• Ново
КРАЛИЦАТА Фреди Меркур една ноќ во операта отпечатоци памук т кошула гроздобер мода

КРАЛИЦАТА Фреди Меркур една ноќ во операта отпечатоци памук т кошула гроздобер мода

DEN 479.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


ВНИМАНИЕ!Различни tee кошула големината НЕ е ИСТА!
Рака мерење,1-3cm грешка,ве молиме забележете
Т кошули во мојата продавница се Азиските големина помала од НАС големина,ве молиме прочитајте ја големината табела внимателно пред да го купите! Големина на Табела XS-ширина 42cm/должина 63cm S-ширина 44cm/должина 66cm М-ширина 48cm/должина 69cm L-ширина 52cm/должина 70cm XL-ширина 54cm/должина 73cm 2 XL-ширина 56cm/должина 75см - Погоден Висина&Тежина XS-160cm//под 50kg S-165cm//50-60kg М-170cm//60-65kg L-175cm//65-70kg XL-180cm//75-80kg 2 XL-185cm//80-85kg
Бидејќи на екранот на компјутерот, не може да биде боја разлика помеѓу вистинската Т-маица и снимање слики.
Со цел да се избегне бренд спор,ние ќе се отстранат некои од брендот ознаки.
Се надевам дека ќе може да се разбере. Ви благодариме
на ткаенина се покаже
моделот show(кошули моделот носи се продаваат во нашата продавница )

Особините

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Lycra
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Купувачите избираат и

COOLMIND памук кратко sleeve копа месечината печатени мажите т кошула секојдневен о-вратот mens т-маица кул мажите tee кошули MO0111A

14675 ПОВЕЌЕ ЗАЧУДУВАЧКИ...14722 ПРЕПОРАЧУВАМЕ...100% ПАМУКНА COOLMIND 100% памук, краток ракав копа месечината печатени мажите т кошула секојдневен овратот mens тмаица кул мажите tee кошули, блузиWHITE & MAROONСВЕТЛО СИНА & МОРНАРИЦАСИВА & КРАЛСКА СИНАЈАГЛЕН & ЦРНА

DEN 287.00 287.04

Нова Мода Женска Лабава Долг Ракав Блузи Лето Врати Крстот Т Кошула Секојдневен Памук Жените Т-Маица Облека

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода жените кошула блузи Материјал : Памук МешавинаПакет се вклучени : 1x блузиГолемина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Половината (cm) Должина(cm) S 68 46 92 78 56 M 810 68 96 82 57 L 1012 810 100 86 58 XL 1214 1012 104 90 59Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 262.00 307.68

Лето Стил Кафеава Мечка 3D Печатење Т-Маица Топла Продажба Сосема Нова Мода Мажите Т-маица Хип хоп Кратко Sleeve Секојдневен Блузи Tee L11-102

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу(±12cm се разликува поради прирачник за мерење)Ако било прашање ,pls бидете сигурни дека за да контактирате со нас,Ние ќе се обезбеди предпродажба големина консултации и добар по продажба на услуги! Состојба : 100% Сосема нова Боја : Како што е прикажано Sie : S M L XL XXL XXXL(со водат ткаенина) ckage : Индивидуално спакувани со пластична кесаПроизводи покажеФизички екранотФАБРИКАТА ЈА ВИДИТЕЗа Плаќање 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји...

DEN 421.00 569.76

Еднорог Град Сатаната Смртта Метал Rainbown Tshirt Новина Печатени Лето Памук Жените Блузи Печати Жените Т Кошула Врвот Tee

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големината на САД Големина...

DEN 626.00 719.52

Новина маици нови fasion мажите и жените облека оригиналниот дизајн живот насока прилагодено кошула diy noctilucent tshirt

МАЖИТЕ ГОЛЕМИНА : S / 160 M / L 165 / 170 XL / 175 XXL / 180 XXXL / 185 Рамо 41cm 45см 46cm 48cm 51cm Биста 92cm 98cm 104cm 107cm 110cm 114cm Должина 66cm 68cm 70cm 72cm 74.5 cm 76.5 cm АКО сакате девојка кошула,ве молиме оставете ми порака...

DEN 1356.48

Еднорог Тема Шарени Мајка Партија Смешно Новина Подарок Кошула Памук Женски Блузи Топла Бренд За Облека, Дизајн Т Кошула Новина Блузи

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големината на САД Големина...

DEN 626.00 719.52

Мажите Секојдневен О-Вратот Вратот Основниот Долг Ракав Мускулите Tee Солидна Т-маица Comfortabel Блузи

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Памук Помеша Бои : Црна, Бела Темно Сива боја Светло Сива Големина : M L XL 2 XL 3 XL Има 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она што Ќе Добиете за : 1 x машка маицаПреглед : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 424.00 455.52

Сакам Куала Лумпур Жените Бела Маица НОВИ Големини S-XL Евтини Цена За Жените Печатени Т Кошула Поставен на Врвот Печатење

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големината на САД Големина...

DEN 626.00 719.52