• Ново
YEMUSEED H208 Лето Жените арктикот мајмуни Print T-shirt Мода Обичните Кратко Sleeve т кошула Harajuku Блузи & Tees

YEMUSEED H208 Лето Жените арктикот мајмуни Print T-shirt Мода Обичните Кратко Sleeve т кошула Harajuku Блузи & Tees

DEN 252.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
1. Објектот ќе биде објавено од Кина Пост воздух mail со следење на број во рок од 3 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ.Ние ќе брод ЕМС или DHL ако производот 's Тежина поголема од 2 кг. И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО. Ве молиме проверете дали адресата од aliexpress ќе даден е точно.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.)
2. Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) :
(1) За 8 до 25 работни дена да : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД;
(2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија;
(3) За 10 до 60 дена да : сите останати земји;
(4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира;
3. Ние ја платиле сите поштенски пред превозот. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања.
4. Ве молиме контактирајте со нас за појаснување ако не се согласувате со било кој од условите или на состојби, а ова што е наведено во оваа страница пред секое купување. Купување на е меѓусебно се обврзувачки договор. Ви благодариме.
МЕТОДИ ЗА ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ САМО.
Уплатата треба да се изврши во рок од 15 дена од освојувањето на првиот објект.
Не плаќаат победниците ќе бидат пријавени на aliexpress. Сериозни понудувачи само ве молиме. Ве молиме ни e-mail со какви било прашања може да имате текот на трансакцијата.
ЗА НАС
1.Компанијата специјализира во облека и накит продажба, со многу години на индустријата искуство;
2.Оперативните карактеристики на компанијата за повеќе видови и принципот на мал профит, ја освои довербата на домашни корисници;
3.компанијата кредит, да ги задржи на договор, за да се обезбеди квалитетот на производот;
4.компанија со голем број на трговците и производителите да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи;
5.Прашај за повеќе,Нека се направи нешто подобро!
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
За Повратни информации, Случај и Детали Продавачот Оцени :
(1) Како што се водење бизнис, било која од вашите отвори Случај/Спорот/Тврдење, Неутрални/Негативни Повратни информации, Ниска Ѕвезда Детали Продавачот Рејтингот ќе се пресметува како BBE(Лош Купување Искуство) и destory нашата сметка. Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни остави Позитивен Фидбек и 5 ѕвезди Детали Продавачот Оцени, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
(2) Ако имате било какви прашања или проблем, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПРВО ОД ПОРАКАТА пред да замине на повратни информации, и ние се гарантира дека вашиот проблем ќе биде решен на ваше задоволство! За повеќето случаи, проблеми се предизвикани од недоразбирањата кои може да се расчисти преку комуникација со искрено срце.

Особините

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
H208
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
YEMUSEED
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Spandex,Модални,Памук
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
боја:
како се покаже
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Купувачите избираат и

Еднорог Тема Шарени Мајка Партија Смешно Новина Подарок Кошула Памук Женски Блузи Топла Бренд За Облека, Дизајн Т Кошула Новина Блузи

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големината на САД Големина...

DEN 626.00 719.52

Косата се Намали Салон Чешлање Фризер кратко sleeve Т-маица Кул Печатење на Блузи tee смешно GA166

Косата се Намали Салон Чешлање Фризер кратко sleeve Тмаица Кул Печатење на Блузи tee смешно GA166МАЖИТЕ TSHIRT100% Бенд new & личност Дизајн, печатење & Висок Квалитет и УдобноПочитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,pls се провери големината на табелата, кога прави нарачка! Answer : ___________________________ Note : ( 1 cm = 0.39 инч , 1 инч = 2.54 см ) големината табелата погоре се однесува на облека димензии , а Не на вашето тело мерења ...

DEN 479.00 504.48

Бидете Мирни Љубов Koala Австралија Симпатична Животно Хумор Т-Маица Писмо За Печатење Harajuku Панк Т Кошула Печатени Смешно Т Кошули Жени

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големината на САД Големина...

