• Ново
DHL бесплатно!Мешани 10мм 6 Боја 12000 Парчиња Флуоресцентни Бонбони Круг Стаклени Монистра DIY Spacer Додатоци За Ѓердани & Хривнија

DHL бесплатно!Мешани 10мм 6 Боја 12000 Парчиња Флуоресцентни Бонбони Круг Стаклени Монистра DIY Spacer Додатоци За Ѓердани & Хривнија

DEN 11320.80
DEN 7585.00 -33 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
ГОЛЕМИНА : 10ММ
БОЈА : Мешани 6 Боја
можете да го користите за да направите накит се допаѓа ова
Голем Попуст На Производот (Мин.$15 Мешани Цел) Сите производот имаат голем попуст сега( 20% попуст -49%off ),тоа не е цена која е покажаа на picutuere!!тоа е поевтино!!! 12 Парче/многу ,Секоја Боја 3 Парче, се Меша Неонски Флуоресценција Бонбони Боја Монистра Диско Shamballa Хривнија Топката Стојат Водат Нараквици US$ 10.17 /многу
12 парчиња / многу
Може да Изберете Боја на 2013 Нова Црвена sdo S Неонски Флуоресценција Бонбони Боја Монистра Диско Shamballa Хривнија Топката Стојат Водат Нараквици US$ 8.76 /многу
10 парчиња / многу
Може да Изберете Боја на 2013 New Жолта WFS Неонски Флуоресценција Бонбони Боја Монистра Диско Shamballa Хривнија Топката Стојат Водат Нараквици US$ 8.76 /многу
10 парчиња / многу
Може да Изберете Боја на 2013 Нова Зелена Неонски Флуоресценција Бонбони Боја Монистра Диско Shamballa Хривнија Топката Стојат Водат Нараквици US$ 8.76 /многу
10 парчиња / многу
Може да Изберете Боја на 2013 Нова Жешка Неонски Флуоресценција Бонбони Боја Монистра Диско Shamballa Хривнија Топката Стојат Водат Нараквици US$ 8.81 /многу
10 парчиња / многу
Може да Изберете Боја на 2013 New Диско Топка Монистра мушка рачно изработени мажите кристал Вистинска Кожа Shamballa Хривнија fasion жените накит US$ 7.93 /многу
5 парчиња / многу
Бесплатен Превозот!15mm 450pcs/многу Микс 10 Бисери 30 боја CZ Диско Топка Монистра Shamballa Кристал.Г.С. Нови трговија на Големо! Акции!Се Меша Многу! САД$ 65.36 /многу
450 парчиња / многу
Висок Квалитет!Бесплатен Превозот!10мм 600pcs/многу 20 Монистра 30 боја CZ Диско Топка Монистра Shamballa Кристал.Трговија на големо! Акции!Се Меша Многу! САД$ 85.80 /многу
600 парчиња / многу
Fasion!Голема Промоција! Најпопуларните Дизајн 10мм Кристал Монистра Shamballa Нараквица.Прекрасен Бесплатен Превозот Нов Стил Накит . САД$ 4.14 /парче
Фабриката Најдобри 10мм Кристал CZ Диско Монистра Shamballa Нараквица .R1 промет на Големо со Бесплатен Превозот Кристал Кристал Накит Hotsale US$ 3.72 /парче
Нов Стил! Бесплатен Превозот!10мм рачно изработени Диско Топка Монистра мажите FGTI кристал shamballa нараквица . fasion жените накит трговија на големо! САД$ 4.91 /парче
Бесплатен Превозот!10мм рачно изработени Нов Стил Диско Топка Монистра мажите BNMI кристал shamballa нараквица . fasion жените накит трговија на големо! US$ 4.99 /парче
Бесплатен Превозот!10мм рачно изработени Нов Стил Диско Топка Монистра мажите кристал shamballa нараквица . fasion жените накит трговија на големо! САД$ 4.91 /парче
Бесплатен Превозот!10мм рачно изработени Нов Стил Диско Топка Монистра мажите BKL кристал shamballa нараквица . fasion жените накит трговија на големо! САД$ 4.91 /парче
Топла Накит!Бесплатен Превозот!микс 10мм Диско Топка Монистра мажите OLWS Цвет кристал shamballa нараквица . Fasion за жените трговија на големо! САД$ 3.91 /парче
Бесплатен Превозот!магнетни Висок Квалитет, попуст Романтична 10мм Кристална Топка Монистра Shamballa Нараквица.жените во свадба подарок промоција US$ 3.

