• Ново
ПРОДАЖБА Голема 9-10мм Супер Долги 80 инчен круг природна Бела Слатководни Бисер Ѓердани-nec1074_10 Бесплатен превозот Бесплатен превозот

ПРОДАЖБА Голема 9-10мм Супер Долги 80 инчен круг природна Бела Слатководни Бисер Ѓердани-nec1074_10 Бесплатен превозот Бесплатен превозот

DEN 3324.96
DEN 2527.00 -24 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница Модерен Супер Долги 80 инчен 9-10мм Бела Слатководни Бисер Ѓердани -1074
Ако сакате повеќе,Можеме да промет на големо за вас ,цената е подобро,ве молиме контактирајте ме!
Опис :
Работи :
Модерен Супер Долги 80 инчен 9-10мм Бела Слатководни Бисер Ѓердани -1074 Должина / Дијаметар : 80 инчи / 9-10 mm Форма/Боја : Тркалезна / Бела Затворач : Нема затворач S/N : nec1074 Состојба : Сосема Нов,Никогаш не се Носат. Слична Содржина :
ome со кинески свила мала торба! Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само-маил до : ,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Особините

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
qingmos
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Бисер Форма:
Барок
Должина:
80
Метали Тип:
сребро позлатен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
9-10мм
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Број На Модел На:
1074_10
Големина:
9-10мм
боја:
Бела
Обликот:
Круг
Должина:
80 инчи
Материјал Тип:
слатководни бисер
Главниот Камен:
бисер
Накит Главен Материјал:
бисер
Бисер Тип:
слатководни бисер
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани

Купувачите избираат и

Бесплатен Превозот Мода 6mm Стакло Заврзана Метал Spacer Мулти Кристал Ѓердан

Совршен сјајна Одличен квалитет ОЕМ е добредојден Парична казна изработкаПо продажбата и повратни информацииВашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување...

DEN 322.00 527.52

2017 плетенка титаниум бејзбол ѓердан магнетни титан ѓердан

Спецификации650pcs 3 јажиња тројно титаниум бејзбол спортски ѓерданразлични бои опција1000500cc јониinprove на циркулацијата на крвтазголемување на рамнотежасамо ѓердан ,без кутииЗабелешка : ве Молиме да напомена вашето Барање ( количина, боја &големина итн.) на ред коментари, онлајн чет или во порака Големина за РеференцаГривни : S 6.7" (17 CM) M 7.5"(19cm) L 8.7"(22cm)Ѓердан : XS 16"(40cm) S 18" (45cm) M 20" (50cm) L 22" (55cm)моден торнадо ѓерданФункција И Карактеристики· Противалергиски и алергија слободни· Опушта нервниот систем, направи на вратот и рамената се релаксираат, смирувачки· Зголемување на енергијата на телото пренос, подобрување на физичка сила· Подобрување на кондицијата и концентриран· Елиминирање на заморот, зајакнување на движење способност· Активирање на циркулацијата на крвта и отстранување на крв стаза ,прочистување на крвтаСе должи на акумулација на крв млечна киселина е главна причина за заморот, носат по акумулација на млечна киселина може да се распаднат, со што се елиминира заморот, зајакнување на движење способност.Одговараат на толпата : спортски љубители, туризам ентузијасти, грлото на spondylosis пациенти, долгорочна употреба на компјутерските оператори, лесен замор толпата...

DEN 5472.00

година Спортски здравје германиум титаниум енергија тројно ѓердан

Спецификации650pcs 3 јажиња тројно титаниум бејзбол спортски ѓерданразлични бои опција1000500cc јониinprove на циркулацијата на крвтазголемување на рамнотежасамо ѓердан ,без кутииЗабелешка : ве Молиме да напомена вашето Барање ( количина, боја &големина итн.) на ред коментари, онлајн чет или во порака Големина за РеференцаГривни : S 6.7" (17 CM) M 7.5"(19cm) L 8.7"(22cm)Ѓердан : XS 16"(40cm) S 18" (45cm) M 20" (50cm) L 22" (55cm)моден торнадо ѓерданФункција И Карактеристики· Противалергиски и алергија слободни· Опушта нервниот систем, направи на вратот и рамената се релаксираат, смирувачки· Зголемување на енергијата на телото пренос, подобрување на физичка сила· Подобрување на кондицијата и концентриран· Елиминирање на заморот, зајакнување на движење способност· Активирање на циркулацијата на крвта и отстранување на крв стаза ,прочистување на крвтаСе должи на акумулација на крв млечна киселина е главна причина за заморот, носат по акумулација на млечна киселина може да се распаднат, со што се елиминира заморот, зајакнување на движење способност.Одговараат на толпата : спортски љубители, туризам ентузијасти, грлото на spondylosis пациенти, долгорочна употреба на компјутерските оператори, лесен замор толпата...

