• Ново
QiAN SiMAi 1PCS Нови Гласно говорник ѕвончето измамник За Lenovo S920 A6600 + DropShipping

QiAN SiMAi 1PCS Нови Гласно говорник ѕвончето измамник За Lenovo S920 A6600 + DropShipping

DEN 63.84

Износот
Во форма достапна за нарачката


Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Lenovo S920 A6600 Мобилен телефон + Drop Shipping
1. 100% нови и високо quanity производи .
2, Сите предмети биле тест пред брод .
3. Лесно да се инсталира, но тоа треба професионална вештина за да го инсталирате, ве молиме да се биде внимателен
4. Prefect одговара за Lenovo S920 A6600 дел Поправка на Телефонот
Пакет :
1pcs гласно говорник
ЗАБЕЛЕШКА : ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Особините

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
S920 A6600
Компатибилен Бренд:
Леново
Модел:
Lenovo S920 A6600
Тип:
гласен звучник

Купувачите избираат и

Користи Оригинални Микрофон микрофон Одбор на матичната Плоча главниот FPC за KenXinDa PROOFINGS W9 MTK6753 Octa core 6.0 Инчен Бесплатен превозот

Користи Оригинални Микрофон микрофон Одбор на матичната Плоча главниот FPC за Ken Xin Da PROOFINGS W9 MTK6753 Octa core 6.0 Инчен Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

DEN 436.00 479.52

Користи USB Полнење Одбор на матичната Плоча FPC За Doogee X5S MT6735 Quad Core 5.0 Инчен HD 1280x720 Бесплатен Превозот

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

DEN 349.00 383.52

QiAN SiMAi Нови Полнење Полнење Порта Портата за Micro USB Док Конектор Флекс Кабел за Samsung Galaxy Tab 3 10.1 P5200 P5210 телефон

Нови Полнење Полнење Порта Портата за Micro USB Док Конектор Флекс Кабел за Samsung Galaxy Tab 3 10.1 P5200 P5210 телефон+бесплатен превозот1...

DEN 99.84

100pcs/многу Вистински Слушалка За Nokia Lumia 610 слушалка за Уво 610 625 820 920 720 1020 N500 N600 N700

Ќе се купуваат Нови Вистински Слушалка слушалка за УвоКомпатибилен модел : Lumia 610 500 610 625 820 920 720 N500 N600 N700 1020Ќе добиете ист како што е прикажано како слика.

DEN 2694.00 2865.60

QiAN SiMAi 1PCS Нов Гласно говорник ѕвончето измамник За Леново A859 Мобилен телефон + DropShipping

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Леново A859 Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

DEN 71.52

Stonering 2 ПАРЧИЊА Слушалка Приемникот пред слушалка за Уво За Letv LeEco Телефон Max/2 X900 Плус X906 MX1 X908 X820 X821 ВИСОК КВАЛИТЕТ ZW

Опис : Висок Квалитет Замена дел Поправка на вашиот стар, скршени, испукана, оштетени дел Тестирани еден по еден пред превозот, 100% работи парична казна Во совршена состојба Голема количина на залиха и се достапни Пакет Содржина : 2 x СлушалкаПЛАЌАЊА Плаќањата се прифатени преку aliexpressl само...

DEN 143.52

QiAN SiMAi 1PCS Нов Фронт уво слушалка звучници За Леново A859 мобилен телефон + DropShipping

1 PCS100% Нов уво слушалка звучници За Леново A859 мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи покажа како фотографија .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

DEN 76.32

30PCS/Многу За Samsung Галакси A3 Година A310 А5 Година A510 О7 Година A710 Sim Картичка Читателот Носителот Фах Слот Приклучок Конектор

30 PCS / Многу За Samsung Галакси A3 2016 Година A310 А5 2016 Година A510 О7 2016 Година A710 Sim Картичка Читателот Носителот Фах Слот Приклучок Конектор Потсетување : 1...

DEN 1728.00 1819.20

1 BUC ,звучник за Philips W6610 CTW6610 I908 CTI908 мобилен телефон мобилен телефон

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

DEN 155.00 169.92

ChengHaoRan Микро USB Приклучок Конектор за Полнење порта штекер женски За Meilan 1 2 3 3S X Забелешка 2 3 MX5 MX6 Про Pro6 Плус М8 М9

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите...

DEN 6.00 7.20

QiAN SiMAi 2 ПАРЧИЊА/Многу За HTC One М9 Вистински Нови слушалка слушалка за Уво во Замена на висок квалитет

2 ПАРЧИЊА / Многу За HTC One М9 Вистински Нови слушалка слушалка за Уво во Замена на висок квалитет Карактеристики : 100% Сосема Нов ...

DEN 95.52

ChengHaoRan 50PCS,Микро USB 5 СТР 5-пински Микро USB Џек 5 Иглички Micro USB Конектор cauda 7.2 mm НАТОПИ ,MC-004

Микро USB 5 СТР 5пински Микро USB Џек 5 Иглички Micro USB Конектор cauda 7.2 mm НАТОПИ 50 КОМПЈУТЕРИ бесплатен превозотДобредојдовте на нашата продавница...

DEN 245.00 288.00

QiAN SiMAi За huawei чест 4C Нови Моќ/исклучување+Јачина на глас нагоре/надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови

Во парк ! За huawei чест 4 C Нови Моќ / исклучување+Јачина на глас нагоре / надолу се Префрлите Копчето Flex Кабел Поправка Делови + Бесплатен превозотКарактеристики : 100% Сосема Нов ...

DEN 95.52

YuXi 1pcs Ѕвончето Измамник Гласно Говорник Звучникот Замена Мобилен Телефон Flex Кабел Поправка Делови За Huawei Колега 8

За купувачите : 1 Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !2 Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 7 работни дена( Освен за посебни случаи )3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.4...

DEN 48.00 58.56

QiAN SiMAi 1PCS Нови Оригинални На Моќ/Исклучување + Јачина на глас Нагоре/Надолу копчето Flex Кабелот За Nokia Lumia 1520 мобилен Телефон

1 PCS Нови 100% Оригинални На Моќ / Исклучување + Јачина на глас Нагоре / Надолу копчето Flex Кабелот За Nokia Lumia 1520 мобилен Телефон + Drop Shipping1...

DEN 122.40

QiAN SiMAi 1PCS Нов Гласно говорник ѕвончето измамник За Леново A850 Мобилен телефон + DropShipping

Нов Силен звучник ѕвончето измамник За Леново A850 Мобилен телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

DEN 64.32

За Samsung Galaxy Tab 10.1 T530 T531 T535 T520 T521 T525 P600 P601 P605 Полнење преку USB Port Конектор Приклучок Џек Dock Приклучок

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите...

DEN 37.92