• Ново
2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел За Алкател 6040 OT6040 6040D 6040E 6040X

2 ПАРЧИЊА Слушалка Звучници Приемник Слушалка Замена Дел За Алкател 6040 OT6040 6040D 6040E 6040X

DEN 93.60

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис :
A-100% Оригинални висок квалитет.
C - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Слушалка Звучници.
Д - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
E - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
F - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
Ж-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Слушалка Звучници /2pcs

Особините

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
6040 OT6040 6040D 6040E 6040X
Бренд Име:
DDONG(电子设备)
Компатибилен Бренд:
Алкател

Купувачите избираат и

Wyieno Полначот Порта За Letv Ле 1s X500 USB Док Конектор за Полнење Порта Податоци Поврзете Конектор / МИКРОФОН Микрофон Flex Кабел

Полначот Порта За Letv Ле 1s X500 USB Док Конектор за Полнење Порта Податоци Поврзете Конектор / МИКРОФОН Микрофон Flex Кабел +следењеСпецификации : 1, Моделот : За Le TV X5002, Пакет Содржина : Полнач порта flex кабел3 , Превозот време : Стоки ќе биде транспортирана од 2 работни дена Повеќе Детали Фото Покажува

DEN 143.52

ChengHaoRan микро usb полнење полнење конектор приклучок dock приклучок порта за Samsung Галакси Тренд Лајт S7390 s7392 ,MC-175

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

DEN 18.00 21.12

YuXi 1pcs Ѕвончето Измамник Гласно Говорник Звучникот Замена Мобилен Телефон Flex Кабел Поправка Делови За Huawei Колега 8

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

DEN 48.00 58.56

Користи Оригинални Микрофон микрофон Одбор на матичната Плоча главниот FPC за KenXinDa PROOFINGS W9 MTK6753 Octa core 6.0 Инчен Бесплатен превозот

Користи Оригинални Микрофон микрофон Одбор на матичната Плоча главниот FPC за Ken Xin Da PROOFINGS W9 MTK6753 Octa core 6.0 Инчен Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

DEN 436.00 479.52

50pcs/многу XGE Копчето Switch Врвот Внатрешна vol копче ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ Контакт Копчето замена за iPhone 7 7G 7P 7plus iphone7/7plus

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

DEN 264.00

Џинг Ченг Da 1pcs нов Лаптоп 3.0 USB Женски Џек USB Приклучок за USB 3.0 за ASUS леново HP Samsung SONY ACER ект

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

DEN 14.00 15.84

YuXi Нови Замена Микрофон звучник Микрофон За Samsung Галакси Забелешка 3 N9005 N9006 I9500 Забелешка 4 S4 I9505 I9508 I959 S5 G900A

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

DEN 13.00 15.36

Оригиналниот Тестирани За iPad 2 USB Полнење Flex Кабел за Полнење преку USB Порт на обвинителна Клупа Полнење Порта Flex Кабел Dock Конектор Флекс

100% Тестирани За i Pad 2 USB Полнење Flex Кабел за Полнење преку USB Порта За i Pad 2 Клупа Полнење Порта Flex Кабел Dock Конектор ФлексСлики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи...

DEN 81.00 85.92

QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За HTC One М9 Вистински Нови слушалка слушалка за Уво во Замена на висок квалитет

2 ПАРЧИЊА / Многу За HTC One М9 Вистински Нови слушалка слушалка за Уво во Замена на висок квалитет Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

DEN 95.52

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Приемникот пред слушалка за Уво За Letv LeEco Телефон Max/2 X900 Плус X906 MX1 X908 X820 X821 ВИСОК КВАЛИТЕТ ZW

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 2 x СлушалкаПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

DEN 143.52

Користи Гласно Говорник Ѕвончето Измамник За Oukitel U7 Плус MTK6737 5.5 HD 1280x720 Бесплатен Превозот

Оригиналниот Користи Oukitel U7 Плус Гласно Говорник Ѕвончето Измамник За Oukitel U7 Плус MTK6737 5.5" HD 1280x720 Бесплатен Превозот + Следење на Број

DEN 349.00 383.52

ChengHaoRan Микро USB Приклучок Конектор за Полнење порта штекер женски За Meilan 1 2 3 3S X Забелешка 2 3 MX5 MX6 Про Pro6 Плус М8 М9

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

DEN 6.00 7.20

cltgxdd Нови Видиме Микро USB Приклучок за Полнење Приклучок за BBK X3V Х5 X5L Y28 Y29 Y27 X520MAX+ OPPO 1107with завртки случај

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно...

DEN 19.00 21.12

За Samsung Galaxy Tab 10.1 T530 T531 T535 T520 T521 T525 P600 P601 P605 Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Џек Dock Приклучок

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите...

DEN 37.92

QiAN SiMAi За Huawei чест X1 Нов Гласно Говорник Музика говорникот Поправка Делови + Бесплатен превозот

Во парк ! За Huawei чест X1 Нов Гласно Говорник Музика говорникот Поправка Делови+ Бесплатен превозот Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

DEN 123.84

30PCS/Многу За Samsung Галакси A3 Година A310 А5 Година A510 О7 Година A710 Sim Картичка Читателот Носителот Фах Слот Приклучок Конектор

30 PCS / Многу За Samsung Галакси A3 2016 Година A310 А5 2016 Година A510 О7 2016 Година A710 Sim Картичка Читателот Носителот Фах Слот Приклучок Конектор Потсетување : 1...

DEN 1728.00 1819.20

Микро usb приклучок за полнење порта Женски приклучок За Asus ТРАНСФОРМАТОР КНИГА T100 T100T T100TA K004 T300 T300LA T100tam

Микро usb приклучок за полнење порта Женски приклучок За AsТРАНСФОРМАТОР КНИГА T100 T100 T T100 TA K004 T300 T300 LA T100tamИмајте пријатен ден !Вашата цел денес ќе се испрати во 12 работен ден.*ДОБРА ВЕСТ : Бразил клиенти ако вашата нарачка над 80 ние може да ја испратите вашата нарачка од страна на Epacket за слободни се,во ред? Оставете масажа "од epacket" во вашата нарачка тогаш, ви благодарам.*** ако имате Посебни барањето треба да ја напушти масажа тука : ЗАБЕЛЕШКА : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која е untrackable ! Откако choosed на овој начин, се надевам, ќе може да чека тој трпеливо!Ако треба item многу итна,ве молиме, изберете ја препорачана пошта и да ги Изразат начин ,ви благодариме за поддршката.

DEN 25.00 31.68