• Ново
BOYA СТРАНА-P180 Кожен Отворено Интервју Шофершајбната Muff за Пушка Capacitor Микрофони

BOYA СТРАНА-P180 Кожен Отворено Интервју Шофершајбната Muff за Пушка Capacitor Микрофони

DEN 1656.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте да контактирате со нас од страна на
1.Тел број : 86-180-2538-0926
2.Mail : chinaphotosupplier @ foxmail.com
3.Skype : кина-фото-снабдувач.
И што ќе се добие во COCOSTUDIO се со добар квалитет.
BOYA СТРАНА-P180 Кожен Отворено Интервју Шофершајбната Muff за Пушка Capacitor Микрофони
За Нас
Превозот
1. Ние брод на Светот.За земјата ние не бродот да, ве молиме контактирајте со нас.
2. Сите испорака на САД ќе бидат управувани од страна на EUB со следење на број, и други земји ќе бидат испратени од страна на регистрирани воздух mail со следење на број. Некои предмети ќе биде испорачуван Fed Ex смета на неговата тежина или волумен.
3. Објектот ќе биде предаден од 3 работни дена (време на викендите и празниците се одлично)
4. Царинските давачки, увоз даноци и други увоз ракување со такси се одговорни за купувачот.
5. Тоа обично трае околу. 9-25 дена (САД)
Се Враќа/Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2. Ако ви се случува да се врати на објектот, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас со твоите Aliexpress ID и да ги презентираат вашите специфични причина за враќање пред да го испрати назад. Или ние ќе не одговара за изгубени за време на враќање превозот.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување.
3. Замена или Рефундирање ќе се изврши по добивањето на објект во нејзината оригинална состојба и пакување.
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ве молиме Имајте во предвид : Превозот и ракувањето со обвиненија такси не се враќа. И Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот објект назад.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
За нас
Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме Cocostudio, професионална компанија за трговија на големо, со нашата фабрика се наоѓа во Шенжен, Кина. Ние ги доставуваме производи кои ги покриваат dslr фото Камера додатоци, Флеш Diffusers, Видео Снимање Поддршка Апаратури, Steady Cam Стабилизатори, Видео Лизгачи, Песна Dollies, Камера & видео камера Микрофони, Безбедносни Камери, Додатоци за паметни телефони. Оние производи се со висок квалитет со разумни прифатлива цена. Клиентите задоволство, секогаш е во нашите извршуваат цел.
Контактирајте Со Нас
Работно време : +GMT 8 : 9 : 00 часот наутро—7 : 00 часот (PDT : 6 : 00 p.

Особините

Пакет:
Yes
Бренд Име:
BOYA
комуникација:
Жичен
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Број На Модел На:
ПО P180
Употреба:
Интервју
Стил:
пушка микрофон
Продавница:
BOYA Официјалната Продавница
Пакет:
Manufactory Оригиналниот Пакет

Купувачите избираат и

Мини XLR 4 Pin TA4F Plug Headworn Кондензаторот Микрофон, Слушалки Микрофон Мајк Microfone За Shure Безжичен Систем Bodypack Предавателот

Опис Широк опсег на omniнасочен electret кондензаторот микрофон обезбедува чиста транспарентен аудио и подобрени вокал пикап со подобрена добивка пред повратни информации...

DEN 364.32

Бојата на кожата Слушалки Невидливи Микрофон Безжичен Микрофон за фаза Звучници засилувач ТВ интервју Наставни водич говор

Карактеристики : Со најлон ткаење жица, погоден за вашата секојдневна употреба.Мека гума опфатени микрофон, удобен за носење.Висока класа микрофон, јасен глас излез, нема завива.Погоден за изведување на наставата засилувач, безжичен микрофон и КОМПЈУТЕР со микрофон.Поврзете оваа микрофон за да некој засилувач или КОМПЈУТЕР.Јасен звук.Ротари и флексибилни.Мини големина, лесен дизајн, лесен и удобен за носење.Спецификација : Микрофон Големина : прибл...

