• Ново
Главниот ефект Навлажнувачки Познатиот бренд oroaroma природни Суштината Серум Исчезнат брчки Анти-Стареењето Луничка Отстранување на лицето за нега на кожата

Главниот ефект Навлажнувачки Познатиот бренд oroaroma природни Суштината Серум Исчезнат брчки Анти-Стареењето Луничка Отстранување на лицето за нега на кожата

DEN 439.68
DEN 264.00 -40 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Хијалуронска киселина е природен и ефикасна навлажнувачки фактор, со човечка кожа афинитет, може да го подобри кожата апсорпција на вода, вода за заклучување капацитет, поправка на оштетена кожа, промовирање на кожата на циркулацијата на крвта, длабоко негуваат кожата. Овој производ без никакви хемиски додаде, без стимулација, погоден за сите видови на кожа употреба. Ако дигестивниот систем на орален апсорпција, може да се дополни хијалуронска киселина тело нема, заклучување на влага од дермисот, борбата против знаците на стареење, совршена кожа реконструкција. [главни состојки] : хијалуронска киселина, хијалуронска киселина, deionized вода [Методи] : хијалуронска киселина течни капки на внатрешноста, со убавина која натопена во производот во лицето 5, нежно пат до целосно се апсорбира. Хијалуронска киселина, познат како хијалуронска киселина (Хијалуронска киселина, познати како ХА) или хијалуронска киселина, а дисахариди единица (glucuronic киселина -N - Б сулфур глукозамин) составен од директно синџир полимер полисахаридите, е природна супстанција во организацијата. Филм клип леќи во природата широко постои во vertebrate сврзното ткиво, мукозни ткиво, око и одредени бактерии, играат важна улога во човечкото дермисот матрица, без разлика дали тоа е организационата структура на вкупниот одржување или транспорт помеѓу клетки имаат многу важна функција. Хијалуронска киселина (ХА) не само што го одржува еластичноста на кожата функција, може да се заклучи многу молекулите на водата, со навлажнувачки подмачкување на организацијата, ја прават кожата дебели млади и еластична, но со зголемување на возраста, тежината на хијалуронска киселина побрзо од растот на брзина, на кожата постепено ќе стане недостаток на влага, се изгуби сјај и еластичност, долго таму долу, брчки и стареење. Хијалуронска киселина не само што може да се задржи на влага на кожата, влага можат да бидат фатени во надворешната средина, да ги задржи на кожата во влажна состојба на долг рок, тоа е исто така познат како хијалуронска киселина во одржувањето на "навлажнувачки Diva", и сликата ќе биде во споредба со хијалуронска киселина абсорбента сунѓер. Но, со зголемувањето на возраста, триесет годишниот кожата, хијалуронска киселина беше само бебе 65%, на возраст од шеесет, само 25% ха, намален по загубата на кожата како кожен влага, постепено го губат еластичноста и сјајот. Затоа, употребата на хијалуронска киселина или хијалуронска киселина производи за нега на кожата, стана суштински убавината на луѓето на салон навлажнувачки магија. Во убавината на развојот досега, се повеќе и повеќе производи за нега на кожата содржи хијалуронска киселина, особено за влага, хидратантна нега на кожата производи за нега на кожата производи се повеќе фокусирани на технологија за хијалуронска киселина. Затоа, се повеќе и повеќе луѓе кои се надвор од Хијалуронска киселина во областа на медицината се нарекува хијалуронска киселина, генерално се сметаат за најбезбедно и најзгодно пополнување инјектирање козметички производи.

Особините

НЕТО-WT.:
10ml, 20ml, 30ml
Бренд Име:
oroaroma
Пол:
Женски
Формулирањето:
течни
Функција:
Навлажнувачки
Број На Модел На:
j213
Состојка:
Хијалуронска киселина, де ionized вода
Земја/Регион на Производство:
Италија
Сертификат Број:
ISO/8754_2007_14621
Тип На Објект:
Лицето Серум
НЕТО WT:
3ML 10ML 20ML 30ml
Употреба:
Лице
кожата одговара за:
сите кожата
спецификација на видот:
нормална големина
Ефикасноста 1:
Исчезнат брчки
Ефикасноста 2:
Анти-Стареењето
Ефикасноста 3:
Навлажнувачки

Купувачите избираат и

ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER Отворено Лов Molle Мажите Половината Појас Тактички КС Опрема Универзална Ремени Метал Тока Од 1,5 Инчен Ширина

Можеби нашата цена не е најниска,но ние секогаш ги задржи за производство на високо квалитет гарантиран продукции...

