• Ново
11.11 топла продажба 2cm Дупка со Дијаметар Плочи Стакло Мелење Алатка 160 Ронки Дијамант Сечење Диск

11.11 топла продажба 2cm Дупка со Дијаметар Плочи Стакло Мелење Алатка 160 Ронки Дијамант Сечење Диск

DEN 379.68
DEN 360.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име на производ Дијамант Сечење Диск Материјал Метал, Дијамантски Честички Боја Сребрена на Ѕвонење Надворешниот Дијаметар од 10 цм / 3.9" Дупка со Дијаметар од 2 см / 0.8" Ронки 160

Особините

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Дрво

Купувачите избираат и

100mm (4 инчи) 4 Дијамант Сина Мелење Конкретни Првенство Тркала Диск Сад Форма Бетон Гранит Ѕидот Камен Керамика Алатки

СпецификацииГолемина(дијаметар) : 4 инчен / 100mmВнатрешниот дупка со дијаметар : 27mm (без метален прстен)Внатрешниот дупка со дијаметар : 17mm (со метален прстен)Нето тежина : околу 190g секојДебелина на дијамант сегмент : 7mmФункцијаГолема брзина на мелење , долг животен век.Користење : Дијамант воденички камен генерално применливи за мелење на мермер, гранит, керамика, вештачки камен и стакло, итн.особено погоден за изградба украсени со конкретни walll,мермер кат, мелење работ на гранит плоча, chamfering и лак мелење.Пакетот вклучува1x Дијамант Мелење тркала

DEN 324.00 648.96

8мм x 20mm Абразивни Носот Полирање Чистење Конус Обликот на Главата Точка 20 Компјутери

Име на производ Мелење Главата Главата Size 8 x 20mm / 0.3" x 0.79"(D*L) месо тело со Дијаметар од 3мм / 0.118" Вкупна Должина 46mm / 1.8" Абразивен Материјал, Метал Главната Боја Сребрена на Ѕвонење, Зелена Тежина 77g Пакет Содржина 20 x Мелење Глави

DEN 493.00 518.88

1Pc Замена 125mm Еден Заострените Страна Обичен Смола Дијамант Виде Ножот Мелење Тркала

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Ова е голем дијамант мелење тркала Дизајниран за мелење карбид и тешко челик Може да се користи во различни алатки и машина апликации Смола обврзници за поедноставен мелење соработка со добар материјал отстранување стапки, додека одржување на ниска термичка влијание врз работата парче Спецификации : Име на Производ : Дијамант Мелење Тркала Тип : Еден Заострените Страна Обичен Материјал : Дијамант Боја : Сребро+Браун Абразивни Зрна : RVD Сврзување Агент : СМ Концентрација : 75% Ронки : 150# надворешен Дијаметар : Прибл...

DEN 364.00 413.28

4 Q30 континуирано дијамант Brazed рака профил тркала БЕСПЛАТЕН превозот | сегмент дебелина 3мм | тема: М8, M10, М14, 5/8-11

4" Q30 континуирано дијамант Brazed рака профил тркала БЕСПЛАТЕН превозот | сегмент дебелина 3мм | тема : М8, M10, М14, 5 / 811".тема : М8, M10, М14, 5 / 811".ронки : 0# 50# 150# 300# 400# 800# 1500# 3000#.формата подолу има избори : па кога ќе купување, ве молиме да му кажете на конец, чакал за нас, така што ние можеме да испратите точно производ за вас, ако не да ни кажете, ние ќе го испратам до тебе со нас, ви благодариме.чекори за профилирање камен рабови и агли : 1...

DEN 5392.32

Бесплатен превозот на 10pcs/set електрични смола додатоци за сечење тркала диск сечење на тенки метални, пластични сечење 38*2.0*1.0 ММ

Опис на производот10 PCS на 38*2.0*1.0 мм смола тревите електрични dremel ножеви за сечење тркала диск за сечење на тенки метални, пластични сечење со 1pc на 3.2 mm месо тело род 1pc на 2.35 mm месо тело род.КОЛИЧИНА : 10 PCS ножеви со 2pcs конектор прачки.ПрименаЕлектрични смола сечење парче е инсталиран на стегање прачки може да се поврзе со специјална алатка за метал , пластика , како што е сечење ...

DEN 335.52

Бесплатен превозот на 40pcs/set електрични смола додатоци за сечење тркала диск сечење на тенки метални, пластични сечење 25*2.0*0.6 ММ

Опис на производот36 PCS на 25*2.0*0.6 мм смола тревите електрични dremel ножеви за сечење тркала диск за сечење на тенки метални, пластични сечење со 2pc на 3.2 mm месо тело род 2pc на 2.35 mm месо тело род.КОЛИЧИНА : 36 PCS ножеви со 4pcs конектор прачки.ПрименаЕлектрични смола сечење парче е инсталиран на стегање прачки може да се поврзе со специјална алатка за метал , пластика , како што е сечење ...

DEN 479.52