DEN 104.00 120.48

BOYA СТРАНА-LM10 Omnidirectional Lavalier Микрофон за iPhone 6 5 4S 4,за Sumsang ГАЛАКСИ 4 LG G3 HTC one

Производ ВоведНа lavalier микрофон специјално за Iphone / Ipad, Ipod touch, и повеќето од Android уреди.Главни КарактеристикиOmni насочен кондензаторот микрофонВисок квалитет на Микрофонот е идеален за видео употреба.Ниска Справување Со БучаваЛесен за користењеВклучува : Lapel клип,пена ветробранското стакло,торбичкаСпецификација За ПроизводТрансдуцерот : Electret КондензаторотПоларните Шема : OmniнасокаФреквентен Опсег : 35 Hz18 HzСигнал / Шум : 74d B SPLОсетливост : 30d B+ / 3d B / 0d B=1 V / Ап, 1k HzПриклучок : 3.5 mm TRRS врскаКабел Должина : Микрофон 1.2 m 47"Тежина : Микрофон 17gЗачестеност Одговор & Поларните крива7572130422078142 Повеќе одлични производи парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

DEN 717.60

BOYA СТРАНА-P290 Кожен Отворено Интервју Шофершајбната Muff за Пушка Capacitor Микрофони

Добредојдовте да контактирате со нас од страна на1.Тел број : 86180253809262.Mail : chinaphotosupplier @ foxmail.com3.Skype : кинафотоснабдувач.И што ќе се добие во COCOSTUDIO се со добар квалитет.BOYA СТРАНАP290 Кожен Отворено Интервју Шофершајбната Muff за Пушка Capacitor МикрофониЗа НасПревозот1...

DEN 2016.00

3.5 mm Клип на Lapel miniphone за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

12510 Препорачувам За Handsfree клип miniphone со 3,5 mm тип џек Може да биде поврзан со КОМПЈУТЕР / лаптоп / безжична miniphone предавателот со 3.5 мм линијаво Добро за користење во однос на перформансите, конференција или онлајн разговор, итн...

DEN 46.00 70.08

LEORY BM-700 Кондензаторот Микрофон Професионални Караоке Микрофон Микрофон Со Шок Планината се Залага За PC Студио Радио со Снимање Пее

Тоа е професионална кондензаторот микрофон, која utilies на извлекување целосна електронска коло контрола и златоплоча дијафрагмата капсула...

DEN 864.00 1328.64

STARAUDIO Pro 2CH UHF Динамичен Безжична Рачен Микрофон за DJ Фаза Црква Партија Клуб Караоке SMU-0216A

STARAUDIO STARAUDIO Професионални " 2 CH UHF Динамичен Безжична DJ Фаза Црква Клуб Партија Караоке Рачен Микрофон Систем Опис : Оваа серија SMU0216 се UHF неразновидност системи контролирани со кварцен фиксна фреквенција дизајн.Примачот доаѓа со рачен или lapel безжичен микрофон инкорпорирање на висок квалитет на капсула.На lapel понуден е многу минијатурни висок квалитет капсула во метално тело...

DEN 3420.00 3599.52

ETJ Бренд 8 Changable Предавателот Безжичен Микрофон Bodypack Слушалки Lavalier Микрофон U-802

Предавателот е changable на рачни или bodypack.Можете да ги споделите со нас пред да ја купите.Спецификации Фреквентен Опсег : VHF210280 MHz Фреквенција Steadying : ±0.05% Мобилен Државата Опсег : ﹥90d B Модулација на Владата : FM Фреквенција Одговор : 50 Hz16 KHz S / N Сооднос : ≥90d B F / N Сооднос : ≥80d B P / N Сооднос : ≥80d B Услуга Области : ≥40 метри Приемник Напојување : DC1518 V Предавателот Напојување : 1.5 V батерија

