• Ново
Бесплатен превозот Pebeo 75ml терпентин маслени бои дестилација медиум diluent auxiliaries масло бои

Бесплатен превозот Pebeo 75ml терпентин маслени бои дестилација медиум diluent auxiliaries масло бои

DEN 1631.52
DEN 1305.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Тип:
Масло Бои
сликарски медиум:
Платно,Стакло,Хартија
Пакување:
Лабава
Број На Модел На:
QV01
Возраст:
>8 години
Име:
Pebeo

Купувачите избираат и