DEN 7584.00

BRO655 Природни Сребро-линија Bodhi Семе на Молитва Мала Хривнија Будизмот 108x8mm Rosary

Будистички 108 молитва монистра malas.СВИЛА bodhi семе.*природни bodhi семе на молитва монистра мала,*108 bodhi семе и црвена ахат изолација.******************************************************************************************Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте***Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до 500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

DEN 623.52

Камен Ѓердан од Злато Кристал Точка Pendant Ѓердан Amethys т Накит Природен Камен Злато&Сребро Синџир Пурпурна Камен Ѓердан 18

Аметист Ѓердан Од Злато Кристал Точка Pendant Ѓердан Аметист Накит Природен Камен Злато Синџир Пурпурна Камен Ѓердан 18"Сребрена боја, исто така, avaliableПревозот И Ракувањето Со Поштенски : Поштенски : со авион Mail ( 1025 бизнис дена )од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)од UPSот (За 4 работни дена, може да се следи)1Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS / UPS / DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.2примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.3ЕМС / UPSот (за голема цел)Објектот ќе биде испратена надвор, откако на вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

DEN 134.40

Магнетни титан ѓердан за мажи Fshion ткаат бејзбол ѓердан

Спецификации650pcs 3 јажиња тројно титаниум бејзбол спортски ѓерданразлични бои опција1000500cc јониinprove на циркулацијата на крвтазголемување на рамнотежасамо ѓердан ,без кутииЗабелешка : ве Молиме да напомена вашето Барање ( количина, боја &големина итн.) на ред коментари, онлајн чет или во порака Големина за РеференцаГривни : S 6.7" (17 CM) M 7.5"(19cm) L 8.7"(22cm)Ѓердан : XS 16"(40cm) S 18" (45cm) M 20" (50cm) L 22" (55cm)моден торнадо ѓерданФункција И Карактеристики· Противалергиски и алергија слободни· Опушта нервниот систем, направи на вратот и рамената се релаксираат, смирувачки· Зголемување на енергијата на телото пренос, подобрување на физичка сила· Подобрување на кондицијата и концентриран· Елиминирање на заморот, зајакнување на движење способност· Активирање на циркулацијата на крвта и отстранување на крв стаза ,прочистување на крвтаСе должи на акумулација на крв млечна киселина е главна причина за заморот, носат по акумулација на млечна киселина може да се распаднат, со што се елиминира заморот, зајакнување на движење способност.Одговараат на толпата : спортски љубители, туризам ентузијасти, грлото на spondylosis пациенти, долгорочна употреба на компјутерските оператори, лесен замор толпата...

DEN 5472.00

Трговија На Големо Биланс На Енергија Спортски Силиконската Гума Здравје Плетенка Multicolor Био Магнетни Титан Ѓердан

Спецификации650pcs 3 јажиња тројно титаниум бејзбол спортски ѓерданразлични бои опција1000500cc јониinprove на циркулацијата на крвтазголемување на рамнотежасамо ѓердан ,без кутииЗабелешка : ве Молиме да напомена вашето Барање ( количина, боја &големина итн.) на ред коментари, онлајн чет или во порака Големина за РеференцаГривни : S 6.7" (17 CM) M 7.5"(19cm) L 8.7"(22cm)Ѓердан : XS 16"(40cm) S 18" (45cm) M 20" (50cm) L 22" (55cm)моден торнадо ѓерданФункција И Карактеристики· Противалергиски и алергија слободни· Опушта нервниот систем, направи на вратот и рамената се релаксираат, смирувачки· Зголемување на енергијата на телото пренос, подобрување на физичка сила· Подобрување на кондицијата и концентриран· Елиминирање на заморот, зајакнување на движење способност· Активирање на циркулацијата на крвта и отстранување на крв стаза ,прочистување на крвтаСе должи на акумулација на крв млечна киселина е главна причина за заморот, носат по акумулација на млечна киселина може да се распаднат, со што се елиминира заморот, зајакнување на движење способност.Одговараат на толпата : спортски љубители, туризам ентузијасти, грлото на spondylosis пациенти, долгорочна употреба на компјутерските оператори, лесен замор толпата...

DEN 5472.00

Бесплатен Превозот на долги Заврзана Halsband Јазол Матирано Amazonite Камења Ѓердан

Совршен сјајна Одличен квалитет ОЕМ е добредојден Парична казна изработкаПо продажбата и повратни информацииВашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување...

DEN 234.00 417.12

3-Плетенка јаже Магнетни Титан Ѓердан Производителот на Големо за Ѓердан

Спецификации650pcs 3 јажиња тројно титаниум бејзбол спортски ѓерданразлични бои опција1000500cc јониinprove на циркулацијата на крвтазголемување на рамнотежасамо ѓердан ,без кутииЗабелешка : ве Молиме да напомена вашето Барање ( количина, боја &големина итн.) на ред коментари, онлајн чет или во порака Големина за РеференцаГривни : S 6.7" (17 CM) M 7.5"(19cm) L 8.7"(22cm)Ѓердан : XS 16"(40cm) S 18" (45cm) M 20" (50cm) L 22" (55cm)моден торнадо ѓерданФункција И Карактеристики· Противалергиски и алергија слободни· Опушта нервниот систем, направи на вратот и рамената се релаксираат, смирувачки· Зголемување на енергијата на телото пренос, подобрување на физичка сила· Подобрување на кондицијата и концентриран· Елиминирање на заморот, зајакнување на движење способност· Активирање на циркулацијата на крвта и отстранување на крв стаза ,прочистување на крвтаСе должи на акумулација на крв млечна киселина е главна причина за заморот, носат по акумулација на млечна киселина може да се распаднат, со што се елиминира заморот, зајакнување на движење способност.Одговараат на толпата : спортски љубители, туризам ентузијасти, грлото на spondylosis пациенти, долгорочна употреба на компјутерските оператори, лесен замор толпата...

