant кристал осветлување дел кристал завеса ДодатоциМатеријал; кристално стаклоГолемина : 22*18mmC ondition : 100% нов и висок квалитетБоја : виолетоваКоличина : 50pcsНиво на квалитет : ВрвотАко ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.​Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.3) Испорака откако ќе стигнат до пари1)Чекори : Proforma фактура>T / T & L / C > Производство >превозот>услуга по продажбата1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницатаНо, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде...

DEN 529.00 556.80

100pcs 38mm Розова Боја Кристал Осветлување Капка Стакло Лустерот Приврзоци Бадемово Бесплатен Превозот За Свадба&Партија Декорација

100pcs 38mm Розова Боја Кристал Осветлување Капка Стакло Лустерот Приврзоци Бадемово Бесплатен Превозот За Свадба&Партија Декорација големина : 38mm мини цел : 100pcs / многу боја : розова материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

DEN 2607.00 3067.20

100PCS/многу 14mm кристал octagon монистра точка назад со 2 дупки кристал лустерот сонцето catcher призмата монистра бесплатен превозот

100 PCS / многу 14mm кристал octagon монистра точка назад со 2 дупки кристал лустерот сонцето catcher призмата монистра бесплатен превозот 1) големина : 14mm со 2 дупки 2) 100pcs монистра со 2 дупкиДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ЗНАМ ДАЛИ САКАТЕ ГОЛЕМА КОЛИЧИНА , НИЕ ЌЕ СЕ ПОТРУДИМЕ ПОДДРШКА НА ВАС И ДА ВИ ДАДЕ ГОЛЕМ ПОПУСТ

DEN 860.00 955.20

56pcs 20*80mm Топла Продажба Мешани Бои Кристал Капка Призмата Свадба Партија Декорација Кристал Лустерот Виси Pendant

56pcs 20*80mm Топла Продажба Мешани Бои Кристал Капка Призмата Свадба Партија Декорација Кристал Лустерот Виси Pendant* Следниве Информации Се Од Најголемо Значење,Ако Имате Било какви прашања во врска со предмети, ве молиме да бидат слободни да Контакт со Нас ,Ние се Обидуваме се потрудиме Да Ви Послужи* ако сакате голема КОЛИЧИНА,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе им даде на нашата најдобра ценаИме : Кристал капка призмаГолемина : 20*80 ммНиво на квалитет : АААБоја : ЈасноОблик : водена Капка формаКоличина : 56 компјутериUseage : кристал монистра за свадба,завеса,дома декорација , елка,лустерот деловиСите кристали во нашата продавница е направен од висок квалитет кристално стакло " не било arylic или palstic~

DEN 2100.00 3000.00

30pcs/многу 38mm Црна Боја Кристал Вода Капка Призмата на Приврзоци За Лустерот Стакло Осветлување Виси Делови За Продажба

висок qulity кристално стакло raindrop џет црна боја 30pcs / многу 38mm бесплатен превозот големина : 38mm мини цел : 30pcs / многу боја : џет црна материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 860.00 955.20

2000pcs/многу 14mm Транспарентен Јасно Кристално Стакло Octagon монистра во 2 дупки за Лустерот Гарланд Мушка Синџири Бесплатен Превозот

2000pcs / многу 14mm транспарентен јасно de cristal стаклени монистра во 2 дупки за свадба лустерот гарланд влакно или светилка бесплатен превозот.Големина : 14mmДупка : 2 дупкиБоја : Јасно транспарентенколичина : 2000pcs / многу

DEN 3516.00 4752.00

38mm 30pcs Аквамарин боја кристал вода капка pendant стакло капка делови бесплатен превозот

38mm 30pcs Аквамарин боја кристал вода капка pendant стакло капка делови бесплатен превозот големина : 38mm мини цел : 30pcs / многу боја : Аквамарин материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 860.00 955.20

30мм топката +14mm монистра sapphire кристал facted топката со 1pc octagon светилка монистра во лустерот призмата pendant

sapphire кристал facted топката со 1pcsoctagon светилка монистра во лустерот делИме : кристал фацетирани топката и octagonal монистра боја : сафир Материјал : кристално стакло големина : 30мм кристал фацетирани топката + 14mm 1pcs octagonal монистра цена : pcs мини цел : 10pcs На даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

