• Ново
Бесплатен превозот кашмир кејп со вистински црвена лисица крзно трим shawl

Бесплатен превозот кашмир кејп со вистински црвена лисица крзно трим shawl

DEN 16608.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


1. Материјал : кашмир со црвена лисица крзно уреденост.
linning : сатен ткаенина.
2. Боја : црна,темно сива боја
3.Димензии : Должина 70cm ,црвена лисица крзно трим
4. пакет : 1pcs во PVC кеса
5. Испорака : 7-10 DAYS
6. Shippment : со ЕМС или ТНТ експрес
7. Сопствени направени acceptant
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на ставање на вашата нарачка
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Превозот и предавање
EMS и TNT express е нашата склопот на превозот метод. Ние нудиме брод стоки со DHL и ПРОЗОРЦИ
Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен
Наплата Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети
3. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме бидете сигурни дека ќе контактирајте со нас пред да превозот да се избегне restocking такси и било кои други проблеми ќе може да издржи за време на процесот на враќање. Сите предмети мора да биде во unworn, неискористениот состојба со ознаките сеуште се применуваат доколку сервисот има рече на друг начин.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми
Контактирајте со нас
тел : 0086 318 2998307
whatsapp : +8613663187797

Особините

Големина:
length70cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно,Кашмир
Марами Должина:
60см-80см
Бренд Име:
KAMAGU КРЗНО
Марами Тип:
Pashmina
Број На Модел На:
0710

Купувачите избираат и

Jancoco Max 2018 Вистински Raccoon Крзно Јака Трим Жени Мажи Јакна Мода Топло Зима Шамија Поставата 80см Паркови Худ S1617

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : 100% Реално Raccoon Крзно ЈакаДолжина : Поставата 80смНие пишуваме ниска вредност на пакетот, pls негрижете се за costoms данок.N ature Боја : Кафе : Црни : Црвено : Вино Црвено : Темно сино : Зелена : Портокал & Зелена : ЦрноЦрвена : ПРЕВОЗОТВе молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.Бесплатен превозот обично трае околу 1540 дена...

DEN 1597.00 3072.00

свила шамија s заврши shawl за Жените лотос цвет шема супер големи марами 180x110CM Лето Плажа Cover-up прозорци

Добредојдовте на YYL продавницаексперт од свила марами Имаме десетици години професионално искуство во производство и продажба на свила производи во Кина копното...

DEN 983.00 2284.80

Пад на превозот Бесплатен превозот двојно искривено фокс крзно трим кашмир poncho за дама

1 Материјал : кашмир со двојно искривено фокс крзно уреденост.монтажни хаубаlinning : сатен ткаенина.2 Боја : ве молам оставете на боја на порака за вашата нарачка детали.3.Димензии : Должина 80см4...

DEN 30960.00

Трговија на големо Отворено работи тубуларна лицето маска, тубуларна bandana headband за жените. бесплатен превозот

Answer : ___________________________ Note : 50pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~1.75 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада...

DEN 2736.00

Пад на превозот Бесплатен превозот возрасни голема големина кашмир кејп со двојно директно фокс крзно трим 0719 shawl

1 Материјал : кашмир со двојно директно фокс крзно уреденост.linning : сатен ткаенина.2 Боја : ве молам оставете на боја на порака за вашата нарачка детали.3.Димензии : Должина 80см ,двојно директно фокс крзно намали,со кој се одвојува хауба4...

DEN 25152.00

супер големи димензии коза кашмир жени на модата бутик тенка шамија shawl pashmina солидна боја 100x220cm трговија на големо и мало

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмирсодржина>95%исклучителна & висок степен насупер големи димензии & тенка100x220cm, 2x1cm burrsза 50gдизајниран & изменуваат од страна на ЕУ, 2015направен во Внатрешна Монголија и Кинасовети за хемиско чистењезабрани на топла вода или машина за чистење

DEN 3600.00

2017 Топла Висок Квалитет Канцеларија Жените Црвена Точка Шамија Bandana Свила Лето Мода Шамија Плоштадот Foulard Жените Plaid Марами Hijab 50cm

********************************************** *****************************2017 Топла Висок Квалитет Канцеларија Жените Црвена Точка Шамија Bandana Свила Лето Мода Шамија Плоштадот Foulard Жените Plaid Марами Hijab 50cm****************************************************************************Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.Производство информации1.Големина на : 50*50cm.2.Материјал : Природна свила Палачинка Сатен.3.Боја : црвена.4.стил : мода Мал плоштад свила шамија / shawl5.погоден за : жените,девојка.6.изработка : paisley.7.моден стил.8...

DEN 44.00 57.60

Jancoco Max 2018 Дами Вистински Рекс Зајакот Крзно Шамија Моден Стил Цвеќиња Декорација Shawls Зима Пригушувач Нови Пристигнување S7094

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : Вистински Рекс Зајакот КрзноДолжина : 88cmШирина : 13cm​ПРЕВОЗОТВе молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.Бесплатен превозот обично трае околу 1540 дена...

DEN 1123.00 2160.00

Висок квалитет свила шамија заврши hijab shawl за Жените женски долго стил флорални шема 180x110CM Лето Плажа Cover-up прозорци

Добредојдовте на YYL продавницаексперт од свила марами Имаме десетици години професионално искуство во производство и продажба на свила производи во Кина копното...

DEN 983.00 2284.80

женска марами Познатиот бренд Плажа Sarongs 00% Чиста Свила Небото Сино Обична Боја Познатиот Шамија Тенка Плоштадот Арапските Hijab Дама Headband

Сите Примероци Тука се Земени од Реалниот Примероци; Што ќе се добие се исти како што видовме од нашата продавница;Тие се 100% Чиста Свила Марами и Shawls; Ако сакате купи 100% Свила Материјал да се направи фустан ,ние исто така би можело да се направи.Добредојдовте да контактирате со нас слободно.Големина : 200x65cm,200x130cm,250x130cmНашите предности : √ Купувачите спецификации и прилагодено боја на дизајни се прифатливи.√ 100% вистински производ слика,она што го гледате е она што ќе добиете.√ Може да им обезбеди на клиентите со Висока Дефиниција слики без нашите водени жигови.√ Врвен квалитет и конкурентна цена шамија.√ Добри попродажбата на Услугата.√ Различни материјали и дизајн за вашиот избор,Pleasecheck внимателно и изберете она што ви треба.√ Навремена испорака,обично во рок од 7days по добивање на целЗа нас : Имаме високо ниво на производство тим и искусни дизајнери...

DEN 1242.72

YCFUR Мода Жените Крзно Прстен Марами Зима Вистински Рекс Зајакот Крзно Прстени Обвива Поврзана Рекс Зајакот Крзно Шамија Со Tassels

Реден Број : YSC118Точка Име : YCFUR Мода Жените Крзно Прстен Марами Зима 2016 Вистински Рекс Зајакот Крзно Прстени Обвива Поврзана Рекс Зајакот Крзно Шамија Со TasselsМатеријал : рекс зајакот крзноБоја : 2 бои ( други бои се во ред )Големина на : слободен големинаЧувствувам : топло мекаПакет : opp торби и картонска кутијаНапомена : 1.Ние сме фабрика директно на продажба, добар квалитет и трговија на големо цена, само за позитивни повратни информации...

DEN 2917.44