• Ново
Бесплатни shippingAutunm Зима Нови Жените кашмир со Fox Крзно Shawl рекс зајакот крзно трендафил цвеќе кашмир poncho

Бесплатни shippingAutunm Зима Нови Жените кашмир со Fox Крзно Shawl рекс зајакот крзно трендафил цвеќе кашмир poncho

DEN 7920.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Вистински фотографии
1. Материјал : 100% кашмир со рекс зајакот се зголеми.
linning : сатен ткаенина.
2. Боја : ве молам оставете на боја на порака за вашата нарачка детали.
3.Димензии : Должина 70cm
4. пакет : 1pcs во PVC кеса
5. Испорака : 7-10 DAYS
6. Shippment : со ЕМС или ТНТ експрес
7. Сопствени направени acceptant
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на ставање на вашата нарачка
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Превозот и предавање
EMS и TNT express е нашата склопот на превозот метод. Ние нудиме брод стоки со DHL и ПРОЗОРЦИ
Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен
Наплата Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети
3. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме бидете сигурни дека ќе контактирајте со нас пред да превозот да се избегне restocking такси и било кои други проблеми ќе може да издржи за време на процесот на враќање. Сите предмети мора да биде во unworn, неискористениот состојба со ознаките сеуште се применуваат доколку сервисот има рече на друг начин.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми
Контактирајте со нас
тел : 0086 318 2998307
факс : 0086 318 2990222
skype&wechat : hpchuner
whatsapp : +8613663187797

Особините

Големина:
length70cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
0712
Материјал:
Крзно,Кашмир
Марами Должина:
60см-80см
Бренд Име:
KAMAGU КРЗНО
Марами Тип:
Pashmina

Купувачите избираат и

Жените Шамија Мода Декоративни Шамија Тенка Памучна Постелнина Tassel Марами Ќебе Shawl Handkerchief за Жените Bufandas 185*95cm

Жените Шамија Мода Декоративни Шамија Тенка Памучна Постелнина Tassel Марами Ќебе Shawl Handkerchief за Жените Bufandas 185*95cm ПРОИЗВОД ШОУШАМИЈА ГОЛЕМИНА185*95cm

DEN 716.00 753.60

Плус големина 2017 зима нова мода жените високо-квалитетни партија банкет милан покаже крстот фокс крзно крзно јака shawl шамија

Ние повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот вебсајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ? Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена границаНашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.не трошете време да преговараат plsСамо да уживаат во процесот на купување ! Вратите на суштината, го Носат ти пат !Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Две целиот крстот фокс производство, природна боја е повеќе природни, а не дамки може да се направи...

DEN 24624.00

Шамија chiffon за Shawls Shawl жените марами голема зима обвива заврши Hijab многу кејп женски sciarpa и stoles scarfs bufanda mujer

Материјал : Chiffon Топло и удобно Боја : нетоксични зелена colorfast различни бои Тежина : 0.06 kg Должина : 1600mm X 500 mm 100% во вид на снимање Прирачник за мерење ќе имаат 1 ~ 3 cm грешка внимателно Постојат и други не го разбираат, чувствуваат слободни да контакт со сервисот за Забелешки : 1...

DEN 138.00 229.92

2017 Најновите Дланка Лист Печати Tassel Шамија Жените Убава Зеленило Печати Марами И Shawl Остава Заврши Hijab Пригушувач Бесплатен Превозот

2017 Нови убава лист tassel шамија shawlsголемина : 180*90cmматеријал : viscoseбоја : една бојаминимална количина : 10pcs секоја боја,добар материјал прекрасен дизајн

DEN 2155.20

есен зима shawl диви нови црно бела задебелена сплит Јанг Ми со став кашмир топло shawl женски наметка A214

Големина : за 180*130cm Ткаенини / Плус материјал : Имитираат Кашмир Големина / Големина на : ( ве Молиме внимателно да се провери големината, прирачник за грешка при мерење е 2 ~ 3cm е нормално) Забелешка : Ова е машина не може да перат! Не машина перат! Не машина за перење, сушење! Оваа сезона многу функционални еден производ Што се осмелуваат да биде прв пат боја плочи се наши раце И да сте во можност да допре излезе добар каде Продавачот ветување за Плаќање и испорака : 1...

DEN 900.00 1125.60

Бесплатен превозот кашмир кејп со вистински црвена лисица крзно трим shawl

1 Материјал : кашмир со црвена лисица крзно уреденост.linning : сатен ткаенина.2 Боја : црна,темно сива боја3.Димензии : Должина 70cm ,црвена лисица крзно трим4...