Особините

Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1.2g
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
lapetus
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Најдобри Кристално
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
Состојба:
100% нови
Складирање:
1312 Многу
превозот време:
30 Минути По Цел
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
Мушка големина:
10мм
квалитет:
Супериорен(Сите Производи Се Проверуваат Пред Превозот)

Купувачите избираат и

5sets 3 Дупка Гуру Монистра Tee Пагоди Spacer Мушка Буда Главата Мушка Крајот Монистра Капи за Нараквица DIY Прибор за Изработка на Накит

5sets 3 Дупка Гуру Монистра Tee Пагоди Spacer Мушка Буда Главата Мушка Крајот Монистра Капи за Нараквица DIY Додатоци за Накит Одлуки Z278Превозот начини : 1...

DEN 92.00 131.52

ААА Природен Камен Монистра се Зголеми Злато Хематит Монистра За Накит Одлуки 15inch 4/6/8/10мм Круг bedas Diy Хривнија

Предмети Име : ААА Природен Камен Монистра се Зголеми Злато Хематит Монистра За Накит Одлуки 15inch 4 / 6 / 8 / 10мм Круг bedas Diy ХривнијаДолжина : 15inches едно влакно Големина на : 4mm 95pcs монистра едно влакно6mm 63pcs монистра едно влакно8мм 48pcs монистра едно влакно10мм 38pcs монистра едно влакно ( Како што се фабрички масовно производство,така што се каже дека е можно најмалку монистра во едно влакно, производот што го испрати само ќе помине на броеви...

DEN 112.00 156.00

19mm 100pcs мешана боја Природни Дрвени ѕвезда Дрвени Монистра За деца Накит Одлуки MT2018

Детали за производотМатеријалЛегураГолеминаApprox19 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојата се мешаат ColocКоличинаЌе добиете 100 на овој објект во листата ценаДел Бр...

DEN 216.00

Додаток Занаети 7x9mm SkyBlue Стакло Бисер Круг Монистра Украси Капки Стакло Лабава Украси Накит Одлуки Мушка Жените Подароци

3898662073677104 А1 ПРЕДГОВОР : Драг Пријател,Тоа е тешко за нас да се започне бизнис така вашето мислење има големо влијание врз нас...

DEN 479.52

Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Хривнија 925 Сребрен Срце Облик, Со Циркони Шарм Монистра 2018 Денот на Вљубените Жени Подарок DIY Berloque

1.За Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Превозот Метод може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2(под $4.99 на редот),само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.2...

DEN 239.52

BFQ Топла Продажба Смола Боја Исламот Tesbih Муслимански Молитва Монистра 33 Rosary Со Tassel Три Боја Avilable РЕ-MR002

ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете епошта до нас или Aliexpress да побарате помош...

DEN 402.72

WOSTU Висок Квалитет 925 Sterling Silver Срцето Ливчиња Монистра ги Собере Оригиналните WST Шарм Хривнија DIY парична Казна Накит за Подарок CQC250

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !! Опис : Срцето ливчиња се symbolization на добра и копнеж за среќа .

