• Ново
Бесплатен превозот 6mm Природни Гранат монистра Круг Гем лабава монистра 15.5 А+ на Големо и Мало

Бесплатен превозот 6mm Природни Гранат монистра Круг Гем лабава монистра 15.5 А+ на Големо и Мало

DEN 383.52
DEN 314.00 -18 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис :
1.На монистра, големина се однесува на : ,дупка големина 0.8 mm
2.Цената е за 1 string
6mm 1string за 64pieces
3. На монистра се природни и монистра.
За Превозот :
1.Цел износ подолу ние ќе ја испрати на превозот метод choosed.
-Ако choosed Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
-Ако choosed Posti Финска Економија.ние ќе ја испрати од Posti Финска Економија.
-Ако choosed Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.ние ќе ја испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.( Ќе има некои дополнителни трошоци за оваа превозот Метод).
2.Цел износ над ќе испрати :
Сад ќе испрати од epacket.(10~15business дена пристигнат)
Шпанија, Ние ќе испратиме со CORREOS PAQ 72.(15~45days пристигнат)
Русија и Белорусија ќе испрати од Posti Финска.(15~45days пристигнат)
Друга Земја ние ќе ја испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.За слободни,15~60days пристигнат)
3.Цел износ над ние ќе ја испрати од експрес за слободни.
ГЛАСАЧКО место;1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Posti Финска Економија ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.обично треба 15~60days да пристигнат.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Posti Финска Економија.само следење на информации во Кина.
Надвор од Кина нема следење на информации.
2.Ако по 50days сеуште можете да не добиете пакет ,ве молиме контактирајте со нас.

Особините

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Akusesari
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.04
Број На Модел На:
JC0357
боја:
Вино боја
Материјал:
гранат
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm

Купувачите избираат и

SAUVOO Прибл. Прибл.80см/31.5 Влакно Мешани Лабава Spacer Полу Скапоцени Природни Мачка Очи Камен Монистра 5-8мм Накит Наоди DIY

​SAUVOO Прибл Прибл.80см / 31.5" Влакно Мешани Лабава Spacer Полу Скапоцени Природни Мачка Очи Камен Монистра 58мм Накит Наоди DIY1)Материјал : природен камен2)Бои : шарени3)Големина : 58мм4)Количина : 80см / влакно / многу5)Пакување : 80см / влакно / opp вреќа6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPSот, Aramex и така натаму (Освен оддалечените области)7)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ...

DEN 249.00 355.20

Емајлот Клип Срце Облик Шарм безбедност Мушка Одговара на Европската DIY Нараквици & Ѓердани EB0015

Се препорачува : Змија Синџир не е вклученаМатеријал : Метални ЛегуриБоја : СребренаДупка Големина : 4.5 ммНашата Продавница Бр 313172РакувањеНие брод на мало цел во рок од 2 работни дена по приемот на платниот Сите промет на големо со предмети треба околу 710 работни дена за да се произведе и пакет Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојбаПлаќањеНие ги прифаќа следниве начини на плаќање, и ве молам одберете најдобар за вас ПакувањеПревозот

DEN 69.00 95.52

19mm 100pcs мешана боја Природни Дрвени ѕвезда Дрвени Монистра За деца Накит Одлуки MT2018

Детали за производотМатеријалЛегураГолеминаApprox19 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојата се мешаат ColocКоличинаЌе добиете 100 на овој објект во листата ценаДел Бр...

DEN 216.00

15.5/влакно Природна Бела Океанот Jaspers Jades Фацетирани Грутка Pendant Монистра,Сурови скапоцени Камења, Freeform Намали Грутка Ѓердан Шарм Накит

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

DEN 798.00 848.64

Бесплатен Превозот 5pcs/Многу 13x15mm Бел кристал полимер глина срцето Кристално мушка,го отвори срцето Shamballa хривнија мушка

5pcs / Многу 13x15mm Бел кристал полимер глина срцето Кристално мушка Материјал : Полимер глинаОблик : СрцетоБои : БелаГолемина : 13x15mm : должина : 13mm,ширина : 15mmВнатре дијаметар : 2mm преку глава до крајотКоличина : 5pcsпревозотПолитика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации : Задоволството на клиентите е многу важно за нас...

