• Ново
Пад на превозот Бесплатен превозот двојно искривено фокс крзно трим кашмир poncho за дама

Пад на превозот Бесплатен превозот двојно искривено фокс крзно трим кашмир poncho за дама

DEN 30960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


1. Материјал : кашмир со двојно искривено фокс крзно уреденост.монтажни хауба
linning : сатен ткаенина.
2. Боја : ве молам оставете на боја на порака за вашата нарачка детали.
3.Димензии : Должина 80см
4. пакет : 1pcs во PVC кеса
5. Испорака : 7-10 DAYS
6. Shippment : со ЕМС или ТНТ експрес
7. Сопствени направени acceptant
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на ставање на вашата нарачка
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Превозот и предавање
EMS и TNT express е нашата склопот на превозот метод. Ние нудиме брод стоки со DHL и ПРОЗОРЦИ
Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен
Наплата Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети
3. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме бидете сигурни дека ќе контактирајте со нас пред да превозот да се избегне restocking такси и било кои други проблеми ќе може да издржи за време на процесот на враќање. Сите предмети мора да биде во unworn, неискористениот состојба со ознаките сеуште се применуваат доколку сервисот има рече на друг начин.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми
Контактирајте со нас
тел : 0086 318 2998307


Особините

Големина:
length80cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Тип:
Poncho
Материјал:
Крзно,Кашмир
Марами Должина:
80см-100cm
Број На Модел На:
0720

Купувачите избираат и

BOHOBOCO зима дами pashmina шамија 70*210cm 2018 моден дизајн солидна боја внатрешна монголија жените кашмир шамија shawl

НА BOHOBOCO @BOHOBOCO / ЕСЕН ЗИМА SHAWL ДИЗАЈНИ# топла продажба # 2018 BOHOBOCO МЕСТО # луксузен дизајн, кашмир shawl со коза кожа tassel #тоа изгледа толку добро, погоден за боја, нека не трошат премногу време за да ги красат.Ако не сте задоволни, ние поддржува да се врати! ве молиме да бидат сигурни да се купи!ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ : Големина : 70*210cm / 27.56*82.68 воMeterial : чиста кашмирТежина : 420g / 14.82 озBOHOBOCOC O L O R C H A R T R E A L S H O W црна BOHOBOCO може да ви даде повеќе топло во зима...

DEN 9252.00 17793.60

Пешачење Шамија Маскирна марами Отворено Воена Тактичка Мрежа Шамија кампување Дише Превез Покрие Neckerchief Џунглата Пригушувач

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Модата и популарни Направени од памук мрежа материјал, мека, дише и удобно Лесен и лесно да се спакуваат Мултицел маскирна шамија Може да се носи околу вратот, главата или рамењата Укината и завиткани во различни стилови околу главата или вратот или лицето превез Одговара за надворешна воена играКарактеристики : Материјал : Памук и Синтетички Ткаенини Mesh Материјал Големина : 160 x 40cm Тежина : 97g ние не нудиме боја на избор, вашиот објект ќе биде испратена по случаен избор.Пакет содржина : 1 x Маскирна Шамија

DEN 149.00 291.84

Шарени Унисекс Лесни 100x100cm Тактички Отворено Арапската Пустина Shemagh Шамија Со Tassel За Мажи Жени

SF0005904Спецификација : Сосема нов и висок квалитетМатеријал : полиестерБоја : Црвена, Сива, Војска Зелена, Кафе, Тен, Црна+БелаГолемина : Прибл...

DEN 130.00 216.96

женска марами Познатиот бренд Плажа Sarongs 00% Чиста Свила Небото Сино Обична Боја Познатиот Шамија Тенка Плоштадот Арапските Hijab Дама Headband

Сите Примероци Тука се Земени од Реалниот Примероци; Што ќе се добие се исти како што видовме од нашата продавница;Тие се 100% Чиста Свила Марами и Shawls; Ако сакате купи 100% Свила Материјал да се направи фустан ,ние исто така би можело да се направи.Добредојдовте да контактирате со нас слободно.Големина : 200x65cm,200x130cm,250x130cmНашите предности : √ Купувачите спецификации и прилагодено боја на дизајни се прифатливи.√ 100% вистински производ слика,она што го гледате е она што ќе добиете.√ Може да им обезбеди на клиентите со Висока Дефиниција слики без нашите водени жигови.√ Врвен квалитет и конкурентна цена шамија.√ Добри попродажбата на Услугата.√ Различни материјали и дизајн за вашиот избор,Pleasecheck внимателно и изберете она што ви треба.√ Навремена испорака,обично во рок од 7days по добивање на целЗа нас : Имаме високо ниво на производство тим и искусни дизајнери...

DEN 1242.72

Жените Шамија Мода Декоративни Шамија Тенка Памучна Постелнина Tassel Марами Ќебе Shawl Handkerchief за Жените Bufandas 185*95cm

Жените Шамија Мода Декоративни Шамија Тенка Памучна Постелнина Tassel Марами Ќебе Shawl Handkerchief за Жените Bufandas 185*95cm ПРОИЗВОД ШОУШАМИЈА ГОЛЕМИНА185*95cm

DEN 716.00 753.60

10pcs/многу Нови модни дами животинско овци бесконечност шамија Жените миленици јамка шамија Додатоци крпа Подарок Идеја овци neckerchief

Нова Мода куче Voile Шамија1 Материјал : Памук+Полиестер2 Бесплатни големина на : 18090+ / 5cm3 боја : 8 бојаВе молиме изберете бои од овде и да ни каже бои' БРОЈ & КОЛ : ако не ја напушти било која боја во вашата нарачка, ние ќе се измеша боја по случаен изборПревозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.ЗемјаВреме на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 57 811 1214 1519 2022 25 Работни Дена + сабота + недела 59 1015 1620 2125 2630 31 Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 47...

