• Ново
LINHAI BUYANG XINGYUE CDI 250cc 300cc Мото делови 8pins додатоци бесплатен превозот

LINHAI BUYANG XINGYUE CDI 250cc 300cc Мото делови 8pins додатоци бесплатен превозот

DEN 1919.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис
8 Пина CDI Кутија за Xingyue & Buyang & Linhai 250cc 260cc 300cc Скутер АТВ UTV.
1.CE означени
2.Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети
3.Повеќето предмети се изведува во 1-7business дена]
4.Повеќето наредби поставени пред 13 : 00 Pm EST брод истиот ден
5.Голема поволна Цена
6.Супериорен 99.8% задоволството на клиентите
7.Brand new од фабриката
47cc 49cc 50cc 110cc 125cc 140cc 150cc 250cc 300cc 400cc 500cc 600cc Dirt bike, Јама Велосипед, АТВ,QUAD , UTV ,ОДЕТЕ KART ,КАБРИОЛЕТ ДОДАТОЦИ AVALIABLE.
ATOMIK, DHZ, PITPRO,GPX,DUCAR JCL, SUNL, РАКЕТА,XMOTOS, ОРИОН, АПОЛОН, KAYO,BUYANG,TAOTAO...
ZONGSHEN, LONCIN, LIFAN, JIANSHE CFMOTO ДЕЛОВИ НА МОТОР
MIKUNI,KEIHIN, DELLORTO, ОКО, KOSO ХИДРАТИ

Особините

Бренд Име:
KOOL БУМ
Специјални Функции:
cdi единица
Спецификација:
12V
Име На Модел:
LINHAI
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.35kg

Купувачите избираат и

За Kawasaki GPZ600R GPZ600 Р 1985 1986 1987 1988 1989 ZZR600 E 1993-2003 ZZR600E Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier 12V

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба...

DEN 773.00 888.00

За Јамаха Virago XV 400 XV400 1991 1992 1993 1994 XV535SP Посебни 1994-1996 XV535 СП Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier 12V

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба...

DEN 522.00 600.00

STARPAD За големи Луис 90 големи овци 150 бензинска пумпа бензинска пумпа Зума 125CC ДИО

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

DEN 1200.00

За Suzuki GSXR600 GSXR750 GSXR1000 GSX1300R Hayabusa VL1500 LT-F500F SV650 SV650S Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier 12V

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба...

DEN 919.00 1056.00

12v Мотоцикл Регулаторот Rectifier Напон За Хонда FES125 FES150 ПАНТЕОН 2003 2004 2005

12v Мотоцикл Регулаторот Rectifier Напон За Хонда FES125 FES150 ПАНТЕОН 2003 2004 2005Fitment : Ве молиме проверете подолу Fitment пред купувањето ,ви благодариме.За Хонда FES125 (ПАНТЕОН) 2003 2004 2005За Хонда FES150 (ПАНТЕОН) 2003 2004 2005Висока сигурност,резервни Напонски регулатор rectifier заменаТешки црна умрефрлија метална конструкција со топлина мијалникЦврстдржава електронска компонента,прашина и вибрации отпорни,Помогне да прахосвам вишокот на напон и топлинаСпречување на преполнувањето батеријата,подобрување на полнење capabilitПакет Се Вклучени : 1x Мотоцикл регулаторот rectifier за Хонда(1)во Моментов,Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi,Банкарски Трансфер и Paypal за Плаќање.Повеќе можности за Плаќање ќе биде Достапна на Ali Express во Иднина.(2)Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.Нарачки неплатени ќе биде colosed во рок од 20 дена...