DEN 936.96

12pcs / set! мини градинарство алатки вилушка / лопата / форцепс / спреј шише Пластични + дрва + метал succulents градинарство алатка колекции

Карактеристики : Материјал : Пластични + дрва + метал Погоден potted : succulents, мали potted растенија Пакет Содржина : 1 * автопоилки 1 * Sprayer 1 * Компресор 1 * Понесете прашина 1 * Копаат садници уред 1 * Почвата култура уред 1 * Ударна дупка уред 1 * Лактот Пинцети 1 * Scraper уред 3 * Лопата Совети : Копање и расчистување на Боја случаен коса, ве молиме да се разбере, ви благодариме!

DEN 787.20

[ReadStar]RedStar 018 висока 1W Зелени Ласерски покажувач ласерски пен горат matcch ласерски сет вклучуваат модел капа 18650 батерија и полнач

ПараметриБренд : Red StarМодел : 018 Зелени ласерскиТелото боја : Црна / Sliver / Златна опцииРежим на фокус : Rotate фокусСветлината опсег : Мин.5000 метриПолнење на Владата : Паметен полнач вклучуваатБатерија : 1 PCS Батерија 18650(вклучуваат)Случај Материјал : Висока јачина на воздушната алуминиум легураКрај : елоксирани Војска РегулативаГолемина : 153x25mmСветилка Диск : smart дигитални кола, линеарна излезТежина : 280gАпликации : Наставно / Место / Нормален носат / Осветлување натпревар / ѕвездена итн.Пакување вклучувајќиЛасерски покажувач : 1 PCSBeautful заштита пластична кутија : 1 PCSБатерија 18650 : 1 PCSSmart батерија полнач : 1pcsLanyard : 1pcsПроизводот Се Покаже

DEN 1037.00 1382.40

Huawei B890-66 4G LTE FDD700/1700/2600Mhz HSPA+850/1900/2100Mhz LTE Безжичен Рутер Порта

HUAWEI B890 LTE Рутер Технички СпецификацииБрој На Модел НаHUAWEI B890Заклучување на SIM СтатусОтклучен, SIM Картичката СлободниФорма, тип4 G LTE Рутер / LTE Безжична Портал Opterator МоделB890 4 G LTE Smart HubЧипсет / платформа?КатегоријаLTE Категорија 3 (3 GPP Ослободување 8) Wi Fi РутерМрежа Бендови4 G / LTE ФреквенцијаB89075 : ФЛОПИ Бенд 1 / 3 / 7 / 8 / 20 (800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz) B89053 : Бенд 7 (2600 MHz) B89066 : ФЛОПИ Бенд 2 / 4 / 5 / 7 / 17 (700 MHz / 850 / AWS / 1900 / 2600 MHz) B89073 : ФЛОПИ Бенд 1 / 3 / 8 / 40 (ФЛОПИ 900 / 1800 / 2100 MHz TDD 2300 MHz) B89074 B8903 B890773 G UMTS / WCDMA Бендови2100 / 1900 / 900 / 850 Mhz2 G GPRS / GSM / EDGE850 / 900 / 1800 / 1900 MHzПодатоци го Оценувате Брзина 4 G / LTE ФЛОПИ линк Брзина Низводно : 100 Mbit / s Возводно : 50 Mbit / s 4 G / TDLTE линк Брзина Низводно : 68 Mbit / s Возводно : 17 Mbit / s 3 G HSDPA / HSUPA / HSPA / DCHSPA+ Линк Брзина Низводно : 42 Mbit / s Возводно : 5.76 Mbit / sДруги Карактеристики MIMO ПоддршкаДА Wi Fi Поддршка802.11 b / g / n, WLAN Брзина до 300 Mbps Максимум Корисници Поддржани32 Корисници SD КартичкаДА, SD картичка до 32 GB USB Тип1 USB 2.0 Интерфејс Надворешна Антена Конекторот2 (SMA Конектор) Ethernet Порта 4 x RJ45 (3 x 10 / 100 Ethernet LAN, 1 x WLAN порта) Телефонски порт 1 x RJ11 за CS глас Батеријата Работно време : Димензии222 x 48 x 161 мм Тежина530g OS ПоддржаниWindows / Linux / Mac OS IPV 6 Поддршка Yes Други функции Поддршка DHCP Сервер, NAT, DNS Реле, Рутер, Firewall Алтернативни слични модели HUAWEI B593, ZTE MF28 D, Водафон B2000Почитувани купувачи ,бидејќи на различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!