DEN 3360.00

IJD8449 Крст со Куче/Мачка Шепа Печати Нерѓосувачки Челик Милениче Пепел Keepsake Спомен Urn Накит Cremation Ѓердан за домашно Милениче Љубовник

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrysПовеќе од 10 години на производство искуствоПрилагодено дизајн ,слободни гравирање ,Одличен за попродажбата на услугатаПроизвод детали : Начини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на Услуги : 1...

DEN 339.00 398.40

моден фудбал титаниум ѓердан за човекот

Спецификации650pcs 3 јажиња тројно титаниум бејзбол спортски ѓерданразлични бои опција1000500cc јониinprove на циркулацијата на крвтазголемување на рамнотежасамо ѓердан ,без кутииЗабелешка : ве Молиме да напомена вашето Барање ( количина, боја &големина итн.) на ред коментари, онлајн чет или во порака Големина за РеференцаГривни : S 6.7" (17 CM) M 7.5"(19cm) L 8.7"(22cm)Ѓердан : XS 16"(40cm) S 18" (45cm) M 20" (50cm) L 22" (55cm)моден торнадо ѓерданФункција И Карактеристики· Противалергиски и алергија слободни· Опушта нервниот систем, направи на вратот и рамената се релаксираат, смирувачки· Зголемување на енергијата на телото пренос, подобрување на физичка сила· Подобрување на кондицијата и концентриран· Елиминирање на заморот, зајакнување на движење способност· Активирање на циркулацијата на крвта и отстранување на крв стаза ,прочистување на крвтаСе должи на акумулација на крв млечна киселина е главна причина за заморот, носат по акумулација на млечна киселина може да се распаднат, со што се елиминира заморот, зајакнување на движење способност.Одговараат на толпата : спортски љубители, туризам ентузијасти, грлото на spondylosis пациенти, долгорочна употреба на компјутерските оператори, лесен замор толпата...

DEN 5472.00

моден накит 3 плетенка јаже ѓердани и многу нови бои Спортски Титаниум ѓердан било која големина 18 20 22

Спецификации650pcs 3 јажиња тројно титаниум бејзбол спортски ѓерданразлични бои опција1000500cc јониinprove на циркулацијата на крвтазголемување на рамнотежасамо ѓердан ,без кутииЗабелешка : ве Молиме да напомена вашето Барање ( количина, боја &големина итн.) на ред коментари, онлајн чет или во порака Големина за РеференцаГривни : S 6.7" (17 CM) M 7.5"(19cm) L 8.7"(22cm)Ѓердан : XS 16"(40cm) S 18" (45cm) M 20" (50cm) L 22" (55cm)моден торнадо ѓерданФункција И Карактеристики· Противалергиски и алергија слободни· Опушта нервниот систем, направи на вратот и рамената се релаксираат, смирувачки· Зголемување на енергијата на телото пренос, подобрување на физичка сила· Подобрување на кондицијата и концентриран· Елиминирање на заморот, зајакнување на движење способност· Активирање на циркулацијата на крвта и отстранување на крв стаза ,прочистување на крвтаСе должи на акумулација на крв млечна киселина е главна причина за заморот, носат по акумулација на млечна киселина може да се распаднат, со што се елиминира заморот, зајакнување на движење способност.Одговараат на толпата : спортски љубители, туризам ентузијасти, грлото на spondylosis пациенти, долгорочна употреба на компјутерските оператори, лесен замор толпата...

DEN 3360.00

Моден Долга 40 Природни Црна 6-7mm Барок слатководни бисер ѓердани-nec6108 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Мода Долга 40" Природни Црна 67mm Барок слатководни бисер ѓерданиnec6108Опис : Работи : Мода Долга 40" Природни Црна 67mm Барок слатководни бисер ѓерданиnec6108 Должина / големина : 40inch / бисер големина 67mm Затворач : НЕМА Облик / Боја : Барок / Црна S / N : nec6108 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен ОбјектПлаќањеПревозот Надомест За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!(Кликни да зголемиш) НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

DEN 461.00 607.20

Бесплатен Превозот Нов Природен Камен Сина Pendant Црна Кожа Ѓердан

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) што не е во оригинално пакување или може да се водат за исчезнати, оригинални материјали за пакување (како што се на оригиналната кутија или во чантата)...

DEN 204.00