DEN 16608.00

Жените Макси солидна шамија меур обичен муслимански hijab марами pashmina foulard shawls bandana мода глава шамија голема shawls и обвива

Топла продажба меур обичен шамија / марами на работ на жените мека солидна hijabs популарни пригушувач shawls голема pashmina муслимански заврши нови дизајниМатеријал : памук, ленГолемина : 180cm (L), 90 cm (W)Тежина : околу 130gПакување : Opp вреќа секој шамијаИзбор на прекрасен боиГолема за да може да се поддржи трговија на големо цена, ве молиме контактирајте ме : )БОЈА ОПЦИЈАПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

DEN 239.52

свила шамија, жените Плоштадот шамија,Материјал:twill свила, големина:50x50,Дебелина 12mm Сино Мода се облекуваат

1.Фото боја разлика, бидејќи на различни монитори, Боја опис затоа што на јазикот на преводот ќе биде на разликите, за повикување само : ) ви благодариме!2.Нормално ние брод во рок од 24 часа,Инвентар промени секој ден бидејќи од вистински продавници продажба , ако сте купиле на ден надвор од акциите, ние ќе испратени до вас во 7 работни дена.3.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.4.Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.5.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.6.Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.7.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно.8.Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин9.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.10.Контакт : Адреса : 155# jiankang Rd, Hangzhou ,Жеџијанг ,Кина.телефон : +86057185199283марами whatapp : 13157157917Brocade whatapp : 13067866566rocade Продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1266910

DEN 528.00 960.00

2017 Топла Висок Квалитет Канцеларија Жените Црвена Точка Шамија Bandana Свила Лето Мода Шамија Плоштадот Foulard Жените Plaid Марами Hijab 50cm

********************************************** *****************************2017 Топла Висок Квалитет Канцеларија Жените Црвена Точка Шамија Bandana Свила Лето Мода Шамија Плоштадот Foulard Жените Plaid Марами Hijab 50cm****************************************************************************Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.Производство информации1.Големина на : 50*50cm.2.Материјал : Природна свила Палачинка Сатен.3.Боја : црвена.4.стил : мода Мал плоштад свила шамија / shawl5.погоден за : жените,девојка.6.изработка : paisley.7.моден стил.8...

DEN 44.00 57.60

Нови пристигнување 90*90cm Свила Плоштадот Шамија Жените Мода Имитира Свила сатен Црни и бели цвеќиња Висок Квалитет Shawl hijab

ТОЧКА ИМЕ : 90x90cm имитира свила голем плоштад шамијаГОЛЕМИНА : 90cm x 90cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имитира СвилаФОРМАЛДЕХИД : Помалку Од 20mg / kgPH ВРЕДНОСТ : 7.0

DEN 158.00 239.52

Пролет 2017 Нови,viscose шамија,Муслимани hijab,shawls обвива,пригушувач,жените кејп,ивица печати шамија,британски стил,shawls и шалови

Пролет 2017 Нови,viscose шамија,Муслимани hijab,shawls обвива,пригушувач,жените кејп,ивица печати шамија,британски стил,shawls и шаловиПредмет Бр...

DEN 1940.00 2064.00

супер големи димензии коза кашмир жени на модата бутик тенка шамија shawl pashmina солидна боја 100x220cm трговија на големо и мало

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмирсодржина>95%исклучителна & висок степен насупер големи димензии & тенка100x220cm, 2x1cm burrsза 50gдизајниран & изменуваат од страна на ЕУ, 2015направен во Внатрешна Монголија и Кинасовети за хемиско чистењезабрани на топла вода или машина за чистење

DEN 3600.00

Шарени Унисекс Лесни 100x100cm Тактички Отворено Арапската Пустина Shemagh Шамија Со Tassel За Мажи Жени

SF0005904Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : полиестерБоја : Црвена, Сива, Војска Зелена, Кафе, Тен, Црна+БелаГолемина : Прибл...

DEN 130.00 216.96

YCFUR Мода Жените Крзно Прстен Марами Зима Вистински Рекс Зајакот Крзно Прстени Обвива Поврзана Рекс Зајакот Крзно Шамија Со Tassels

Реден Број : YSC118Точка Име : YCFUR Мода Жените Крзно Прстен Марами Зима 2016 Вистински Рекс Зајакот Крзно Прстени Обвива Поврзана Рекс Зајакот Крзно Шамија Со TasselsМатеријал : рекс зајакот крзноБоја : 2 бои ( други бои се во ред )Големина на : слободен големинаЧувствувам : топло мекаПакет : opp торби и картонска кутијаНапомена : 1.Ние сме фабрика директно на продажба, добар квалитет и трговија на големо цена, само за позитивни повратни информации...

DEN 2917.44

дама супер долго и широко patwork три тонови сива боја бела вистински фокс крзно шамија жените зима фокс крзно shawl женски луксузен крзно

Вистински фокс крзно, со врвен квалитет.Сите наши слики сликани со мобилен телефон без никакви модификации...