DEN 1651.00 1737.60

Плус големина 2017 зима нова мода жените високо-квалитетни партија банкет милан покаже крстот фокс крзно крзно јака shawl шамија

Ние повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот вебсајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ? Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена границаНашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.не трошете време да преговараат plsСамо да уживаат во процесот на купување ! Вратите на суштината, го Носат ти пат !Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Две целиот крстот фокс производство, природна боја е повеќе природни, а не дамки може да се направи...

DEN 24624.00

[VIANOSI] Нови Луксузни Шамија Зима Жените Шамија Женски Памук Солидна Шамија Најдобар Квалитет Pashmina Studios Tassels Жените Обвива VS073

Нов Луксузен Зимски Жените Шамија Женски Памук Солидна Шамија Најдобар Квалитет Pashmina Tassels Жените ОбвиваГОЛЕМИНА : 190 CM X 70 CM (Грешка Опсег 1~3cm)

DEN 547.00 1520.64

свила шамија s заврши shawl за Жените лотос цвет шема супер големи марами 180x110CM Лето Плажа Cover-up прозорци

Добредојдовте на YYL продавницаексперт од свила марами Имаме десетици години професионално искуство во производство и продажба на свила производи во Кина копното...

DEN 983.00 2284.80

Жените Макси солидна шамија меур обичен муслимански hijab марами pashmina foulard shawls bandana мода глава шамија голема shawls и обвива

Топла продажба меур обичен шамија / марами на работ на жените мека солидна hijabs популарни пригушувач shawls голема pashmina муслимански заврши нови дизајниМатеријал : памук, ленГолемина : 180cm (L), 90 cm (W)Тежина : околу 130gПакување : Opp вреќа секој шамијаИзбор на прекрасен боиГолема за да може да се поддржи трговија на големо цена, ве молиме контактирајте ме : )БОЈА ОПЦИЈАПревозотВе молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас...

DEN 239.52

YCFUR Мода Жените Крзно Прстен Марами Зима Вистински Рекс Зајакот Крзно Прстени Обвива Поврзана Рекс Зајакот Крзно Шамија Со Tassels

Реден Број : YSC118Точка Име : YCFUR Мода Жените Крзно Прстен Марами Зима 2016 Вистински Рекс Зајакот Крзно Прстени Обвива Поврзана Рекс Зајакот Крзно Шамија Со TasselsМатеријал : рекс зајакот крзноБоја : 2 бои ( други бои се во ред )Големина на : слободен големинаЧувствувам : топло мекаПакет : opp торби и картонска кутијаНапомена : 1.Ние сме фабрика директно на продажба, добар квалитет и трговија на големо цена, само за позитивни повратни информации...

DEN 2917.44

SH059 Кашмир Зима Шамија Жените и Мажите Сосема Plaid Tassel Scarfs Pashminas Бесконечност Жените Марами и Shawls Echarp

Новодојдени Кашмир Марами Долго, тепам, топло и лесно да се совпаѓаат со облекаТопла Продажба дизајн, За Мажите и Жените, Солидна Боја стилМека и висок квалитет, различни бои за избор на Големина : околу 200*65cm* За Пратката 1...

DEN 704.00 1005.60

свила шамија, жените Плоштадот шамија,Материјал:twill свила, големина:50x50,Дебелина 12mm Сино Мода се облекуваат

1.Фото боја разлика, бидејќи на различни монитори, Боја опис затоа што на јазикот на преводот ќе биде на разликите, за повикување само : ) ви благодариме!2.Нормално ние брод во рок од 24 часа,Инвентар промени секој ден бидејќи од вистински продавници продажба , ако сте купиле на ден надвор од акциите, ние ќе испратени до вас во 7 работни дена.3.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.4.Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.5.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.6.Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе организира reshipment или враќање на средствата за вас.7.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници и не се отвори спорот директно.8.Повратни информации е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин9.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.10.Контакт : Адреса : 155# jiankang Rd, Hangzhou ,Жеџијанг ,Кина.телефон : +86057185199283марами whatapp : 13157157917Brocade whatapp : 13067866566rocade Продавница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1266910

DEN 528.00 960.00

Jancoco Max 2018 Вистински Raccoon Крзно Јака Трим Жени Мажи Јакна Мода Топло Зима Шамија Поставата 80см Паркови Худ S1617

Директна Се Продава Од ФабрикатаМатеријал : 100% Реално Raccoon Крзно ЈакаДолжина : Поставата 80смНие пишуваме ниска вредност на пакетот, pls негрижете се за costoms данок.N ature Боја : Кафе : Црни : Црвено : Вино Црвено : Темно сино : Зелена : Портокал & Зелена : ЦрноЦрвена : ПРЕВОЗОТВе молиме двојно проверете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ број, инаку пакет не може да биде предадена успешно.Бесплатен превозот обично трае околу 1540 дена...

DEN 1597.00 3072.00

супер големи димензии коза кашмир жени на модата бутик тенка шамија shawl pashmina солидна боја 100x220cm трговија на големо и мало

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012сега ажурирани одделение како компанија тукадобредојдовте нови & стари клиенти да patronize100% коза кашмирсодржина>95%исклучителна & висок степен насупер големи димензии & тенка100x220cm, 2x1cm burrsза 50gдизајниран & изменуваат од страна на ЕУ, 2015направен во Внатрешна Монголија и Кинасовети за хемиско чистењезабрани на топла вода или машина за чистење

DEN 3600.00