• Ново
5M/Многу ChinaPost FreeShipping, Кристално гарланд влакно ,14mm octagon мушка синџир за Свадба & Божиќ партија настан Декорација

5M/Многу ChinaPost FreeShipping, Кристално гарланд влакно ,14mm octagon мушка синџир за Свадба & Божиќ партија настан Декорација

DEN 864.00
DEN 734.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


5 M/Многу Кристал Гарланд, бесплатен превозот 14mm Octagonal Кристално Стакло Насоки,
Свадба & Божиќ Декорација
Сите proudcts се кристално стакло , не не Акрилик
1) 14mm octagon монистра со метални прстени
2) 14mm octagon монистра 48pcs
3) метален прстен димензии : 12cm
4) еден метар кон едно парче за свадба и божиќ ,партија настан .

Особините

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
14mm
Број На Модел На:
синџир-5meters
Должина:
14mm
Ширина:
14mm
Дијаметар:
14mm
боја:
Транспарентна
Материјал:
кристално стакло
монистра големина:
14mm
Прстен Големина:
12mm
монистра форма:
octagon
MOQ:
5 Метри
Тип:
Боја Перика

Купувачите избираат и

Аквамарин боја 14pcs 20*80mm топла продажба кристал raindrop осветлување pendant за бесење светилка дел

14pcs боја на Аквамарин 20*80mm топла продажба кристалноraindrop осветлување pendant за бесење светилка делБоја : АквамаринГолемина : 20*80mmПарчиња : 14pcsМатеријал : кристално стаклоупотреба : лустерот или завесаДавачки и даноци се повеќето обично не се вклучени во цената на стоката, можете да купите онлајн, и не може да биде вклучен во целокупниот трошоците за превозот ќе ја плати за да онлајн продавач.Детали >>> Други Боиако сакате 20*80mm други бои ,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата.ако сакате 16*60mm други бои ,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата.Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата...

DEN 994.00 1104.00

100pcs 38mm Розова Боја Кристал Осветлување Капка Стакло Лустерот Приврзоци Бадемово Бесплатен Превозот За Свадба&Партија Декорација

100pcs 38mm Розова Боја Кристал Осветлување Капка Стакло Лустерот Приврзоци Бадемово Бесплатен Превозот За Свадба&Партија Декорација големина : 38mm мини цел : 100pcs / многу боја : розова материјал : K9 кристал оптички стакло Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Декорација,итн...

DEN 2607.00 3067.20

30pcs 16*60mm Сина Опал Вода Капка Pendant + Octagon Мушка Лустерот Кристално Стакло Призмата Монистра Празник Божиќ Украси

30pcs 16*60mm Сина Опал Вода Капка Pendant + Octagon Мушка Лустерот Кристално Стакло Призмата Монистра Празник Божиќ УкрасиСе надевам дека ќе има добар шопинг~Име : Стакло јавор pendant со монистраPendant големина : 16*60mmOctagon големина : 14mm1pc содржи : 1pc pendant + 1pcs мушка + 2 парчиња токиКука боја : Можете да изберете сребрена или златнаМатеријал : Кристално стакло на АААPendant Боја : Сина опалМушка боја : Сина опалТока боја : сребро или chormeФункција : DIY necessoriesМин...

DEN 2070.00 2352.00

100pcs/многу 14mm аметист стакло octagon монистра во една дупка бесплатен превозот! Гарланд влакно монистра се облекуваат елка монистра

100pcs / многу 14mm аметист стакло octagon монистра во една дупка бесплатен превозот! Гарланд влакно монистра се облекуваат елка монистраМатеријал : КристалноБоја : АметистГолемина : 14mmКоличина : 100pcs / МногуДупка : Една дупка

DEN 494.00 667.20

1000pcs браун Кристал Octagon Стакло Лабава Монистра Во 2 Дупки Осветлување Призмата Pendant Octagon Монистра За завеса додатоци

1000pcs браун Кристал Octagon Стакло Лабава Монистра Во 2 Дупки Осветлување Призмата Pendant Octagon Монистра За завеса додатоциИме : 14mm Кристал лустерот делови* Боја : кафена Octagon Монистра* Мини цел : 1000 компјутери / многу* Квалитет : Кристал ААА* Материјал : не било акрилни или пластичниИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 2645.00 2784.00

Бесплатен Превозот 100meters Кристал 14mm Octagon Мушка Синџир Со Хром Метални Прстени Стакло Гарланд Насоки Мушка Синџири

Златна Чаша Шампањ Кристал DIY Гарланд 100 14mm Кристал Монистра Влакно Octagonal Мушка СинџирСвадба Партија ОркестаротИме : кристално стакло octagon монистра гарланд влакноМатеријал : k9 кристално стакло Монистра, големина : 14mm Прстени големина : 11mm Прстен боја : Хром Монистра боја : Виножито Употреба : свадба гарланд дрво , Xmas дрво , лустерот светилка синџири , врата / прозорец завеса насоки....

