• Ново
Трговија на големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви

Трговија на големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви

DEN 44.64
DEN 30.00 -33 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

торба трговија на Големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви
Направени од високо квалитетна и мека гума
Совршен за вашата дневна earring носат
Големина : За 4mm
Количина : 400pcs
Пакет Се Вклучени :
1 * 400pcs earring назад затки
1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес. 3.Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Особините

Објектот Висина:
0.05cm
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Гума
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Производ Карактеристики:
DIY
Број На Модел На:
8101
Објектот Тежина:
30g
Објектот Должина:
0.05cm
Објектот Дијаметар:
0.04cm
Објектот Ширина:
0.04cm

Купувачите избираат и

Промет на големо со 1Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г

Добредојдовте на убава џек !Промет на големо со 1 Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид* : Оваа ставка прикажува примерок можеме да го направиме за вас...

DEN 960.00

Моден бонбони бои multicolor имитација школка бисер 3мм круг мода жени, девојки накит одлуки лабава монистра накит 15B1185

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 149.00 165.60

Pandahall половина круг имитација камен смола cabochons, антички сребрен алуминиум наоди, darkturquoise, 25x7mm

половина круг имитација камен смола cabochons, антички сребрен алуминиум наоди, darkturquoiseГолемина : за 25mm во дијаметар, 7mm дебели.

DEN 127.00 149.28

трговија на големо 50pcs 6-10мм МЕСИНГ Магијата Поврзување Конектори месинг Магнетни Clasps круг топката gunmetal антички сребрен накит затворач

Материјал : месинг&кристалноКоличина : 50pcsГолемина : прибл.6 8 10ммОблик : тркалезнаБоја : првата слика colroРеден Број : cl078Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.ако сакате повеќе предмети,ве молимеСе сретне сопственик на Week Beads Week Beads

DEN 1117.00 1176.00

1pcs Акрилик Накит Суспендирани Случај Со База 11*11*2CM

1pcs Акрилик Накит Суспендирани Екранот Носителот Случај Со База 11*11*2 CMОпис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Накит Суспендирани Екранот Носителот Материјал : Акрил, ПЕТ мембрана Боја : Бело / Black Големина : (Како слика ја покажува)(L*W*H)11*11*2cm / 4.33*4.33*0.79 инчен Користи за : Употреба : продавница за Накит или личност Characeristic : 3 D визуелно прикажување на накит Количина : 1 КОМПЈУТЕР ( Не е мало пакет ) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 74.00 87.36

20pcs/број 6 Бои Внатрешна Големина 25mm Двојна Цел brooch&Hairpin Цинк Легура Камео Cabochon База Поставување DIY Накит Наоди

Highstar Модни Додатоци Co.,Ltd.Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!15.69 / торба30pcs / многу 42*37 MM внатрешниот : 18x25mm Легура Антички Бронза Брошеви Камео Cabochon база Settings Бесплатен Превозот САД$ 12.86 / многу30 парчиња / многуТопла Продажба 30pcs внатрешниот : 30 X40mm Легура / Метал Антички Бронза Празно Подлога Фах Brooch База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многу30 парчиња / многу40pcs Антички Бронза Месинг 28mm цвет Фах Brooch додаток Брошеви База Поставување DIY Накит Наоѓање многу40 парчиња / многу50 PCS 27 X59 MM внатрешниот : 12 X17 MM Легура Антички Бронза пеперутка Фах Шарм Pendant Brooch,diy Brooch Накит База прилагодувања за Наоѓање многу50 парчиња / многу30pcs Легура Антички Бронза 18x25mm Празно Фах Брошеви Прилагодувања ,Чипка Подлога Фах Брошеви База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање многу30 парчиња / многу10 PCS 37 X54mm Метал / Легура Антички Бронза brooch Маска Гроздобер Шарм Pendant Накит врска DIY Накит База settings многу10 парчиња / многуDIY накит Додатоци, Сребро Метал / Легура 2 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,1000pcs / многу,Бесплатен Превозот САД$ 22.86 / многу1000 парчиња / многуDIY накит Додатоци, Сребро Метал / Легура 3.5 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,500pcs / многу,Бесплатен Превозот САД$ 25.86 / многу500 парчиња / многуЛесно Шопинг : Shippment Бесплатен превозот преку Кина Пост ВоздухАко вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPSот, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.ПлаќањеЗачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група...