DEN 8212.00 9024.00

2Color Украсување двојна спојка мрежести вреќи цевки Алатка Торта Торба Крем Тесто Цевки торба Фондан Украсување Совет Млазницата Поставува 52030

Направени од храна одделение тешки пластична TPU , екопријателски и безбедно Торба Големина : 29.5 x 13.5 x 2.5 cm / само 11,6 x 5.3 x 0.98 инчен Оваа двојна боја декорирањеторба вметнете ви овозможува да се направи било украсување торба striper торба...

DEN 148.00 174.72

100 ја Поставува Игра Алатки за Полнење За PlayStation 4 DualShock 4 PS4 Про Тенок PS3, XBOX ЕДЕН 360 Контролер Шрафцигер урне Поправка

Карактеристики : Професионални преносни хардвер алатки.Мала тежина, компактен дизајн.Висока цврстина и добра цврстина, не се лизга се справи...

DEN 798.00 839.52

Есен, Зима Руно Дуксери Мажи Никогаш Не Им Верувате Атомот Тие Сочинуваат Сè Тренерки 2017 Секојдневен Наука Raglan Sweatshirt Мажи

1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен празници .Стандардната превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,кој обично трае околу 1050 работни денови.Тоа зависи од дестинацијата и други фактори...

DEN 858.72

1200g ДД трансвестит вистински силикони на градите форма голи тонот на кожата влечете кралицата лажни гради гради пад на превозот

Добредојдовте на Нашата ЉубовПрилично@ ПродавницаСиликони на градите форма за crossdresser, транссексуалци,MastectomyЗошто го Купи и Доверба на Нашите Силикони Лажни ГрадитеКвалитет – по извршувањето повеќе тестови на различни силикони материјаливо текот на годините ние создадени за повеќето реални чувство и изгледсиликони на градите достапни на пазарот денес.Удобност – можете да го носат овој гради колку што сакате и се чувствувамчувството дека нема други гради може да понуди.◊ Детални Спецификации ◊ Ова е посебен широк teardrop силиконски гради За ДД првенство големина Тежина : Околу 1200g / 2.6 lbs Должина : 19cm / 7.5" Ширина : 14cm / 5.5" Height : 6cm / 2.3" Само Unde Бојата на Кожата се достапни Пакет содржина : 1x 1200g / пар Посебна Широк Teardrop Силиконски ГрадиAnswer : ___________________________ Note : 1...

DEN 1712.00 2013.60

2.4 G на безжични дигитални аудио модул / безжични звучници / безжична HI-FI / wireless говорникот адаптер

Безжична DMX512{{професионални безжична}} модуларен CorporationПарцела пост Активност датум : 20170202 22 : 15 : 43 20170701 22 : 15 : 43Единствена цел целосна 88 елемент Бесплатен превозот Слободна зона : Шангај * Jiangsu * Жеџијанг * Anhui * Jiangxi * Пекинг * Тијанџин * Shanxi * Shandong * Hebei * Внатрешна Монголија * Guangdong * Guangxi * Fujian * Hainan * Хунан * Hubei * Henan * Liaoning * Jilin * Heilongjiang * Shaanxi * Gansu * Ningxia * Qinghai * Чонгкинг * Јунан * Guizhou * Sichuan ) Целосен пакет за намалување наАктивност датум : 20161106 07 : 41 20171031 23 : 59 | Ограничена количина, ограничен целосна намалување Една Единствена цел целосна Осумдесет и осум Јуани, Бесплатен превозот (не вклучувајќи : Хонг Конг, Macao, Тајван, Тибет, Xinjiang, во странство) ;Модул за даунлоадирање на податоци : pan.baidu.com / s / 1e S0s4 Xs[ Други безжични аудио модули ]433 M единечен канал безжични дигитални аудио 5.8 G стерео безжични дигитални аудиоМодул воведСо користење на најнова 2.4 G безжичен пренос на технологија, 44.1 К земање мостри стапка, 24bit AD земање lossless lossless висока верност дигитален аудио пренос, 16 изборни работа канал...

