• Ново
свила шамија s заврши shawl за Жените лотос цвет шема супер големи марами 180x110CM Лето Плажа Cover-up прозорци

свила шамија s заврши shawl за Жените лотос цвет шема супер големи марами 180x110CM Лето Плажа Cover-up прозорци

DEN 2284.80
DEN 983.00 -57 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на YYL продавница-експерт од свила марами. Имаме десетици години професионално искуство во производство и продажба на свила производи во Кина копното. Ние нудиме голем попуст во фаза на отворањето светскиот пазар . Нашата цел : вашето задоволство е наша извршување. Уживаат во шопинг!
Материјал : 100% реално свила
Големина : 180x110 CM(прирачник за мерење, мала грешка)
Дебелина : Тенок
Чувство : Мека
Пакет : едноставен OPP вреќа
Совети и Совети за перење свила предмети
Нежно рачен перење свила предмети со помош на ладна вода.
Се применуваат многу благ детергент, како што се Woolite или Бебето Сапун. Исплакнете го објектот во ладна вода, се додека сите сапун остатоци е отстранета.
Притиснете го копчето за вода надвор од ткаенина од страна на возен го во крпа.
Не пресврт или присилува, како ова ќе го оштети ткаенината.
Висат на влажни ставка и да се овозможи тоа да се исуши целосно.
Не се откажам свила предмети на сонце да се исушат.
Железо само кога е апсолутно неопходно. Користете кул iron со притиснете крпа помеѓу железо и ткаенина. Плаќање 1.Alipay е прифатена 2.Големи кредитни картички се прифаќаат преку Зачувам Превозот 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата 2.Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail Царински давачки за Увоз доход и полнење не се вклучени во точка цена, тоа е купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава wether има дополнителни трошоци.

Особините

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Свила
Марами Должина:
>175cm

Купувачите избираат и

Плус големина 2017 зима нова мода жените високо-квалитетни партија банкет милан покаже крстот фокс крзно крзно јака shawl шамија

Ние повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот вебсајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ? Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена границаНашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.не трошете време да преговараат plsСамо да уживаат во процесот на купување ! Вратите на суштината, го Носат ти пат !Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Две целиот крстот фокс производство, природна боја е повеќе природни, а не дамки може да се направи...

DEN 24624.00

Диви Мода Свила Шамија Женски Модел Шамија Жените Shawls Лето и Есен 2017 Chiffon Шамија 20 Стилови Whalesale

Оваа Шамија Должина е 150160cm,Ширина е 3540cm.Диви Мода Свила Шамија Женски Модел Шамија Жените Shawls Лето и Есен 2015 Chiffon Шамија 20 Стилови Whalesale

DEN 159.00 177.12

дами марами Логото на Брендот за Луксузна Шамија Сатен Свила Комбинација Shawl Везови рачно изработени Модни Свадба Партија Долго Свила Pashmina

Сите Примероци се земени од реалниот примероци; што ќе се добие се исти како што видовме од нашата вебстраница; Висок Квалитет со рачно изработени Цветови и комбинација двојно се соочуваат Сатен свила Shawls и PashminasГолемина : 157x35cmХунан вез е во обична сатен brocade, сатен, тешко сатен, ткаење сатен, транспарентен најлон како база материјал, направена со обоени свила вез нишка на чиста рачно изработени премиум занаетитеРачно изработени Хунан вез, еден од четирите познати вез, 2000 години од народната уметност наследство, секоја една игла рака вез, е еден од Хунан специјализирани производи, "Huxiang 4 богатство" како лична употреба или специјален подарок сите се совршени.Нашите предности : √ Купувачите спецификации и прилагодено боја на дизајни се прифатливи.√ 100% вистински производ слика,она што го гледате е она што ќе добиете.√ Може да им обезбеди на клиентите со Висока Дефиниција слики без нашите водени жигови.√ Врвен квалитет и конкурентна цена шамија.√ Добри попродажбата на Услугата.√ Различни материјали и дизајн за вашиот избор,ве Молиме проверете внимателно и изберете она што ви треба.√ Навремена испорака,обично во рок од 7days по добивање на целЗа нас : Имаме високо ниво на производство тим и искусни дизајнери...

DEN 4799.52

Шарени Унисекс Лесни 100x100cm Тактички Отворено Арапската Пустина Shemagh Шамија Со Tassel За Мажи Жени

SF0005904Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : полиестерБоја : Црвена, Сива, Војска Зелена, Кафе, Тен, Црна+БелаГолемина : Прибл...

DEN 130.00 216.96

креативни ново реално фокс крзно комбинација три тонови шарени марами долго врвен квалитет европските жени зима фокс крзнени шалови крзно shawl

Вистински фокс крзно, кои се применуваат на со врвен квалитет фокс крзно Елегантен и луксузен за 88cm долго, 12cm широк.

DEN 1872.00

Jancoco Max 2018 Вистински Raccoon Крзно Јака Трим Жени Мажи Јакна Мода Топло Зима Шамија Поставата 80см Паркови Худ S1617

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : 100% Реално Raccoon Крзно ЈакаДолжина : Поставата 80смНие пишуваме ниска вредност на пакетот, pls негрижете се за costoms данок.N ature Боја : Кафе : Црни : Црвено : Вино Црвено : Темно сино : Зелена : Портокал & Зелена : ЦрноЦрвена : ПРЕВОЗОТВе молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.Бесплатен превозот обично трае околу 1540 дена...

DEN 1597.00 3072.00

Шамија chiffon за Shawls Shawl жените марами голема зима обвива заврши Hijab многу кејп женски sciarpa и stoles scarfs bufanda mujer

Материјал : Chiffon Топло и удобно Боја : нетоксични зелена colorfast различни бои Тежина : 0.06 kg Должина : 1600mm X 500 mm 100% во вид на снимање Прирачник за мерење ќе имаат 1 ~ 3 cm грешка внимателно Постојат и други не го разбираат, чувствуваат слободни да контакт со сервисот за Забелешки : 1...

DEN 138.00 229.92

Трговија на големо Отворено риболов тубуларна шамија, тубуларна bandana headband. бесплатен превозот

Answer : ___________________________ Note : 50pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~1.75 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада...

DEN 2736.00

[VIANOSI] Нови Луксузни Шамија Зима Жените Шамија Женски Памук Солидна Шамија Најдобар Квалитет Pashmina Studios Tassels Жените Обвива VS073

Нов Луксузен Зимски Жените Шамија Женски Памук Солидна Шамија Најдобар Квалитет Pashmina Tassels Жените ОбвиваГОЛЕМИНА : 190 CM X 70 CM (Грешка Опсег 1~3cm)

DEN 547.00 1520.64

Нови пристигнување 90*90cm Свила Плоштадот Шамија Жените Мода Имитира Свила сатен Црни и бели цвеќиња Висок Квалитет Shawl hijab

ТОЧКА ИМЕ : 90x90cm имитира свила голем плоштад шамијаГОЛЕМИНА : 90cm x 90cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имитира СвилаФОРМАЛДЕХИД : Помалку Од 20mg / kgPH ВРЕДНОСТ : 7.0

DEN 158.00 239.52

Трговија на големо Отворено работи тубуларна лицето маска, тубуларна headwear headband за жените. бесплатен превозот

Answer : ___________________________ Note : 50pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~1.75 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада...

DEN 2736.00