DEN 360.00 479.52

Нова За Ѓердан&Хривнија 10мм Сина Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте не!ви благодариме!ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 216.00 423.84

слајд шарм Бесплатен превозот Писмо Хривнија Шарм InitialWhite Кристал М Dangle Азбука Европската Мушка одговара Пандора хривнија

Превозот : 1 Вашата цел ќе биде добро спакувани за безбедност и испраќаат во рок од 23 дена откако ќе го добиете вашиот расчисти исплата...

DEN 122.00 143.52

(5Pcs=1Lot ! ) Бесплатен Превозот 45MM Глина Диско, Отворајќи Долго Кристал Shamballa Цевка Свиткување Монистра 23 Бои За Нараквица на Одлуки ST2

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуацијаСе надевам дека вашиот разбереTonyandbeadsМонистра Големина Приближно : 45 X10 MMБесплатен Превозот Глина Диско, Отворајќи Долго Кристал Shamballa Цевка Свиткување Монистра23 Бои Во Вкупниот Бр.ST2Ве молиме да Забележите Дека 5 Pcs Како Минимум за За По Боја!!!!!Ќе добиете една слична на фотографијата...

DEN 228.00 304.80

Нова За Ѓердан&Хривнија 10мм Розова&Пурпурна Школка Бисер Монистра DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 207.00 407.04

Wholesales Аспект Природен Камен Carnelian Монистра за накит одлуки од Аспект Пурпурна змеј вена природни

МатеријалПриродни АхатГолемина8мм 10ммБојаКако СликиКоличина8мм 47beads10мм 37beadsКонверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченТочка ЗаконикNF010Забелешка1 : Различен квалитет, Различни цена, се изјасни не само погледнете во цената.2 : монистра, може да имаат мала боја и големина разлика...

DEN 181.92

BFQ Топла Продажба Модни Убава Жолта Боја Исламската Накит Муслимански Rosary Tespih Молитва Монистра 33 РЕ-MR004

ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете епошта до нас или Aliexpress да побарате помош...

DEN 301.00 401.76

10pcs природата сина howlite камен cabochon лабава сина камен монистра за мода хривнија diy монистра cabochon 13x18mm 15x20mm 18x25mm

Објектот Количинаве молиме вашиот сопствен избор големинаТочка Бр.Б.К.015Објектот Материјалискапоцен каменБоиИсто како фотоОбјектот Околу ГолеминаМушка големина : 13x18mm 15x20mm 18x25mmОбјектот ФормаИсто како фотоМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот UseageСе вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.ПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 441.60

15.5/влакно Природна Бела Океанот Jaspers Jades Фацетирани Грутка Pendant Монистра,Сурови скапоцени Камења, Freeform Намали Грутка Ѓердан Шарм Накит

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

DEN 798.00 848.64

Нова За Ѓердан&Хривнија 10мм Сина Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 207.00 406.08

5pcs/многу Глеѓ Клип Петокрак Облик Шарм безбедност Мушка Одговара на Европската DIY Нараквици & Ѓердани 5xEB0018

Се препорачува : Змија Синџир не е вклученаМатеријал : Метални ЛегуриБоја : СребренаДупка Големина : 4.5 ммНашата Продавница Бр 313172РакувањеНие брод на мало цел во рок од 2 работни дена по приемот на платниот Сите промет на големо со предмети треба околу 710 работни дена за да се произведе и пакет Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојбаПлаќањеНие ги прифаќа следниве начини на плаќање, и ве молам одберете најдобар за вас ПакувањеПревозот

DEN 89.00 124.32

Топла Продажба 925 Sterling Silver Шарм Монистра Одговара на Оригиналниот шарм Хривнија Пандора За Жените Накит Копче за да го Срцето Шарм

детали Казни или мода : мода Предмет тип : бисери Is_customized : yes (да) Материјал : метал со Дијаметар : 11mm производот облик : облик на круг Стоки тежина : 0.05 Тип : DD015 Боја : Како на сликата Состојба : сосема нов Квалитет : добар Употреба : Нараквици и алки Ситуација : Годишнината подарок, дел од тоа Материјал : алуминиум Бленда : 5 mm .