DEN 773.00 859.20

100pcs/многу 30мм кристал лустерот монистра, стаклени rosette цвет монистра кристал завеса монистра, стаклени лустерот монистра бесплатен превозот

100pcs / многу 30мм кристал лустерот монистра, стаклени rosette цвет монистра кристал завеса монистра, стаклени лустерот монистра бесплатен превозотМатеријал;СтаклоБоја : ЈАСНОГолемина : 30мм

DEN 1240.00 1675.20

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот Делови

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот ДеловиСе надевам дека ќе има добар шопинг~Име : Стакло icicle со монистраPendant големина : 63mmOctagon големина : 14mm1pc содржи : 1pc pendant + 1pcs мушка + 2 парчиња токиКука боја : Можете да изберете сребрена или златнаМатеријал : Кристално стакло на АААБоја : ТранспарентнаФункција : DIY necessoriesМин...

DEN 1647.00 1872.00

1000pcs 14mm Микс Боја на Стакло Garlands Снегулка Монистра Во Една Дупка Свадба Маса Centerpieces И Manzanita Дрво Декорација

1000pcs 14mm Микс Боја на Стакло Garlands Снегулка Монистра Во Една Дупка Свадба Маса Centerpieces И Manzanita Дрво Декорација боја : Микс Боја(ве молиме љубезно ме остави порака каква боја сакате,или јас ќе ја испрати бои од страна на случаен избор) големина : 14mm дупки : 1 дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

DEN 3835.00 4512.00

200M/Многу 14mm Кристално јасно Octagon Монистра Синџири Кристално Стакло Виси гарланд насоки За Дома Свадба Shinning Chians Оркестарот

200 M / Многу 14mm Кристално јасно Octagon Монистра Синџири Кристално Стакло Виси гарланд насоки За Дома Свадба Shinning Chians ОркестаротПредмет : Кристал гарланд насоки за свадба декорацијаМатеријал : кристално стаклоДизајн : Octagonal МонистраКвалитет : ААА висок квалитетБоја : ЈасноСостојба : НоваУпотреба : може да се широко се користат Свадба &Партија Декорација, дома декорација, Божиќ дрво декорација, кристално лустерот делови.ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 17328.00 18240.00

100pcs/многу пушеле сива 20mm кристал осветлување топка , стаклена лустерот фацетирани призмата топката x-mas бесење топки

100pcs / многу пушеле сива 20mm кристал осветлување топката со 1 дупка за свадба&топката лустерот гарланд влакно бесплатен превозотМатеријал : кристалноБоја : сива пушелеКоличина : 100pcs / многу

DEN 2806.00 3792.00

2000pcs/многу 14mm кристал призмата монистра во една дупка бесплатен превозот! свадба&топката Гарланд влакно монистра ги красат елка монистра

2000pcs / многу 14mm кристал призмата монистра во една дупка бесплатен превозот! свадба&топката Гарланд влакно монистра ги красат елка монистраМатеријал : КристалноБоја : CrystalГолемина : 14mmКоличина : 2000pcs / МногуДупка : ЕднаЕдна / Две / Три / None дупки

DEN 3516.00 4752.00

38mm 100pcs/Многу Бесплатен Превозот Најдобро Продаваните Прекрасни Јоргованот Боја Кристал Лустерот Приврзоци За Влакно Гарланд Синџири

38mm 100pcs / Многу Бесплатен Превозот Најдобро Продаваните Прекрасни Јоргованот Боја Кристал Лустерот Приврзоци За Влакно Гарланд Синџири големина : 38mm мини цел : 100pcs / многу боја : јоргованот материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 2760.00 3067.20

60mm кристално јасно меур топката со кристално база (1 парчиња топката и 1 парчиња база )

60mm кристално јасно меур топката со кристално база (1 парчиња топката и 1 парчиња база ) големина : 60mm материјал : K9 кристално стакло MOQ : 1 поставува боја : јасно

DEN 497.00 672.00