DEN 456.00 479.52

200pcs/многу трговија на големо цена со висок квалитет сребро-боја на цвет форма мушка капи додатоци изолација монистра 8мм накит одлуки B2548

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 151.00 251.52

Трговија на големо 100pcs/многу,Метал Круг Врвот Suspender Клип,Suspender / Pacifier Клипови Добавувачи&Производители мешани 21 бои

Овој оглас е за 25mm Круг Врвот Глеѓ Метал Suspender Клип Со Пластични Заби ,се меша 21 бои трговија на големо Suspender Клипови , Pacifier Клипови Добавувачи & Производители answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја бројот што го сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме ...

DEN 2092.00 2202.24

KONMAY 10 Множества 10.0x2.0mm Риба Облик на Рамни Магнетски Затворач за Накит Одлуки--CLP1307

Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следиНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T / T итн...

DEN 451.68

Моден 10pcs Антички Сребрен Бар Цевка Завртка Шарм Лизгачот Изолација За 5mm Круг тасев биле Кожа Кабелот

Сите елементи се произведени од нас поседува,Ние може да ви обезбеди снабдување со извор,Ако Сакате Да трговија на Големо,ве Молиме Контактирајте Со Мене Однапред,јас сум Прикачите Решетки Значење За Вашата еПошта.И Ќе Се Добие Добар Попуст.Мојата Идеја Е "Клиентот Е Бог".Количина : 10 парчиња изолација ( не вклучуваат кожа шоу во слики )Материјал : АлуминиумскиБоја : Антички Сребрен ПозлатенДупка Големина : Прибл.10*7mm (Одговара 10*7mm тасев биле кожа мозок )Облик : Бар цевкаКонверзија : 1 инч = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инченПовеќе Предмети Ве Молиме Кликнете Тука

DEN 278.00 316.32

10pcs/многу 50CM ew Антички Бронза/Gold/Сребрена/Gunblack/Бакар/Родиум Позлатен најголемиот Дел Rolo Линк Синџири се Вклопува DIY Накит Наоди

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

DEN 131.00 143.52

120Pcs 3x4mm Метал 20cm нараквици 40cm да 80см Спречување на Синџир Ѓердани со Hummer Затворач и Extender за Pendant Накит DIY

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...

DEN 2040.00 2399.52

6 Големини Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Накит Додатоци BXGC-037

Точка Бр BXGC037 Стил Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, бесплатно на олово и никел Боја Нерѓосувачки Челик Големина6x6.5mm,8.5x9mm, 8x13mm,10x11mm,9.5x15mm,9.5x20mm ТежинаОколу 5g / pc Пакување Polybag+стандардна извоз картон, 30pcs / големина / color / многуСите фотографии се практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете.Овие 6 Големини Нерѓосувачки Челик Лента Crimps Кабелот Крајот Капи Со Hummer Затворач И Продолжен Синџир Накит Додатоци BXGC037 се направени од не ' рѓосувачки челик, ракаполиран, вакуум позлата (златна боја, се зголеми златна боја и црно), со врвен квалитет.Тие ќе им даде на вашиот ѓердани и нараквици убава природна допир.Предност од не ' рѓосувачки челик накит : 1...

DEN 815.00 815.04

Новите природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm мода diy ѓердан накит B1154

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

DEN 133.00 204.48

300PCS 5.0 cm 2.0 бел круг чувствува влошки appliques за цвет и брошеви' назад,круг чувствува изолација,не-плетени Кругови закрпи

1)Материјал : чувствував2)Дебелина : 1mm,со дијаметар од 5.0 cm2)2.0 cm 2.5 cm,3.0 cm,3.5 см,4.0 cm,,4.5 cm,5.0 cm,6.0 cm и 8.0 см се достапни1~5lots број 6~10lots многу 11~20lots многу 21~30lots многу повеќе од 31lots pls контактирајте со насРаботиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Прибл...

DEN 624.00

120Pcs 1.5 mm Топката Мушка Синџири 20cm нараквици 40cm да 80см Топката Синџир Ѓердани со Hummer Затворач за Pendant Накит Наоди

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...

DEN 1836.00 2159.52