DEN 1010.00 1074.72

YHC SH603 Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда CBR600 CBR900 CBR1100 HORNET CB600F СЕНКА NV750C V W VT 125 250 750

Специфични : Боја : Црна Работен Напон : DC 12 V Size : 77mmx 80mmx 22mm / 3" x 3 1 / 8" x 5 / 8" Спречување на надполнење и подобрување на полнење способност Погоден топлина мијалник fin дизајн, за најдобра топлина елиминација Инструкции : не се вклучени Fitment : За Хонда CBR600 PC31, CBR900, CBR900 RRW (SC33) CBR900 RR, W, X CBR900 RRNRRX (1992 1999) CBR900 SC28 CBR1100 XX BLACKBIRD CARBURATOR МОДЕЛ (19961999 ГОДИНА) VT125 VT250 VT250 C ( MC29 ) VT750 C & DCYDC2 (1997 2004) VTR250 (MC33) VTR1000 VT1000 F (SC36) NSR125 NSR250 RR ( MC18, MC21, MC28 ) RVF400 VFR400 VF400 FD (1983 1986) VFR750 XL1000 FES250, V, W, X ( MF04 ) HORNET (CB600 F) (PC34) МАЈМУН ( Z50 J) NT400 JL Брос (1988 1990) NT650 Deauville "ФОЛКСВАГЕН" V2 (1998 2002) NV750 C2, V, W, X PC800 RJ , R2 J ( RC34 ) СЕНКА (NV750 C) (RC44)

DEN 617.00 812.16

Универзален Мотор Иридиум Искра Plug A7TC D8TC B7TC За Suzuki Хонда, Јамаха BMW Kawasaki KTM

4pcs / многу Универзален Мотор Иридиум Искра Plug Навој 10мм A7 T 12mm Тема D8 T За Suzuki Хонда, Јамаха BMW Kawasaki KTMВажни Забелешки : Ако имате било какви прашања,ве Молам дозволете ми да знам и се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме испратете ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и АДРЕСА НА АНГЛИСКИ јазик!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 336.48

Stator Серпентина За Suzuki AN250 Burgman 250 2003 2004 2005 2006 AN400 Burgman 400 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011

Моторни Stator Серпентина За Suzuki AN250 Burgman250 2003 2004 2005 2006 AN400 Burgman 400 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011Fitment : Ве молиме проверете ги fitment и слика пред вашата нарачка.За Suzuki AN250 Burgman250 20032006За Suzuki AN400 Burgman400 20032011Директно Замени ОЕМ Број : 3210114 G00000Пакет Се Вклучени : 1x Stator Серпентина за Suzuki(1)во Моментов,Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi,Банкарски Трансфер и Paypal за Плаќање.Повеќе можности за Плаќање ќе биде Достапна на Ali Express во Иднина.(2)Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.Нарачки неплатени ќе биде colosed во рок од 20 дена...

DEN 2616.00 2783.52

За Yamaha YZF R1 2004-2008 Magneto Генератор Алтернатор Мотор Stator Мото Делови Полнење Серпентина

добредојдовте на нашата продавницаЗа Yamaha YZF R1 20042008 Magneto Генератор Алтернатор Мотор Stator Мото Делови Полнење Серпентина Discription : Состојба : 100% сосема новБоја : Исто како на слика покаже Материјал : Бакар Количина : 1 BUC ( Како на сликата покажува ) Fitment : За Yamaha YZF R1 20042008Answer : ___________________________ NOTE : Инсталација настава не е вклучена...

DEN 1745.00 2154.72

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Suzuki LTZ400 LT-R450 Quadracer Хонда TRX400EX Јамаха YFM450 Wolverine 4x4 ...