DEN 432.00 479.52

500pcs/многу 5mm Антички Сребрен Daisy Цвет Метал Врежан Spacer Монистра Одговара Хривнија Ѓердан Spacer Прстен Накит Наоди

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!Материјал : Цинк легураБоја : Антички СребренГолемина : 5 MMКоличина : 500 PCS100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.ПРЕВОЗОТБесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.Тоа ќе потрае 1520 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.Pls Забелешка : Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредатсо Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеСе враќаАко имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.Повратни информацииВашето мислење е Навистина Важно за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

DEN 264.00 330.72

Нови ZB0427 Круг Прекрасна Цртан филм животни 10pcs мешани 18mm/20mm стакло cabochon&snap копчиња DIY накит трговија на големо

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена...

DEN 69.00 72.00

Топла Продажба 925 Sterling Silver Шарм Монистра Одговара на Оригиналниот шарм Хривнија Пандора За Жените Накит Копче за да го Срцето Шарм

детали Казни или мода : мода Предмет тип : бисери Is_customized : yes (да) Материјал : метал со Дијаметар : 11mm производот облик : облик на круг Стоки тежина : 0.05 Тип : DD015 Боја : Како на сликата Состојба : сосема нов Квалитет : добар Употреба : Нараквици и алки Ситуација : Годишнината подарок, дел од тоа Материјал : алуминиум Бленда : 5 mm .

DEN 23.00 25.92

11~12mm Природна Бела Свежа Вода Бисер Рамен Круг Монета Лабава Монистра одговара Мода Накит одлуки

Свежа Вода Бисер Рамен Круг Монета Лабава МонистраОпис : Материјал Природни Свежа Вода БисерБојакако сликиГолеминаоколу 11~12mmПовеќе Деталивие ќе примате 5 насоки лабава монистраПовеќе објект што може да се допаѓа :

DEN 2031.00 2208.00

Ново! 4MM 145 парче/многу Лабава Spacer Мушка Намали Фацетирани Стакло Стојат Монистра Мода Накит Бесплатен Превозот трговија на Големо

5813117976071074 Особено се препорачува парче парче парче пакет парче парче парче пакет парче метар парче парче Добредојде на нашата продавница 1...

DEN 33.12

Multicolor кристално стакло waterdrop teardrop 10x15mm фацетирани лабава изолација монистра изработка на накит додатоци 30pcs B1178

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 167.00 184.80

Нова За Ѓердан&Хривнија 10мм сиво Сребрена Школка Бисер Монистра DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 208.00 407.52

SAUVOO Прибл.80см/31.5 Сини Lapis Lazuli Камен Зрнца Песок Лабава Spacer Лежиште за DIY Накит Наоди Додатоци

SAUVOO Прибл.80см / 31.5" Сини Lapis Lazuli Камен Зрнца Песок Лабава Spacer Лежиште за DIY Накит Наоди Додатоци1)Материјал : Природен Камен2)Бои : сина3)Големина : 825мм4)Количина : 1 Strand / многу5)Пакување : 1 Strand / број / opp вреќа6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPSот, Aramex и така натаму (Освен оддалечените области)7)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ ...

DEN 542.00 774.72

Wholesales Топка за накит одлуки 8/10мм Аспект намали жолта змеј вена природни carnelian оникс Монистра

МатеријалПриродни АхатГолемина8мм 10ммБојаКако СликиКоличина8мм 47beads10мм 37beadsКонверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченТочка ЗаконикNF010Забелешка1 : Различен квалитет, Различни цена, се изјасни не само погледнете во цената.2 : монистра, може да имаат мала боја и големина разлика...

DEN 191.52

10pcs природата сина howlite камен cabochon лабава сина камен монистра за мода хривнија diy монистра cabochon 13x18mm 15x20mm 18x25mm

Објектот Количинаве молиме вашиот сопствен избор големинаТочка Бр.Б.К.015Објектот Материјалискапоцен каменБоиИсто како фотоОбјектот Околу ГолеминаМушка големина : 13x18mm 15x20mm 18x25mmОбјектот ФормаИсто како фотоМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот UseageСе вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.ПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 441.60

100pcs голем Сјај Смола kawaii Делфин со цвет и polka точка cabochons приврзоци коса поклон diy 33mm

Боја : мешани КОЛИЧИНА : 100pcs См : 37 mm за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : ) ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас ! сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи...

