• Ново
Германија FABER-CASTELL-апарат TK-парична КАЗНА VARIO L Метал Механички Молив Цртање Посебни Механички Молив Професионалци со Врвен Квалитет 1PCS

Германија FABER-CASTELL-апарат TK-парична КАЗНА VARIO L Метал Механички Молив Цртање Посебни Механички Молив Професионалци со Врвен Квалитет 1PCS

DEN 1200.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бренд : FABER-CASTELL
Потекло : Направен во Јапонија
Големина на : 0.3/0.5/0.7 мм
Тежина : 20 G / Пен
Количина : 1 Пен
Боја : ЦРНА
Материјал : Метални + Пластика
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Особините

боја:
03 декември, 05, 07
Тип:
Механички Моливи,Специјални
Растворливи Или Не:
Pastille
Тип:
Посебен молив
Бренд Име:
Достав
Пакување:
Лабава
Доведе Цврстина:
2B
Тело Материјал:
Метал
Пишување Точка:
0.3 mm
Број На Модел На:
TK-ПАРИЧНА КАЗНА VARIO L

Купувачите избираат и

Достав 1pc Канцелариски канцеларија Молив 0.5 mm онанирачки 4 бои метал механички молив за ученици пишување молив за цртање

Забележите, Бидејќи ако цел помалку од 5 долари,транспорт начин не нудат информации по пакет лево Кина, Па предлагам да се стави ред вредност повеќе од 5 долари.Ве молиме бидете информирани.

DEN 58.00 95.52

Механички Молив 0.3 mm 0.7 mm 05mm 0.9 милиметри автоматско молив мат метал Висок Квалитет на Изработка на Механички Молив изготвување материјали

Бренд : Kuelox Потекло : КИНА Големина : 150 MM Тежина : 20 G / ЕЕЗ Количина : 1 Buc Боја / шаблон : Како што е прикажано на слика Nib дебелина : 0.3 mm , 0.5 mm , 0.7 мм , 0.9 милиметри , 2mm Материјал : Метал Топло прашува:ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

DEN 437.00 582.24

2018 Pentel e-остри AZ125R Механички Молив 0.5 mm автоматско молив Јапонија Црно/Сино/Зелено/Виолетова/Розова Тело Бои

започнетекрајотPentel eостри AZ125 R Механички Молив 0.5 mm автоматско молив Јапонија Црно / Сино / Зелено / Виолетова / Розова Боја на каросеријата Бренд : Pentel eостри AZ125 R Автоматски Механички Молив 0.5 mm Направен во Јапонија Тело Боја : Црна, Сина, Зелена,Виолетова,Розова 0.5 mm Молив води Состојба : НоваЦрнаСинаЗеленаВиолетоваПинк

DEN 306.00 321.60

1PC/многу Канцелариски механички моливи Цртан филм серија молив за Статистика styloSchool papelaria деца резерви (дд-1386)

Карактеристики : Нова и добар квалитет механички моливСп ecifications : Големина : околу 160mmИспрати мешавина боја, не може да се избере боја, ви благодариме!Pls забелешка : Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата.Напомена : (1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака...

DEN 40.00 50.40

12pcs / многу ,Училиште Бизнис Механички Моливи , Propelling Моливи за Статистика и Ученици

12pcs / многуМолив доведе : 0.7 мм / 0.5 mmМолив големина : 14.5 m / еезСе одликува со кутијаЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

DEN 367.00 432.00

R18 3X Симпатична Мајмун Овошје Притиснете Механички Автоматско Молив за Пишување Цртање Училиште Канцеларија Снабдување Студент Канцелариски 0.5 mm

Почитувани Клиенти,Поради меѓународниот шопинг, Тоа е подобро да се избере регистрирани воздухопловната,aliexpress стандард превозот или epacket.За нарачки $7, ние нудиме мали пакети, освен ако не изберете регистрирани воздухопловнатаЗа нарачки > $7, ние нудиме бесплатен превозот од регистрирани воздухопловнатаЗа нарачки > $300,ние нудиме бесплатно изразат испорака од страна на EMS / DHL / итн...

DEN 95.04