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Suzuki LTZ400 LTR450 Quadracer Хонда TRX400 EX Јамаха YFM450 Wolverine 4x4 . Fitment : Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите ХОНДА TRX400 EX 19992004 ХОНДА TRX250 TE 20022014 ХОНДА TRX250 TM 20022014 ХОНДА TRX250 19972001 ХОНДА TRX250 EX 20012008 ХОНДА TRX250 X 20092014 Suzuki LTZ400 2009 Suzuki LTR450 Quadracer 20062009 Јамаха YFM450 Wolverine 4x4 20082010 Јамаха YFM350 Воин 20022004 Јамаха YFM450 Wolverine 4x4 20082010 Јамаха YFM350 Воин 20022004 Јамаха YFM250 Мечка Tracker 20012004 Јамаха YFM660 Raptor 20012005 Јамаха YFM350 Grizzly 20072011 Јамаха YFM350 Bruin 2x4 & 4x4 20042006 Јамаха YFM250 X Мечка Tracker 2004 Јамаха YFM250 Bruin 20052006 Јамаха YFM250 Голема Мечка 20072009 Јамаха YFM250 Мечка Tracker 20012003 Јамаха YFM125 Grizzly 20042012 Јамаха YFM400 Grizzly 2007 Јамаха YFM400 Голема Мечка 20022012 Јамаха YFM350 Raptor 20042012 Јамаха YFM450 Grizzly 4 WD 20072011 Јамаха YFM450 Wolverine Спорт 4x4 2006 2007 2009 Јамаха YFM450 Wolverine 4x4 20082010 Јамаха YFM350 Wolverine 20022009 Јамаха YFM400 Kodiak 2 WD 20002004 Јамаха YFM350 Bruin 2x4 & 4x4 20042005 Јамаха YFM400 Kodiak 4 WD 20002006 Јамаха YFM250 Raptor 20082012 Јамаха YFM450 Kodiak 4 WD 20032006 Јамаха YFM600 Grizzly 19992001 Боја : црна Димензии : прибл...

DEN 607.00 638.40

Регулатор на напон Rectifier Одговара Хонда TRX400EX 1999-2004/TRX250 1997-2001 98 99/За Јамаха YFM660 Raptor 2001-2005

Регулатор на напон Rectifier Одговара Хонда TRX400 EX 19992004 / TRX250 19972001 98 99 / За Јамаха YFM660 Raptor 20012005Спецификации : Brand new rectifier регулаторот Пакет се Вклучуваат : 1*Р ectifier Забелешка : Plese двојно проверете на сликата пред да нарачки, и ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас, ви благодарам многу!1...

DEN 678.72

STARPAD За Висок квалитет за мотоцикл додатоци херојски висока шапка скутер искра plug капа палење серпентина трговија на големо,

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

DEN 336.00

Општи скутер мотоцикл моторно гориво електричен велосипед започнете со мотор gy6-125cc моторни RSZ БУТВАНЕ КИНЕСКИ скутер

детали за производотПревозотво рок од 5 дена по приемот на плаќање.2 Ве молиме овозможи околу 1525 бизнис денови (понеделник до петок) за испорака како меѓународен превозот обично трае подолго отколку за домашните, особено за време на сезона...

DEN 383.52

Целосна Electrics Жици се Подигнат CDI Палење Серпентина Искра Plug 50cc 70cc 110cc 125cc ATV Quad Велосипеди Кабриолет Gokart НОВИ

Целосно Електричен Комплет Погоден за автоматско полуавто 50cc125cc Кинески направени 4 удар ATV quad велосипедиКако што се : Atomik, Foxico, Motowork...

DEN 2366.00 2658.72

Моторни Алуминиум Напонски Регулатор Rectifier За DUCATI 1098 848 1198 Мотоцикл Додатоци Rectifier

Моторни Алуминиум Напонски Регулатор Rectifier За DUCATI 1098 848 1198 Мотоцикл Додатоци RectifierСпецификација: Име на Производ : Мотоцикл Напонски Регулатор Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Боја : Црна Димензии : 11x8x3cm Количина : Една

DEN 1289.00 1370.88

SH689-12 Мотор Регулаторот Rectifier за Kawasaki Ninja ZX-9R 2000 2001 2002 2003 2004 ZX-12R 2000 2001 2002 2003 2004 2005

12 V Мотоцикл Регулаторот Rectifier за Kawasaki Ninja ZX9 R 2000 2001 2002 2003 2004 ZX12 R 2000 2001 2002 2003 2004 2005Fitment : Ве молиме потврдете мото е модел и годината се наведени подолу, пред да купите.за Kawasaki NINJA ZX9 R 2000 2001 2002 2003 2004за Kawasaki NINJA ZX12 R 2000 2001 2002 2003 2004 20052приклучок врска(вкупно 8 жици)Директна замена за вашиот оригинален единицаPlugandplay, директно одговара, лесна инсталацијаПовисок степен на електронски компонентиПодобрување на топлина мијалник и полнење способностиСпецификација : Влезен Напон : DC 12 VМатеријал : Тешки црна метална конструкцијаГолемина : прибл 109mm * 84mm *40mmЦентар растојанието помеѓу монтажа дупки : 80mmПакет Се Вклучени : 1x Мотоцикл регулаторот rectifier за kawasaki1...