DEN 10894.00 12240.00

Динамички Микрофон Кертриџ N-c5 N-C7 Добар Квалитет Микрофон Главниот МИКРОФОН Капсули Резервни Делови Додатоци

1596353444591605 73.2% купувачот би сакал да се купи парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеСпецификацииМодел : NC5Стил : ДинамичкиОтпорност : 600Ω(±15%)Осетливост : 51(±3d B)(во 1 KHz)(0 Db=1 V / Pa)Зачестеност одговор : 60 Hz14 KHzМодел : ЕднонасочноСпецификацииМодел : NC7Стил : ДинамичкиОтпорност : 600(±15%)Осетливост : 52(±3d B)(во 1 KHz)(0 Db=1 V / Pa)Зачестеност одговор : 50 Hz15 KHzМодел : Еднонасочно(Ние сме една фабрика професионални во производството на Динамички Микрофон Кертриџ, ако треба pls дозволете ни да знам )

DEN 315.00 393.60

Neewer NW-700 Професионални Студиото за Емитување на Снимањето на Кондензаторот за Микрофон Комплет со Микрофон стојат и Шок Планината

Бесплатен ПревозотNeewer ® NW700 Професионални Студиото за Емитување на Снимањето на Кондензаторот за Микрофон & NW35 Прилагодливи Снимање Микрофон Суспензија Режа Рака Стои со Шок Планината и Монтажа Стегач за ПолнењеNEEWER е регистрирана трговска марка...

DEN 1318.00 1386.72

LANBEIKA За Gopro 3,5 мм Активни Клип Микрофон со Мини USB Надворешен Микрофон Аудио Адаптер Кабел За да Одат Про Херој 2 3 3+ 4

Компатибилен со : За Go Pro Херој 4 3+ 3Микрофон Конектор Тип : 3.5 mm Џек (Стерео)USB Конектор Тип : Мини USBДолжина : Околу...

DEN 68.00 71.52

Најновите Мини USB microfone за Десктоп/Лаптоп Преносни Жичен Компјутер Микрофон за Игри Разговор Пеење Караоке слободен диск

Најновите Мини USB microfone за Десктоп / Лаптоп Преносни Жичен Компјутер Микрофон за Игри Разговор Пеење Караоке слободен дискКарактеристики На Производот : 1...

DEN 136.00 186.72

Евтини Компјутер Кондензаторот Микрофон Стојат Студио Микрофон 3,5 мм Жичен Клип Ретро Мини Рачни Стил Десктоп Микрофон за Pc

Евтини Компјутер Кондензаторот Микрофон Стојат Студио Микрофон 3,5 мм Жичен Клип Ретро Мини Рачни Стил Десктоп Микрофон за Pc Мрежа За пеење, Мрежа за Снимање, Онлајн чет, Мрежа за Видео Конференција, Онлајн игра .Answer : ___________________________ Note : Микрофонот е во Парк, на Вашиот парцела ќе бидат испратени во 1 ден.Спецификации : 1...

DEN 622.00 888.00

Neewer Цинк Легура Црна Професионални Движат Серпентина Рачни Динамички Микрофон за Kareoke,Фаза,Дома Студио за Снимање со Кабел

************1.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во Aliexpress.2 Сите предмети се предвидени со Бесплатен Превозот услуги , со следење на број да ги пратите.3.Ве молиме додадете нашата продавница во вашите омилени продавници, како оваа продавница ќе имаат НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА и ГОЛЕМИТЕ ПРОМОЦИИ сега и тогаш.4.Сите Neewer Производи од нашата продавница, ќе обезбеди 2Месеци гаранција , ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!5...