DEN 626.00 719.52

Геометриски модел за 3D печатење мода обичните pleuche долг ракав т кошула Есен 2017 Нов квалитет злато топлиот т кошула мажите М-XXXXL

Геометриски модел за 3 D печатење мода обичните pleuche долг ракав т кошула Есен 2017 Нов квалитет злато топлиот т кошула мажите МXXXXL

DEN 1919.52

Heisenberg Памучна Бела маица Мажите Мажите Мода tshirts Бренд во Класичен Мека Памучна Tees и Блузи

Добредојдовте на нашата продавница PLS се Обрне внимание на деталите на нашите производи Ви благодариме! Тоа е Азија големина, немојте да изберат како САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА големина,таа е помала од НАС / AU / ЕУ големина.Кликнете на за да Погледнете Повеќе Модни Облека.1 ПРЕВОЗОТ за Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 12 работни денови откако вашата уплата е потврдена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, e Packet, AE_Standard...

DEN 415.00 609.60

COOLMIND памук кратко sleeve копа месечината печатени мажите т кошула секојдневен о-вратот mens т-маица кул мажите tee кошули MO0111A

14675 ПОВЕЌЕ ЗАЧУДУВАЧКИ...14722 ПРЕПОРАЧУВАМЕ...100% ПАМУКНА COOLMIND 100% памук, краток ракав копа месечината печатени мажите т кошула секојдневен овратот mens тмаица кул мажите tee кошули, блузиWHITE & MAROONСВЕТЛО СИНА & МОРНАРИЦАСИВА & КРАЛСКА СИНАЈАГЛЕН & ЦРНА

DEN 287.00 287.04

Мажите Секојдневен О-Вратот Вратот Основниот Долг Ракав Мускулите Tee Солидна Т-маица Comfortabel Блузи

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук Помеша Бои : Црна, Бела Темно Сива боја Светло Сива Големина : M L XL 2 XL 3 XL Има 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она што Ќе Добиете за : 1 x машка маицаПреглед : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 424.00 455.52

Нова Мода Женска Лабава Долг Ракав Блузи Лето Врати Крстот Т Кошула Секојдневен Памук Жените Т-Маица Облека

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода жените кошула блузи Материјал : Памук МешавинаПакет се вклучени : 1x блузиГолемина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Половината (cm) Должина(cm) S 68 46 92 78 56 M 810 68 96 82 57 L 1012 810 100 86 58 XL 1214 1012 104 90 59Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 262.00 307.68

Моден Валтер Вајт во Кршење на Лош Долг Ракав т-маица Мажите Хип Хоп Мажите Кошула Година Пролет, Есен во Мека Памучна Tees и Блузи

Тоа е Азија големина, немојте да изберат како САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА големина,таа е помала од НАС / AU / ЕУ големина.Кликнете на за да Погледнете Повеќе Модни Облека.1 ПРЕВОЗОТ за Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 12 работни денови откако вашата уплата е потврдена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS, e Packet, AE_Standard...

DEN 508.00 747.36

2017 ЗАМИСЛЕТЕ ЏИНОВИ печати смешно Tshirt Жените лето Памук Обичните панк и дебели блузи tee мода harajuku симпатична женски Блузи & Tees

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите 2 Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен...

DEN 459.00 522.24

Лето стил kpop кратко sleeve т кошула за мажи жени седумнаесет член име печатење црна маица врвот tees

Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате : 1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 23cm различни.2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!Опис на производотЛето стил kpop кратко sleeve т кошула за мажи жени седумнаесет член име печатење црна маица плус големина врвот teesМатеријал : памукБоја : црнаВе молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!Големина на табелатаS : рамо 44cm биста 100cm должина 63cmМ : рамо 46cm биста 104cm должина 65cmL : рамо 48cm биста 108cm должина 67cmXL : рамо 50cm биста 112cm должина 69cm2 XL : рамо 52cm биста 114cm должина 71cm

DEN 557.00 944.16

Еднорог Град Сатаната Смртта Метал Rainbown Tshirt Новина Печатени Лето Памук Жените Блузи Печати Жените Т Кошула Врвот Tee

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големината на САД Големина...

DEN 626.00 719.52

Сакам Куала Лумпур Жените Бела Маица НОВИ Големини S-XL Евтини Цена За Жените Печатени Т Кошула Поставен на Врвот Печатење

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големината на САД Големина...

DEN 626.00 719.52

Мир, Љубов Ramen Храна, Тестенини, T-Shirt Harajuku Т Кошула Смешно Femme Бренд За Облека, Краток Ракав Camiseta Feminina Бесплатен Превозот

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големината на САД Големина...

DEN 626.00 719.52