DEN 1680.00

За Јамаха VMX1200 V-MAX 1985 1986 1987 1988 1989 до 1992 година Мотор МЕНУВАЧ Дел Стартер Електромагнетниот Копчето за вклучување Започнете со Почеток Реле

Добредојдовте во мојата продавница!Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.Опис : Функција100% Сосема нов и висок квалитет;Одговара За : ЈАМАХА FJ1100 19841985 FJ1200 19861993 FZ600 19861988 FZ700 T 1987 FZ750 19851991 FZR1000 19871995 FZR250 3 LN 3 HX 2 KR 19871994 FZR400 19881990 1992 1994 FZR500 1989 19911993 FZR600 19891999 FZR750 19871988 1990 FZX700 FAZER 19861987 FZX750 19861988 19901991 1993 1996 1998 TDM85 TDM850 19921993 TDM850 19911995 VMX1200 VMAX 19851989 1992 XJ700 МАКСИМ 19851986 МАКСИМ X XV125 VIRAGO 19972000 XV240 1989 XV250 ROUTE 66 19881990 XV250 VIRAGO 250 19952007 XV250 VIRAGO ROUTE 66 19881990 19952008 XV250 VЅВЕЗДА 250 20082011 XV700 VIRAGO 700 19841985 XVZ12 1989 XVZ1300 XVZ13 ПОТФАТ ROYALE 19861993 XV750 VIRAGO 1984Големина : 4.5*4*5cm;Пакет вклучувајќи1 X Стартер РелеДа konw на компатибилен возила,ве молам да ме контактиратеВе молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купувањеНие ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.Ви благодариме за вашето разбирање.Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 292.00 335.52

moto gp racing zongshen CDI кутија ZS250GS 250cc мото додатоци 8 пина бесплатен превозот

1.CE означени2.Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети3.Повеќето предмети се изведува во 17business дена]4.Повеќето наредби поставени пред 13 : 00 Pm EST брод истиот ден5.Голема поволна Цена6.Супериорен 99.8% задоволството на клиентите7.Brand new од фабриката47cc 49cc 50cc 110cc 125cc 140cc 150cc 250cc 300cc 400cc 500cc 600cc Dirt bike, Јама Велосипед, АТВ,QUAD , UTV ,ОДЕТЕ KART ,КАБРИОЛЕТ ДОДАТОЦИ AVALIABLE.ATOMIK, DHZ, PITPRO,GPX,DUCAR JCL, SUNL, РАКЕТА,XMOTOS, ОРИОН, АПОЛОН, KAYO,BUYANG,TAOTAO...ZONGSHEN, LONCIN, LIFAN, JIANSHE CFMOTO ДЕЛОВИ НА МОТОРMIKUNI,KEIHIN, DELLORTO, ОКО, KOSO ХИДРАТИ

DEN 1368.00 1439.52

MAGNETO STATOR СЕРПЕНТИНА ПЕРФОРМАНСИ CDI & ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА GY6 125CC 150CC ОДИ KART КАБРИОЛЕТ АТВ МОПЕД СКУТЕР нови

MAGNETO STATOR СЕРПЕНТИНА ПЕРФОРМАНСИ CDI & ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА GY6 125 CC 150 CC ОДИ KART КАБРИОЛЕТ АТВ МОПЕД СКУТЕР 100% Нови ВИСТИНСКИ БАКАР stator magneto 6 пол алтернатор струја ( AC ) , Перформанси палење серпентина и перформанси CDI кутија сет за gy6 150cc оди kart, АТВ, скутер, мопед...

DEN 1467.00 1629.60