• Ново
Вистински Елегантен Обвивка Долг Ракав Чипка Мајката на Невестата Фустани 2017 со Јакна Bolero Нови Мини Краток Партија Пром Фустани CZM8

Вистински Елегантен Обвивка Долг Ракав Чипка Мајката на Невестата Фустани 2017 со Јакна Bolero Нови Мини Краток Партија Пром Фустани CZM8

DEN 7200.00
DEN 6480.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


>>> Добредојдовте на Lacebridal ^_^
Ние и ветуваме ќе го користите на најдобар квалитет на ткаенина и монистра да се направи совршен облекуваат!
Ние само што нудат high-end Quality Фустан!
Напомена : Според прилагоди поштенска политика на Русија и Бразил, име на примачот мора да биде ПОЛНО ИМЕ; И Brizal, корисниците мора да ја напишете вашата CPF или CNPJ во празно на вашата цел,вашиот сопствен треба тоа.
Домот Обвивка Светло Зелена Чипка Monther на Невестата Фустани 2016 година со 3/4 Ракав Јакна Нови Коленото Должина Партија Пром Фустани CZM7 Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број CZM7 Ткаенина сатен Разубавувањето pleat,чипка Целосно Наредени да се Изгради-во Градник Да Fishbones Затворање Патент До Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 12-30 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yes
1.Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1.Можете да обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики? Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики. 2.Можам custom size? Да,ние може да custom size за вас слободно. (Ние треба вашата : Биста,Половината,Колковите,биста до половината над половината,на Висина не потпетици,Шупливи до Подот без потпетици,Потпетици) 3.Колку долго може да добиете мојот фустан? За 25-40 дена(зависи од стилови).22-33 дена да го разгледа и да 3-7 дена да брод(Русија треба околу 15-20 дена да брод). 4.Што треба да направам ако thers е нешто во ред со фустан? Ве молиме кажете ни во прво време,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се реши проблемот.Ако тоа е наша грешка,ние ќе биде одговорен за тоа. 2.Како да се Направи ред? 1)на Уплата.Ние прифаќаме Зачувам,T/T, L/C за голема сума, Western Union за мала сума.
Pls кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остават порака во однос на мерењата и боја. 2)Потврдите.кога ќе примите вашата исплата,ќе ви испрати е-мејл или порака да ја проверите фустан информации,како што се Големината,Бојата и сите други requestments. 3)Обработка на,обработка време за 22-33 дена(Нормално невести ред венчаница неколку месеци однапред да се биде подготвен за големиот ден ). 4)Пакет 1)имаме пластични пакет или картонска кутија(контактирајте со продавачот да платат дополнителна такса ако кутија) за вашиот фустан. Ако имате некои посебни барање,ве молиме да не информираат однапред,се облекуваат ќе се спакувани како на вашите барања. 5)Превозот Ние ги користиме брзо се изрази,на превозот време за 3-7 дена.Тоа е купувачот е задолжен да плати Царина. (Ние нормално прогласи ниска вредност,не се изјасни вистинска вредност, ако сакате посебна вредност, pls кажете му на продавачот или напишете во полето за пораки на вашата нарачка) 3.Боја и Големина
Мерка Настава
1)Ако сакате да Custom Size,ве молиме пополнете ја формата како што е подолу :
-Знам дека овој фустан е многу важно за вас или вашите пријатели, pls бидете сигурни дека ќе добиете целосни и точни мерења!!!!!
Точни мерења што треба да се обезбеди со помош на професионални прилагоди ако сакате custom size :
A : рамо до Рамо;
Б : Брадавица да брадавица;
C : Биста;
D : Половината;
E : Колковите : ;
F : Ракав elength;
G : Bicep;
H : Грб Око(Armhole Околу);
Јас : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли;
Ј : Висина без чевли;
К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан
L : Шупливи да Половината над биста ;
У : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .

Особините

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 14W
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
скромни велејќи
Силуета:
Обвивка
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Appliques,Чипка
Број На Модел На:
CZM8
Sleeve Стил:
Со Јакна
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
vestido longo:
Свадба Настани
вечер фустани:
долго фустани вечер
Партија фустани:
Пром Фустани
долго чипка вечер фустан:
увезени-партија-фустан
Секси Долго Вечер Фустан:
Vestido Долго Де Феста
долгите вечерни фустани:
вечер gown
дубаи kaftan:
Долго Партија Облечи
Формално Фустани:
Вечерните Фустани
Мајката на Невестата Фустани:
Долго Вечер Фустан До 2015 Нови Пристигнување Формално Фустани
жените формално фустани:
Се Облекуваат За Партијата Вечер, Во Домот

Купувачите избираат и

Праска 2018 Мајката На Невестата Фустани А-линија V деколте, 3/4 Ракави Chiffon Чипка Backless Долго Домот на Младоженецот Мајка Свадба Фустани

Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

DEN 3320.00 3648.00

Саудиска арапски Муслимански Мајката На Невестата Фустани Чипка Долг Ракав Жените Партија Фустани Долг Chiffon Свадба Гостин Фустан CM090

1 Ве молиме контактирајте со нас откако ќе поставите цел ние ќе ви испратиме боја шема и да го потврди големина со вас .2...

DEN 6338.00 6672.00

Бела 2018 Мајката На Невестата Фустани Сирена Долги Ракави Чипка Младоженецот Формално Долги Вечерни Фустани Мајка Фустани За Свадба

Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

DEN 3931.00 4320.00

E JUE SHUNG Розова Гроздобер Чипка Appliques Коленото Должина Мајката на Невестата Фустани Со Кејп Вечер Фустани Плус големина

Имаме многу години искусен менаџмент и одличен дизајнер на тимот.Сите материјали се избрани строго.(Како што се zip, биста на подлога , ткаенина , поставата и beading и сл.)Секој дел од вечер фустан што ние ги направивме за нашите клиенти се со целосно на наша страст и најдобра услуга.Детални услови како што е подолу : .Состојба : ОЕМ и ODM наредби се прифатливи, конкурентна цена со висок квалитет.Материјал : Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл.Исто така, со користење на висококвалитетни материјалиако клиентот во спорот, како на пример свила сатен, памук...

DEN 5300.00 6234.72

Светло Виолетова 2018 Мајката На Невестата Фустани Душо Сирена Чипка Beaded Младоженецот Долго Плус Големина Мајка Фустани За Свадба

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

DEN 4150.00 4560.00

Црна 2018 Мајката На Невестата Фустани Обвивка Тафт Коленото Должина Плус Големина Краток Домот На Младоженецот Мајка Свадба Фустани

Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

DEN 3276.00 3600.00

H&S БУЛЧИНСКИ Гроздобер Браун Сирена Кристали Beading Луксузни Мајката На Невестата Фустани vestido де феста вечер фустан долг 2017

H&S БУЛЧИНСКИ Гроздобер Браун Сирена Кристали Beading Луксузни Мајката На Невестата Фустани vestido де феста вечер фустан долг 2017Почитувани КлиентиСите фотографии подолу се сите вистински фотографии ,ве молиме да не грижете се ,ние ќе ги обезбедува истите quanlity и дизајн, како фотографија ...

DEN 7524.00 7920.00

АНТИ Гроздобер Тафт 2018 Мајка На Невестата се Облекуваат За Свадба Партија Vestido Де Madrinha Мајка Невестата Формално Фустани