DEN 959.52

18mm бела Природни Школка Лабава Монистра за накит одлуки DIY 100pcs TRS0047

Детали за производотМатеријалЛегураГолеминаApprox18 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја Мешана бојаКоличинаЌе добиете 100 на овој објект во листата ценаДел Бр...

DEN 258.72

Wholesales Аспект Природен Камен Carnelian Монистра за накит одлуки од Аспект Пурпурна змеј вена природни

МатеријалПриродни АхатГолемина8мм 10ммБојаКако СликиКоличина8мм 47beads10мм 37beadsКонверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченТочка ЗаконикNF010Забелешка1 : Различен квалитет, Различни цена, се изјасни не само погледнете во цената.2 : монистра, може да имаат мала боја и големина разлика...

DEN 181.92

Нова За Ѓердан&Хривнија 10мм Сина Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте не!ви благодариме!ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 216.00 423.84

BFQ Топла Продажба Смола Боја Исламот Tesbih Муслимански Молитва Монистра 33 Rosary Со Tassel Три Боја Avilable РЕ-MR002

ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете епошта до нас или Aliexpress да побарате помош...

DEN 402.72

Wholesales Топката Монистра за накит одлуки 36 компјутери 10мм Аспект Сина змеј вена природни carnelian

МатеријалПриродни Ахат МонистраГолемина8мм 10ммБојаКако СликиКоличина8мм 47beads10мм 37beadsКонверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченТочка ЗаконикNF010Забелешка1 : монистра, може да имаат мала боја и големина разлика...

DEN 191.52

WOSTU Висок Квалитет 925 Sterling Silver Срцето Ливчиња Монистра ги Собере Оригиналните WST Шарм Хривнија DIY парична Казна Накит за Подарок CQC250

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !! Опис : Срцето ливчиња се symbolization на добра и копнеж за среќа .

DEN 360.00 479.52

Природни паун сина abalone школка срцето плоштадот овална монета изработка на накит трговија на големо цена домот diy лабава монистра 16inch B1164

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 344.00 491.04

Трговија на големо Круг Carnelian Agat монистра Топката Монистра за изработка на накит 15 8-10мм Аспект Зелен Змеј Вена Природен Камен монистра Оникс

МатеријалПриродни АхатГолемина8мм 10ммБојаКако СликиКоличина8мм 47beads10мм 37beadsТочка ЗаконикNF010Забелешка1 : монистра, може да имаат мала боја и големина разлика.ние, главно, се продаде природни камења, рачно изработени или машина за мелење, тешко е иста.Ве молиме да се разбере пред да се купи.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас да реши за тебе.2 : Ако вашата цел е повеќе од $150, ние ќе ја испрати на парцела од DHL & ЕМС за слободни.Цел на повеќе од $500, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде неверојатен попуст.

DEN 112.00 143.52

За Ѓердан&Хривнија 10мм SkyBlue Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Подарок За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 206.00 405.12

Мешани Фудбал Насликани Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 20mm 50pcs MT0507

Други Неверојатна Цена, ве молиме проверете ја овааПроизвод ДеталиМешани Фудбал Насликани Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 20mm 50pcs MT050701Може да биде ви се допаѓаМатеријалДрвениГолеминаПрибл : 20mmДупка големина : 1.5 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаMulticolorКоличинаЌе добиете 50 на овој објект во листата ценаДел Бр.MT0507Имајте на ум.Тие би можеле да бидат пораби или залепени...

DEN 191.00 201.12

Нова За Ѓердан&Хривнија 10мм Розова&Пурпурна Школка Бисер Монистра DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 207.00 407.04

слајд шарм Бесплатен превозот Писмо Хривнија Шарм InitialWhite Кристал М Dangle Азбука Европската Мушка одговара Пандора хривнија

Превозот : 1 Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испраќаат во рок од 23 дена откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата...

DEN 122.00 143.52