• Ново
Пад на превозот Бесплатен превозот возрасни голема големина кашмир кејп со двојно директно фокс крзно трим 0719 shawl

Пад на превозот Бесплатен превозот возрасни голема големина кашмир кејп со двојно директно фокс крзно трим 0719 shawl

DEN 25152.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


1. Материјал : кашмир со двојно директно фокс крзно уреденост.
linning : сатен ткаенина.
2. Боја : ве молам оставете на боја на порака за вашата нарачка детали.
3.Димензии : Должина 80см ,двојно директно фокс крзно намали,со кој се одвојува хауба
4. пакет : 1pcs во PVC кеса
5. Испорака : 7-10 DAYS
6. Shippment : со ЕМС или ТНТ експрес
7. Сопствени направени acceptant
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на ставање на вашата нарачка
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Превозот и предавање
EMS и TNT express е нашата склопот на превозот метод. Ние нудиме брод стоки со DHL и ПРОЗОРЦИ
Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен
Наплата Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети
3. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме бидете сигурни дека ќе контактирајте со нас пред да превозот да се избегне restocking такси и било кои други проблеми ќе може да издржи за време на процесот на враќање. Сите предмети мора да биде во unworn, неискористениот состојба со ознаките сеуште се применуваат доколку сервисот има рече на друг начин.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми
Контактирајте со нас
тел : 0086 318 2998307

Особините

Големина:
length80cm
Тип На Објект:
Марами
Материјал:
Кашмир,Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Должина:
80см-100cm
Бренд Име:
KAMAGU КРЗНО
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Број На Модел На:
0719
Марами Тип:
Pashmina
Одделот За Името:
Возрасни

Купувачите избираат и

свила шамија, жените Плоштадот шамија,Материјал:twill свила, големина:50x50,Дебелина 12mm Сино Мода се облекуваат

1.Фото боја разлика, бидејќи на различни монитори, Боја опис затоа што на јазикот на преводот ќе биде на разликите, за повикување само : ) ви благодариме!2.Нормално ние брод во рок од 24 часа,Инвентар промени секој ден бидејќи од вистински продавници продажба , ако сте купиле на ден надвор од акциите, ние ќе испратени до вас во 7 работни дена.3.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.4.Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.5.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.6.Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.7.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно.8.Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин9.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.10.Контакт : Адреса : 155# jiankang Rd, Hangzhou ,Жеџијанг ,Кина.телефон : +86057185199283марами whatapp : 13157157917Brocade whatapp : 13067866566rocade Продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1266910

DEN 528.00 960.00

SH059 Кашмир Зима Шамија Жените и Мажите Сосема Plaid Tassel Scarfs Pashminas Бесконечност Жените Марами и Shawls Echarp

Новодојдени Кашмир Марами Долго, тепам, топло и лесно да се совпаѓаат со облекаТопла Продажба дизајн, За Мажите и Жените, Солидна Боја стилМека и висок квалитет, различни бои за избор на Големина : околу 200*65cm* За Пратката 1...

DEN 704.00 1005.60

Трговија на големо Отворено риболов тубуларна шамија, тубуларна bandana headband. бесплатен превозот

Answer : ___________________________ Note : 50pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~1.75 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада...

DEN 2736.00

креативни ново реално фокс крзно комбинација три тонови шарени марами долго врвен квалитет европските жени зима фокс крзнени шалови крзно shawl

Вистински фокс крзно, кои се применуваат на со врвен квалитет фокс крзно Елегантен и луксузен за 88cm долго, 12cm широк.

DEN 1872.00

Жените Макси солидна шамија меур обичен муслимански hijab марами pashmina foulard shawls bandana мода глава шамија голема shawls и обвива

Топла продажба меур обичен шамија / марами на работ на жените мека солидна hijabs популарни пригушувач shawls голема pashmina муслимански заврши нови дизајниМатеријал : памук, ленГолемина : 180cm (L), 90 cm (W)Тежина : околу 130gПакување : Opp вреќа секој шамијаИзбор на прекрасен боиГолема за да може да се поддржи трговија на големо цена, ве молиме контактирајте ме : )БОЈА ОПЦИЈАПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

DEN 239.52

Темно Црвена Музика Белешки Печати Бесконечност / Долго Шамија Жените Додатоци Подарок Идеи за Неа

Носете го како шамија или како украл / заврши Совршен за сите сезони.Висок квалитет на рачно изработени шамијаЛесни шамија украсен со Убави Daisy Цвет печати дизајн.Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој приликиОваа елегантна шамија додадете луксузен завршувањето на допир за да можете се погледне.Овој модел се најпопуларните во оваа сезона.Големина : 180 cm x 90 смМатеријал : 100% viscoseПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

DEN 1469.00 1728.00

Пролет 2017 Нови,viscose шамија,Муслимани hijab,shawls обвива,пригушувач,жените кејп,ивица печати шамија,британски стил,shawls и шалови

Пролет 2017 Нови,viscose шамија,Муслимани hijab,shawls обвива,пригушувач,жените кејп,ивица печати шамија,британски стил,shawls и шаловиПредмет Бр...

DEN 1940.00 2064.00

Нови пристигнување 90*90cm Свила Плоштадот Шамија Жените Мода Имитира Свила сатен Црни и бели цвеќиња Висок Квалитет Shawl hijab

ТОЧКА ИМЕ : 90x90cm имитира свила голем плоштад шамијаГОЛЕМИНА : 90cm x 90cm (Грешка Опсег 1~2 cm)ТКАЕНИНА ТИП : Имитира СвилаФОРМАЛДЕХИД : Помалку Од 20mg / kgPH ВРЕДНОСТ : 7.0

DEN 158.00 239.52