• Ново
(60 парчиња/Многу) 5 Бои 7-11inch Мека Најлон Зебра Чипка Ѕвона Мали Јака за Мачка Кутре

(60 парчиња/Многу) 5 Бои 7-11inch Мека Најлон Зебра Чипка Ѕвона Мали Јака за Мачка Кутре

DEN 2160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Име : (60 парчиња/Многу) 5 Бои 7-11inch Мека Најлон Зебра Чипка Ѕвона Мали Јака за Мачка Кутре Големина : XS-1.0*17-28cm ;Прилагодлива големина : 7-11inch Материјали : Најлон Бои : Сина/Розова/Red//Зелена/Brown/Жолта Забелешка : 1,Производ големина како вистински хоризонтална рачно мери, не може да биде 1 ~ 3cm грешка, ве молиме да обрнете внимание на овој фактор кога ќе ги нарачате ! 2,Ние поддршка Мешани трговија на Големо 3,Ако имате било какво барање и информации ,можете да оставите порака како на следниве слики :

Особините

боја:
мешана боја
Големина:
XS
Тип:
Мачки
Функција:
Ѕвона
Материјал:
Најлон
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
Глобалната Бебе
is_customized:
Yes
Употреба:
облека
Применливи Раса Куче:
Универзална
Производ ID:
PCC1072
боја:
Сино/Bronw/Розова/Зелена/Црвена/Жолта

Купувачите избираат и

PipiFren Мачки, Кучиња, Јаки Лак Кристал За Пет Ѓердан Додатоци Јака Мачка Материјали колиер разговор animaux halsband kat

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 23 cm грешка И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

DEN 166.56