DEN 1914.24

Зимски Велосипедизам Чевли Покрие Термички Водоотпорен Руно Патот Велосипед Велосипед Чевли Покрие Мажи Жени Велосипедизам Overshoes

Зимски Велосипедизам Чевли Покрие Термички Водоотпорен Руно Патот Велосипед Велосипед Чевли Покрие Мажи Жени Велосипедизам Overshoes Спецификации : Бренд : CHEJI Материјал : Композитни Руно Платно Големина : M (3940), L (4142), XL (4344) Боја : Црна Карактеристики : Windproof и dustproof...

DEN 499.00 587.04

KOLVONANIG 2018 Нови Лето Облечи Краток Ракав Мажите Памук О-Вратот Врвот Tees Човековите се Искачи Еволуција Печатени Т Кошула за Мажи Маици

објасни продавницата ќе рок од 1 до 3 работни дена Испрати надвор ќе го стави на ред (освен празници) Ако треба да се промени на адресата, ве молиме да ја заврши ревизијата, во 1 да 2 дена...

DEN 575.52

Брза Испорака ПВЦ Топлина Shrink Wrap Film за 60ml Јасно Пластика Шише Јасна Топлина се Смалуваат Печат преку DHL Fedex 1000pcs

Јасно ПВЦ Топлина Shrink Wrap Film за 60ml Јасно Пластика Шише Топлина се Намали Филм Намали ПечатМНОГУ ВАЖНО : Висок квалитет направи добра опција за вас...

DEN 2425.00 2553.12

Главниот ефект на Анти-Стареењето Познатиот бренд oroaroma природни Суштината Серум Исчезнат брчки Масло-контрола Луничка Отстранување на лицето за нега на кожата

Главниот ефект на АнтиСтареењето OROAROMA Познатиот бренд чиста природна Суштината Серум Исчезнат брчки Маслоконтрола Луничка Отстранување на лицето за нега на кожата[состојки] collaxyl, активни колаген, хијалуронска киселина, со ниска молекуларна полимер поли glutamic киселина, зеленчук глицерин, растително и антибактериски агенс Може да се види од составот, секоја компонента е чиста природна, дури и ако тоа е glycerol и антибактериски агенс е исто така избор на чиста постројка, која е мрежата на сад, за да ви даде многу природна заштита на кожата [ефект] моќен навремено, да фините линии, брчките, нозете на врана, усните, вратот брчките, враќање на кожата за млада држава, се врати сјајот, длабоко навлажнувачки, белење, зголемување на кожата колаген содржини, брчки побрзо да се смири, мазна и нежна...

DEN 264.00 439.68

Моден Цртан филм Сликарство СТП Стојат Паричникот Флип Кожа Покрие Случаи За Dexp Ixion XL240 Руто Мобилен Телефон Случај

Компатибилен : За Dexp Ixion XL240 Руто Случај 1 100% Нови и совршено се вклопуваат 2 Smart desigh направите вашиот телефон на личноста...

DEN 228.00 379.20

Нерѓосувачки Челик Dumpling Создателот и Dumpling Притиснете за Домашна Кујна,Тесто Притиснете Dumpling Пита Равиоли Мувла Gyoza Empanada Производител

Изработени од нерѓосувачки челик, трајни и цврсти доволно.Лесно чистење и машина за миење садови безбедно.Лесен за користење : Постават лист на тесто или тестенини над, додадете фил, потоа притиснете.Пополнете, капакот и притиснете за да го запечати совршен пакет...