DEN 9720.00 10800.48

60mm кристално јасно меур топката со кристално база (1 парчиња топката и 1 парчиња база )

60mm кристално јасно меур топката со кристално база (1 парчиња топката и 1 парчиња база ) големина : 60mm материјал : K9 кристално стакло MOQ : 1 поставува боја : јасно

DEN 497.00 672.00

360pcs 38mm СВЕТИЛКА ЛУСТЕРОТ ПРИЗМАТА X'MAS СВАДБА PENDANT мешана боја

360pcs / многу 38mm СВЕТИЛКА ЛУСТЕРОТ ПРИЗМАТА X'MAS СВАДБА PENDANT мешана боја мини цел : 360pcs / многу боја : мешани coloe материјал : K9 кристал оптички стакло оваа цена вклучуваат поштарина , но даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во оваа цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

DEN 5100.00 6000.00

6pcs Гарланд Чакра Спектри Suncatcher Кристално Стакло лустерот призмата pendant свадба кристал виси капки дома декорација

6pcs Гарланд Чакра Спектри Suncatcher Кристално Стакло лустерот призмата pendant свадба кристал виси капки дома декорацијаИме : кристал DIY лустерот pendantКоличина : 6pcs Материјал : K9 Кристал Боја : јасно Материјал : не било arylic или пластични Употреба : Suncatcher,Виси Pendant,Дома ДекорацијаУпотреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 1003.00 1055.52

103 парчиња 20*100mm Кристално Стакло Raindrop Свадба Партија Табела Вазна Декорација Кристал Светилка Лустерот Делови

Производ Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Сите кристали во нашата продавница е направен од висок квалитет кристално стакло ,не било arylic или palstic~Име : Crytasl Капка ДождГолемина : 20x100mmБоја : ЈасноМини цел : 103 компјутери(ако сакате голема КОЛИЧИНА,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе им даде на нашите најдобри цена )Материјал : K9 Кристално СтаклоДруги Големина : 16x60mm ,20 X100mm ,20 X120mm, 30x150mm ,30x200mm , 30 X300mmДруга Боја : Јасно, AB ...

DEN 4262.00 5328.00

38mm 100pcs/Многу Бесплатен Превозот Најдобро Продаваните Прекрасни Јоргованот Боја Кристал Лустерот Приврзоци За Влакно Гарланд Синџири

38mm 100pcs / Многу Бесплатен Превозот Најдобро Продаваните Прекрасни Јоргованот Боја Кристал Лустерот Приврзоци За Влакно Гарланд Синџири големина : 38mm мини цел : 100pcs / многу боја : јоргованот материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 2760.00 3067.20

1000pcs 14mm Микс Боја на Стакло Garlands Снегулка Монистра Во Една Дупка Свадба Маса Centerpieces И Manzanita Дрво Декорација

1000pcs 14mm Микс Боја на Стакло Garlands Снегулка Монистра Во Една Дупка Свадба Маса Centerpieces И Manzanita Дрво Декорација боја : Микс Боја(ве молиме љубезно ме остави порака каква боја сакате,или јас ќе ја испрати бои од страна на случаен избор) големина : 14mm дупки : 1 дупка материјал : кристално стакло за употреба : Home / Свадбена / Партија Декорација употреба : Кристално Стакло Приврзоци За Лустери Кристално Стакло Лустерот СветилкаОсветлување Дел Капки Приврзоци Призми Виси Galss Светлина Pendant Home / КуќаОркестарот Свадба Декорација Лустерот Дел Додатоци Octagonal Мушка Синџир ЗаЗавеса и Лустерот Оркестарот.Денот на вљубените Велигден ДодатоциНоќта На Вештерките Денот На Благодарноста Silent Night Божиќ Ден Нова Година Декор Додатоци ПодарокДенот на мајката Денот на Таткото ПодарокАприл Будала е Ден Алатка Реквизити Ако сакате другите количина,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата како што покажуваат на следново : имаме различни бои во една дупка можете да изберете,ако сакате други бои,можете да кликнете на сликата или контактирајте ме,благодарение Ако сакате 14mm друга боја снегулка монистра во две дупки,ве молиме контактирајте ме,ви благодариме...