DEN 638.00 671.52

BOYA СТРАНА-WM8 UHF Безжична Lavalier Микрофон За ENG EFP за Canon Sony dslr фото Апарати

започнетекрајотБесплатен превозот!BOYA СТРАНАWM8 UHF Безжична Lavalier Микрофон За ENG EFP Канон Така ny dslr фото АпаратиBOYA СТРАНАWM8 UHF Безжична Lavalier Микрофон Систем Предавателот DualКанал Omniнасочен Стерео за ENG EFP Канон Sony dslr фото АпаратиОписBOYA СТРАНАWM8 UHF DualКанал Безжична Lavalier Микрофон Систем за ENG EFP dslr фото ВидеоНа BOYA СТРАНАWM8 е UHF DualКанал безжичен микрофон систем, наменета за ИНЖИНЕРСТВО, EFP, dslr фото видео, и двоенКанал може да се работи со еден предавател или две предаватели, совршен за интервјуа, како и.Карактеристики : Идеален за интервјуа, ИНЖИНЕРСТВО / EFP, dslr фото Видео итн...

DEN 14398.00 16938.24

BOYA СТРАНА-P80 Кожен Отворено Интервју Шофершајбната Muff за Пушка Capacitor Микрофони

Добредојдовте да контактирате со нас од страна на1.Тел број : 86180253809262.Mail : chinaphotosupplier @ foxmail.com3.Skype : кинафотоснабдувач.И што ќе се добие во COCOSTUDIO се со добар квалитет.BOYA СТРАНАP80 Кожен Отворено Интервју Шофершајбната Muff за Пушка Capacitor МикрофониЗа НасПревозот1...

DEN 1101.60

STARAUDIO SMV-4000A Про 4 Канал VHF Безжична Рачен Микрофон Систем за DJ Фаза Црква КТВ Клуб Партија

STARAUDIOSTARAUDIO SMV4000 A Про 4 Канал VHF Безжична Рачен Микрофон Систем за DJ Фаза Црква КТВ Клуб ПартијаОпис На Производот : STARAUDIO SMV4000 A е високо квалитетна професионална и сигурна 4 канал VHF безжична Рачниили вградениот микрофон системи...

DEN 5421.00 5705.76

Аудио Звучници со Микрофон 3,5 мм Звук Кондензаторот Микрофон Оригинални МК - F200TL Шок Планината Носителот Клип за КТВ Караоке

Оригиналниот МК F200 TL Аудио Звучници со Микрофон 3,5 мм Звук Кондензаторот Микрофон Шок Планината Носителот Клип за КТВ КараокеКондензаторот Микрофон : Кондензаторот микрофонот е со користење на електронски кола да се контролира во целост, добро cardioid подигнување на производството и чувствителност, ниско ниво на бучава, широк динамички опсег, кој е широко се користат во студијата за снимање, радио, сценски претстави, филмски и телевизиски постпродукција работи и за други специјализирани апликации.Главни Карактеристики : Идеален за радио емитување студио, voiceover, звук студио, дома снимањето, игри и видео разговор Прилагодена фреквенција одговор 30 Hz20k Hz, обезбедува јасна и висока верност вокален Neodymium магнет, снимање без дисторзија, не отскокнување назад Вклучувајќи ги и со здрав студио шок планината, антивибрации, се одликува со прилагодување на агол со заклучување knob 3.5 mm помошен џек кондензаторот Микрофон микрофон работи со лаптоп КОМПЈУТЕР компјутер од 3,5 мм џек стандардСпецификација : Тип : WiredКонекција : 3.5 mmФреквентен Опсег : 30 Hz 20k HzЧувствителност Опсег : 25m V / PaКабел Должина (cm) : 2.54 mПакет тежина : 0.778 kgПакет големина (L x W x H) : 29.60 x 18.60 x 9.00 cm / 11.65 x 7.32 x 3.54 инчиПакет Содржина : 1 x Кондензаторот Микрофон, 1 x Шок Планината, 1 x Tripod, 1 x Кабелот за Напојување, 1 x Двојазичен Прирачник за Корисникот на англиски и КинескиАко имате било какви проблеми околу ред, молам само нас контакт...

DEN 1343.04