DEN 264.00 479.52

5 Компјутери HDMI Машки 19 Иглички Еден Вид Лемење Plug Престанок Поправка Замени

Име на производ : HDMI Конектор;Тип : 19 Pin HDMI Тип На Маж Големина : 2 x 1.5 x 0.5 cm / 0.8" x 0.6" x 0.2"(L*W*H);Главна Боја : Црно, Златен Тон Главен Материјал : Пластични, Метални Тежина : 13g Пакет Содржина : 5 x 19 Иглички HDMI Connector19 Pin HDMI Тип Машки Конектори.

DEN 91.68

YX-050 10pcs/многу Сосема нов капакот на батеријата случај вратата за Nintendo игра момче класичен GB Конзола школка DMG Систем на замена на дел

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно...

DEN 359.00 408.00

БРЗО шлем мотоцикл шлем Очила PJ тактички воен систем јава Универзална Преносни Воена Унисекс Шлем

ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИЧНИБендот : Волкот РобовиТип : каскаВозраст : >14yearsСпорт : монтажа качување / bicying / лов / надворешна wargame активностиПол : унисексMateral : ABS ПластикаБрој на модел : LNHT00726Тежина:650gОдговара : 5462cmГолемина : 27.5*25*18cmБоја : OD / ТЕН / Б.К / НА / ВОFG / Woodland МаскирнаПакетот вклучува1 парчиња на Тактички шлемНаправен во високо квалитетна ABS Пластика, материјалМаксимална трајност и реализамNVG планината инсталиран со јасни стаклоДодаток железнички конектори обезбеди нефинтата прилог поени за брзо закачите или ослободување на различни додатоци, вклучувајќи : Рефлектори, Камера, COMs слушалки, Strobe, Mandible, Батерија ПакетВелкро панели arround за печ прилог.Прилагодливи suspender ремени и брадата / вратот подлога за монтирањеПогодна за отворен wargame активностиСовршен шлем за airsoft / макбаскет играчи​

DEN 2752.80

HotSelling Најновите 1set(6pcs) Најлон Боја Четки за Арт Уметник Корисни Материјали

Опис : Висок квалитет уметници четки 6 Парче Уметник Четки Направени од најлон материјал Рамна Глава Абсорбента и Флексибилни Влакната Вода Боење Четки, исто така, може да се користи за на доградба на Акрилни Бои и маслени Бои Димензии : 1, 3, 5, 7, 9, 11 Должина : 20~22.7 cm(прибл) Боја : Кафена Количина : 1 сет(6pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 63.00 76.32

Бесплатен превозот Преносни транспарентно стакло првенство зима рака потоплите шише за вода автомобил првенство, двојно ѕидови Borosilicate стаклено шише

Бесплатен превозот Преносни транспарентно стакло првенство зима рака потоплите шише за вода автомобил првенство, двојно ѕидови Borosilicate стаклено шише торба детали за производот

DEN 672.00

5557 2X3P 6P конектор женски конектор 4.2 MM теренот двоен ред игла седиште конектор Нови Оригинални

Hui Ченг Електроника(Х К) CO.,Ltd Поддршка на работењето на компанијата доби, како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност , бидејќи различни, има Нови сорти се додадени , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да се купи повеќе предмети , може да се направи листа , Колона имиња и добар квалитет , јас ќе ви дадам цена...

DEN 528.00

Супер Dangan Ronpa 2 Danganronpa Црно Бела Monokuma Cosplay Возрасни Костими за Жените се Облекуваат

Напомена : Ако ќе го прилагоди овој костим ,(ве молиме бидете сигурни да ми кажете вашата висина, тежина,биста,половината,колковите,тоа improtant за мене)Остават порака ако не го имаат на вашата големина, јас ќе го направи ова за вас според вашиот избор големина ,и кориснички thiscostume треба 715days,ве молиме почекајте Производ вклучуваат : Изгледа како на слика

DEN 2583.00 3312.00

Adsmoney бадминтон одговараат на човекот/жените тенис на маса џерси облека дише брзо сува со кратки ракави спортски фитнес Спорт носат

Answer : ___________________________ Note : 1 Ве молиме обрнете внимание на големината,ние мерење на облека големина од нашата страна, грешка е околу 23cm(1cm=0.39 инчен).2...

DEN 884.00 1339.20