DEN 3835.00 4512.00

Бесплатен Превозот 20PCS/многу, 20cm шампањ кристал Монистра гарланд насоки Со 30мм фацетирани Лустерот топка за свадба декорација

Бесплатен Превозот 20 PCS / многу, 20cm шампањ кристал Монистра гарланд насоки Со 30мм фацетирани Лустерот топка за свадба декорацијаИме : кристал лустерот топкатопката Големина : 30ммМушка големина : 14mmМатеријал : K9 кристал , не акрилни или пластичнибоја : Шампањдолжина : 20cm / лента(8pcs мушка и 1pcs топка)Количина : 20pcsis_customized : даИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 2104.32

Пенливи 1pcs Една Дупка Fuchsia 38mm Кристал Лустерот Maple Leaf Приврзоци За Свадба Насоки Стакло Светилка Приврзоци

Пенливи 1pcs Една Дупка Fuchsia 38mm Кристал Лустерот Maple Leaf Приврзоци За Свадба Насоки Стакло Светилка ПриврзоциСостојба : 100% Нов и Висок Квалитет, големина : 38 mm материјал : K9 Кристал Овие висок квалитет на Кристали може да се користи во мноштво декоративни начини за да одговараат на вашиот вкус,како што свадба декорација,Лустерот кристал замена,Xдрво декорација,Соба&Прозорец Украс,Накит Дизајн итн...

DEN 144.00 191.52

100PCS/многу 14mm кристал octagon монистра точка назад со 2 дупки кристал лустерот сонцето catcher призмата монистра бесплатен превозот

100 PCS / многу 14mm кристал octagon монистра точка назад со 2 дупки кристал лустерот сонцето catcher призмата монистра бесплатен превозот 1) големина : 14mm со 2 дупки 2) 100pcs монистра со 2 дупкиДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ЗНАМ ДАЛИ САКАТЕ ГОЛЕМА КОЛИЧИНА , НИЕ ЌЕ СЕ ПОТРУДИМЕ ПОДДРШКА НА ВАС И ДА ВИ ДАДЕ ГОЛЕМ ПОПУСТ

DEN 860.00 955.20

20pcs/многу 20mm мешана боја кристално стакло фацетирани топка за свадба&топката лустерот гарланд влакно бесплатен превозот

20pcs / многу 20mm мешана боја кристално стакло фацетирани топка за свадба&топката лустерот гарланд влакно бесплатен превозотМатеријал : кристалноБоја : мешана бојаКоличина : 20pcs / многу

DEN 849.00 1147.20

2000pcs/многу 14mm кристал призмата монистра во една дупка бесплатен превозот! свадба&топката Гарланд влакно монистра ги красат елка монистра

2000pcs / многу 14mm кристал призмата монистра во една дупка бесплатен превозот! свадба&топката Гарланд влакно монистра ги красат елка монистраМатеријал : КристалноБоја : CrystalГолемина : 14mmКоличина : 2000pcs / МногуДупка : ЕднаЕдна / Две / Три / None дупки

DEN 3516.00 4752.00

10pcs/многу,Lt аквамарин кристал 20x80mm raindrop призмата pendant + 2 парчиња 14mm octagon монистра во свадба,таванот светлина , лустерот

10pcs / многу,20x80mm аквамарин кристал raindrop призмата pendant +2 парчиња 14mm octagon монистра во свадба,таванот светлина , лустеротиме : мазна waterdrop pendantбоја : Аквамаринголемина : 20*80mmпарчиња : 10pcs / многуматеријал : кристално стаклоупотреба : лустерот или flashilingt pendantНа даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени воБесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас .САМО ЗА ВАСНАЈДОБРИ УСЛУГИдруги боиНие се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата...

DEN 773.00 859.20

100pcs 72x14mm чисто Стакло Icicle Призми Капка Кристал Лустерот делови pendant Со Octagon Лежиште за свадба декорација

100pcs 72x14mm чисто Стакло Icicle Призми Капка Кристал Лустерот делови приврзоци Со octagon монистра за свадба декорацијаМатеријал; Кристално стакло, не акрилни или пластичниБоја : ЈасноТип : призмаголемина : 72x14mmколичина : 100pcs / многу (icicle се намали и octagon монистра, 33mm Chorme Пеперутка тока)квалитет : ААА ВРВОТis_customized : даИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 1704.00

12PCS 38MM ЈАСНО 8 ПОСОЧИ ЗАПОЧНЕТЕ КРИСТАЛ ПРИЗМАТА SUNCATCHER PENDANT Кристал Призмата Украс Suncatcher Стаклени Монистра За Лустери

Големина : 38mm Облик : octagon монистра Боја : јасно Материјал : Стакло, Кристал Количина : 12pcs / многу Местото на Потекло : кина употреба : Кристал декорација за квалитет : 3А тежина : 0.8Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна ...