DEN 6672.00

женска марами Познатиот бренд Плажа Sarongs 00% Чиста Свила Небото Сино Обична Боја Познатиот Шамија Тенка Плоштадот Арапските Hijab Дама Headband

Сите Примероци Тука се Земени од Реалниот Примероци; Што ќе се добие се исти како што видовме од нашата продавница;Тие се 100% Чиста Свила Марами и Shawls; Ако сакате купи 100% Свила Материјал да се направи фустан ,ние исто така би можело да се направи.Добредојдовте да контактирате со нас слободно.Големина : 200x65cm,200x130cm,250x130cmНашите предности : √ Купувачите спецификации и прилагодено боја на дизајни се прифатливи.√ 100% вистински производ слика,она што го гледате е она што ќе добиете.√ Може да им обезбеди на клиентите со Висока Дефиниција слики без нашите водени жигови.√ Врвен квалитет и конкурентна цена шамија.√ Добри попродажбата на Услугата.√ Различни материјали и дизајн за вашиот избор,Pleasecheck внимателно и изберете она што ви треба.√ Навремена испорака,обично во рок од 7days по добивање на целЗа нас : Имаме високо ниво на производство тим и искусни дизајнери...

DEN 1242.72

Jancoco Max 2018 Дами Вистински Рекс Зајакот Крзно Шамија Моден Стил Цвеќиња Декорација Shawls Зима Пригушувач Нови Пристигнување S7094

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : Вистински Рекс Зајакот КрзноДолжина : 88cmШирина : 13cm​ПРЕВОЗОТВе молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.Бесплатен превозот обично трае околу 1540 дена...

DEN 1123.00 2160.00

свила шамија s заврши shawl за Жените лотос цвет шема супер големи марами 180x110CM Лето Плажа Cover-up прозорци

Добредојдовте на YYL продавницаексперт од свила марами Имаме десетици години професионално искуство во производство и продажба на свила производи во Кина копното...

DEN 983.00 2284.80

дами марами Логото на Брендот за Луксузна Шамија Сатен Свила Комбинација Shawl Везови рачно изработени Модни Свадба Партија Долго Свила Pashmina

Сите Примероци се земени од реалниот примероци; што ќе се добие се исти како што видовме од нашата вебстраница; Висок Квалитет со рачно изработени Цветови и комбинација двојно се соочуваат Сатен свила Shawls и PashminasГолемина : 157x35cmХунан вез е во обична сатен brocade, сатен, тешко сатен, ткаење сатен, транспарентен најлон како база материјал, направена со обоени свила вез нишка на чиста рачно изработени премиум занаетитеРачно изработени Хунан вез, еден од четирите познати вез, 2000 години од народната уметност наследство, секоја една игла рака вез, е еден од Хунан специјализирани производи, "Huxiang 4 богатство" како лична употреба или специјален подарок сите се совршени.Нашите предности : √ Купувачите спецификации и прилагодено боја на дизајни се прифатливи.√ 100% вистински производ слика,она што го гледате е она што ќе добиете.√ Може да им обезбеди на клиентите со Висока Дефиниција слики без нашите водени жигови.√ Врвен квалитет и конкурентна цена шамија.√ Добри попродажбата на Услугата.√ Различни материјали и дизајн за вашиот избор,ве Молиме проверете внимателно и изберете она што ви треба.√ Навремена испорака,обично во рок од 7days по добивање на целЗа нас : Имаме високо ниво на производство тим и искусни дизајнери...

DEN 4799.52

Пешачење Шамија Маскирна марами Отворено Воена Тактичка Мрежа Шамија кампување Дише Превез Покрие Neckerchief Џунглата Пригушувач

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Модата и популарни Направени од памук мрежа материјал, мека, дише и удобно Лесен и лесно да се спакуваат Мултицел маскирна шамија Може да се носи околу вратот, главата или рамењата Укината и завиткани во различни стилови околу главата или вратот или лицето превез Одговара за надворешна воена играКарактеристики : Материјал : Памук и Синтетички Ткаенини Mesh Материјал Големина : 160 x 40cm Тежина : 97g ние не нудиме боја на избор, вашиот објект ќе биде испратена по случаен избор.Пакет содржина : 1 x Маскирна Шамија

DEN 149.00 291.84

година Најновите Мала Симпатична Боксер Печати Марами Заврши Булдог Шема Жените Шамија Животинско Shawl Заврши 10pcs/МНОГУ Бесплатен Превозот

Топла Продаде Мала Симпатична Боксер Печати Жените Животинско Шамијаголемина : 180 *90cmбоја : 4 бојаматеријал : мека voile.минимална количина : 10pcs секоја боја, ако у сакате мешавина боја, plz забелешка.најнов дизајн добра продажба.

DEN 1680.00