DEN 23.00 25.92

500pcs/многу 5mm Антички Сребрен Daisy Цвет Метал Врежан Spacer Монистра Одговара Хривнија Ѓердан Spacer Прстен Накит Наоди

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!Материјал : Цинк легураБоја : Антички СребренГолемина : 5 MMКоличина : 500 PCS100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.ПРЕВОЗОТБесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.Тоа ќе потрае 1520 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.Pls Забелешка : Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредатсо Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеСе враќаАко имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.Повратни информацииВашето мислење е Навистина Важно за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

DEN 264.00 330.72

12mm-500pcs/торба ,16mm-200pcs/торба,20mm-100pcs/торба, Акрилик Лубеницата Шарени Буци Монистра

26.47 / торба торба торба торба 26.47 / торба 13.43 / торба12mm500pcs / торба ,16mm200pcs / торба,20mm100pcs / торба, Акрилик Лубеницата Шарени МонистраПакување Детали : 12mm500pcs / торба ,16mm200pcs / торба,20mm100pcs / торбаЗа ПревозотВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 683.00 864.00

BD072 Тибетската Месинг Школка Мантрата Нп Монистра Непал 17mm*19mm Oblate Diy Лабава Монистра рачно изработени Монистра 4 ПАРЧИЊА Монистра Многу

Слика : Опис : Материјал : МесингДимензии : Дијаметар : 1.7 cm Долги : 1.9 цм Дебели : 1.2 смКамен : Школка,Тиркизна,КоралниМодел : НпШопинг Совети : *Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPSот или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.Повратни информации : Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

DEN 431.52

100pcs голем Сјај Смола kawaii Делфин со цвет и polka точка cabochons приврзоци коса поклон diy 33mm

Боја : мешани КОЛИЧИНА : 100pcs См : 37 mm за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барањаБЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : ) ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас ! сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи...

DEN 959.52

Wholesales Топка за накит одлуки 8/10мм Аспект намали жолта змеј вена природни carnelian оникс Монистра

МатеријалПриродни АхатГолемина8мм 10ммБојаКако СликиКоличина8мм 47beads10мм 37beadsКонверзија на : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченТочка ЗаконикNF010Забелешка1 : Различен квалитет, Различни цена, се изјасни не само погледнете во цената.2 : монистра, може да имаат мала боја и големина разлика...

DEN 191.52

11~12mm Природна Бела Свежа Вода Бисер Рамен Круг Монета Лабава Монистра одговара Мода Накит одлуки

Свежа Вода Бисер Рамен Круг Монета Лабава МонистраОпис : Материјал Природни Свежа Вода БисерБојакако сликиГолеминаоколу 11~12mmПовеќе Деталивие ќе примате 5 насоки лабава монистраПовеќе објект што може да се допаѓа :

DEN 2031.00 2208.00

Нова За Ѓердан&Хривнија 10мм Светлина Пурпурна Школка Бисер Монистра DIY Подароци За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 173.00 339.84

трговија на големо цена 360pcs нови акрилик монистра тркалезна форма шарм монистра врвни мода монистра додатоци големина 8мм лабава монистра

Објектот Количина360 компјутериТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалиакриликБоиИсто како фотоОбјектот Околу ГолеминаМушка големина : 8 mm монистра дупка со големина од 1,5 mmОбјектот ФормаИсто како фотоМерка Конверзија1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmОбјектот UseageСе вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.ПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 300.00

За Ѓердан&Хривнија 10мм SkyBlue Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Подарок За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте не!ви благодариме!ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 217.00 426.24

За Ѓердан&Хривнија 10мм SkyBlue Школка Бисер Монистра SeaShell DIY Подарок За Жените Девојка Лабава Монистра Накит Одлуки Дизајн 15inch

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 206.00 405.12