• Ново
Бесплатен Превозот!!! 100pcs USB напојување со кабел жица DC линија за да го земе (5.5 ММ приклучок)

Бесплатен Превозот!!! 100pcs USB напојување со кабел жица DC линија за да го земе (5.5 ММ приклучок)

DEN 2400.00
DEN 2040.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


..
100pcs USB напојување со кабел жица DC линија за да го земе (5.5 ММ приклучок)
..
.. Опис на производот 100pcs USB напојување со кабел жица DC линија за да го земе (5.5 ММ приклучок) ..
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!

Особините

is_customized:
Yes
Материјал:
Полимерни Композитни
Номинална Напон:
Нови
Примена:
Низок Напон
Затегнувачка цврстина:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Изолатор

Купувачите избираат и

328Pcs 8 Големини Мулти Боја SOLOOP Асортиман Сооднос 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Sleeving За да Заврши 5 Бои Цевка Sleeving Заврши Жица за Полнење

Објектот специфики : Боја : Црна,Црвена,Жолта,Сина,ЗеленаКоличина : 328 PcsОвој оглас е определен асортиман на 328 парчиња на Полиолефин ХалогенСлободен Топлина се Смалуваат Цевки.Овој производ е 2 : 1 се намали соодносот и е и УЛ & АДС уверение за до 600 V @125 Степен Centigrade.Производот е, исто така, Ro HS Согласност.Компактниот проѕирен складирање пластична кеса со лиен се фати за да се спречи spillageкако и прегради означени со големина го прави овој корисен елемент за Техничар или Hobbyist работа клупата или комбе.Содржината се како што следува : 120pcs x φ1.0 x 40mm ( Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина )60pcs x φ2.0 x 40mm32pcs x φ3.0 x 40mm32pcs x φ4.0 x 40mm32pcs x φ6.0 x 40mm20pcs x φ8.0 x 80mm16pcs x φ10.0 x 80mm16pcs x φ14.0 x 80mmПакет Се Вклучени : 1x 328 Pcs(8 големини) 2 : 1 Топлина се Смалуваат ЦевкиА Ние гарантираме 100% автентични производ слики.Б...

DEN 186.00 295.20

40pcs 20cm 2.54 mm 1p-1p Pin Женски Женски Боја Breadboard Кабел Скок Жица Скокач За Arduino Бесплатен Превозот и DropShipping

40pcs 20cm 2.54 mm 1p1p Pin Женски Женски Боја Breadboard Кабел Скок Жица Скокач За ArduinoОпис : 40pcs хроматска боја женски женски скок жица100% сосема нов .Висок квалитет и се во добра работна состојба .Издржливи и обновливиЕдноставен за инсталација и употребаПопуларен избор за изградба или поправкаСе користи за rduino производ и електронски проект.Спецификација : Должина : 20cmКоличина : ред на 40 корени1p1p pin женски женски заглавиеКомпатибилен со 2.54 мм растојание pin headersПакетот вклучува : 1 x ред на 40pcs женски женски скок жица Продавачот 's recomendations Клиенти кои купиле овој производ, исто така, купиНие ја прифати Кредитна Картичка, Western Union, TT...

DEN 100.80