***Опис***Ако има било какви прашања на производ и цена,ракување со времето,изменуваат,или ако не сакате да дојде на ред, ве молиме контактирајте со нас преку чет или порака.Поради временската разлика меѓу различни земји,ако не можеме да навремен одговор од разговор на време, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.Ви благодариме.***Големина На Топ Листите******Боја На Топ Листите******Како да се Измери******Задоволство На Клиентите***Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.***Плаќање***Таму сме многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички,навремени банкарски трансфери,offline плаќања.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Со цел да се заштити вашиотинтереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиетевашиот предмети и се задоволни со тоа.***Превозот***1.Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање"табот на производот детали страница,и ќе видите испоракадетали.Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.2.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.3.Објект за Обработка на Пат : на Обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акциистатус.Најчесто,тоа ќе биде 315 работни дена.***Повратни информации***Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивниповратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе една минута.Ви благодариме !***Ве Молиме Запомнете***Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

DEN 6086.00 6086.40

Долг Ракав Илузија Tulle Чипка Appliqued Сирена Мајката на Невестата Фустани Црна Формално Фустани Вистински Фото M034

За плус големина, ние треба соберат екстра такса, ако у треба, ве молам дозволете ми да знам.Долг Ракав Илузија Tulle Чипка Appliqued Сирена Мајката на Невестата Фустани Црна Формално Фустани EMS : Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.Околу 2530 дена стигнат до Аргентина & Бразил.DHL : Околу 37 дена да повеќето Земјата.Околу 7 дена стигнат до Бразил, но треба CPF Број и може да чини обичај такса.За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молиме кликнете на линкот подолу копчиња :

DEN 7584.00

Со Јакна 2018 Мајката На Невестата Фустани А-линија Темно Сина Chiffon Beaded Кристали Формално Зетот Мајката Фустани За Свадба

Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

DEN 3451.00 3792.00

Плус Големина Браун 2018 Мајката На Невестата Фустани А-линија V деколте, Chiffon Пердув Свадба Партија се Облекуваат Мајка Фустани За Свадба

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фустан од DHgate.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно...

DEN 3407.00 3744.00

Шампањ 2018 Мајката На Невестата Фустани Душо Сирена Чипка Beaded Со Јакна Долго Домот На Младоженецот Мајка Свадба Фустани

Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

DEN 3625.00 3984.00

H&S БУЛЧИНСКИ Долг Ракав Јакна мајка на невестата се облекуваат 2017 Тафт Pleated Beaded мајката на младоженецот фустани кума фустан

H&S БУЛЧИНСКИ Долг Ракав Јакна мајка на невестата се облекуваат 2017 Тафт Pleated Beaded мајката на младоженецот фустани кума фустанПочитувани КлиентиСите фотографии подолу се сите вистински фотографии ,ве молиме да не грижете се ,ние ќе ги обезбедува истите quanlity и дизајн, како фотографија ...

DEN 5882.00 6192.00

Виолетова 2018 Мајката На Невестата Фустани Сирена Сатен Чипка Лак Вечер Фустан Плус Големина Долго Домот На Младоженецот Мајка Свадба Фустани

Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

DEN 3451.00 3792.00

E JUE SHUNG Шампањ Гроздобер Чипка Сирена Долго Мајката на Невестата Фустани Половина Ракави Peplum Формално Фустани облека де соаре

PLS ИЗБЕРЕТЕ боја од бојата на табелата е како што следува : PLS ЉУБЕЗНО СЕ ОБРНЕ ВНИМАНИЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА БРОЈ 412390Имаме многу години искусен менаџмент и одличен дизајнер на тимот.Сите материјали се избрани строго.(Како што се zip, биста на подлога , ткаенина , поставата и beading и сл.)Секој дел од вечер фустан што ние ги направивме за нашите клиенти се со целосно на наша страст и најдобра услуга.Детални услови како што е подолу : .Состојба : ОЕМ и ODM наредби се прифатливи, конкурентна цена со висок квалитет.Материјал : Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл.Исто така, со користење на висококвалитетни материјалиако клиентот во спорот, како на пример свила сатен, памук...

DEN 4488.00 5279.52

Плус Големина 2018 Мајката На Невестата Фустани А-линија Капа Ракави Chiffon Чипка Чај Должина Backless Краток Мајка Фустани За Свадби

Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години...

DEN 3058.00 3360.00