DEN 764.00 955.20

38mm 30pcs Аквамарин боја кристал вода капка pendant стакло капка делови бесплатен превозот

38mm 30pcs Аквамарин боја кристал вода капка pendant стакло капка делови бесплатен превозот големина : 38mm мини цел : 30pcs / многу боја : Аквамарин материјал : K9 кристал оптички стакло Оваа Цена Вклучуваат Поштарина , Но Даноци, Ддв И Други Увозни Давачки / Трошоци Не Се Вклучени Во Оваа Цена Која купувачот Плаќа Со Цел За Нас...

DEN 860.00 955.20

100pcs 16x60mm МЕШАНА БОЈА кристално стакло raindrop призмата pendandt лустерот делови , од стакло капка делови

100pcs / многу,16x60mm МЕШАНА БОЈА кристално стакло raindrop призмата pendandt лустерот делови , од стакло капка деловибоја : мешана бојаголемина : 16*60mmпарчиња : 100pcsматеријал : кристално стаклоупотреба : лустерот или завесаНа даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени воБесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за насДетали >>> Други КоличинаДруги Боиако сакате 16*60mm други бои ,ве молиме контактирајте ме или кликнете на сликата...

DEN 3240.00 3600.00

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот Делови

25pcs 63mm Icicle Pendant + 14mm Octagon Мушка осветлување Делови Кристал Призма За Свадба Декорација DIY Кристал Лустерот ДеловиСе надевам дека ќе има добар шопинг~Име : Стакло icicle со монистраPendant големина : 63mmOctagon големина : 14mm1pc содржи : 1pc pendant + 1pcs мушка + 2 парчиња токиКука боја : Можете да изберете сребрена или златнаМатеријал : Кристално стакло на АААБоја : ТранспарентнаФункција : DIY necessoriesМин...

DEN 1647.00 1872.00

100pcs AB 16*60mm Кристал Капка Дожд Pendant Кристал Лустерот Делови Виси Pendant За Декорација Осветлување Топла Продажба

100pcs Ab Боја 16*60mm Кристал Капка Дожд Pendant Кристал Лустерот Делови Виси Pendant За Декорација Осветлување Топла ПродажбаПроизвод Describtion^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Сите кристали во нашата продавница е направен од висок квалитет кристално стакло ,не било arylic или palstic~Име : капка дожд 16*60mmГолемина : 16*60mmКоличина : АААБоја : ABМини цел : 100 Парчињаако сакате голема КОЛИЧИНА,ве молиме контактирајте со нас слободно,ние ќе им даде на нашата најдобра ценаМНОГУ УБАВО ПРОИЗВОДИ .Повеќе^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Детали Екранот^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^ ^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

DEN 2915.00 3312.00

1000pcs mixcolor Кристал Octagon Стакло Лабава Монистра Во 2 Дупки Осветлување Призмата Pendant Octagon Монистра За завеса додатоци

1000pcs mixcolor Кристал Octagon Стакло Лабава Монистра Во 2 Дупки Осветлување Призмата Pendant Octagon Монистра За завеса додатоциИме : 14mm Кристал лустерот делови* Боја : mixcolor Octagon Монистра* Мини цел : 1000 компјутери / многу* Квалитет : Кристал ААА* Материјал : не било акрилни или пластичниИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 3055.00 3216.00

200M/Многу 14mm Кристално јасно Octagon Монистра Синџири Кристално Стакло Виси гарланд насоки За Дома Свадба Shinning Chians Оркестарот

200 M / Многу 14mm Кристално јасно Octagon Монистра Синџири Кристално Стакло Виси гарланд насоки За Дома Свадба Shinning Chians ОркестаротПредмет : Кристал гарланд насоки за свадба декорацијаМатеријал : кристално стаклоДизајн : Octagonal МонистраКвалитет : ААА висок квалитетБоја : ЈасноСостојба : НоваУпотреба : може да се широко се користат Свадба &Партија Декорација, дома декорација, Божиќ дрво декорација, кристално лустерот делови.ИСПОРАКА на.ние брод на светот,ние ќе брод на стоките преку Aliexpress stand E КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 17328.00 18240.00

50sets/многу,2pc 14mm octagon монистра+50mm кристал бадемово pendant со 12mm метален прстен конектор на кристал призмата pendant

50sets / многу,2pc 14mm octagon монистра+50mm кристал бадемово pendant со 12mm метален прстен конектор на кристал призмата pendantГолемина : 50mmоблик : кристал бадемово pendantматеријал : кристално стакло , не било пластика или акрилбоја : Златна праскаMOQ : 50sets / МНОГУ

DEN 2376.00 2640.00